Fukushima teetering Unit 4: Steidzami Global Emergency

Facebook Čivināt E-pasts Linkedin Digg Garšīgs Reddit StumbleUpon


Nuclear Damokla zobens
Ņemot vērā nozīmi, mēs reposting turpmāk svarīgu rakstu no Vašingtonas Blog pa Global Research kopumā, tostarp video.

Kā informācija rakstā skaidri, tas nav "satraucošu" vai "Chicken Little" atzīt kodolenerģijas Damokla zobens karājas ar diegu pār mūsu sugu un visu planētu biosfērā.

Lopsided, divstāvu degvielas rod pildīta uzglabāšanas baseins no Fukušimas nodaļas 4 ir 100 pēdas virs zemes, atbalsta, līdz ar domkratiem, tās jumts izpūstas off ar ūdeņraža eksploziju, atvērta atmosfērā, tādā vidē pārāk karstā roboti, nemaz nerunājot par cilvēku darbiniekus. 7 punktu zemestrīce varētu klauvēt to vairāk vai dara to pavasarī noplūde. Pēc tam, kad ūdens ir izliets kodolsprādzienu un uguns sekos, iespējams, spewing 85 reizes starojumu izstaro Chernoybl visā ziemeļu puslodē un galu galā visu planētu. 7 punktu zemestrīce tiek prognozēta reģionā drīz.

Tas ir ne tikai Japānas problēma. Tas ir starptautisks avārijas daudz tiešāks nekā Irānas mītisks kodolprogrammu. Tas prasa saskaņotu starptautisko sadarbību un resursi jānovirza uzreiz atvairīt potenciāli globālu katastrofu nepieredzēta apjoma. Informēt sevi un izplatīt vārdu. EON EDS.

[Update: sk USGS karti Fukushima nokrišņus, kas ASV šeit . Arī: San Francisco Bay Area piena paraugs ir lielākā summa, cēzija-137 kopš pagājušā gada jūnijā - gandrīz divreiz EPA maksimālais pieļaujamais piesārņotāju līmenis - Ene News. ]

Global Research Redaktora piezīme
Šī detalizētā ziņojumā, ko mūsu Atbalstītājs Vašingtonas Blog jālasa ļoti rūpīgi.

World ir kritiskā krustcelēs. Fukušimas katastrofa Japānā ir vērsta uz priekšplānā briesmas Worldwide kodolradiācijas. Japānā krīze ir aprakstīts kā "kodolkara bez kara".

Jonizējošo starojumu, kas apdraud dzīvību uz planētas Zeme, nav sākumlapā ziņas, salīdzinot ar lielāko daļu nenozīmīgiem jautājumiem, kas rada bažas sabiedrībā, tostarp vietējā līmenī nozieguma vietā vai tabloīdu tenkas ziņojumi par Holivudas slavenības.

Šā ziņojuma ietekme ir jāsaprot. Sabiedrības viedoklis pasaulē jāinformē tā, lai nozīmīgu darbības var veikt nekavējoties, lai atbalstītu Japānas komandām.

Izplatītu vārdu. Nosūta šo ziņojumu tālu un plašs. Pēc tam uz Facebook.

Ir svarīgi, lai izdarītu spiedienu visos pārvaldes līmeņos, valsts un starptautiskā līmenī, lai jāveic visi nepieciešamie pasākumi, lai novērstu gaidāmo katastrofu, kas ļoti reālā nozīmē apdraud cilvēces nākotni.

Michel Chossudovsky, 9 aprīlis 2012

Kurināmā Baseini Fukušimā: vislielākā īstermiņa draudi cilvēcei

"Pamatojoties uz ASV Enerģētikas departamenta datiem, pieņemot, ka pavisam 11.138 izlietotās degvielas elementi tiek glabāti pie Dai-ichi vietā, gandrīz visi, kas ir baseini. Tie satur aptuveni 336,000,000 curies (~ 1,2 E +19 Bq) ar ilgu pussabrukšanas periodu radioaktivitāti. Aptuveni 134 miljonu euro curies ir cēzija-137 - aptuveni 85 reizes Cs-137 summa atbrīvo pēc Černobiļas avārijas, kā aprēķinājusi ASV Nacionālās padomes aizsardzībai pret starojumu (NCRP). Izlietotās reaktoru degvielas inventāra Fukušimas-Daichi vietas kopā satur gandrīz pusi no kopējā apjoma Cs-137 aplēsusi NCRP, ir atbrīvota no visām atmosfēras kodolieroču testēšanai, Černobiļas, un pasaules mēroga pārstrādes rūpnīcām (~ 270 miljoniem curies vai ~ 9,9 E +18 Becquerel). Ir svarīgi, lai sabiedrība saprastu, ka reaktori, kas ir darbojas desmitiem gadu, piemēram, pie Fukushima-Dai-ichi vietā ir radījusi dažus no lielākajiem radioaktivitātes koncentrācija uz planētas. "(Robert Alvarez, bijušais vecākais politikas padomnieks līdz sekretārs un sekretāra palīga vietnieku valsts drošības un vides pie ASV Enerģētikas departaments)

