Fukušimā teetering Unit 4: Steidzami Global Emergency

Facebook Čivināt E-pasts LinkedIn Digg Garšīgs Reddit StumbleUpon


Nuclear Damokla zobens
Jo tā nozīmi, mēs reposting tālāk svarīgu rakstu no Vašingtonas Blog pa Global Research kopumā, ieskaitot video.

Kā informācija rakstā ir precizēts, tas nav "satraukumu" vai "Chicken Little" atzīt kodolenerģijas Damokla zobens karājas ar diegu pār mūsu sugu un visu planētu biosfēras.

Lopsided, divstāvu degvielas rod iepakotu uzglabāšanas baseins Fukušimas nodaļas 4. ir 100 pēdas virs zemes, atbalsta, pat ar domkratiem, tās jumts norauta ar ūdeņraža sprādzienā, atvērta atmosfērā, vidē pārāk karsts, lai roboti, nemaz nerunājot par cilvēku darbiniekus. 7 punktu zemestrīce varētu klauvēt to vairāk vai dara to pavasarī noplūde. Pēc tam, kad ūdens tiek izliets kodolsprādziena un uguns sekos, iespējams, spewing 85 reizes starojuma izstarotā Chernoybl ap ziemeļu puslodē, un galu galā visu planētu. 7 punktu zemestrīce tiek prognozēta reģionam drīz.

Tas ir ne tikai Japānas problēma. Tas ir starptautisks avārijas daudz tiešāks nekā Irānas mītisks kodolprogrammu. Tas prasa koordinēta starptautiska sadarbība un resursi jānovirza uzreiz atvairīt potenciāli globālās katastrofas bezprecedenta proporcijās. Informē sevi un izplatītu vārdu. EON EDS.

[Update: sk USGS karti Fukušimas nokrišņus ASV šeit . Arī: San Francisco Bay Area piena paraugs ir lielākā summa, cēzija-137 kopš pagājušā gada jūnijā - gandrīz divreiz EPA maksimālais pieļaujamais piesārņotāju līmenis - AZA News. ]

Global Research Redaktora piezīme
Šī detalizētā ziņojumā, ko mūsu Ziedotājs Vašingtonas Blog jāizlasa ļoti uzmanīgi.

Pasaule ir kritiskā krustcelēs. Fukušimas katastrofa Japānā ir vērsta uz priekšplānā briesmas Worldwide kodolstarojums. Japānā Krīze ir aprakstīts kā "kodolkara bez kara".

Jonizējošo starojumu, kura, apdraud dzīvību uz planētas earth- nav sākumlapā ziņas, salīdzinot ar visvairāk nenozīmīgo jautājumiem sabiedrības bažām, tostarp vietējā līmenī, nozieguma vietā vai tabloīdu tenkas ziņojumos par Holivudas slavenības.

Šā ziņojuma sekas ir jāsaprot. Sabiedrības viedoklis visā pasaulē ir jāinformē tā, ka nozīmīgu pasākumus varētu veikt nekavējoties, lai atbalstītu Japānas komandām.

Izplatīt vārdu. Nosūtīt šo ziņojumu tālu un plaši. Ievietot to Facebook.

Ir būtiski, lai izdarītu spiedienu visos pārvaldes līmeņos, valsts un starptautiskā līmenī, lai jāveic visi nepieciešamie pasākumi, lai novērstu gaidāmo katastrofu, kas ļoti reālā nozīmē apdraud cilvēces nākotni.

Michel Chossudovsky, 9. aprīlis 2012

Kurināmā Baseini Fukušimā: vislielākā īstermiņa draudi cilvēcei

"Pamatojoties uz ASV Enerģētikas departamenta datiem, pieņemot, ka kopumā 11138 izlietoto degvielas kasešu tiek glabāti pie Dai-Ichi vietā, gandrīz viss, kas ir baseini. Tie satur aptuveni 336 miljonus curies (~ 1.2 E + 19 Bq) ilgu pussabrukšanas periodu radioaktivitāti. Aptuveni 134 miljoni curies ir cēzija-137 - aptuveni 85 reizes Cs-137 daudzums, kas atbrīvojas pēc Černobiļas avārijas aplēsēm ASV Nacionālās padomes radiācijas (NCRP). Kopējais pavadīja reaktorā degvielas inventāra Fukušimas-Daichi vietne satur gandrīz puse no kopējās summas Cs-137 aplēsusi NCRP par laistām visas atmosfēras kodolieroču testēšanu, Černobiļas, un pasaules mēroga pārstrādes rūpnīca (~ 270 miljoniem curies vai ~ 9,9 E + 18 Bekerels). Ir svarīgi, lai sabiedrība saprastu, ka reaktori, kas ir darbojas desmitiem gadu, piemēram, tās, kas atrodas Fukušimas-Dai-Ichi vietā ir radījusi dažus no lielākajiem koncentrācijas radioaktivitātes uz planētas. "(Robert Alvarez, bijušais vecākais politikas konsultants sekretāram un palīgs sekretāra vietnieks valsts drošības un vides pie ASV Enerģētikas departaments)

