Stavební Japonsko-USA Nuke Free Solidarita - 3/11 Truth Movement roste

Facebook Cvrlikání E-mail Linkedin Digg Vynikající Reddit StumbleUpon

Tento originální náčrt prof Akira "Lazy kočka Murakami Stuart byl publikován v Bolinas doslechu News. http://hearsaynews.org


Uncensored Fukushima Report Direct West Marin, CA
Převzato z: Hodnocení sloupec - Pt. Reyes Light - 22.března 2012
Rachel Gertrude Johnson & Mary Beth Brangan - EON

"Planeta nemůže vydržet další Three Mile Island, Černobyl nebo Fukušimě." Prof. Akira Murakami

Obrovské úniky radioaktivity z Fukušimy byly nejprve foukané východně od Japonska na západním pobřeží Severní Ameriky. V roce 1986, Černobyl radiace způsobil prudký vzestup pták, lidské starší a kojenecké úmrtnosti. Po Fukušimě, podobný bodec v kojenecké úmrtnosti byla pozorována v Seattlu, Philadelphia, San Francisco a Oakland, podle Centra pro prevenci a kontrolu nemocí čísla.

Černobyl byl výbuch jeden reaktor Odhaduje se, že způsobil jeden milion přebytečných úmrtí od roku 1986. Do roku 2000, méně než 20 procent běloruských dětí bylo považovány za zdravé. Fukušima už viděl tři roztavených reaktorů jádra a 3108 vysoce radioaktivních palivových tyčí. Je to pořád emitující záření do vzduchu a moře, konec je v nedohlednu.

Tokyo, s populací více než 32 milionů, má radioaktivní horké skvrny na vzdálenosti 150 mil od Fukušimy. Emeritní profesor na univerzitě v Ryukyus, katsuma Yagasaki, řekl 12. listopadu: "Děti, těhotné ženy a ty, kteří chtějí děti v budoucnu by měla být evakuováno z Tokia."

Přesto vláda téměř přijmout žádná ochranná opatření. Dostihových koní byli evakuováni, ale děti nebyly. Lidé jsou stále žijí v okruhu 19 mil od postižených reaktorů, protože si nemohou dovolit pohybovat bez vládní pomoci. Rusko evakuováni všichni z více řídce osídlené černobylské oblasti.

To, co japonská vláda udělala bylo zvýšit právní povolené radiace expozice na úroveň vyšší, než ty, které používají pro dospělého muže jaderné pracovníků. To když děti, zejména dívky, jsou až sedmkrát více citlivější než dospělí. Už 30 procent dětí v oblasti Fukušima má uzliny na jejich štítné žláze-rychlosti neslýchaný lékařů.

Jídlo je spot-zkontrolovat, volně regulovat, a obyvatelé chytil vládu lže o měření radiace. Kampaň "Buy Fukušimě, jíst Fukušima" tlaky lidi na celém světě se obvinění, že jsou zrádci, pokud nechcete, aby "jíst Fukušima."

Japonsko je konformní společnost a její lidé jsou nařízeno mlčet. Vláda, média, vyhovující vysokoškolští profesoři a lékaři jsou dole, hraní nebezpečí a skrývání faktů.

Ale rostoucí počet matek, podporovaný internet, nezávislých sdělovacích prostředků a mezinárodních aktivistů, jsou stále zabývá. Síť dobrovolníků v Japonsku se pracuje s profesorem MIT pro měření záření a poskytuje data pro veřejnost. Mnozí obyvatelé a majitelé obchodu s potravinami investovali do high-tech zařízení poskytovat spolehlivé informace o úrovni radiace v potravinách, jichž se týká matek.

Přesto, že utrpěl devastaci bytí jaderných bombardoval, japonské obyvatelé v posledních desetiletích koupil do "Atomy pro mír" kampaň, ilustrované s kreslenými postavičkami s reaktory na hrudi. Země chtěl napodobit vynikající technologii jeho americký vanquisher, ale roky později je jasné, mnoho japonských lidí, že kampaň je skutečným cílem bylo, aby obchodní příležitosti pro GE a Westinghouse, stejně jako kryt pro výrobu zbraní materiálů. (V roce 2006, Tochiba koupil část jaderné energie Westinghouse.)

Přesto, jak profesor Akira Murakami z japonské Akita univerzity říká: "planeta nemůže vydržet další Three Mile Island, Černobyl nebo Fukušima."

Minulý týden Options Network Ekologické (EON) hostil Murakami pro řadu akcí a rozhovory pro média jako součást amerického turné hlásit necenzurované zprávy z post-Fukushima v Japonsku.

