Fukušimā teetering Unit 4: Steidzami Global Emergency

Facebook Čivināt E-pasts Linkedin Digg Garšīgs Reddit StumbleUpon


Nuclear Damokla zobens
Jo tā nozīmi, mēs reposting zemāk svarīgu rakstu no Vašingtonas Blog pa Global Research kopumā, ieskaitot video.

Kā informācija rakstā ir precizēts, tas nav "satraucošu" vai "Chicken Little" atzīt kodolenerģijas Damokla zobens karājas ar diegu pār mūsu sugu un visu planētu biosfērā.

Lopsided, divstāvu degvielas rod iepakotu uzglabāšanas baseins no Fukušimas nodaļas 4. ir 100 pēdas virs zemes, atbalsta, līdz ar domkratiem, tās jumts norauta ar ūdeņraža sprādzienā, atvērta atmosfērā, tādā vidē pārāk karsts, lai roboti, nemaz nerunājot par cilvēka darbiniekus. 7 punktu zemestrīce varētu klauvēt to vairāk vai dara to pavasarī noplūde. Kad ūdens ir izlijis kodolsprādziena un uguns sekos, iespējams, spewing 85 reizes radītā starojuma Chernoybl ap ziemeļu puslodē un galu galā visu planētu. 7 punktu zemestrīce tiek prognozēta reģionam drīz.

Tas ir ne tikai Japānas problēma. Tas ir starptautisks avārijas daudz tiešāks nekā Irānas mītisks kodolprogrammu. Tas prasa koordinēta starptautiskā sadarbība un resursi jānovirza uzreiz atvairīt potenciāli globālās katastrofas bezprecedenta proporcijās. Ziņot sevi un izplatītu vārdu. EON EDS.

[Update: sk USGS karti Fukušimas nokrišņus ASV šeit . Arī: San Francisco Bay Area piena paraugs ir lielākā summa, cēzija-137 kopš pagājušā gada jūnijā - gandrīz divreiz EPA maksimālais pieļaujamais piesārņotāju līmenis - ENE News. ]

Global Research Redaktora piezīme
Šī detalizētā ziņojumā, ko mūsu Ziedotājs Vašingtonas Blog jālasa ļoti rūpīgi.

World ir kritisks krustcelēs. Fukušimas katastrofa Japānā ir vērsta uz priekšplānā briesmas Worldwide kodolenerģijas starojumu. Japānā krīze ir aprakstīts kā "kodolkara bez kara".

Jonizējošo starojumu, kura, apdraud dzīvību uz planētas earth- nav front page news, salīdzinot ar lielāko nenozīmīgiem jautājumiem sabiedrības bažas, tostarp vietējā līmenī nozieguma vietā vai tabloīdu tenkas ziņojumiem par Holivudas slavenības.

Šā ziņojuma sekas ir jāsaprot. Sabiedrības viedoklis vispasaules jāinformē tā, ka nozīmīgu darbības var veikt nekavējoties, lai atbalstītu Japānas komandām.

Izplatītu vārdu. Nosūtīt šo ziņojumu tālu un plaši. Ievietot to Facebook.

Ir svarīgi izdarīt spiedienu visos pārvaldes līmeņos, valsts un starptautiskā līmenī veikt visus pasākumus, kas nepieciešami, lai novērstu gaidāmo katastrofu, kas ļoti reālā nozīmē apdraud cilvēces nākotni.

Michel Chossudovsky, 9. aprīlis 2012

Kurināmā Baseini Fukušimā: VELTE ĪSTERMIŅA draudi cilvēcei

"Pamatojoties uz ASV Enerģētikas departamenta datiem, pieņemot, ka pavisam 11138 izlietoto degvielas kasešu tiek glabāti pie Dai-ichi vietā, gandrīz viss, kas ir baseini. Tie satur aptuveni 336 miljonus curies (~ 1.2 E + 19 Bq) ar ilgu pussabrukšanas periodu radioaktivitāti. Aptuveni 134 miljoni curies ir cēzija-137 - aptuveni 85 reizes Cs-137 daudzums atbrīvo pēc Černobiļas avārijas, kas aprēķināts ar ASV Nacionālās padomes radiācijas (NCRP). Kopējā izlietotās reaktoru degvielas krājumu pie Fukushima-Daichi vietas ir gandrīz puse no kopējās summas Cs-137 aplēsusi NCRP par laistām visas atmosfēras kodolieroču testēšanu, Černobiļu, un pasaules mēroga pārstrādes rūpnīcas (~ 270 miljoniem curies vai ~ 9.9 E + 18 Bekerels). Ir svarīgi, lai sabiedrība saprastu, ka reaktori, kas ir darbojušies gadu desmitiem, piemēram, tie, pie Fukushima-Dai-ichi vietas ir radījusi dažus no lielākajiem koncentrācijas radioaktivitātes uz planētas. "(Robert Alvarez, bijušais vecākais politikas konsultants sekretāram un palīgs sekretāra vietnieks valsts drošības un vides pie ASV Enerģētikas departamenta)