Greatest Single draudi cilvēcei: Degvielas Pool skaits 4
Mēs ievērojām dienas pēc Japānas zemestrīces, ka lielākais drauds bija no izlietotās degvielas stieņiem, kas degvielas baseins Fukušima vienības numuru 4, un nevis no pašiem reaktoriem. Skatīt šo un šo. Mēs atzīmēja februārī :

Zinātnieki saka, ka ir 70% iespēja, par lielumu 7.0 zemestrīce atsitas Fukushima šogad, un 98% iespēja nākamo 3 gadu laikā.

Ņemot vērā, ka kodolenerģijas eksperts Arnie Gundersen saka, ka zemestrīce 7,0 vai lielāks , varētu izraisīt visu degvielas baseins struktūru sabrukumu, tas ir steidzami, ka viss cilvēciski iespējams tiek darīts, lai stabilizētu struktūru korpuss degvielas baseini pie reaktora numuru 4.

Tepco dara daži būvniecību pie ēkas ... tas ir rase pret laiku ļoti grūtos apstākļos, un, cerams, Tepco uzvarēs.

Kā AP norāda:

Strukturālo integritāti bojātā Unit 4 reaktora ēkā jau sen ir lielas bažas ekspertu vidū, jo sabrukums tā izlietotās kodoldegvielas dzesēšanas baseinā var izraisīt katastrofu sliktāks nekā trīs reaktoru meltdowns.

***

Gundersen (kas izmantoti, lai veidotu izlietotās degvielas baseini) skaidro, ka nav aizsardzības ap radioaktīvo degvielu baseiniem. Viņš brīdina, ka - ja degvielas baseini pie reaktora 4. sabrukuma dēļ zemestrīce - cilvēkiem vajadzētu saņemt no Japānas, un iedzīvotāji West Coast Valstīm un Kanādu vajadzētu slēgt visus savus logus un palikt iekšā uz brīdi.

Degvielas baseins skaits 4 acīmredzot nav lieliska forma , un tur jau ir bijuši neskaitāmi zemestrīces netālu no Fukušimas reģionā kopš 9.0 zemestrīces pagājušā gada martā.

Vācijas ZDF TV citē kodolenerģijas inženieris Yukitero Naka kā sakot :

"Ja cita zemestrīce notiek pēc tam ēka [ciparu 4] varētu sabrukt, un vēl viens ķēdes reakcija varētu ļoti iespējams."

( Unit 4 satur plutoniju , kā arī citu radioaktīvo atkritumu.)

Mainchi ziņoja Pirmdiena:

Uzglabāšanas baseins ar Nr.4 reaktora ēkā ir pavisam 1535 degvielas stieņu, vai 460 tonnas kodoldegvielas, tajā. 7-stāvu ēka pati par sevi ir cietusi lielus zaudējumus, ar uzglabāšanas baseinu tikko neskartām ēkas trešajā un ceturtajā stāvā. Jumts ir izpūstas prom. Ja uzglabāšanas baseins pārtraukumiem un iet sauss, kodoldegviela iekšā pārkarst un eksplodēt, izraisot milzīgu daudzumu radioaktīvo vielu izplatīties plašā teritorijā. Gan ASV Nuclear regulatīvā komisija (NRC) un Francijas kodolenerģijas enerģētikas uzņēmums Areva ir brīdinājuši par šo risku.

Ziņojums, februārī Neatkarīgā izmeklēšanas komisijas par Fukushima Daiichi kodolkatastrofa paziņoja, ka uzglabāšanas baseins auga Nr.4 reaktorā ir skaidri pierādīts, ka "vājākais posms", kas paralēli, ķēdes reakcijas krīžu no kodolieroču katastrofa. Sliktāks scenārijs, ko izstrādājusi valdības ietver ne tikai sabrukumu Nr.4 reaktora baseinā, bet sabrukumu izlietotās degvielas stieņu no visas spēkstacijas citu reaktoru. Ja tas notiktu, iedzīvotāji Tokijas metropole būtu spiesti evakuēties.