Greatest Single draudi cilvēcei: Degvielas Pool skaits 4
Mēs ievērojām dienas pēc Japānas zemestrīces, ka lielākais drauds ir no izlietotās degvielas stieņi degvielas baseinā pie Fukušimas vienību skaits 4, un nevis no pašiem reaktoriem. Redzēt šo un to. Mēs atzīmēja februārī :

Zinātnieki saka, ka pastāv 70% iespēja, tāda apmēra 7,0 zemestrīce atsitas Fukushima šogad, un 98% iespēja, ka nākamo 3 gadu laikā.

Ņemot vērā, ka kodolenerģijas eksperts Arnis Gundersen saka, ka zemestrīce 7,0 vai lielāks , varētu radīt visu degvielas baseins struktūru sabrukumu, tas ir steidzami, ka viss cilvēciski iespējams tiek darīts, lai stabilizētu struktūru mājokļu degvielas baseini pie reaktora numura 4.

Tepco dara zināmu būvniecību pie ēkas ... tas ir rase pret laiku ļoti grūtos apstākļos, un, cerams, Tepco uzvarēs.

Kā AP norāda:

Strukturālo integritāti bojātā Unit 4 reaktora ēkā jau sen ir lielas bažas starp ekspertiem, jo ​​sabrukums tā izlietotās degvielas dzesēšanas baseinā var izraisīt katastrofu sliktāks nekā trīs reaktoru meltdowns.

***

Gundersen (kas izmantoti, lai veidotu izlietotās kodoldegvielas baseini) skaidro, ka nav aizsardzības ap radioaktīvo degvielu baseini. Viņš brīdina, ka - ja degvielas baseini pie reaktora 4 sabrukt, jo zemestrīce - cilvēkiem vajadzētu izkļūt no Japānas, un iedzīvotāji West Coast Valstīs un Kanādā vajadzētu slēgt visus savus logus un palikt iekšā uz brīdi.

Degvielas baseins skaits 4 acīmredzot nav lieliska forma , un tur jau ir neskaitāmas zemestrīces netālu no Fukušimas reģionā kopš 9,0 zemestrīces pagājušā gada martā.

Vācijas ZDF TV citē kodolenerģijas inženieris Yukitero Naka kā sakot :

"Ja cita zemestrīce notiek, tad ēkas [skaits 4] varētu sabrukt un citu ķēdes reakciju, varētu ļoti iespējams."

( Unit 4 satur plutoniju , kā arī citu radioaktīvo atkritumu.)

Mainchi ziņoja Pirmdiena:

Uzglabāšanas baseins ar Nr.4 reaktora ēkā ir pavisam 1535 degvielas stieņu vai 460 tonnas kodoldegvielas, tajā. 7-stāvu ēka pati par sevi ir nodarīts liels kaitējums, ar uzglabāšanas baseinu tikko neskartām ēkas trešajā un ceturtajā stāvā. Jumts ir izpūstas prom. Ja uzglabāšanas baseins pārtraukumiem un iet sauss, kodoldegvielas iekšā pārkarst un eksplodēt, radot milzīgu daudzumu radioaktīvo vielu izplatīties plašā teritorijā. Gan ASV Nuclear regulatīvā komisija (NRC) un franču kodolenerģijas uzņēmums Areva ir brīdinājuši par šo risku.

Ziņojumā atbrīvo februārī Neatkarīgās izmeklēšanas komisijas par Fukušimas Daiichi kodolkatastrofa norādīja, ka uzglabāšanas baseins auga Nr.4 reaktorā ir skaidri pierādīts, ka "vājākais posms", kas paralēli, ķēdes reakcijas krīzēm kodolenerģijas katastrofa. Sliktāks scenārijs, ko izstrādājusi valdība ietver ne tikai sabrukumu Nr.4 reaktora baseinā, bet sadalās izlietotās degvielas stieņu no visiem spēkstacijas citiem reaktoriem. Ja tas notiktu, iedzīvotāji Tokijas metropole būtu spiesti evakuēt.

