Wake-Up Call Fukushima - Uncensored

Facebook Twitter Post Linkedin Digg Delicious Reddit Stumbleupon


Saatesarja prof Akira Murakami

Liituge kasvav liikumine sulgeda California tuumareaktorite!

Õpi tsenseerimata infot Jaapani katastroof, mis mõjutab kogu maailma ja jätkab mõjutavad meid kõiki juba sajandeid.

Professor Akira Murakami alates Jaapani Akita ülikooli räägib käimasoleva mõju tervisele ja valitsuse valesid ja meedia varjamises alates Fukushima tuumakatastroof, mis algas 11. märts 2011 pärast maavärinat ja tsunamid

Teisipäev 13. märts - 13:00-02:00. - Layna Bermani KPFA show, oma tervise ja Fitness,
Teisipäev 13. märts - 07:00-09:00 - in Bolinas - helistada või e-posti location - marybeth@eon3.net - EON - 415-868-1900

Kolmapäev, 14. märts, 19:00-21:00 - Berkeley Vennaskond unitaarne universalistid sisse Connie Barbour Room, ülakorrusel ilma Ratastooliga juurdepääs (sorry), 1606 Bonita Ave nurgal Cedar ja Bonita Berkeley. $ 5 - 10 soovitas annetuse. Keegi ei loobunud puudumise tõttu raha.

Ka professor Murakami - Kimberly Robertson, endine Greenpeace'i tuumaenergia vastased aktivist, loen tema uus raamat "Silence kõrvulukustav, Fukushima Fallout ... Ema Response" kohta seisus meie toidus siin USAs ja kohutavad tagajärjed teda noor ema nelja-aastane laps, samuti tema tahet midagi ette võtta.

Sponsorite poolt ökoloogilised valikud võrgustik, EON, www.EON3emfblog.net ja kaasrahastab Joanna Macy, www.joannamacy.net ja Berkeley Vennaskond unitaarne universalistid www.bfuu.org/events

Reede 16 märts, 08:00. Prof Murakami ka Objekte Project Censored on KPFA näidata Morning Mix.
Lisainfo: Marybeth@EON3.net

[Palun alla laadida ja postitada PDF koopia teadaanne: Page 1 Page 2 ]

Esindajad Fukushima Fallout Awareness Network ja EON - Ecologicaly Valikud Network kohtuvad Jaapani San Francisco saatkonna ametnikud.

Taust
Esitasime 7000 petitsioonide San Francisco Jaapani konsulaat novembris 2011, et veenda oma valitsust mitte tahtlikult edasise leviku Fukushima kiirgus. Plaanis on liikuda miljoneid tonne radioaktiivseid killustik kogu Jaapani põletatavate kohtades varem saastamata ning seejärel prügila radioaktiivse tuha prügilate ja ookeani. Põletavatele see prügi ka panna kiirguse jet stream. Fukushima solidaarsusliikumine Kasvab - Planeetide Issue , link video YT: Fukushima Solidaarsus San Francisco

Video Jaapani tõlge - üle 15.000 vaatamist on siin :
【海外 市民 団 体 の 見 る 日本 の 汚染 瓦礫 受 入 問題】 制作: EON

Jet stream toob juhtub Jaapanis siin Läänerannikul Põhja-Ameerikas umbes neli päeva hiljem. Radioaktiivne tolm satub meie vee, pinnase, piima ja toitu ning mõjutab kindlasti oma tervist siin Bay piirkonnas ja kogu West Coast (ja mujal maailmas.)

UC Berkeley School of Nuclear Engineering on testitud ja leitud kõrgenenud surmava kiirguse SF Bay Area toidu, piima, pinnase ja vee. Alles veebruari keskel, 2012 kõrgendatud tseesium 134 ja 137 olid avastatud Bay Area piima .

UC Berkeley laboris leitud ka kõrgenenud kiirguse teisi toite, marjad, muld, vesi jne http://www.nuc.berkeley.edu/UCBAirSampling Oleme võtnud selle informatsiooni nii senaator Feinstein ja senaator Boxer ja nende staabid ja on kutsunud neid aidata.

