Stavební Japan-US Nuke zdarma Solidarita - 3/11 Truth Movement roste

Facebook Cvrlikání E-mail Linkedin Digg Vynikající Reddit Stumbleupon

Tento originální náčrt prof Akira "Lazy Cat 'Murakami Stuart byl publikován v Bolinas doslechu News. http://hearsaynews.org


Necenzurovaný Fukušima zprávy přímo West Marin, CA
Převzato z: Hodnocení sloupec - Pt. Reyes Light - 22.března 2012
Rachel Gertrude Johnson & Mary Beth Brangan - EON

"Planeta nemůže vydržet další Three Mile Island, Černobyl nebo Fukušima." Prof Akira Murakami

Obrovské úniky radioaktivity z Fukušimy byly nejprve foukané východně od Japonska směrem k západním pobřeží Severní Ameriky. V roce 1986, Černobyl radiace způsobil strmý nárůst ptáka, lidské starší a kojenecké úmrtnosti. Po Fukušimě, podobný bodec v kojenecké úmrtnosti byla pozorována v Seattlu, Philadelphia, San Francisco a Oakland, podle Centra pro kontrolu nemocí čísla.

Černobyl byla exploze jeden reaktor Odhaduje se, že způsobil jeden milion přebytečných úmrtí od roku 1986. V roce 2000, méně než 20 procent běloruských dětí byly považovány za zdravé. Fukušima již viděli tři roztavené aktivní zóny jaderných reaktorů a 3108 silně radioaktivní palivové tyče. Je to všechno ještě emitující záření do vzduchu a oceánů, s koncem v nedohlednu.

Tokyo, s populací přes 32 milionů, má radioaktivní horké skvrny na vzdálenosti 150 kilometrů od Fukušimy. Emeritní profesor na University of Ryukyus, Katsuma Yagasaki, řekl 12. listopadu: "Děti, těhotné ženy a ty, kteří chtějí děti v budoucnu by měla být evakuováno z Tokia."

Přesto vláda stěží přijata žádná ochranná opatření. Dostihových koní byli evakuováni, ale děti nebyly. Lidé jsou stále živé v okruhu 19 kilometrů od postižených reaktorů, protože si nemohou dovolit pohybovat se bez vládní pomoci. Ruska evakuováni všichni z řidčeji obydlených černobylské oblasti.

Co se japonská vláda udělala, bylo zvýšit právní přípustné záření expozice na úrovni vyšší, než jsou použity pro dospělého muže jaderných pracovníků. To když děti, zejména dívky, jsou až sedmkrát více citlivější než dospělí. Již 30 procent dětí v oblasti Fukušima má uzlíky na jejich štítných žlázách-rate neslýchané lékaři.

Jídlo je spot-kontrolovat, volně upraveno a obyvatelé chytil vládu lže o měření radiace. Kampaň "Buy Fukušimě, jíst Fukušima" tlaky lidi na celém světě se obvinění, že jsou zrádci, pokud se rozhodnete, že "jíst Fukušima."

Japonsko je konformní společnost a její lidé jsou nařízeno mlčet. Vláda, média, kompatibilní vysokoškolští profesoři a lékaři jsou po-playing nebezpečí a skrývání faktů.

Ale rostoucí počet matek s pomocí internetu, nezávislých médií a mezinárodních aktivistů, jsou stále zabývá. Síť dobrovolníků v Japonsku pracuje s profesory v působnosti MPO pro měření záření a poskytovat data veřejnosti. Mnozí obyvatelé a majitelé obchod s potravinami investovali do high-tech zařízení je poskytovat spolehlivé informace o úrovních radiace v potravinách pro dotčené matky.

Navzdory tomu, že trpěl devastaci, že jaderné bombardován, japonských obyvatel v posledních desetiletích koupil do "Atomy pro mír" kampaň, ilustrované s kreslenými postavičkami s reaktory v hrudi. Země chtěl napodobit špičkovou technologii své americké vanquisher, ale roky později je jasné, mnoho japonských lidí, že kampaň je skutečným cílem bylo poskytnout obchodní příležitosti pro GE a Westinghouse, stejně jako kryt pro výrobu zbraní materiálů. (V roce 2006, Tochiba koupil část jaderné elektrárny Westinghouse.)

Přesto, jak profesor Akira Murakami z Japonska Akita University říká: "planeta nemůže vydržet další Three Mile Island, Černobyl nebo Fukušima."

Minulý týden Možnosti sítě Ekologické (EON) hostil Murakami pro sérii událostí a rozhovorů pro média jako součást turné po USA hlásit na necenzurované zprávy z post-Fukushima v Japonsku.