Bijušais ministrs Zemes, infrastruktūras, transporta un tūrisma Sumio Mabuchi, kurš tika iecelts amatā, tad premjerministra Naoto Kans padomnieks par kodolkatastrofas tūlīt pēc uzliesmojuma, ierosināja injekcijas betona no zem Nr.4 reaktora apakšā uzglabāšanas baseins, Černobiļas stila.

***

"Tāpēc, ka jūras ūdens tika sūknēts reaktorā, pamatotība struktūras (betona korozijas un pasliktināšanos) bija apšaubāma. Bija arī šaubas par veikto aprēķinu par Seismiski izturīgu, kā arī, "teica viens valdības avots pazīstams ar to, kas notika tajā laikā. "[F] UEL rod noņemšana aizņems trīs gadus. Vai struktūra paliek stāvam, ka ilgi?

Asahi atzīmēja pagājušajā mēnesī, ka - ja Unit 4 baseins saņem kreka no zemestrīces un noplūdes, tas būs gals Tokijā.

Kevin Kamps pagājušajā mēnesī:

Unit 4 uzglabāšana pool ... Visa ēka ir sarakstā, tostarp baseinu. Kas viņi ir, ir tērauda domkrati, atrodas zem baseinā, lai mēģinātu saglabāt grīdu no kuriem out vai baseinu no flipping vairāk.

Ja tas dzesēšanas ūdens padeve ir zaudēts, tas būs tikai dažas stundas pie visvairāk pirms, ka atkritumi ir uz uguns. 135 tonnas ārpus jebkuras radioaktīvas ierobežošana. Tie varētu būt tiešie noplūdi vidē. 100% no cēzija-137 var tikt izlaists apkārtējā vidē.

Bijušais ANO konsultants Akio Matsumura - kuru slavē ir dziedājuši Mihaila Gorbačova, ASV vēstnieki Stephen Bosworth un Glenn Olds, un bijušais ASV valsts sekretāra vietnieku un Goldman Sachs līdzpriekšsēdētājs John C. Whitehead - piezīmes:

Vienība cieta milzīgus zaudējumus cunami-ūdeņraža sprādziena laikā pūta jumtu off, atstājot ļoti radioaktīvos degvielas baseins pakļauti svaigā gaisā. Ja cita augsta līmeņa zemestrīce hits platība, ēka noteikti sabruks. Japānas un ASV meteorologi ir paredzams, ka šāda spēcīga zemestrīce, ir patiešām noslīdējis līdz šogad.

Meltdown un nebijušu noplūde starojuma, kas rastos, ir sliktākais scenārijs, ka Ministru toreizējais prezidents Kan un citas bijušās amatpersonas ir apspriesti pēdējos mēnešos. Viņš brīdināja savā runā Pasaules ekonomikas foruma laikā Davosā, ka šāds negadījums liktu evakuāciju no 35 miljoniem cilvēku Tokijā, ciešā puse Japānas un apdraudēt tautas suverenitāti. Šāds humānās un vides katastrofa ir neiedomājams. Hiroshi Tasaka, kodolenerģijas inženieris un īpašais padomnieks premjerministra Kan uzreiz pēc krīzes, teica krīze "tikko atvēra Pandoras lādi."

Pašreizējā Japānas valdība vēl nav minēts draudošo katastrofu, it kā lai nedrīkst rosināt paniku sabiedrībā. Tomēr, ir jārīkojas ātri. Šī mājas lapa pēdējā gada laikā ir publicējusi darbojas komentārs no zinātniekiem, kāpēc Reactor 4 jāstabilizē nekavējoties, kurš varētu paveikt šādu uzdevumu, un kāpēc situācija ir lielā mērā palicis nepamanīts. Mēs uzskatām, neatkarīga, starptautiska komanda strukturālo inženieriem un citiem konsultantiem jākomplektē un izvietoti uzreiz. Montāžas sabiedrības spiediens liktu Japānas valdību rīkoties. Mēs ceram, ka šie līdzekļi ir noderīgi, izglītojot sabiedrību par krīzi, ko mēs saskaramies.

Pazīstamais vācu fiziķis Dr. Hans-Peter Durr teica pirms desmit mēnešiem, ja izlietoto degvielas baseina noplūdēm, mēs būsim tādā situācijā, kad zinātne nekad iedomājies mēs varētu būt.