Bijušais zemes, infrastruktūras, transporta un tūrisma Sumio Mabuchi, kurš tika iecelts amatā toreizējā premjerministra Naoto Kan padomnieks par kodolkatastrofas tūlīt pēc tās uzliesmojuma ierosināja injekcijas betona no apakšas Nē 4 reaktora apakšā uzglabāšanas baseinu, Černobiļas stila.

***

"Tāpēc, ka jūras ūdens tika sūknēts reaktorā, pamatotība struktūras (betona korozijas un pasliktināšanos) bija apšaubāma. Tur bija arī šaubas par veikto aprēķinu par Seismiski izturīgu, kā arī, "teica viens valdības avots ir pazīstami ar to notika tajā laikā. "[F] uel stienis noņemšanas būs trīs gadi. Vai struktūra paliek stāvam, ka ilgi?

Asahi atzīmēja pagājušajā mēnesī, ka - ja Unit 4 baseins saņem kreka no zemestrīces un noplūdes, tas būtu end Tokijā.

Kevin Kamps pagājušajā mēnesī:

Unit 4 uzglabāšanas baseins ... Visa ēka ir sarakstā, tostarp baseinu. Kas viņi ir, ir tērauda domkrati zem baseina, lai mēģinātu saglabāt grīdas izkrišanu vai baseins no flipping vairāk.

Ja tas dzesēšanas ūdens padeve tiek zaudēts, tas būs tikai dažas stundas, lielākais, pirms, ka atkritumi ir uz uguns. 135 tonnas ārpus jebkuras radioaktīvas lokalizācijas. Tās būtu tiešās izplūdes vidē. 100% no cēzija-137 var tikt izlaists apkārtējā vidē.

Bijušais ANO konsultants Akio Matsumura - kuru slavē ir dziedājuši Mihaila Gorbačova, ASV vēstnieki Stephen Bosworth un Glenn Olds, un bijušais ASV valsts sekretāra vietnieku un Goldman Sachs līdzpriekšsēdētājs John C. Whitehead - piezīmes:

Vienība cieta milzīgus zaudējumus laikā cunami-ūdeņraža sprādziens pūta jumtu off, atstājot augsti radioaktīvais degvielas baseins pakļauti svaigā gaisā. Ja cita augsta līmeņa zemestrīce hits zonā, ēka noteikti sabruks. Japānas un ASV meteorologi ir paredzams, ka šāda spēcīga zemestrīce tiešām var hit šogad.

Sabrukumu un bezprecedenta noplūde starojuma, kas rastos, ir sliktākais scenārijs, ka toreizējais premjerministrs Kan un citas bijušās amatpersonas pārrunāja pēdējo mēnešu laikā. Viņš brīdināja savā runā Pasaules ekonomikas forumā Davosā, ka šāds negadījums liktu evakuāciju no 35 miljoniem cilvēku, Tokijā, ciešā puse Japānas un apdraudēt tautas suverenitāti. Piemēram, humānās un vides katastrofa ir neiedomājams. Hiroshi Tasaka, kodolenerģijas inženieris un īpašais padomnieks premjerministram Kan uzreiz pēc krīzes, teica krīze "tikko atvēra Pandoras lāde".

Pašreizējā Japānas valdība vēl nav minēts draudošo katastrofu, it kā ne rosinātu paniku sabiedrībā. Tomēr ir jārīkojas ātri. Šī mājas lapa pēdējā gada laikā ir publicējusi darbojas komentārs no zinātniekiem, kas izskaidro, kāpēc Reactor 4 jāstabilizē nekavējoties, kurš varētu būt iespēja, lai veiktu šādu uzdevumu, un kāpēc situācija ir lielā mērā palicis nepamanīts. Mēs uzskatām, ka neatkarīga, starptautiska komanda strukturālo inženieru un citu padomnieku jākomplektē un izvietoti nekavējoties. Montāžas sabiedrības spiediens liktu Japānas valdību rīkoties. Mēs ceram, ka šie līdzekļi ir noderīgi, izglītojot sabiedrību par krīzi, ko mēs saskaramies.

Kā izcili vācu fiziķis Dr Hans-Peter Durr teica pirms desmit mēnešiem, ja izlietotās degvielas baseins noplūdēm, mēs būsim tādā situācijā, kad zinātne nekad iedomāties, mēs varētu būt.