Greatest Single draudi cilvēcei: Degvielas Pool skaits 4
Mēs ievērojām dienas pēc Japānas zemestrīces, ka lielākais drauds bija no izlietotās degvielas stieņu degvielas baseins Fukušimas vienību skaits 4, un nevis no pašiem reaktoriem. Skatīt šo un to. Mēs atzīmēja februārī :

Zinātnieki saka, ka ir 70% iespēja, no apjoms 7,0 zemestrīces hitting Fukushima šogad, un 98% iespēja, ka nākamo 3 gadu laikā.

Ņemot vērā, ka kodolenerģijas eksperts Arnie Gundersen saka, ka zemestrīce ir 7,0 vai lielāks , varētu izraisīt visu degvielas baseins struktūru sabrukums, tas ir steidzami, ka viss cilvēcīgi iespējams tiek darīts, lai stabilizētu struktūru gabali, degvielas baseini pie reaktora numuru 4.

Tepco dara zināmu būvniecību pie ēkas ... tas ir rase pret laiku ļoti grūtos apstākļos, un, cerams, Tepco uzvarēs.

Kā AP norāda:

Strukturālo integritāti bojātā Unit 4 reaktora ēkā jau sen ir lielas bažas starp ekspertiem, jo ​​sabrukums tās lietotās kodoldegvielas dzesēšanas baseinā varētu izraisīt katastrofu sliktāks nekā trīs reaktoru meltdowns.

***

Gundersen (kas izmantoti, lai veidotu izlietotās kodoldegvielas baseini) skaidro, ka nav aizsardzības ap radioaktīvo degvielu baseini. Viņš brīdina, ka - ja degvielas baseini pie reaktora 4. sabrukuma dēļ zemestrīce - cilvēkiem vajadzētu saņemt no Japānas, un iedzīvotāji West Coast Valstīm un Kanādu vajadzētu slēgt visus savus logus un palikt iekšā uz brīdi.

Degvielas baseins skaits 4 acīmredzot nav lieliska forma , un tur jau bijuši neskaitāmi zemestrīces netālu no Fukušimas reģionā kopš 9,0 zemestrīces pagājušā gada martā.

Vācijas ZDF TV citē kodolenerģētikas inženieris Yukitero Naka kā sakot :

"Ja vēl zemestrīce notiek tad ēkas [numurs 4] varētu sabrukt un citu ķēdes reakcija varētu ļoti iespējams notikt."

( Unit 4 satur plutoniju , kā arī citu radioaktīvo atkritumu.)

Mainchi ziņoja Pirmdiena:

Uzglabāšanas baseins ar No. 4 reaktora ēkā ir pavisam 1535 degvielas stieņu, vai 460 tonnas kodoldegvielas, tajā. 7-stāvu ēka pati par sevi ir nodarīts liels kaitējums, ar uzglabāšanas baseinu tikko neskartām ēkas trešajā un ceturtajā stāvā. Jumts ir izpūstas prom. Ja uzglabāšanas baseins pārtraukumiem un iet sauss, kodoldegvielas iekšā pārkarst un eksplodēt, izraisot masveida daudzumu radioaktīvo vielu izplatīties plašā teritorijā. Gan ASV Nuclear regulatīvā komisija (NRC) un franču kodolenerģijas enerģētikas uzņēmums Areva ir brīdinājuši par šo risku.

Ziņojumā izlaists februārī neatkarīgās izmeklēšanas komisijas par Fukushima Daiichi kodolkatastrofa norādīja, ka uzglabāšanas baseins auga No. 4 reaktorā ir skaidri pierādīts, ka "vājākais posms", kas paralēli, ķēdes reakcijas krīžu par kodolieroču katastrofa. Sliktāks scenārijs, ko izstrādājusi valdība ietver ne tikai sabrukumu No. 4 reaktora baseinā, bet iziršanu izlietotās kodoldegvielas stieņiem no visas augu citiem reaktoros. Ja tas notiktu, iedzīvotāji Tokijas metropole būtu spiesti evakuēt.

