Fukushima teetering Unit 4: Steidzami Global Emergency

Facebook Twitter E-pasts Linkedin Digg Delicious Reddit Stumbleupon


Nuclear Damokla zobens
Jo tā nozīmi, mēs reposting tālāk svarīgu rakstu no Vašingtonas Blog caur Global Research kopumā, ieskaitot video.

Kā informācija rakstā skaidri, tas nav "satraukumu" vai "Chicken Little", atzīt kodolenerģijas Damokla zobens karājas ar diegu pār mūsu sugu un visu planētu biosfērā.

Lopsided, divstāvu degvielas rod iepakotu uzglabāšanas baseins Fukušimas nodaļas 4 ir 100 pēdas virs zemes, atbalsta, pat ar domkratiem, tās jumts norauta ar ūdeņraža sprādzienā, atvērta atmosfērā, vidē pārāk karsts par robotiem, nemaz nerunājot par cilvēku darbiniekus. 7 punktu zemestrīce varētu klauvēt to vairāk vai dara to pavasarī noplūde. Pēc tam, kad ūdens ir izlijis kodolsprādziena un uguns sekos, iespējams, spewing 85 reizes starojuma izstarotā Chernoybl ap ziemeļu puslodē, un galu galā visu planētu. 7 punktu zemestrīce tiek prognozēta reģionam drīz.

Tas ir ne tikai Japānas problēma. Tas ir starptautisks avārijas daudz tiešāks nekā Irānas mītisks kodolprogrammu. Tas prasa koordinēta starptautiska sadarbība un resursi jānovirza uzreiz atvairīt potenciāli globālās katastrofas bezprecedenta proporcijās. Informēt sevi un izplatītu vārdu. EON EDS.

[Update: sk USGS karti Fukušimas nokrišņus ASV šeit . Arī: San Francisco Bay Area piena paraugs ir lielākā summa, cēzija-137 kopš pagājušā gada jūnijā - gandrīz divreiz EPA maksimālais piesārņojuma līmenis - AZA News. ]

Global Research Redaktora piezīme
Šī detalizētā ziņojumā, ko mūsu Ziedotājs Vašingtonas Blog ir jālasa ļoti rūpīgi.

Pasaule ir nonākusi kritiskās krustcelēs. Fukušimas katastrofa Japānā, ir vērsta uz priekšplānā briesmas Worldwide kodolstarojums. Japānā krīze ir aprakstīts kā "kodolkara bez kara".

Jonizējošo starojumu, kura, apdraud dzīvību uz planētas earth- nav sākumlapā ziņas salīdzinājumā visvairāk nenozīmīgo jautājumiem sabiedrības bažām, tostarp vietējā līmeņa nozieguma vietā vai tabloīdu tenkas ziņojumiem par Holivudas slavenības.

Šā ziņojuma sekas ir jāsaprot. Sabiedrības viedoklis pasaulē ir jāinformē tā, ka nozīmīgu darbības var veikt nekavējoties, lai atbalstītu Japānas komandām.

Izplatītu vārdu. Nosūtīt šo ziņojumu tālu un plaši. Ievietot to Facebook.

Ir svarīgi izdarīt spiedienu visos pārvaldes līmeņos, valsts un starptautiskā līmenī jāveic visi nepieciešamie pasākumi, lai novērstu gaidāmo katastrofu, kas ļoti reālā nozīmē apdraud cilvēces nākotni.

Michel Chossudovsky, 9 aprīlis 2012

Kurināmā Baseini Fukušimā: vislielākā īstermiņa draudi cilvēcei

"Pamatojoties uz ASV Enerģētikas departamenta datiem, pieņemot, ka pavisam 11138 izlietoto degvielas kasešu tiek glabāti pie Dai-Ichi vietā, gandrīz visi, kas ir baseini. Tie satur aptuveni 336 miljonus curies (~ 1.2 E + 19 Bq) ar ilgu pussabrukšanas periodu radioaktivitāti. Aptuveni 134 miljoni curies ir Cesium-137 - aptuveni 85 reizes Cs-137 daudzums atbrīvo pēc Černobiļas avārijas, kā aprēķinājusi ASV Nacionālās padomes radiācijas (NCRP). Kopējā izlietotās reaktoru degvielas inventāra Fukušimas-Daichi vietne satur gandrīz pusi no kopējās summas Cs-137 aprēķināto NCRP par laistām visas atmosfēras kodolieroču testēšanu, Černobiļas, un pasaules mēroga pārstrādes rūpnīca (~ 270 miljoniem curies vai ~ 9,9 E + 18 Becquerel). Ir svarīgi, lai sabiedrība saprastu, ka reaktori, kas ir darbojas desmitiem gadu, piemēram, tie, pie Fukushima-Dai-Ichi vietā ir radījusi dažus no lielākajām koncentrācijas radioaktivitātes uz planētas. "(Robert Alvarez, bijušais vecākais politikas konsultants pie sekretāra un palīga sekretāra vietnieks valsts drošības un vides pie ASV Enerģētikas departaments)