Matsumura bija teicis, ka tad, ja degvielas baseins vienībā 4 sabrūk vai ūdens noplūdes out, tik daudz radiācija būs izvemt 50 gadus, ka neviens no tiem būs iespēja vērsties pie Fukushima:

Vēl vairāk dramatiski, Matsumura raksta:

"Japānas bijušais vēstnieks Šveicē, Mr Mitsuhei Murata, tika uzaicināts uzstāties publisko uzklausīšanu Budžeta komitejas nama Councilors 22.martā 2012, no Fukušimas atomelektrostaciju avārijas. Pirms komitejas vēstnieks Murata stingri norādīja, ka, ja kropli ēka reaktora bloka 4-ar 1535 degvielas stieņi lietotās kodoldegvielas baseina 100 pēdas (30 metrus) virs zemes-sabrūk, ne tikai būs izraisīt izslēgšanu no visiem sešiem reaktoriem bet ietekmēs arī kopējo izlietoto degvielu baseins, kurā 6375 degvielas stieņus, kas atrodas aptuveni 50 metru attālumā no reaktora 4 Abos gadījumos radioaktīvie stieņi nav aizsargāti ar ierobežošanas kuģa.; bīstami, viņi ir atvērti gaisā. Tas, protams, radīs globālās katastrofas, piemēram, mēs nekad agrāk pieredzējusi. Viņš uzsvēra, ka atbildība par Japānas pārējai pasaulei ir neizmērojama. Šāda katastrofa ietekmēs mūs visus gadsimtiem ilgi. Vēstnieks Murata mūs informēja, ka kopējais skaits par izlietotās degvielas stieņu pie Fukushima Daiichi vietā, izņemot stieņus spiedtvertnes ir 11421 (396 615 566 1535 994 940 6375).

"Es jautāju top pavadīju-degvielas baseini eksperts Robert Alvarez, bijušais vecākais politikas padomnieks sekretārs un sekretāra vietnieks valsts drošības un vides pie ASV Enerģētikas departamenta, skaidrojumu par iespējamo ietekmi uz 11421 stieņi.

"Es saņēmu pārsteidzošu atbildi no Mr Alvarez [atjaunināts 4/5/12]:

"" Pēdējā laikā, vairāk informāciju par izlietotās degvielas situācijai Fukušimas-Dai-ichi vietas ir kļuvis zināms. Tā ir mana izpratne, ka no 1532 izlietotās degvielas komplektu reaktora Nr 304 mezgli ir svaigi un neapstarots. Šis tad atstāj 1231 apstarotās iztērētās degvielas stieņus baseins Nr.4, kas satur aptuveni 37 miljoni curies (~ 1.4E +18 Becquerel) ar ilgu pussabrukšanas periodu radioaktivitāti. Nr.4 baseins ir apmēram 100 metru augstumā virs zemes, ir strukturāli bojāts un ir pakļauta atvērtajiem elementiem. Ja zemestrīce vai cits notikums bija radīt šo baseins notecēt tas varētu izraisīt katastrofālu radiācijas ugunsgrēks, iesaistot gandrīz 10 reizes Cs-137 daudzumu, atbrīvo pēc Černobiļas avārijas.

"" Infrastruktūras, lai droši noņemt šo materiālu, tika iznīcināta, jo tas bija pie pārējiem trim reaktoriem. Izlietotās reaktoru degvielas nevar vienkārši pacelts gaisā ar celtni, it kā tas būtu rutīnas kravas. Lai novērstu smagus radiācijas ekspozīciju, ugunsgrēki un iespējamo sprādzienu, tai jānodod visu laiku ūdenī un stipri pasargāts struktūras sauss mucās .. Tā kā tas vēl nekad iepriekš nav darīts, izņemšana lietotās kodoldegvielas no baseiniem pie bojātas Fukushima-Dai-ichi reaktori prasīs lielu un laikietilpīgu re-celtniecības pūles un tiks kartēšanas nepazīstamiem ūdeņos. Neskatoties uz milzīgo iznīcināšanu cased uz Da-ichi vietas, sausās mucas, kuriem mazāku daudzumu izlietotās degvielas, šķiet, ir neskarta.

"" Pamatojoties uz ASV Enerģētikas departamenta datiem, pieņemot, ka pavisam 11.138 izlietotās degvielas mezgli tiek glabāti pie Dai-ichi vietas, gandrīz visi, kas ir baseini. Tie satur aptuveni 336,000,000 curies (~ 1,2 E +19 Bq) ar ilgu pussabrukšanas periodu radioaktivitāti. Aptuveni 134 miljonu euro curies ir cēzija-137 - aptuveni 85 reizes Cs-137 summa atbrīvo pēc Černobiļas avārijas, kā aprēķinājusi ASV Nacionālās padomes aizsardzībai pret starojumu (NCRP). Izlietotās reaktoru degvielas inventāra Fukušimas-Daichi vietas kopā satur gandrīz pusi no kopējā apjoma Cs-137 aplēsusi NCRP, ir atbrīvota no visām atmosfēras kodolieroču testēšanai, Černobiļas, un pasaules mēroga pārstrādes rūpnīcām (~ 270 miljoniem curies vai ~ 9,9 E +18 Becquerel).

