Wake-Up Call Fukushima - Uncensored

Facebook Vidistama Post Linkedin Digg Maitsev Reddit Stumbleupon


Saatesarja prof Akira Murakami

Liitu kasvav liikumine sulgeda California tuumareaktorite!

Õpi tsenseerimata infot Jaapani katastroof, mis mõjutab kogu maailma ning mõjutab jätkuvalt meie kõigi sajandeid.

Professor Akira Murakami alates Jaapani Akita Ülikooli räägib käimasoleva mõju tervisele ja valitsuse valesid ja meedia varjamises alates Fukushima tuumakatastroof, mis algas 11. märts 2011 pärast maavärinat ja tsunamid

Teisipäev 13. märts - 13:00-02:00. - Layna Bermani KPFA show, oma tervise-ja Fitness,
Teisipäev 13. märts - 07:00-09:00 - in Bolinas - helistada või e-posti asukoht - marybeth@eon3.net - EON - 415-868-1900

Kolmapäev, 14. märts, 19:00-21:00 - Berkeley Vennaskond Ühinenud universalistid sisse Connie Barbour Room, ülakorrusel ilma Ratastooliga juurdepääs (sorry), 1606 Bonita Ave nurgal Cedar ja Bonita Berkeley. $ 5-10 soovitas annetuse. Keegi ei loobunud puudumise tõttu raha.

Ka professor Murakami - Kimberly Robertson, endine Greenpeace antinukleaarse aktivist loen tema uus raamat "Silence kõrvulukustav, Fukushima Fallout ... Ema Response" on seisus meie toidus siin USAs ja kohutavad tagajärjed teda noor ema nelja-aastane laps, samuti tema tahet midagi ette võtta.

Sponsorite poolt Ökoloogiline Valikud Network, EON, www.EON3emfblog.net ja kaasrahastab Joanna Macy, www.joannamacy.net ja Berkeley Vennaskond Ühinenud universalistid www.bfuu.org / üritused

Reede 16 märts, 08:00. Prof Murakami ka Objekte Project tsenseeritud on KPFA näidata Morning Mix.
Lisainfo: Marybeth@EON3.net

[Palun alla laadida ja lisada PDF koopia teade: Page 1 Page 2 ]

Esindajad Fukushima Fallout Awareness Network ja EON - Ecologicaly Valikud Network kohtuvad Jaapani San Francisco saatkonna ametnikud.

Päritolu
Esitasime 7000 petitsioonide San Francisco Jaapani konsulaat november 2011 toetuda oma valitsust mitte tahtlikult edasi levida Fukushima kiirguse eest. Kavas on liikuda miljoneid tonne radioaktiivseid killustik kogu Jaapan põletatavate kohtades varem saastamata ja siis prügimäele radioaktiivne tuhk prügilate ja ookeani. Põletavatele see prügi ka panna kiirguse jet stream. Fukushima Solidaarsusliikumise kasvab - Planetary Issue , link video YT: Fukushima Solidaarsus San Francisco

Video Jaapani tõlge - koos üle 15.000 vaatamist on siin :
【海外 市民 団体 の 見る 日本 の 汚染 瓦礫 受入 問題】 制作: EON

Jet stream toob juhtub Jaapanis siin Läänerannikul Põhja-Ameerikas umbes neli päeva hiljem. Radioaktiivne tolm satub meie vee-, mulla-, piima-ja toiduainete ning mõjutab kindlasti oma tervist siin Bay piirkonnas ja kogu West Coast (ja mujal maailmas.)

UC Berkeley School of Nuclear Engineering on katsetatud ning on leitud kõrgenenud surmava kiirguse SF Bay Area toit, piima, pinnase ja vee. Alles keskel veebruar 2012 kõrgendatud tseesium 134 ja 137 olid avastatud Bay Area piima .

UC Berkeley labs leidis ka kõrgenenud kiirguse muud toitu, marjad, pinnase, vee, jne http://www.nuc.berkeley.edu/UCBAirSampling Oleme võtnud selle teabe nii senaator Feinstein ja Senator Boxer ja nende staabid ja on kutsunud neid aidata.

