Stavební Japan-US Nuke zdarma Solidarita - 3/11 Truth Movement roste

Facebook Twitter E-mail Linkedin Digg Delicious Reddit StumbleUpon

Tento originální náčrt prof Akira "Lazy Cat" Murakami Stuart byl publikován v Bolinas doslechu News. http://hearsaynews.org


Uncensored Fukushima zprávy přímo do západní Marin, CA
Převzato z: Hodnocení sloupec - Pt. Reyes Light - 22.března 2012
Rachel Gertrude Johnson & Mary Beth Brangan - EON

"Planeta nemůže vydržet další Three Mile Island, Černobyl nebo Fukušima." Prof Akira Murakami

Obrovské úniky radioaktivity z Fukušimy se nejprve foukané východně od Japonska směrem k západním pobřeží Severní Ameriky. V roce 1986, Černobyl záření způsobilo prudký nárůst ptáka, lidské starší a kojenecké úmrtnosti. Po Fukušimě, podobně prudký nárůst kojenecké úmrtnosti byla pozorována v Seattlu, Philadelphia, San Francisco a Oakland, podle Centra pro kontrolu nemocí čísla.

Černobyl byl výbuch jednoho reaktoru Odhaduje se, že způsobil milion množství zabitých od roku 1986 do roku 2000, méně než 20 procent běloruských dětí byly považovány za zdravé. Fukušima už viděl tři roztavené reaktoru jádra a 3108 vysoce radioaktivních palivových tyčí. Je to pořád emitující záření do vzduchu a oceánu, konec je v nedohlednu.

Tokyo, s populací více než 32 milionů, je radioaktivní horké skvrny ve vzdálenosti 150 mil od Fukušimy. Emeritní profesor na univerzitě v Ryukyus, Katsuma Yagasaki, řekl 12. listopadu: "Děti, těhotné ženy a ty, kteří chtějí děti v budoucnu by měla být evakuováno z Tokia."

Přesto, že vláda jen stěží přijata žádná ochranná opatření. Závodní koně byli evakuováni, ale děti nebyly. Lidé stále žijí v okruhu 19 mil od postižených reaktorů, protože si nemohou dovolit pohybovat se bez vládní pomoci. Ruska evakuováni všichni z více řídce osídlené černobylské oblasti.

Co se japonská vláda to udělat, je zvýšit právní přípustné záření expozice s úrovní vyšší než ty, které používají pro dospělého muže jaderných pracovníků. To když děti, zvláště dívky, jsou až sedmkrát více citlivé než dospělí. Již 30 procent dětí v oblasti Fukušima má uzlíky na svém štítné žláze-rychlostí neslýchaný lékaři.

Jídlo je spot-kontrolovat, volně upraveno a obyvatelé se dostali vládu lže o měření radiace. Kampaň "Buy Fukušimě, Jíte Fukušima" tlaky lidi na celém světě se obvinění, že jsou zrádci, pokud se rozhodnete, že "jíst Fukušima."

Japonsko je konformní společnost a její lidé jsou nařízeno mlčet. Vláda, média, kompatibilní vysokoškolští profesoři a lékaři jsou down-hraní nebezpečí a skrývání faktů.

Ale rostoucí počet matek s pomocí internetu, nezávislých sdělovacích prostředků a mezinárodních aktivistů, jsou stále aktivní. Síť dobrovolníků v Japonsku se pracuje s profesorem MIT pro měření záření a poskytuje data pro veřejnost. Mnozí obyvatelé a majitelé obchod s potravinami investovali do high-tech zařízení je poskytovat spolehlivé informace o úrovních radiace v potravinách, jichž se týká matek.

Navzdory tomu, že trpěl devastaci že jaderné bombardovaly japonské obyvatel v posledních desetiletích si koupil do "Atomy pro mír" kampaň, ilustrované s kreslenými postavičkami s reaktory v hrudi. Země chtěl napodobit vynikající technologii jeho americký vanquisher, ale roky později je jasné, pro mnoho Japonců, že kampaň je skutečným cílem bylo poskytnout obchodní příležitosti pro GE a Westinghouse, stejně jako kryt pro výrobu zbraní materiálů. (V roce 2006, Tochiba koupil část jaderné elektrárny Westinghouse).

Přesto, jak profesor Akira Murakami z japonské Akita univerzity říká: "planeta nemůže vydržet další Three Mile Island, Černobyl nebo Fukušima."

Minulý týden Možnosti sítě Ekologické (EON) hostil Murakami pro sérii událostí a rozhovorů pro média jako součást turné po USA hlásit na necenzurované zprávy z post-Fukushima v Japonsku.