Greatest Single draudi cilvēcei: Degvielas Pool skaits 4
Mēs ievērojām dienas pēc Japānas zemestrīces, ka lielākais drauds bija no izlietotās degvielas stieņu šajā degvielas baseins Fukušima vienības 4 numuru, un nevis no pašiem reaktoriem. Redzēt šo un to. Mēs atzīmēja februārī :

Zinātnieki saka, ka ir 70% iespēja, no lielumu 7.0 zemestrīce atsitas Fukushima šogad, un 98% iespēja, nākamo 3 gadu laikā.

Ņemot vērā to, ka kodolenerģētikas eksperts Arnis Gundersen saka, ka zemestrīce ar 7,0 vai lielāks var izraisīt visu degvielas baseins struktūru sabrukumu, tas ir steidzami, ka viss cilvēciski iespējams tiek darīts, lai stabilizētu struktūru korpuss degvielas baseini pie reaktora numuru 4.

Tepco dara daži būvniecību pie ēkas ... tas ir rase pret laiku ļoti grūtos apstākļos, un, cerams, Tepco uzvarēs.

Kā AP norāda:

Strukturālo integritāti bojātā Unit 4 reaktora ēkas jau sen lielas bažas ekspertu vidū, jo sabrukums tā izlietotās degvielas dzesēšanas baseinā varētu izraisīt katastrofu sliktāks nekā trīs reaktoru meltdowns.

***

Gundersen (kas izmantoti, lai veidotu izlietotās kodoldegvielas baseini) skaidro, ka nav aizsardzības ap radioaktīvo degvielu baseiniem. Viņš brīdina, ka - ja degvielas baseini pie reaktora 4 sabrukuma dēļ zemestrīces - cilvēkiem vajadzētu saņemt no Japānas, un iedzīvotāji West Coast Valstīs un Kanādā, vajadzētu slēgt visus savus logus un palikt iekšā uz brīdi.

Degvielas baseins skaits 4 acīmredzot nav lieliska forma , un tur jau ir bijuši neskaitāmi zemestrīces netālu no Fukušimas reģiona kopš 9.0 zemestrīces pagājušā gada martā.

Vācijas ZDF TV citē kodolenerģijas inženieris Yukitero Naka kā sakot :

"Ja vēl zemestrīce notiek tad ēka [numura 4], varētu sabrukt un citu ķēdes reakcija varētu ļoti iespējams."

( Unit 4 satur plutoniju , kā arī citus radioaktīvus atkritumus.)

Mainchi ziņoja Pirmdiena:

Uzglabāšanas baseins ar Nr.4 reaktora ēkā ir pavisam 1,535 degvielas stieņi vai 460 tonnas kodoldegvielas, tajā. 7-stāvu ēka pati par sevi ir nodarīts liels kaitējums, ar uzglabāšanas baseinu tikko neskarts uz ēkas trešajā un ceturtajā stāvā. Jumts ir izpūstas prom. Ja uzglabāšanas baseins pārtraukumiem un iet sauss, kodoldegviela iekšā pārkarst un eksplodēt, izraisot milzīgu daudzumu radioaktīvo vielu izplatīties plašā teritorijā. Gan ASV Nuclear regulatīvā komisija (NRC) un Francijas kodolenerģija uzņēmums Areva ir brīdinājuši par šo risku.

Ziņojumā izlaists februārī Neatkarīgās izmeklēšanas komisijas par Fukushima Daiichi kodolkatastrofa norādīja, ka uzglabāšanas baseins auga Nr.4 reaktorā ir skaidri pierādīts, ka "vājākais posms", kas paralēli, ķēdes reakcijas krīžu par kodolieroču katastrofa. Sliktāks scenārijs, ko izstrādājusi valdības ietver ne tikai sabrukumu Nr.4 reaktora baseinā, bet sabrukumu izlietotās degvielas stieņu no visas spēkstacijas citiem reaktoru. Ja tas notiktu, iedzīvotāji Tokijas metropole būtu spiesti evakuēt.