EON tým, nezisková Bolinas bázi, má dlouhou historii anti-nukleární aktivismu. V reakci na pokračující jaderné katastrofy byla velká část naší práce za uplynulý rok. 7. listopadu jsme navštívili japonskou konzulát v San Franciscu, kde jsme představili mezinárodní petici 7000 podpisů žádá japonskou vládu, aby ukončila svůj plán pro distribuci a spalování radioaktivní trosky po celé zemi.

Mary Beth Brangan (vlevo) a Rachel Gertrude Johnson (uprostřed) na EON a Kimberly Roberson (vpravo), zakladatel sítě pro zvyšování povědomí Fukushima Fallout (FFAN) setkat s japonskými velvyslanectví.

Byli jsme požádáni o japonských aktivistů na pomoc požádat svou vládu k zastavení této nehorázné plán šíření záření dokonce nekontaminované oblastech země, místo, které ji obsahují, stejně jako je to možné.

Jim brdo, co-ředitel EON, nám nahrával na konzulátu. Video bylo zveřejněno na YouTube a byla přeložena do japonštiny, sbírat více než 15.000 pohledy v prvním týdnu. [Viz diváky níže. ] V důsledku, Murakami nás kontaktoval a zeptal se, jestli by mohl navštívit, když byl tady na události související s výročím Fukušimě. Měli jsme tu čest a hostil ho u úspěšných akcí v Bolinas a Berkeley.

Nyní profesor Akira Murakami a dalších japonských občanů prosí s námi ukončit své jaderné reaktory. Dvacet tři reaktory stanice v USA mají stejný design jako vadný ty ve Fukušimě a kalifornských Diablo Canyon a San Onofre jaderných reaktorů jsou obklopeny několika zemětřesení chyb a spočívají v tsunami zónách.

Profesora Akira "Lazy Cat" Murakami z japonské Akita University odcestoval do Jižní Koreje, Vietnamu, New Yorku a San Francisco Bay Area, kteří pracují pro mezinárodní solidarity bez jaderných zbraní budoucnosti. Foto: Rachel Gertrude Johnson

Umělec, fotograf a dlouholetý jaderných bez aktivista Rachel Gertrude Johnson je členem EON týmu. Media aktivista Mary Beth Brangan je EON Co-Director. Dosah je oba na Info@EON3.net.
Profesor Murakami preferuje jeho přátelé mu říkají "Lazy Cat", protože "Kočky jsou nikdy příliš zaneprázdněni neetické a destruktivní věci, jako je budování jaderných reaktorů. A jazzoví umělci Tuky Waller a Cab Calloway obdivuji volal sebe kočky. "

Fukushima hnutí Solidarita roste - Planetary Issue , odkaz na videa na YT: Fukušima solidarita v San Francisku

Video v japonském překladu - s více než 15.000 názorů je zde :
【海外 市民 団 体 の 見 る 日本 の 汚染 瓦礫 受 入 問題】 制作: EON

=======
Chcete-li pomoci udržet EON práci děje, prosím, podívejte se na všechny možnosti, na podporu našeho darování stránce nebo si můžete také poslat šek vystaven na EON k EON, POB 1047, Bolinas, CA
Nebo ... prostě:


Facebook Cvrlikání E-mail Linkedin Digg Vynikající Reddit StumbleUpon

O admin

James brdo a Mary Beth Brangan spravovat tento blog, stejně jako Planetarian Perspektivy . Oceňovaná výrobců médií, jakož i pedagogy a organizátory komunity, ale co-přímý EON - Ekologické Možnosti sítě . Kanál EON YouTube má více než 600 pracovních míst a více než 3000 účastníků.
Tento záznam byl zaslán v Nezařazené . Záložka permalink .

2 Reakce na budování Japonsko-USA Nuke zdarma solidaritu - 3/11 Truth Movement roste

 1. Sheryl říká:

  Jak dosáhnout cíle zastavení úniku záření ve Fukušimě, a ne více jaderných elektráren po celém světě?

 2. Phoebe říká:

  Tady je to trochu něco. Co jiného bychom měli dělat?
  http://action.progressivesecretary.org/p/dia/action/public/?action_KEY=5660
  Podpora jaderné zbraně Zrušení & zákon ekonomické a přeměny energie

  Tento dopis podporuje návrh zákona, zavedený představitel Eleanor Holmes Norton, který by "stanovit jaderných zbraní zrušení a ekonomické transformace v souladu s okrese Columbia Iniciativy Opatření Počet 37 z roku 1992, při současném zajištění obnovy životního prostředí a konverze čisté energie." Dopis bude poslal prezidentovi a Kongresu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>