Bijušais ministrs zemes, infrastruktūras, transporta un tūrisma Sumio Mabuchi, kurš tika iecelts amatā, tad premjerministra Naoto Kan padomnieks par kodolkatastrofas tūlīt pēc tās uzliesmojuma, ierosināja injekcijas betona no zem No. 4 reaktora apakšā uzglabāšanas baseins, Černobiļas stila.

***

"Tāpēc, ka jūras ūdens tika sūknēts reaktorā, pamatotība struktūras (betona korozijas un pasliktināšanos) bija apšaubāma. Bija arī šaubas par veikto aprēķinu par Seismiski izturīgu, kā arī, "teica viens valdības avots pazīstams ar to, kas notika tajā laikā. "[F] UEL rod atcelšana prasīs trīs gadi. Būs struktūra paliek stāvam, ka ilgi?

Asahi atzīmēja pagājušajā mēnesī, ka - ja Unit 4 baseins saņem kreka no zemestrīces un noplūdes, tas būs galā Tokijā.

Kevin Kamps pagājušajā mēnesī:

Unit 4 uzglabāšana pool ... Visa ēka ir uzskaitīti arī baseinu. Kas viņi ir, ir tērauda ligzdas atrodas zem baseinā, lai mēģinātu saglabāt grīdu no kuriem out vai baseinu no flipping vairāk.

Ja tas dzesēšanas ūdens padeve tiek zaudēts, tas būs tikai dažas stundas pirms visvairāk, ka atkritumi ir uz uguns. 135 tonnas ārpus jebkuras radioaktīvo ierobežošana. Tie varētu būt tiešie noplūdi vidē. 100% no cēzija-137 var tikt izlaists apkārtējā vidē.

Bijušais ANO konsultants Akio Matsumura - kuru slavē ir dziedājuši Mihaila Gorbačova, ASV vēstnieki Stephen Bosworth un Glenn Olds, un bijušais ASV valsts sekretāra vietnieku un Goldman Sachs līdzpriekšsēdētājs John C. Whitehead - piezīmes:

Vienība cieta milzīgus zaudējumus cunami-ūdeņraža sprādziena laikā pūta jumtu off, atstājot ļoti radioaktīvus degvielas baseins pakļauti atklātā gaisā. Ja cita augsta līmeņa zemestrīce hits platību, ēka noteikti sabruks. Japāņu un amerikāņu meteorologi ir paredzams, ka šāda spēcīga zemestrīce, ir tiešām iespējams, lai sasniegtu šajā gadā.

Sabrukumu un bezprecedenta atbrīvot starojuma, kas varētu rasties, ir sliktākais scenārijs, ka Ministru toreizējais prezidents Kan un citi bijušie amatpersonas pārrunāja pēdējo mēnešu laikā. Viņš brīdināja savā runā Pasaules Ekonomikas foruma laikā Davosā, ka šāds negadījums liktu evakuāciju 35 miljoni cilvēku Tokijā, ciešā puse Japānas un apdraudēt tautas suverenitāti. Šāds humānās un vides katastrofa ir neiedomājams. Hiroshi Tasaka, kodolenerģijas inženieris un īpašais padomnieks premjerministra Kan uzreiz pēc krīzes, teica krīze "tikko atvēra Pandoras lādi."

Pašreizējā Japānas valdība vēl nav minēts draudošo katastrofu, it kā lai ne kūdīt paniku sabiedrībā. Neskatoties uz to, ir jārīkojas ātri. Šī mājas lapa pēdējā gada laikā ir publicējusi darbojas komentārs no zinātniekiem, paskaidrojot, kāpēc Reactor 4 jāstabilizē nekavējoties, kurš varētu paveikt šādu uzdevumu, un kāpēc situācija ir lielā mērā palicis nepamanīts. Mēs uzskatām, neatkarīga, starptautiska komanda strukturālo inženieriem un citiem konsultantiem jākomplektē un izvietoti nekavējoties. Montāžas sabiedrības spiediens liktu Japānas valdību rīkoties. Mēs ceram, ka šie līdzekļi ir noderīgi, izglītojot sabiedrību par krīzi, ko mēs saskaramies.

Tā kā izcilā vācu fiziķis Dr. Hans-Peter Durr teica pirms desmit mēnešiem, ja izlietotās degvielas baseinu noplūdes, mēs būsim tādā situācijā, kad zinātne nekad iedomāties, mēs varētu būt.