"" Ir svarīgi, lai sabiedrība saprastu, ka reaktori, kas ir darbojas desmitiem gadu, piemēram, pie Fukushima-Dai-ichi vietā ir radījusi dažus no lielākajiem radioaktivitātes koncentrācija uz planētas. "

"Daudzi no mūsu lasītājiem varētu atrast ir grūti novērtēt faktisko nozīmi skaitlis, tomēr mēs varam saprast, kas 85 reizes vairāk cēzija-137 nekā Černobiļas nozīmētu. Tas sagraus pasaules vidi un mūsu civilizāciju. Tas nav raķešu zinātne, ne arī savienot ar pugilistic debatēm par atomelektrostaciju. Tas ir jautājums par cilvēku izdzīvošanu.

"Tur bija kodoldrošības samita konferencē Seulā 26.martā un 27, un vēstnieks Murata un es kopīgas pūles, lai atrastu kādu, informēt dalībniekus no 54 valstīm, potenciālās globālās katastrofas reaktoru vienības 4. Mēs lūdzām vairākus dalībniekus dalīties ideju par neatkarīgu novērtējumu komanda, kas sastāv no plašas starptautisko ekspertu darba grupa, lai risinātu šo steidzamo jautājumu.

"Es vēlētos ieviest vēstnieka Murata vēstuli ANO ģenerālsekretārs Ban Ki-moon nodot šo steidzamo ziņojumu un arī viņa vēstuli Japānas premjerministram Yoshihiko Noda japāņu lasītājiem. Viņš uzsvēra apgalvojumam, ka mums vajadzētu dot cilvēka gudrību, lai risinātu Šī bezprecedenta izaicinājums. "

Vēstnieks Murata vēstulē teikts:

"Tas nav pārspīlēts teikt, ka liktenis Japānā un visā pasaulē ir atkarīgs no Nr.4 reaktorā. To apstiprina arī lielākā daļa uzticamu ekspertu, piemēram, Dr Arnie GUNDERSEN vai Dr Fumiaki Koide. "

Anti-kodolieroču ārsts Dr Helen Caldicott saka, ka tad, ja degvielas baseins 4 sabrūk, viņa evakuēt savu ģimeni no Boston un pārvietot tos uz dienvidu puslodē. Tas ir īpaši dramatiska paziņojumu, ņemot vērā, ka West Coast ir daudz tiešā ceļā no Fukušimas radiācijas nekā East Coast.

Vai cilvēce spētu to godu, un izdomāt, kā stabilizēt degvielas baseinu skaits 4 pirms katastrofu streiku?

Vai arī mūsdienu civilizācijas uzvarēt Darvina balvu par nespēju pievērst uzmanību uz patiesiem draudiem?

Tālākai fona analīzi skatīt

GLOBAL RESEARCH skatās man grāmatu par Fukušimas

Fukushima: Nuclear War bez kara: Neizteikta krīze Worldwide jonizējošo starojumu
- Prof Michel Chossudovsky - 2012-01-25
GR ONLINE READER. Dempingu augsti radioaktīvā ūdens ieplūšanu Klusajā okeānā ir potenciāls sprūda uz procesu globālā radioaktīvā piesārņojuma ... Galu galā visi galvenie pasaules reģionos tiks ietekmētas.

Facebook Čivināt E-pasts Linkedin Digg Garšīgs Reddit StumbleUpon

Par Admin

James HEDDLE un Mary Beth Brangan administrētu šo blogu, kā arī Planetarian perspektīvas . Godalgotās mediju ražotājiem, kā arī pedagogu un Kopienas organizatori, viņi kopīgi tiešā EON - ekoloģiskās Opcijas tīkls . EON YouTube kanāls ir vairāk nekā 500 darba vietas un vairāk nekā 2000 abonentu.
Šis ieraksts bija izvietoti Uncategorized . Grāmatzīme Permalink .

One Response to Fukushima teetering nodaļas 4: Steidzami Global Emergency

  1. Antonina bosticco saka:

    ir ieguvuši, lai cilvēki, klausīties un reaģēt tas ir vienīgais veids, kā mēs varam iegūt kādu spiediena ēku valdībām visā pasaulē. ikvienam ir nepieciešams nosūtīt to saviem draugiem

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *

*

Jūs varat izmantot šos HTML tagus un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>