Matsumura teica, ka tad, ja degvielas baseins vienība 4 sabrūk vai ūdens noplūdēm, tik daudz radiācija izvemt 50 gadiem, neviens varēs vērsties Fukushima:

Vēl dramatiskāk, Matsumura raksta:

"Japānas bijušais vēstnieks Šveicē, Mr Mitsuhei Murata, tika uzaicināts uzstāties publisko uzklausīšanu Budžeta komitejas nama Councilors gada 22. martā 2012. uz Fukušimas atomelektrostaciju negadījuma. Pirms komitejā, vēstnieks Murata stingri norādīja, ka, ja kropli ēka reaktoru vienības 4-ar 1535 degvielas stieņiem, kas izlietotās kodoldegvielas baseina 100 pēdas (30 metrus) virs zemes-sabrūk, ne tikai tas izraisīt izslēgšanu no visiem sešiem reaktoriem bet ietekmēs arī kopējo iztērēto degvielas baseins, kurā 6,375 degvielas stieņus, kas atrodas aptuveni 50 metru attālumā no reaktora 4. Abos gadījumos radioaktīvie stieņi nav aizsargāti ar ierobežošanas kuģi; bīstami, viņi ir atvērti gaisā. Tas, protams, varētu izraisīt globālu katastrofu, piemēram, mēs nekad agrāk pieredzējuši. Viņš uzsvēra, ka atbildība Japānas pārējo pasauli ir neizmērojama. Šāda katastrofa ietekmēs mūs visus gadsimtiem ilgi. Vēstnieks Murata mūs informēja, ka kopējais skaits lietotās kodoldegvielas stieņiem pie Fukushima Daiichi vietā, izņemot stieņus ar spiedtvertnes ir 11421 (396 + 615 + 566 + 1535 + 994 + 940 + 6375).

"Es jautāju top pavadīju degvielas baseini ekspertu Mr Robert Alvarez, bijušais vecākais politikas padomnieks sekretāram un sekretāra palīga vietnieks valsts drošības un vides pie ASV Enerģētikas departamenta, par skaidrojumu par iespējamo ietekmi, 11421 stieņi.

"Es saņēmu pārsteidzošu atbildi no Mr Alvarez [papildināta 4/5/12]:

"" Pēdējā laikā, vairāk informācijas par izlietotās degvielas situāciju Fukušimas-Dai-Ichi vietas ir kļuvis zināms. Tā ir mana izpratne, ka par 1,532 izlietoto degvielas kasešu reaktorā nr 304 mezgli ir svaigi un neapstarots. Šis tad atstāj 1231 apstarotas iztērētās degvielas stieņus baseina Nr.4, kas satur aptuveni 37 miljoni curies (~ 1.4E + 18 Bekerels) no ilgu pussabrukšanas periodu radioaktivitāti. Nr.4 Baseins ir apmēram 100 pēdas virs zemes, ir strukturāli bojāts un ir pakļauti atvērtām elementiem. Ja zemestrīce vai cits notikums bija radīt šo baseins notecēt tas var izraisīt katastrofālu radiācijas ugunsgrēks, iesaistot gandrīz 10 reizes Cs-137 summu atbrīvo Černobiļas avārijas.

"" Infrastruktūra, lai droši izņemtu šo materiālu tika iznīcināta, jo tas bija pie pārējiem trim reaktoriem. Pavadīja reaktoru degvielas nevar vienkārši pacelts gaisā ar celtni, it kā tas būtu ikdienas kravu. Lai novērstu smagus radiācijas ekspozīciju, ugunsgrēkus un iespējamos sprādzienus, gaļu pārved visu laiku, ūdens un stipri pasargāti struktūru iekļaušanu sausām mucās .. Tā kā tas nekad iepriekš nav darīts, atcelšanu kodoldegvielas no baseiniem at bojātas Fukushima-Dai-Ichi reaktori prasīs lielas un laikietilpīgu re-celtniecības pūles un tiks kartēšanas nepazīstamos ūdeņos. Neskatoties uz milzīgo iznīcināšanas cased pie Da-ichi vietas, sausās mucas ieņem mazāku daudzumu izlietotās degvielas šķiet neievainots.

"" Pamatojoties uz ASV Enerģētikas departamenta datiem, pieņemot, ka kopumā 11138 izlietoto degvielas kasešu tiek glabāti pie Dai-Ichi vietā, gandrīz viss, kas ir baseini. Tie satur aptuveni 336 miljonus curies (~ 1.2 E + 19 Bq) ilgu pussabrukšanas periodu radioaktivitāti. Aptuveni 134 miljoni curies ir cēzija-137 - aptuveni 85 reizes Cs-137 daudzums, kas atbrīvojas pēc Černobiļas avārijas aplēsēm ASV Nacionālās padomes radiācijas (NCRP). Kopējais pavadīja reaktorā degvielas inventāra Fukušimas-Daichi vietne satur gandrīz puse no kopējās summas Cs-137 aplēsusi NCRP par laistām visas atmosfēras kodolieroču testēšanu, Černobiļas, un pasaules mēroga pārstrādes rūpnīca (~ 270 miljoniem curies vai ~ 9,9 E + 18 Bekerels).