Matsumura bija teicis, ka, ja degviela baseins vienība 4 sabrūk vai ūdens noplūdēm, tik daudz radiācija tiks izvemt 50 gadus, ka neviens varēs vērsties Fukushima:

Pat vairāk dramatiski, Matsumura raksta:

"Japānas bijušais vēstnieks Šveicē, Mr Mitsuhei Murata, tika uzaicināts uzstāties publisko uzklausīšanu Budžeta komitejas nama Councilors gada 22. martā 2012. gada Fukušimas atomelektrostaciju avārijas. Pirms komitejā, vēstnieks Murata stingri norādīja, ka, ja kropls ēka reaktora vienības 4-ar 1535 degvielas stieņu, kas izlietotās degvielas baseinā 100 pēdas (30 metrus) virs zemes sabrūk, ne tikai tas izraisīt izslēgšanu no visiem sešiem reaktoriem bet ietekmēs arī kopējo iztērēto degvielas baseins satur 6375 degvielas stieņi, kas atrodas aptuveni 50 metru attālumā no reaktora 4. Abos gadījumos radioaktīvie stieņi nav aizsargāti ar ierobežošanas kuģis; bīstami, viņi ir atvērti gaisā. Tas, protams, varētu izraisīt globālu katastrofu, piemēram, mēs nekad agrāk pieredzējuši. Viņš uzsvēra, ka atbildība Japānas pārējai pasaulei ir neizmērojama. Šāda katastrofa varētu ietekmēt mūs visus gadsimtiem ilgi. Vēstnieks Murata mūs informēja, ka kopējais skaits lietotās kodoldegvielas stieņiem pie Fukushima Daiichi vietā, izņemot stieņus ar spiedtvertnes ir 11421 (396 + 615 + 566 + 1535 + 994 + 940 + 6375).

"Es jautāju top pavadīju degvielas baseini ekspertu Mr Robert Alvarez, bijušais vecākais politikas padomnieks sekretāram un sekretāra palīga vietnieks valsts drošības un vides pie ASV Enerģētikas departamenta, paskaidrojumu par iespējamo ietekmi, 11421 stieņiem.

"Es saņēmu pārsteidzošu atbildi no Mr Alvarez [papildināta 4/5/12]:

"" Pēdējā laikā, vairāk informācijas par izlietotās degvielas situāciju Fukušimas-Dai-ichi vietas ir kļuvis zināms. Tā ir mana izpratne, ka no 1532 izlietotās degvielas komplektu reaktora Nr 304 mezgli ir svaigi un neapstarots. Šis tad atstāj 1231 apstarotās izlietotās degvielas stieņus baseina Nr.4, kas satur aptuveni 37 miljoni curies (~ 1.4E + 18 Bekerels) no ilgu pussabrukšanas radioaktivitāti. Nr.4 baseins ir apmēram 100 pēdas virs zemes, ir strukturāli bojāts un ir pakļauts atklātajās elementiem. Ja zemestrīce vai cits notikums bija radīt šo baseins tecēt tas var izraisīt katastrofālu radiācijas ugunsgrēks, iesaistot gandrīz 10 reizes Cs-137 summu atmaksā pēc Černobiļas avārijas.

"" Infrastruktūra, lai droši izņemtu šo materiālu tika iznīcināta, jo tas bija pie pārējiem trim reaktoriem. Pavadītais reaktora degvielas nevar vienkārši pacelts gaisā ar celtni, it kā tas būtu rutīnas krava. Lai novērstu smagus radiācijas ekspozīciju, ugunsgrēki un iespējamos sprādzienu, tai ir jāpārskaita visu laiku ūdenī un stipri pasargāti struktūru iekļaušanu sausās mucās .. Kā tas nekad nav darīts, atcelšanu kodoldegvielas no baseiniem at bojātas Fukushima-Dai-ichi reaktori prasīs lielas un laikietilpīgu re-būvniecības intensitāti un tiks kartēšanas nepazīstamiem ūdeņos. Neskatoties uz milzīgo iznīcināšanas cased pie Da-ichi vietas, sausās mucas ieņem mazāku daudzumu izlietotās degvielas izrādīties neievainots.

"" Pamatojoties uz ASV Enerģētikas departamenta datiem, pieņemot, ka pavisam 11138 izlietoto degvielas kasešu tiek glabāti pie Dai-ichi vietā, gandrīz viss, kas ir baseini. Tie satur aptuveni 336 miljonus curies (~ 1.2 E + 19 Bq) ar ilgu pussabrukšanas periodu radioaktivitāti. Aptuveni 134 miljoni curies ir cēzija-137 - aptuveni 85 reizes Cs-137 daudzums atbrīvo pēc Černobiļas avārijas, kas aprēķināts ar ASV Nacionālās padomes radiācijas (NCRP). Kopējā izlietotās reaktoru degvielas krājumu pie Fukushima-Daichi vietas ir gandrīz puse no kopējās summas Cs-137 aplēsusi NCRP par laistām visas atmosfēras kodolieroču testēšanu, Černobiļu, un pasaules mēroga pārstrādes rūpnīcas (~ 270 miljoniem curies vai ~ 9.9 E + 18 Bekerels).

