Wake-Up Call Fukushima - Uncensored

Facebook Sirin E- Linkedin Digg Maitsev Reddit Stumbleupon


Saatesarja prof Akira Murakami

Liituge kasvav liikumine sulgeda California tuumareaktorite!

Õpi tsenseerimata infot Jaapani katastroofi, mis mõjutab kogu maailma ja jätkab mõjutab meid kõiki sajandeid.

Professor Akira Murakami on Jaapani Akita ülikooli räägib käimasoleva mõju tervisele ja valitsuse valesid ja meedia varjamises Fukushima tuumakatastroofi, mis algas 11. märts 2011 pärast maavärinat ja tsunamid

Teisipäev, 13. märts - 01:00-02:00. - LAYNA Bermani KPFA show, oma tervise ja Fitness,
Teisipäev, 13. märts - 07:00-09:00 - in Bolinas - helistada või e-posti asukohast - marybeth@eon3.net - EON - 415-868-1900

Kolmapäev, 14. märts, 07:00-09:00 - Berkeley Fellowship of unitaarne universalistid on Connie Barbour Room, ülakorrusel ilma ratastooli (sorry), 1606 Bonita Ave nurgal Cedar ja Bonita Berkeley. $ 5-10 soovitatud annetus. Keegi loobunud puudumise tõttu raha.

Samuti prof Murakami - Kimberly Robertson, endine Greenpeace tuumavastasel aktivist, loeb tema uus raamat "Silence kõrvulukustav, Fukushima Fallout ... Ema Response" kohta seisus meie toidus siin USAs ja kohutav mõju tema kui noor ema nelja-aastane laps, samuti tema tahet midagi.

Sponsorite poolt ökoloogilised valikud Network, EON, www.EON3emfblog.net ja kaasrahastab Joanna Macy, www.joannamacy.net ja Berkeley Fellowship of unitaarne universalistid www.bfuu.org/events

Reede, 16. märts, 08:00. Prof. Murakami ka Objekte Project Censored on KPFA näidata Morning Mix.
Täpsema info: Marybeth@EON3.net

[Palun alla laadida ja postitada PDF koopia sellest teavitusest: Page 1 Page 2]

Esindajad Fukushima Fallout Awareness Network ja EON - Ecologicaly Valikud Network kohtuvad Jaapani San Francisco saatkonna ametnikud.

Taust
Me esitas 7000 petitsioonide San Francisco Jaapani konsulaat novembris 2011. tugineda oma valitsust mitte tahtlikult edasi levida Fukushima kiirgus. Plaanis on liikuda miljoneid tonne radioaktiivseid killustik kogu Jaapani põletatavate kohtades varem saastamata ja siis prügimäele radioaktiivse tuha ladestamist ja ookeani. Põletavatele seda prahti ka panna kiirguse jet stream. Fukushima solidaarsusliikumine Kasvab - planetaarse Issue, link video YT: Fukushima Solidaarsus San Francisco

Video Jaapani tõlke - üle 15.000 vaatamist on siin:
【海外 市民 団 体 の 見 る 日本 の 汚染 瓦礫 受 入 問題】 制作: EON

Juga oja toob juhtub Jaapanis siin Läänerannikul Põhja-Ameerika umbes neli päeva hiljem. Radioaktiivne seisus satub meie vee, pinnase, piima ja toitu ning mõjutab kindlasti oma tervist siin Bay piirkonnas ja kogu West Coast (ja ülejäänud planeedi.)

UC Berkeley School of Tuumatehnika on testitud ja leitud kõrgenenud surmava kiirguse SF Bay Area toidu, piima, pinnase ja vee. Alles veebruari keskel 2012 kõrgenenud Cesium 134 ja 137 olid avastatud Bay Area piima.

UC Berkeley laboris leitud ka kõrgenenud kiirguse teisi toite, marjad, muld, vesi jne http://www.nuc.berkeley.edu/UCBAirSampling Oleme võtnud selle informatsiooni nii senaator Feinstein ja senaator Boxer ja nende staabid ja kutsusid neid aidata.