Bijušais ministrs Zemes, infrastruktūras, transporta un tūrisma Sumio Mabuchi, kurš tika iecelts amatā, tad premjerministra Naoto Kana padomnieks par kodolkatastrofas tūlīt pēc uzliesmojuma, ierosināja injekcijas betona no zem Nr.4 reaktora apakšā uzglabāšanas baseins, Černobiļas stila.

***

"Tāpēc, ka jūras ūdens tika sūknēts reaktorā, pamatotība struktūras (betona korozijas un pasliktināšanos) bija apšaubāma. Tur bija arī šaubas par veikto aprēķinu par Seismiski izturīgu, kā arī, "teica viens valdības avots pazīstams ar to, kas notika tajā laikā. "[F] UEL rod noņemšana prasīs trīs gadus. Vai struktūra paliek stāvam ka ilgi?

Asahi atzīmēja pagājušajā mēnesī, ka - ja Unit 4 baseins saņem kreka no zemestrīces un noplūdes, tas būtu end Tokijā.

Kevin Kamps pagājušajā mēnesī:

Unit 4 glabāšana pool ... Visa ēka ir sarakstā, tostarp baseinu. Kas viņi ir, ir tērauda domkrati, atrodas zem baseinā, lai mēģinātu saglabāt grīdu no kuriem out vai baseinu no flipping vairāk.

Ja, ka dzesēšanas ūdens padeve ir zaudēts, tas būs tikai dažas stundas pie visvairāk līdz, ka atkritumi ir uz uguns. 135 tonnas ārpus jebkuras radioaktīvas ierobežošana. Viņi būtu tiešās izplūdes vidē. 100% no cēzija-137 var tikt izlaists apkārtējā vidē.

Bijušais ANO konsultants Akio Matsumura - kuru slavē ir dziedājis Mihaila Gorbačova, ASV vēstnieki Stephen Bosworth un Glenn Olds, un bijušais ASV valsts sekretāra vietnieku un Goldman Sachs līdzpriekšsēdētājs John C. Whitehead - piezīmes:

Vienība cieta milzīgus zaudējumus cunami-ūdeņraža sprādziena laikā pūta jumtu off, atstājot augsti radioaktīvais degvielas baseins pakļauti svaigā gaisā. Ja cita augsta līmeņa zemestrīce hits platība, ēka noteikti sabruks. Japānas un ASV meteorologi ir paredzams, ka šāda spēcīga zemestrīce patiešām noslīdējis līdz šogad.

Sabrukumu un nebijušu atbrīvošanu starojuma, kas rastos ir sliktākais scenārijs, ka Ministru toreizējais prezidents Kan un citas bijušās amatpersonas ir apspriesti pēdējos mēnešos. Viņš brīdināja, savā runā Pasaules Ekonomikas foruma laikā Davosā, ka šāds negadījums liktu evakuāciju no 35 miljoniem cilvēku, Tokijā, ciešā puse Japānas un apdraudēt tautas suverenitāti. Šāds humānās un vides katastrofa ir neiedomājams. Hiroshi Tasaka, kodolenerģijas inženieris un īpašais padomnieks premjerministram Kan uzreiz pēc krīzes, teica krīze "tikko atvēra Pandoras lāde".

Pašreizējā Japānas valdība vēl nav minēts draudošo katastrofu, it kā ne kūdīt paniku sabiedrībā. Tomēr, ir jārīkojas ātri. Šī mājas lapa pēdējā gada laikā ir publicējusi darbojas komentārs no zinātniekiem, kāpēc Reactor 4 jāstabilizē nekavējoties, kurš varētu paveikt šādu uzdevumu, un kāpēc situācija ir lielā mērā palicis nepamanīts. Mēs uzskatām, ka neatkarīga, starptautiska komanda strukturālo inženieriem un citiem konsultantiem jākomplektē un izvietoti uzreiz. Montāžas sabiedrības spiediens liktu Japānas valdību rīkoties. Mēs ceram, ka šie līdzekļi ir noderīgi, izglītojot sabiedrību par krīzi, mēs saskaramies.

Pazīstamais vācu fiziķis Dr. Hans-Peter Durr teica pirms desmit mēnešiem, ja izlietotās degvielas baseinu noplūdēm, mēs būsim tādā situācijā, kad zinātne nekad iedomājies mēs varētu būt.