"" Ir svarīgi, lai sabiedrība saprastu, ka reaktori, kas ir darbojušies gadu desmitiem, piemēram, tie, pie Fukushima-Dai-ichi vietas ir radījuši daži no lielākajiem koncentrācijas radioaktivitātes uz planētas. "

"Daudzi no mūsu lasītājiem varētu atrast ir grūti novērtēt faktisko nozīmi skaitli, tomēr mēs varam saprast, kas 85 reizes vairāk cēzija-137 nekā Černobiļas nozīmētu. Tas iznīcina pasaules vidi un mūsu civilizāciju. Tas nav raķešu zinātne, nedz arī savienojumu ar pugilistic debatēm par atomelektrostaciju. Šis ir jautājums par cilvēku izdzīvošanu.

"Tur bija Nuclear Security Summit konferencē Seulā gada 26. martā un 27., un vēstnieks Murata un es saskaņotus pasākumus, lai atrastu kādu, informēt dalībniekus no 54 nācijām iespējamo globālās katastrofas reaktoru vienības 4. Mēs uzdeva vairākus dalībniekus dalīties ideju par neatkarīgu novērtējumu komanda sastāv no plašas grupas starptautisko ekspertu, lai risinātu šo steidzamo jautājumu.

"Es vēlētos ieviest vēstnieka Murata vēstuli ANO ģenerālsekretāra Ban Ki-moon nodot šo steidzamo ziņojumu un arī viņa vēstuli Japānas premjerministram Yoshihiko Noda japāņu lasītājiem. Viņš uzsvēra, apgalvojumam, ka mums vajadzētu celt cilvēku gudrību, lai risinātu tas nebijis izaicinājums. "

Vēstnieks Murata vēstulē teikts:

"Tas nav pārspīlēts teikt, ka Japānas liktenis un visa pasaule ir atkarīga no Nr.4 reaktorā. To apstiprina visticamākais eksperti, piemēram, Dr. Arnie GUNDERSEN vai Dr. Fumiaki Koide. "

Anti-kodolenerģijas ārsts Dr. Helen Caldicott saka, ka, ja degviela baseins 4 sabrūk, viņa evakuēt savu ģimeni no Bostonas un pārvietot tos uz dienvidu puslodē. Tas ir īpaši dramatiska paziņojums ņemot vērā, ka West Coast ir daudz tieši ceļā no Fukušimas radiācijas nekā East Coast.

Vai cilvēce pieaugs līdz godu, un izdomāt, kā stabilizēt degvielas biljarda skaits 4 pirms katastrofu streiki?

Vai arī mūsdienu civilizācija uzvarēt Darwin balvu par nespēju pievērst uzmanību patiesajiem draudiem?

Sīkāku fona analīzi skatīt

GLOBAL RESEARCH'S ONLINE I grāmata par Fukušimas

Fukushima: Nuclear War bez kara: Unspoken krīze Worldwide jonizējošo starojumu
- Ar Prof. Michel Chossudovsky - 2012/01/25
GR ONLINE READER. Dempingu augsti radioaktīvā ūdens uz Klusajā okeānā ir potenciāls sprūda uz procesu globālo radioaktīvā piesārņojuma ... galu galā visi lielākie pasaules reģioni tiks ietekmēta.

Facebook Čivināt E-pasts Linkedin Digg Garšīgs Reddit StumbleUpon

Par Admin

James Heddle un Mary Beth Brangan administrētu šo blogu, kā arī Planetarian perspektīvas . Award-winning mediju ražotāji, kā arī pedagogiem un kopienas organizatoriem, viņi līdzfinansētu tiešu EON - Ekoloģiski Options Network . EON YouTube kanāls ir vairāk nekā 600 darba vietas un vairāk nekā 3000 abonentu.
Šis ieraksts bija izvietoti Uncategorized . Grāmatzīme Permalink .

Viena Atbilde uz Fukushima teetering nodaļas 4: steidzami Global Avārijas

  1. Antoņina bosticco saka:

    ir ieguvuši, lai rosinātu cilvēkus uzklausīt un reaģēt tas ir vienīgais veids, kā mēs varam dabūt spiediena palielināšanu uz valdībām visā pasaulē. ikvienam ir nepieciešams, lai nosūtītu to saviem draugiem

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Jūs varat izmantot šos HTML tagus un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>