EON tým, nezisková Bolinas bázi, má za sebou dlouhou historii anti-nukleární aktivismu. V reakci na pokračující jaderné katastrofy byla velká část naší práce za uplynulý rok. 7. listopadu jsme navštívili japonskou konzulát v San Franciscu, kde jsme představili mezinárodní petici 7000 podpisů žádajících japonskou vládu, aby zastavila svůj plán pro distribuci a spálit radioaktivní trosky po celé zemi.

Mary Beth Brangan (vlevo) a Rachel Gertrude Johnson (uprostřed) z EON a Kimberly Roberson (vpravo), zakladatel sítě pro zvyšování povědomí Fukušima Fallout (FFAN) setkat s japonskými velvyslanectví.

Byli jsme požádáni, japonských aktivistů na pomoc požádat svou vládu k zastavení tohoto nehorázné plán šíření záření i nekontaminované oblasti země, místo, které ho obsahují, stejně jako je to možné.

Jim brdo, co-ředitel EON, nahrával nám na konzulátu. Video bylo zanecháno YouTube a byla přeložena do japonštiny, sbírat více než 15.000 názorů v prvním týdnu. [Viz diváky níže. ] Jako výsledek, Murakami nás kontaktoval a zeptal se, zda by mohl navštívit, když byl zde na akce související s výročím Fukušima. Měli jsme tu čest a hostil ho v úspěšných akcí v Bolinas a Berkeley.

Nyní profesor Akira Murakami a dalších japonských občanů prosil nás, abychom vypnout našich jaderných reaktorů. Dvacet tři reaktory stanice USA mají stejný vadný design jako ty ve Fukušimě a kalifornské Diablo Canyon a San Onofre jaderné reaktory jsou obklopeny více zemětřesení poruch a leží v tsunami zónách.

Profesor Akira 'Lazy Cat' Murakami z japonské Akita University odcestoval do Jižní Koreje, Vietnamu, New Yorku a San Francisco Bay Area, kteří pracují pro mezinárodní solidarity pro jadernou zdarma budoucnost. Foto: Rachel Gertrude Johnson

Umělec, fotograf a dlouholetý jaderné zdarma aktivistka Rachel Gertrude Johnson je členem EON týmu. Media aktivista Mary Beth Brangan je EON Co-ředitel. Dosah je jak na Info@EON3.net.
Profesor Murakami upřednostňuje jeho přátelé mu říkají "Lazy Cat", protože "Kočky jsou nikdy příliš zaneprázdněni neetické a destruktivní věci, jako je budování jaderných reaktorů. A umělci džezu tuky Waller a Cab Calloway obdivuji volal sebe kočky. "

Fukushima hnutí Solidarita roste - Planetary vydání , odkazy na videa na YT: Fukushima Solidarita v San Francisku

Video v japonském překladu - s více než 15.000 názorů je zde :
【海外 市民 団体 の 見る 日本 の 汚染 瓦礫 受入 問題】 制作: EON

=======
Chcete-li pomoci udržet EON práci jde, prosím podívejte se na všechny možnosti technické podpory na našich darování stránce nebo si můžete také poslat šek vystaven na EON na EON, POB 1047, Bolinas, CA
Nebo ... prostě:


Facebook Cvrlikání E-mail Linkedin Digg Vynikající Reddit Stumbleupon

O admin

James brdo a Mary Beth Brangan spravovat tento blog, stejně jako Planetarian výhledu . Award-vítěznou výrobců sdělovací prostředky, jakož i pedagogů a organizátorů společenství, které co-přímý EON - Ekologické Možnosti sítě . Kanál EON YouTube má přes 500 příspěvků a více než 2000 účastníků.
Tento záznam byl zaslán v Nezařazené . Záložka permalink .

2 Reakce na stavební Japonsko-USA Nuke zdarma Solidarita - 3/11 Truth Movement roste

 1. Sheryl říká:

  Jak můžeme dosáhnout cíle zastavení vyzařování úniky ve Fukušimě, a ne více jaderných elektráren World Wide?

 2. Phoebe říká:

  Tady je to trochu něco. Co jiného bychom měli dělat?
  http://action.progressivesecretary.org/p/dia/action/public/?action_KEY=5660
  Podpora zrušení a ekonomický a energetický zákon konverzi jaderných zbraní

  Tento dopis podporuje návrh zákona zavedený představitel Eleanor Holmes Norton, který by "poskytnout pro výrobu jaderných zbraní zrušení a ekonomické přeměny v souladu s District of Columbia iniciativy Opatření číslo 37 z roku 1992, přičemž je třeba zajistit obnovu životního prostředí a konverzi čisté energie." Dopis bude zasílá prezidentovi a Kongresu.

Dovolená jeden Namítat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>