Wake-Up Call Fukushima - Uncensored

Facebook Puperdama Post Linkedin Digg Maitsev Reddit Stumbleupon


Saatesarja prof Akira Murakami

Liituge kasvav liikumine sulgeda California tuumareaktorite!

Loe tsenseerimata infot Jaapani katastroof, mis mõjutab kogu maailma ning jätkab mõjutavad meid kõiki juba sajandeid.

Professor Akira Murakami alates Jaapani Akita ülikooli räägib käimasoleva mõju tervisele ja valitsuse valesid ja meedia varjamises alates Fukushima tuumakatastroof, mis algas 11. märts 2011 pärast maavärinat ja tsunamid

Teisipäev 13. märts - 01:00-2:00. - Layna Bermani KPFA show, oma Tervis ja Fitness,
Teisipäev 13. märts - 07:00-9:00 - in Bolinas - helistada või e-posti asukohast - marybeth@eon3.net - EON - 415-868-1900

Kolmapäev, 14. märts, 19:00-9:00 - Berkeley Vennaskond unitaarne universalistid on Connie Barbour Room, ülakorrusel ilma juurdepääsetav ratastooli (sorry), 1606 Bonita Ave nurgal Cedar ja Bonita Berkeley. $ 5 - 10 soovitas annetuse. Keegi ei loobunud puudumise tõttu raha.

Ka professor Murakami - Kimberly Robertson, endine Greenpeace'i tuumaenergia vastased aktivist, loen tema uus raamat "Silence kõrvulukustav, Fukushima Fallout ... Ema Response" kohta seisus meie toidus siin USAs ja kohutavad tagajärjed teda noor ema nelja aastane laps, samuti tema tahet midagi ette võtta.

Sponsorite poolt Ökoloogiline Valikud võrgustik, EON, www.EON3emfblog.net ja mida kaasrahastab Joanna Macy, www.joannamacy.net ja Berkeley Vennaskond unitaarne universalistid www.bfuu.org/events

Reede 16 märts, 08:00. Prof. Murakami ka Objekte Project Censored on KPFA näidata Morning Mix.
Lisainfo: Marybeth@EON3.net

[Palun alla laadida ja postitada PDF koopia teadaanne: Page 1 Page 2 ]

Esindajad Fukushima Fallout Awareness Network ja EON - Ecologicaly Valikud Network kohtuvad Jaapani San Francisco saatkonna ametnikud.

Tagapõhi
Esitasime 7000 petitsioonide San Francisco Jaapani konsulaat novembris 2011, et veenda oma valitsust mitte tahtlikult edasi levida Fukushima kiirguse eest. Plaan on minna miljoneid tonne radioaktiivseid killustik kogu Jaapani põletatavate kohtades varem saastamata ning seejärel prügila radioaktiivse tuha prügilate ja ookeani. Põletavatele see praht ka panna kiirguse jet stream. Fukushima solidaarsusliikumine Kasvab - Planeetide väljastamine , link video YT: Fukushima Solidaarsus San Francisco

Video Jaapani tõlge - üle 15.000 seisukohad on siin :
【海外 市民 団 体 の 見 る 日本 の 汚染 瓦礫 受 入 問題】 制作: EON

Jet stream toob juhtub Jaapanis siin Läänerannikul Põhja-Ameerikas umbes neli päeva hiljem. Radioaktiivne tolm satub meie vee, pinnase, piim ja toit ning mõjutab kindlasti oma tervist siin Bay piirkonnas ja kogu West Coast (ja mujal planeedil.)

UC Berkeley School of Nuclear Engineering on testitud ja leitud kõrgenenud surmava kiirguse SF Bay Area toidu, piima, pinnase ja vee. Alles veebruari keskel 2012 kõrgenenud tseesium 134 ja 137 olid avastatud Bay Area piima .

UC Berkeley Labs leitud ka kõrgenenud kiirguse teisi toite, marjad, muld, vesi jne http://www.nuc.berkeley.edu/UCBAirSampling Oleme võtnud selle informatsiooni nii senaator Feinstein ja senaator Boxer ja nende staabid ja on kutsunud neid aidata.