"" Ir svarīgi, lai sabiedrība saprastu, ka reaktori, kas ir darbojas desmitiem gadu, piemēram, tās, kas atrodas Fukušimas-Dai-Ichi vietā ir radījusi dažus no lielākajiem koncentrācijas radioaktivitātes uz planētas. "

"Daudzi no mūsu lasītājiem varētu atrast ir grūti novērtēt faktisko nozīmi skaitli, tomēr mēs varam saprast, kas 85 reizes vairāk cēzija-137 nekā Černobiļas nozīmētu. Tas sagraus pasaules vidi un mūsu civilizāciju. Tas nav raķešu zinātne, nedz arī savienojumu ar pugilistic debatēm par atomelektrostaciju. Tas ir jautājums par cilvēku izdzīvošanu.

"Tur bija kodoldrošības samitā konferencē Seulā gada 26. martā un 27., un vēstnieks Murata un man veica saskaņotus pasākumus, lai atrastu kādu, informēt dalībniekus no 54 valstīm, no potenciālo globālās katastrofas reaktoru vienības 4. Mēs uzdeva vairākus dalībniekus dalīties ideju par neatkarīgās novērtēšanas komanda, kas sastāv no plaša starptautisko ekspertu darba grupa, lai risinātu šo steidzamo jautājumu.

"Es vēlētos ieviest vēstnieka Murata vēstuli ANO ģenerālsekretāra Ban Ki-moon nodot šo steidzamo ziņojumu un arī viņa vēstuli Japānas premjerministram Jošihiko Noda japāņu lasītājiem. Viņš uzsvēra, ka paziņojumā, ka mums vajadzētu dot cilvēka gudrību, lai risinātu šis bezprecedenta izaicinājums. "

Vēstnieka Murata Vēstulē teikts:

"Tas nav pārspīlēts teikt, ka Japānas liktenis, un visa pasaule ir atkarīga no Nr.4 reaktorā. To apstiprina visuzticamākais eksperti, piemēram, Dr. Arnie GUNDERSEN vai Dr. Fumiaki Koide. "

Anti-kodolenerģijas ārsts Dr. Helen Caldicott saka, ka, ja degviela baseins 4 sabrūk, viņa evakuēt savu ģimeni no Bostonas un pārvietot tos uz Dienvidu puslodē. Tas ir īpaši dramatiska paziņojumu, ņemot vērā, ka West Coast ir daudz tieši ceļā no Fukušimas radiācijas nekā East Coast.

Vai cilvēce pieaugs līdz godu, un izdomāt, kā stabilizēt degvielas biljarda skaits 4 pirms katastrofu streiku?

Vai arī mūsdienu civilizācija win Darwin balvu par nespēju pievērst uzmanību patiesajiem draudiem?

Tālākai stāvokļa analīzi, sk

GLOBAL RESEARCH'S ONLINE es BOOK ON Fukušimas

Fukushima: Nuclear War bez kara: Neizteikta krīze Worldwide jonizējošo starojumu
- Ar Prof. Michel Chossudovsky - 2012/01/25
GR ONLINE READER. Dempingu augsti radioaktīvā ūdens iekļūšana Klusajā okeānā ir potenciāls sprūda uz procesu pasaules radioaktīvā piesārņojuma ... galu galā visi lielākie pasaules reģionos tiks ietekmētas.

Facebook Čivināt E-pasts LinkedIn Digg Garšīgs Reddit StumbleUpon

Par Admin

James Heddle un Mary Beth Brangan administrētu šo blogu, kā arī Planetarian perspektīvām . Godalgotās mediju ražotāji, kā arī pedagogiem un kopienu organizatoriem, viņi kopīgi tiešu EON - Ekoloģiski Options Network . EON YouTube kanāls ir vairāk nekā 600 darba vietas un vairāk nekā 3000 abonentu.
Šis ieraksts bija izvietoti Uncategorized . Grāmatzīme Permalink .

Viena Atbilde uz Fukushima teetering nodaļas 4: steidzami Global Avārijas

  1. Antoņina bosticco saka:

    ir ieguvuši, lai cilvēki, klausīties un reaģēt tas ir vienīgais veids, kā mēs varam dabūt spiediena palielināšanu uz valdībām visā pasaulē. ikvienam ir nepieciešams nosūtīt to saviem draugiem

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>