Stavební Japonsko-USA Nuke zdarma Solidarita - K 3/11 Hnutí pravdy roste

Facebook Cvrlikání Email Linkedin Digg Delicious Reddit StumbleUpon

Tento originální nástin prof Akiry "Lazy Cat" Murakami Stuart byla zveřejněna v Bolinas doslechu News. http://hearsaynews.org


Uncensored Fukushima Zpráva Direct West Marin, CA
Převzato z: Hodnocení sloupce - Pt. Reyes Light - 22.března 2012
Rachel Gertrude Johnson & Mary Beth Brangan - EON

"Planeta nemůže vydržet další Three Mile Island, Černobyl nebo Fukušimě." Prof. Akira Murakami

Obrovské úniky radioaktivity z Fukušimy byly nejprve foukané východně od Japonska směrem k západním pobřeží Severní Ameriky. V roce 1986, Černobyl radiace způsobil prudký vzestup ptáka, lidské starší a kojenecké úmrtnosti. Po Fukušimě, podobný bodec v kojenecké úmrtnosti byla pozorována v Seattlu, Philadelphia, San Francisco a Oakland, podle Centra pro kontrolu nemocí čísel.

Černobyl byl výbuch jeden reaktor Odhaduje se, že způsobil jeden milion přebytečných úmrtí od roku 1986. Od roku 2000, méně než 20 procent běloruských dětí byly považovány za zdravé. Fukušima již viděl tři roztavené reaktorových jader a 3,108 vysoce radioaktivních palivových tyčí. Je to všechno stále emituje záření do vzduchu a moře, s konec je v nedohlednu.

Tokio, s populací více než 32000000, má radioaktivní horké skvrny ve vzdálenosti 150 mil od Fukušimy. Emeritní profesor na University of Ryukyus, Katsuma Yagasaki, řekl 12. listopadu: "Děti, těhotné ženy a ty, kteří chtějí děti v budoucnu by měly být evakuovány z Tokia."

Přesto vláda téměř přijata žádná ochranná opatření. Dostihových koní byli evakuováni, ale děti nebyly. Lidé jsou stále žijí v okruhu 19 mil od postižených reaktorů, protože si nemohou dovolit pohybovat se bez vládní pomoci. Ruska evakuováni všichni z více řídce obydlenou černobylské oblasti.

To, co japonská vláda to udělat, bylo zvýšila zákonné přípustné záření expozice na úrovni vyšší, než jsou použity pro dospělé mužské jaderné pracovníků. To když děti, zejména mladé dívky, mají až sedmkrát více citlivější než dospělí. Již 30 procent dětí v oblasti Fukušima mají uzliny na jejich štítné žláze-rychlosti neslýchanou lékaři.

Jídlo je bodově zkontrolovat, volně regulované, a obyvatelé chytil vládu lže o měření radiace. Kampaň "Buy Fukušimě, Jíte Fukušima" tlaky lidi na celém světě se obvinění, že jsou zrádci pokud se rozhodnete, že "jíst Fukušima."

Japonsko je konformní společnost a její lidé jsou nařízeno mlčet. Vláda, média, vyhovující vysokoškolští profesoři a lékaři jsou dole-playing nebezpečí a skrývání faktů.

Ale rostoucí počet matek, podporovaný internetu, nezávislých sdělovacích prostředků a mezinárodních aktivistů, začínají být v záběru. Síť dobrovolníků v Japonsku se pracuje s profesory MIT pro měření záření a poskytuje data pro veřejnost. Mnozí obyvatelé a majitelé obchod s potravinami investovali do high-tech zařízení poskytovat spolehlivé informace o úrovni radiace v potravinách dotčeným matek.

Přesto, že má utrpěl devastaci bytí jaderných bombardoval, japonští obyvatelé v minulých desetiletích koupil do "Atomy pro mír" kampaň, ilustrovaný s kreslenými postavičkami s reaktory v hrudi. Země chtěl napodobit špičkovou technologii ze strany jeho amerického vanquisher, ale roky později je jasné, mnoho japonských lidí, že kampaň je skutečným cílem bylo poskytnout obchodních příležitostí pro GE a Westinghouse, stejně jako kryt pro výrobu zbraní materiálů. (V roce 2006, Tochiba koupil část jaderné energie Westinghouse.)

Přesto, jak profesor Akira Murakami z japonské Akita univerzity říká: "Planeta nemůže vydržet další Three Mile Island, Černobyl či Fukušima."

Minulý týden Možnosti sítě Ecological (EON) hostil Murakami pro řadu akcí a rozhovory pro média jako součást turné po USA hlásit na necenzurované zprávy z post-Fukushima Japonsku.