Kõik neli California tuumareaktorid on ka maavärin rikete tsunamid tsoonide!
Varjamine ja valed Jaapani valitsuse ja TEPCO vastuseks Fukushima meltdowns ja plahvatused on see, mida me saame oodata, et juhtub siin, kui meil oleks katastroof üks meie tuumareaktorites. Tegelikult varjamine ja valesid lekkeid ja haiguste eest, mida meie oma reaktorid on juba aset leidnud.

San Onofre tuumaelektrijaama San Clemente, California oli hiljuti sunnitud tegevuse lõpetama, sest kiirguse lekib pragunenud jahutuse torud. Need praod Jaapani valmistatud aurugeneraator

Nüüd selgus, et on teada, et Nuclear Regulatory Commission, NRC, enne generaator on paigaldatud vaid kaks aastat tagasi! Teave seisus juba siin on ka kaetud. Vahepeal meie maksu dollarit kulutatakse selleks, et rahastada rohkem tuumareaktoreid. Esimene litsentsi kolme aastakümne USA ehitada uusi reaktoreid just antud NRC.

Meil on palju võita tegutseb selles äratuseks sulgeda oma reaktorid. Liitu meiega kasvav tuumavaba California liikumine neid sulgeda!
Professor Murakami õpetab Põhja-Ameerika kultuuri ja meediapädevuse Akita ülikooli Kirde-Jaapanis. Tema kõnelused hõlmavad: Inimesed ikka elavad, milline peaks olema "keelutsoonid"; Kampaaniad emadele ja lastele; Radioaktiivne saaste levib toidu ja jäätmed; Cover-up valitsus ja meedia.

Neid sündmusi on sponsoreeritud byEON, ökoloogilised valikud võrgustik, www.eon3EMFblog.net

Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduge Mary Beth Brangan - marybeth@eon3.net
või Rachel Gertrude Johnson, rgertrude@earthlink.net

For põhjalikumat infot, palun vaadake neid uusi postitusi:

Varjamine, Meltdowns ja ülestõuse - EON Nuclear Digest 2012/03/01

"Me kaotaks Alaska." - Naked Nuclear Epäpätevyys - EON Digest 2012/02/10

EON Nuclear News Värskenda 1-31-12

Nuclear News Digest - 2012/01/20

TUUMA vene ruletti CALIFORNIAS - Dan Hirsch San Onofre

Fukushima solidaarsusliikumine Kasvab - Planeetide Issue

Fukushima on Forever - Nuke Digest 2011/11/06

=======
Et aidata hoida EON töö läheb, palun vaadake kõiki võimalusi abi meie annetus Page või võite saata ka tšekiga EON et EON, POB 1047, Bolinas, CA
Või ... lihtsalt:

Facebook Puperdama Post Linkedin Digg Maitsev Reddit Stumbleupon

Umbes Admin

James Heddle ja Mary Beth Brangan hallata seda blogi samuti Planetarian perspektiivid . Auhinnatud meedia tootjad kui ka õpetajate ja kogukonna korraldajad, nad koostööd otsese EON - Ökoloogiline Valikud Network . EON YouTube'i kanalis on üle 600 töökohta ja üle 3000 klienti.
See kirje oli postitatud Uncategorized . Järjehoidja permalink .

3 Responses to Wake Up Call Fukushima - Uncensored

  1. Pingback: 13-16 märts äratus Fukushima: "saatesarja prof Akira Murakami" esitatud EON «No Nukes Action

  2. Pingback: äratus Fukushima: "saatesarja prof Akira Murakami" »NFC

  3. Pingback: Fukushima üks aasta hiljem - Vastupanu Nuclear "fašistliku Shift" - EON Digest 3-9-12 | eon3EMFblog.net

Jäta vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Kohustuslikud väljad on märgitud *

*

Võid kasutada neid HTML sildid ja atribuudid: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>