Matsumura bija teicis, ka tad, ja degvielas baseins vienība 4 sabrūk vai ūdens noplūdes out, tik daudz radiācija būs izvemt 50 gadiem, neviens varēs vērsties Fukushima:

Pat vairāk dramatiski, Matsumura raksta:

"Japānas bijušais vēstnieks Šveicē, Mr Mitsuhei Murata, tika uzaicināts uzstāties publisko uzklausīšanu Budžeta komitejas nama Councilors 22.martā, 2012, uz Fukušimas atomelektrostaciju negadījuma. Pirms komitejā, vēstnieks Murata stingri norādīja, ka tad, ja kropli ēka reaktoru vienības 4-ar 1,535 degvielas stieņiem, kas izlietotās degvielas baseinā 100 pēdas (30 metrus) virs zemes-sabrūk, ne tikai tas izraisīt izslēgšanu no visiem sešiem reaktoriem bet ietekmēs arī kopējo izlietoto degvielu baseins, kurā 6,375 degvielas stieņus, kas atrodas aptuveni 50 metru attālumā no reaktora 4. Abos gadījumos radioaktīvie stieņi nav aizsargāti ar ierobežošanas kuģi; bīstami, viņi ir atvērti gaisā. Tas noteikti varētu izraisīt globālu katastrofu, piemēram, mēs esam nekad agrāk pieredzējuši. Viņš uzsvēra, ka atbildība Japānas pārējo pasauli ir neizmērojama. Šāds katastrofa ietekmēs mūs visus gadsimtiem ilgi. Vēstnieks Murata mūs informēja, ka kopējais skaits par izlietotās degvielas stieņiem pie Fukushima Daiichi vietā, izņemot stieņus ar spiedtvertnes ir 11421 (396 + 615 + 566 + 1535 + 994 + 940 + 6375).

"Es jautāju top pavadīju degvielas baseini ekspertu Mr Robert Alvarez, bijušais vecākais politikas padomnieku sekretārs un sekretāra palīga vietnieks valsts drošības un vides pie ASV Enerģētikas departamenta, paskaidrojumu par iespējamo ietekmi, 11421 stieņi.

"Es saņēmu pārsteidzošu atbildi no Mr Alvarez [atjaunināts 4/5/12]:

"" Pēdējā laikā, vairāk informācijas par izlietotās degvielas situāciju Fukušimas-Dai-Ichi vietas ir kļuvusi zināma. Tā ir mana izpratne, ka par 1,532 izlietotās degvielas komplektu reaktora Nr 304 bloki ir svaigi un neapstarots. Šis tad atstāj 1,231 apstarotās iztērētās degvielas stieņus baseina Nr.4, kas satur aptuveni 37 miljoni curies (~ 1.4E + 18 Bekerels) ar ilgu pussabrukšanas periodu radioaktivitāti. Nr.4 Baseins ir apmēram 100 pēdas virs zemes, ir strukturāli bojāts un ir pakļauts atvērtajiem elementiem. Ja zemestrīce vai cits notikums bija radīt šo baseins notecēt tas varētu izraisīt katastrofālu radiācijas ugunsgrēks, iesaistot gandrīz 10 reizes Cs-137 summu atbrīvo Černobiļas avārijas.

"" Infrastruktūra, lai droši izņemtu šo materiālu tika iznīcināta, jo tas bija pie pārējiem trim reaktoriem. Pavadītais reaktoru degvielas nevar vienkārši pacelts gaisā ar celtni, jo, ja tas būtu rutīnas krava. Lai novērstu smagas radiācijas ekspozīciju, ugunsgrēkus un iespējamos sprādzienu, tā ir jānodod visu laiku, ūdens un stipri pasargāti struktūru iekļaušanu sausām mucās .. Kā tas nekad nav darīts, atcelšanu kodoldegvielas no baseiniem at bojātas Fukushima-Dai-ichi reaktoru prasīs lielas un laikietilpīgu re-celtniecības pūles un tiks kartēšanas nepazīstamiem ūdeņos. Neskatoties uz milzīgo iznīcināšanu cased pie Da-Ichi vietas, sausie mucas ieņem mazāku daudzumu izlietotās degvielas šķiet neievainots.

"" Pamatojoties uz ASV Enerģētikas departamenta datiem, pieņemot, ka pavisam 11138 izlietoto degvielas kasešu tiek glabāti pie Dai-Ichi vietā, gandrīz visi, kas ir baseini. Tie satur aptuveni 336 miljonus curies (~ 1.2 E + 19 Bq) ar ilgu pussabrukšanas periodu radioaktivitāti. Aptuveni 134 miljoni curies ir Cesium-137 - aptuveni 85 reizes Cs-137 daudzums atbrīvo pēc Černobiļas avārijas, kā aprēķinājusi ASV Nacionālās padomes radiācijas (NCRP). Kopējā izlietotās reaktoru degvielas inventāra Fukušimas-Daichi vietne satur gandrīz pusi no kopējās summas Cs-137 aprēķināto NCRP par laistām visas atmosfēras kodolieroču testēšanu, Černobiļas, un pasaules mēroga pārstrādes rūpnīca (~ 270 miljoniem curies vai ~ 9,9 E + 18 Becquerel).