Kõik neli California tuumareaktorid on ka maavärin rikete tsunamid tsoonide!
Cover-ups ja valesid Jaapani valitsuse ja TEPCO vastuseks Fukushima meltdowns ja plahvatusi, mida võime oodata, et juhtub siin, kui meil oleks katastroof ühes meie tuumareaktoreid. Tegelikult varjamistest ja valesid lekkeid ja haiguste eest, mida meie oma reaktorid on juba aset leidnud.

San Onofre tuumaelektrijaama San Clemente, California oli hiljuti sunnitud tegevuse lõpetama, sest kiirguse lekib pragunenud jahutuse torud. Need praod Jaapani valmistatud aurugeneraator

Nüüd selgus, et on teada, et Nuclear Regulatory Commission, NRC, enne generaator on paigaldatud ainult kaks aastat tagasi! Teave seisus juba siin on ka kaetud. Vahepeal meie maksu dollarit on kulutatud rahastada rohkem tuumareaktoreid. Esimene litsentsi kolme aastakümne USA ehitada uusi reaktoreid just antud NRC.

Meil on palju võita tegutsev seda äratuseks sulgeda meie reaktorid. Liitu meiega kasvav Nuclear Free California liikumine neid sulgeda!
Professor Murakami õpetab Põhja-Ameerika kultuuri ja meediapädevuse Akita Ülikooli North East Japan. Tema räägib sisaldab: Inimesed elavad ikka veel, mis peaks olema "Keeluvööndid"; Kampaaniad emadele ja lastele; Radioaktiivne saaste levib toidu ja jäätmed; Cover-up valitsus ja meedia.

Neid sündmusi on sponsoreeritud byEON ökoloogilise Valikud Network, www.eon3EMFblog.net

Täiendavat teavet, võtke Mary Beth Brangan - marybeth@eon3.net
või Rachel Gertrude Johnson, rgertrude@earthlink.net

For põhjalikumat teavet, vaadake neid uusi postitusi:

Varjamine, Meltdowns ja Ülestõusud - EON Nuclear Digest 2012/03/01

"Me kaotaks Alaska." - Naked Nuclear Epäpätevyys - EON Digest 2012/02/10

EON Nuclear News Värskenda 1-31-12

Nuclear News Digest - 2012/01/20

NUCLEAR Vene rulett IN CALIFORNIA - Dan Hirsch San Onofre

Fukushima Solidaarsusliikumise kasvab - Planetary Issue

Fukushima on Forever - Nuke Digest 2011/11/06

=======
Et aidata hoida EON töö läheb, palun vaadake kõik toevõimaluste meie annetus Page või võite saata ka tšekiga EON et EON, sünnikoht 1047, Bolinas, CA
Või ... lihtsalt:

Facebook Vidistama Post Linkedin Digg Maitsev Reddit Stumbleupon

Umbes Admin

James Heddle ja Mary Beth Brangan haldavad selle blogi samuti Planetarian perspektiivid . Auhinnatud meedia tootjate kui ka koolitajate ja kogukonna korraldajad, nad koostööd otsene EON - Ökoloogiline Valikud Network . EON YouTube kanal on üle 500 postitusi ja üle 2000 klienti.
See kirje oli postitatud Uncategorized . Järjehoidja permalink .

3 Responses to Wake-Up Call Fukushima - Uncensored

  1. Pingback: 13-16 märts Wake-Up Call Fukushima: "saatesarja prof Akira Murakami" esitatud EON «No Nukes Action

  2. Pingback: Wake-Up Call Fukushima: "saatesarja prof Akira Murakami" »NFC

  3. Pingback: Fukushima aasta jooksul - Vastupanu Nuclear "fašistliku Shift" - EON Digest 3-9-12 | eon3EMFblog.net

Jäta vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Kohustuslikud väljad on märgitud *

*

Võid kasutada neid HTML sildid ja atribuudid: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>