EON tým, nezisková Bolinas-založená společnost, má dlouhou historii anti-nukleární aktivismu. V reakci na pokračující jaderné katastrofy byla velká část naší práce za uplynulý rok. Dne 7. listopadu jsme navštívili japonský konzulát v San Franciscu, kde jsme představili mezinárodní petici 7000 podpisů žádá japonskou vládu, aby zastavila svůj plán pro distribuci a spálit radioaktivní suť po celé zemi.

Mary Beth Brangan (vlevo) a Rachel Gertrude Johnson (uprostřed) z EON a Kimberly Roberson (vpravo), zakladatel sítě pro zvyšování povědomí Fukushima Fallout (FFAN) setkat s japonskými velvyslanectví.

Byli jsme požádáni, japonskými aktivistů na pomoc požádat svou vládu k zastavení této nehorázné plán šíření záření k ještě nekontaminované oblastí země, místo, které ho obsahují, stejně jako je to možné.

Jim brdo, co-ředitel EON, nám nahrával na konzulátu. Video bylo zveřejněné na YouTube a byl přeložen do japonštiny, sbírat více než 15.000 názorů v prvním týdnu. [Viz diváky níže. ] V důsledku, Murakami nás kontaktoval a zeptal se, jestli by mohl navštívit, když byl tady na události související s výročím Fukušimě. Měli jsme tu čest a hostil ho u úspěšných akcí v Bolinas a Berkeley.

Nyní profesor Akira Murakami a další japonští občané prosí s námi vypnout našich jaderných reaktorů. Dvacet tři reaktorů stanice USA mají stejný design jako vadný ty ve Fukušimě a Kalifornie Diablo Canyon a San Onofre jaderné reaktory jsou obklopeny více zemětřesení poruch a leží ve tsunami zónách.

Profesora Akira "Lazy Cat 'Murakami z japonské Akita University odcestoval do Jižní Koreje, Vietnamu, New Yorku a San Francisco Bay Area, kteří pracují pro mezinárodní solidarity bez jaderných zbraní budoucnosti. Foto: Rachel Johnson Gertrude

Umělec, fotograf a dlouholetý jaderných bez aktivista Rachel Gertrude Johnson je členem EON týmu. Media aktivista Mary Beth Brangan je EON Co-ředitel. Dosah je oba na Info@EON3.net~~pobj.
Profesor Murakami preferuje jeho přátelé mu říkají "Lazy kočka", protože "Kočky jsou nikdy příliš zaneprázdněni neetické a destruktivní věci, jako je budování jaderných reaktorů. A jazzoví umělci Tuky Waller a Cab Calloway obdivuji volal sebe kočky. "

Fukushima hnutí Solidarita Roste - planetární Issue, odkazy na videa na YT: Fukušima solidarita v San Francisku

Video v japonském překladu - s více než 15.000 názorů je zde:
【海外 市民 団 体 の 見 る 日本 の 汚染 瓦礫 受 入 問題】 制作: EON

=======
Chcete-li pomoci udržet EON práci děje, prosím, podívejte se všechny možnosti podpory na našich darování stránce nebo si můžete také poslat šek vystaven na EON na EON, POB 1047, Bolinas, CA
Nebo ... prostě:


Facebook Cvrlikání Email Linkedin Digg Delicious Reddit StumbleUpon

O admin

James Nitěnka a Mary Beth Brangan spravovat tento blog, stejně jako Planetarian Perspektivy. Oceňovaná výrobci médií, stejně jako pedagogy a organizátory komunity, oni co-přímý EON - ekologického možností sítě. Kanál EON YouTube má více než 600 pracovních míst a přes 3000 předplatitelů.
Tento záznam byl zaslán v Nezařazené. Záložka permalink.

2 Reakce na stavebním Japonsko-USA Nuke zdarma Solidarita - The 3/11 Hnutí pravdy roste

 1. Sheryl říká:

  Jak můžeme dosáhnout cíle zastavení záření úniky ve Fukušimě, a nic víc jaderných elektráren po celém světě?

 2. Phoebe říká:

  Zde je trochu něco. Co jiného bychom měli dělat?
  http://action.progressivesecretary.org/p/dia/action/public/?action_KEY=5660
  Podpora jaderných zbraních Zrušení & zákon Ekonomický a přeměnu energie

  Tento dopis podporuje návrh zákona, zavedený představitel Eleanor Holmes Norton, která by "stanovit jaderných zbraní zrušení a ekonomické transformace v souladu s District of Columbia Iniciativy Opatření Počet 37 z roku 1992, při současném zajištění obnovy životního prostředí a konverzi čisté energie." Dopis bude poslal prezidentovi a Kongresu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>