Kõik neli California tuumareaktorite on ka maavärin rikete tsunamid tsoonid!
Kate-ups ja valed Jaapani valitsuse ja TEPCO vastuseks Fukushima meltdowns ja plahvatusi, mida me võime eeldada, et juhtub siin, kui meil oleks katastroof üks meie tuumareaktorit. Tegelikult varjamine ja valesid lekkeid ja haiguste põhjuseks oma reaktorid on juba toimunud.

San Onofre tuumaelektrijaama San Clemente, California oli hiljuti sunnitud sulgema, sest kiirgus lekib pragunenud jahutuseks. Need praod Jaapani valmistatud aurugeneraator

Nüüd selgus, et on teada, et Nuclear Regulatory Commission, NRC, enne generaator on paigaldatud vaid kaks aastat tagasi! Teave seisus juba siin ka kaetud. Vahepeal meie maksu dollarit kulutatakse rahastamisel rohkem tuumareaktoreid. Esimene litsentsi kolm aastakümmet USA ehitada uusi reaktoreid just antud NRC.

Meil on palju võita tegutseb selles äratus sulgeda oma reaktorid. Liitu meiega kasvav tuumavaba California liikumise neid sulgema!
Professor Murakami õpetab Põhja-Ameerika kultuuri ja meediapädevuse Akita ülikooli Kirde Jaapan. Tema kõnelused hõlmavad: Inimesed ikka elavad, milline peaks olema "Keeluvööndite"; Kampaaniad emadele ja lastele; Radioaktiivne saaste levib toidu ja jäätmed; Cover-up valitsuse ja meedia.

Need sündmused on sponsoreeritud byEON, ökoloogilised valikud Network, www.eon3EMFblog.net

Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduge Mary Beth Brangan - marybeth@eon3.net
või Rachel Gertrude Johnson, rgertrude@earthlink.net

Sest põhjalikum info leiate need hiljutised postitused:

Varjamine, Meltdowns ja ülestõuse - EON Nuclear Digest 2012/03/01

"Me oleks võinud Kaotatud Alaska." - Naked Nuclear Asjatundmatusel - EON Digest 2012/02/10

EON Nuclear News värskendus 1-31-12

Nuclear News Digest - 2012/01/20

TUUMAENERGIA vene ruletti CALIFORNIAS - Dan Hirsch San Onofre

Fukushima solidaarsusliikumine Kasvab - planetaarse Issue

Fukushima on Forever - Nuke Digest 2011/11/06

=======
Selleks, et aidata hoida EON töö läheb, palun vaadake kõiki võimalusi abi meie annetus Page või võite saata ka tšekiga EON, et EON, POB 1047, Bolinas, CA
Või ... lihtsalt:

Facebook Sirin E- Linkedin Digg Maitsev Reddit Stumbleupon

Umbes Admin

James Heddle ja Mary Beth Brangan hallata seda blogi samuti Planetarian perspektiivid. Auhinnatud meedia tootjad kui ka kasvatajate ja ühenduse korraldajad, nad koostööd otsese EON - ökoloogilised valikud Network. EON YouTube kanal on üle 600 töökohta ja üle 3000 klienti.
See kirje oli postitatud Uncategorized. Järjehoidja permalink.

3 Vastused Wake-Up Call Fukushima - Uncensored

  1. Pingback: 13-16 märts Äratustasemest Call Fukushima: "saatesarja prof Akira Murakami" esitatud EON «No Nukes Action

  2. Pingback: Äratustasemest Call Fukushima: "saatesarja prof Akira Murakami" »NFC

  3. Pingback: Fukushima üks aasta hiljem - Vastupanu Nuclear "fašistliku Shift" - EON Digest 3-9-12 | eon3EMFblog.net

Jäta vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Võid kasutada neid HTML sildid ja atribuudid: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>