"" Ir svarīgi, lai sabiedrība saprastu, ka reaktori, kas ir darbojas desmitiem gadu, piemēram, tie, pie Fukushima-Dai-Ichi vietā ir radījusi dažus no lielākajām koncentrācijas radioaktivitātes uz planētas. "

"Daudzi no mūsu lasītājiem varētu atrast ir grūti novērtēt faktisko nozīmi skaitli, tomēr mēs varam saprast, kas 85 reizes vairāk Cesium-137, nekā Černobiļas nozīmētu. Tas sagraus pasaules vidi un mūsu civilizāciju. Tas nav raķešu zinātne, nedz arī savienojumu ar pugilistic debatēm par atomelektrostaciju. Tas ir jautājums par cilvēku izdzīvošanu.

"Tur bija Nuclear Security Summit konferencē Seulā 26.martā un 27, un vēstnieks Murata un es kopīgas pūles, lai atrastu kādu, informēt dalībniekus no 54 valstīm, kas iespējamo globālās katastrofas reaktoru vienības 4. Mēs uzdeva vairākus dalībniekus dalīties ideju par neatkarīgās novērtēšanas komanda, kas sastāv no plaša starptautisko ekspertu darba grupa, lai risinātu šo steidzamo jautājumu.

"Es vēlētos ieviest vēstnieka Murata vēstuli ANO ģenerālsekretārs Ban Ki-moon nodot šo steidzamo ziņojumu un arī viņa vēstuli Japānas premjerministram Yoshihiko Noda japāņu lasītājiem. Viņš uzsvēra, apgalvojumam, ka mums vajadzētu dot cilvēka gudrību, lai risinātu šis bezprecedenta izaicinājums. "

Vēstnieka Murata vēstulē teikts:

"Tas nav pārspīlēts teikt, ka Japānas liktenis, un visa pasaule ir atkarīga no Nr.4 reaktorā. To apstiprina vairums uzticamu eksperti, piemēram, Dr Arnie Gundersen vai Dr Fumiaki Koide. "

Anti-kodolenerģijas ārsts Dr Helen Caldicott saka, ka tad, ja degvielas baseins 4 sabrūk, viņa evakuēt savu ģimeni no Bostonas un pārvietot tos uz Dienvidu puslodē. Tas ir īpaši dramatiska paziņojumu, ņemot vērā, ka West Coast ir daudz tieši ceļā no Fukušimas radiācijas nekā East Coast.

Vai cilvēce paceltos godu, un izdomāt, kā stabilizēt degvielas biljarda skaits 4 pirms katastrofu streiki?

Vai arī mūsdienu civilizācija win Darvina balvu par nespēju pievērst uzmanību patiesajiem draudiem?

Tālākai fona analīzi, sk

GLOBAL RESEARCH'S ONLINE es BOOK ON Fukušimas

Fukushima: Nuclear karš bez kara: Unspoken krīze Worldwide jonizējošo starojumu
- Līdz Prof. Michel Chossudovsky - 2012-01-25
GR ONLINE READER. Dempingu augsti radioaktīvā ūdens ieplūšanu Klusajā okeānā ir potenciāls sprūda uz procesu pasaules radioaktīvā piesārņojuma ... galu galā visi lielākie pasaules reģionos tiks ietekmētas.

Facebook Twitter E-pasts Linkedin Digg Delicious Reddit Stumbleupon

Par Admin

James Heddle un Mary Beth Brangan administrētu šo blogu, kā arī Planetarian perspektīvām . Godalgotās mediju ražotāji, kā arī pedagogiem un kopienu organizatoriem, viņi kopīgi-tiešu EON - Ekoloģiski opcijas Network . EON YouTube kanāls ir vairāk nekā 600 darba vietas un vairāk nekā 3000 abonentu.
Šis ieraksts tika publicēta ar Uncategorized . Grāmatzīme Permalink .

Viena Atbilde uz Fukushima teetering nodaļas 4: steidzami Global Avārijas

  1. Antonina bosticco saka:

    ir ieguvuši, lai cilvēki, klausīties un reaģēt tas ir vienīgais veids, kā mēs varam dabūt spiediena ēku valdībām visā pasaulē. ikvienam ir nepieciešams nosūtīt to saviem draugiem

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *

*

Jūs varat izmantot šos HTML tagus un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>