Kõik neli California tuumareaktorid on ka maavärina rikete tsunamid tsoonide!
Varjamine ja valed Jaapani valitsuse ja TEPCO vastuseks Fukushima meltdowns ja plahvatused on see, mida me saame oodata, et siin juhtub, kui meil oleks katastroof üks meie tuumareaktorit. Tegelikult varjamine ja valesid lekkeid ja haiguste põhjustatud meie reaktorid on juba aset leidnud.

San Onofre tuumaelektrijaama San Clemente, California oli hiljuti sunnitud tegevuse lõpetama, sest kiirguse lekib pragunenud jahutuse torud. Need praod Jaapani valmistatud aurugeneraator

Nüüd selgus, et on teada, et Nuclear Regulatory Commission, NRC, enne generaator oli paigaldatud vaid kaks aastat tagasi! Teave seisus juba siin on ka kaetud. Vahepeal meie maksu dollarit kulutatakse selleks, et rahastada rohkem tuumareaktoreid. Esimene litsentsi kolme aastakümne USA ehitada uusi reaktoreid just antud NRC.

Meil on palju võita tegutseb selles äratama sulgeda oma reaktorid. Liitu meiega kasvav tuumavaba California liikumine neid sulgema!
Professor Murakami õpetab Põhja-Ameerika kultuuri ja meediapädevuse Akita Ülikooli North East Japan. Tema kõnelused hõlmavad: Inimesed elavad ikka veel, mis peaks olema "keelutsoonid"; Kampaaniad emadele ja lastele; Radioaktiivne saaste levib toidu ja jäätmed; Cover-up valitsus ja meedia.

Neid sündmusi on sponsoreeritud byEON, ökoloogilised valikud võrgustik, www.eon3EMFblog.net

Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduge Mary Beth Brangan - marybeth@eon3.net
või Rachel Gertrude Johnson, rgertrude@earthlink.net

For põhjalikumat infot, palun vaadake neid uusi postitusi:

Varjamine, Meltdowns ja ülestõuse - EON Nuclear Digest 2012/03/01

"Me kaotaks Alaska." - Naked Nuclear ebapädevus - EON Digest 2012/02/10

EON Nuclear News Värskenda 1-31-12

Nuclear News Digest - 2012/01/20

TUUMA vene ruletti IN CALIFORNIA - Dan Hirsch San Onofre

Fukushima solidaarsusliikumine Kasvab - Planeetide Issue

Fukushima on Forever - Nuke Digest 2011/11/06

=======
Et aidata hoida EON töö läheb, palun vaadake kõik toetuse võimalusi meie annetus Page või võite saata ka tšekiga EON et EON, sünnikoht 1047, Bolinas, CA
Või ... lihtsalt:

Facebook Twitter Post Linkedin Digg Delicious Reddit Stumbleupon

Umbes Admin

James Heddle ja Mary Beth Brangan hallata seda blogi samuti Planetarian perspektiivid . Auhinnatud meedia tootjad kui ka kasvatajate ja ühenduse korraldajad, nad koostööd otsese EON - ökoloogilised valikud Network . EON YouTube kanal on üle 500 ametikohta ja üle 2000 klienti.
See kirje oli postitatud Uncategorized . Järjehoidja permalink .

3 Responses to Wake Up Call Fukushima - Uncensored

  1. Pingback: 13-16 märts Wake-Up Call Fukushima: "saatesarja prof Akira Murakami" esitatud EON «No Nukes Action

  2. Pingback: Wake Up Call Fukushima: "saatesarja prof Akira Murakami" »NFC

  3. Pingback: Fukushima aasta jooksul - Vastupanu Nuclear "fašistliku Shift" - EON Digest 3-9-12 | eon3EMFblog.net

Jäta vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Kohustuslikud väljad on märgitud *

*

Võid kasutada neid HTML sildid ja atribuudid: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>