EON tým, nezisková Bolinas bázi, má za sebou dlouhou historii anti-nukleární aktivismu. V reakci na pokračující jaderné katastrofy byla velká část naší práce v uplynulém roce. 7. listopadu jsme navštívili japonskou konzulát v San Franciscu, kde jsme představili mezinárodní petici 7000 podpisů žádá japonskou vládu, aby zastavila svůj plán pro distribuci a spalování radioaktivní trosky po celé zemi.

Mary Beth Brangan (vlevo) a Rachel Gertrude Johnson (uprostřed) z EON a Kimberly Roberson (vpravo), zakladatel sítě pro zvyšování povědomí Fukushima Fallout (FFAN) setkat s japonskými velvyslanectví.

Byli jsme požádáni, japonských aktivistů na pomoc požádat svou vládu k zastavení této nehorázné plán šíření záření dokonce nekontaminované oblastech země, místo, které ho obsahují, stejně jako je to možné.

Jim brdo, co-ředitel EON nás nahrával na konzulátu. Video bylo zveřejněno na YouTube a byla přeložena do japonštiny, sbírat více než 15.000 výhled v prvním týdnu. [Viz diváky níže. ] Jako výsledek, Murakami nás kontaktoval a zeptal se, jestli by mohl navštívit, když byl tady na akce v souvislosti s výročím Fukušimě. Měli jsme tu čest a hostil ho v úspěšných akcí v Bolinas a Berkeley.

Nyní profesor Akira Murakami a dalších japonských občanů prosí s námi ukončit své jaderné reaktory. Dvacet tři reaktoru stanice USA mají stejný design jako vadný ty ve Fukušimě a kalifornských Diablo Canyon a San Onofre jaderných reaktorů jsou obklopeny několika zemětřesení poruch a spočívají v tsunami zónách.

Profesora Akira "Lazy Cat" Murakami z japonské Akita University odcestoval do Jižní Koreje, Vietnamu, New Yorku a San Francisco Bay Area, kteří pracují pro mezinárodní solidarity bez jaderných zbraní budoucnosti. Foto: Rachel Gertrude Johnson

Umělec, fotograf a dlouholetý jaderné bez aktivista Rachel Gertrude Johnson je členem EON týmu. Media aktivista Mary Beth Brangan je EON Co-ředitel. Dosah je oba na Info@EON3.net.
Profesor Murakami preferuje jeho přátelé mu říkají "Lazy Cat", protože "Kočky jsou nikdy příliš zaneprázdněni neetické a destruktivní věci, jako je budování jaderných reaktorů. A umělci džezu tuky Waller a Cab Calloway obdivuji říkali kočky. "

Fukushima hnutí Solidarita roste - Planetary vydání , odkazy na videa na YT: Fukušima Solidarita v San Francisku

Video v japonském překladu - s více než 15.000 názorů je zde :
【海外 市民 団 体 の 見 る 日本 の 汚染 瓦礫 受 入 問題】 制作: EON

=======
Chcete-li pomoci udržet EON práci jít, prosím, podívejte se na všechny možnosti podpory našeho darování stránce nebo si můžete také poslat šek vystaven na EON k EON, POB 1047, Bolinas, CA
Nebo ... prostě:


Facebook Twitter E-mail Linkedin Digg Delicious Reddit StumbleUpon

O adminem

James brdo a Mary Beth Brangan spravovat tento blog, stejně jako Planetarian perspektivy . Oceňovaná výrobci médií, stejně jako pedagogy a organizátory komunity, se co-přímý EON - Ekologické Možnosti sítě . Kanál EON YouTube má přes 600 míst a více než 3000 účastníků.
Tento záznam byl zaslán v Nezařazené . Záložka permalink .

2 Reakce na stavebním Japonsko-USA Nuke zdarma Solidarita - 3/11 Truth Movement roste

 1. Sheryl říká:

  Jak můžeme dosáhnout cíle zastavení úniku radiace ve Fukušimě, a ne více jaderných elektráren po celém světě?

 2. Phoebe říká:

  Zde je trochu něco. Co jiného bychom měli dělat?
  http://action.progressivesecretary.org/p/dia/action/public/?action_KEY=5660
  Podpora jaderné zbraně Zrušení & zákon o ekonomické a přeměny energie

  Tento dopis podporuje zákon zavedený představitel Eleanor Holmes Norton, který by "stanovit jaderných zbraní zrušení a ekonomické transformace v souladu s District of Columbia iniciativy Opatření číslo 37 z roku 1992, přičemž je třeba zajistit obnovu životního prostředí a konverzi čisté energie." Ten dopis bude zasílá prezidentovi a Kongresu.

Dovolená jeden Namítat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>