Wake-up call od Fukushima - Uncensored

Facebook Cvrlikání E-mail Linkedin Digg Vynikající Reddit Stumbleupon


Řada programů s prof Akira Murakami

Připojte se k rostoucí hnutí vypnout kalifornského jaderných reaktorů!

Naučte necenzurované informace o japonské katastrofě, která má vliv na celý svět, a bude i nadále dotýkají nás všech po celá staletí.

Profesor Akira Murakami z japonské Akita univerzity bude mluvit o probíhajících účinky na zdraví a vláda lže a média kryt-up z Fukushima jaderné katastrofy, která začala 11.3.2011 po zemětřesení a tsunami

Úterý 13.březnu - třináct hodin až čtrnáct hodin. - KPFA přehlídka Layna Berman, své zdraví a fitness,
Úterý 13.březnu - devatenáct hodin až dvacet jedna hodin - v Bolinas - volejte nebo e-mailem na místě - marybeth@eon3.net - EON - 415-868-1900

Středa 14 března, devatenáct hodin až dvacet jedna hodin - Berkeley Společenstvo Unitarian Universalists v Connie Barbour pokoje, nahoře bez bezbariérovým přístupem (sorry), 1606 Bonita Ave na rohu Cedar a Bonita v Berkeley. 5 dolarů - 10 navrhl dar. Nikdo se odvrátil kvůli nedostatku finančních prostředků.

Také s prof Murakami - Kimberly Roberson, bývalý Greenpeace anti-nukleární aktivista, bude číst ze své nové knihy "Silence ohlušující Fukušima Fallout ... matka je odpověď" na spad v naší stravě tady v USA a děsivé důsledky pro ni jako Mladá matka čtyřletého dítěte, stejně jako její odhodlání dělat něco o tom.

Podporovaný Možnosti sítě ekologické, EON, www.EON3emfblog.net a co-sponzorována ani Joanna Macy, www.joannamacy.net a Berkeley Fellowship of Unitarian Universalists www.bfuu.org / akce

Pátek 16 března, 8 hodin. Prof Murakami bude také vystupoval na Project Censored v KPFA ukazují Ranní Mix.
Pro více informací: Marybeth@EON3.net

[Stáhněte si a psát dokument ve formátu PDF tohoto oznámení: Page 1 Page 2 ]

Zástupci sítě pro zvyšování povědomí a EON Fukushima Fallout - Možnosti Ecologicaly Network setkat s japonskými San Francisco velvyslanectví.

Pozadí
Jsme prezentovali 7000 petice na San Francisco japonského konzulátu v listopadu roku 2011, prosit své vládě, aby záměrně dále šířit Fukushima záření. Plán je přesunout miliony tun radioaktivní škváry po celém Japonsku, které mají být spáleny v místech dříve nekontaminované a pak vypsat radioaktivní popel na skládky a do oceánu. . Spalování tohoto nečistoty lze také umístit záření do potoku proudového letadla Fukušima hnutí Solidarita roste - planetární problém , odkazy na videa na YT: Fukushima Solidarita v San Francisku

Video v japonském překladu - s více než 15.000 názorů je zde :
【海外 市民 団体 の 見る 日本 の 汚染 瓦礫 受入 問題】 制作: EON

Jet stream přináší to, co se děje v Japonsku tu na západním pobřeží Severní Ameriky asi čtyři dny později. Radioaktivní spad se dostane do našich vod, půdy, mléka a potravin a jistě ovlivňuje naše vlastní zdraví, zde v oblasti Bay a po celém západním pobřeží (a zbytek planety.)

UC Berkeley School of Nuclear Engineering testováno a bylo zjištěno zvýšené hladiny smrtící radiace v SF Bay oblasti potravin, mléka, půdy a vody. Jak nedávno jak polovině února, bylo 2012 zvýšené hladiny cesia 134 a 137 zjištěny v Bay Area mléka .

V UC Berkeley Labs také zvýšenou úroveň radiace v jiných potravinách, plody, půda, voda, atd. http://www.nuc.berkeley.edu/UCBAirSampling Vzali jsme tuto informaci jak senátor Feinstein a senátor Boxer a jejich štáby a volali na ně, aby pomohl.

Všechny čtyři Kalifornie jaderných reaktorů jsou na zemětřesení chyb v tsunami zónách!
Na zakrývání a lži od japonské vlády a TEPCO v reakci na tavení a výbuchů Fukušima je to, co můžeme očekávat, že se stane tady, kdybychom měli katastrofu v jedné z našich jaderných reaktorů. Vlastně Cover-ups a lži o úniku a nemoci způsobené našimi reaktory již došlo.

San Onofre jaderné elektrárny v San Clemente v Kalifornii byl nedávno nucen ukončit kvůli radiaci unikající z prasklých chladicích trubek. Tyto trhliny od japonského vyráběného parního generátoru

jsou nyní odhalen k byli známý Jaderné regulační komise, NVP, než generátor byl instalován před dvěma lety! Informace o spadu již zde je také zakryté. Mezitím se naše dolary daňových poplatníků jsou vynakládány na financování dalších jaderných reaktorů. První licence na tři desetiletí v USA na výstavbu nových reaktorů právě udělena NRC.

Máme hodně získat z hraní na tomto budíček ukončit naše reaktory. Připojte se k nám na rostoucí jaderné zdarma Kalifornie pohybu je zavřít!
Profesor Murakami učí severoamerické kultury a mediální gramotnost na Akita University v severovýchodním Japonsku. Jeho jednání bude zahrnovat: Lidé stále žijí v tom, co by mělo být "vyloučení zóny"; Kampaně pro matky s dětmi; Radioaktivní kontaminace šíří potravin a odpadního materiálu; Cover-up vládou a médii.

Tyto události jsou sponzorována Byeon, Ekologické Možnosti sítě, www.eon3EMFblog.net

Pro více informací kontaktujte Mary Beth Brangan - marybeth@eon3.net
nebo Rachel Gertrude Johnson, rgertrude@earthlink.net

Pro více informací do hloubky, viz tato poslední příspěvky:

Zakryjte-up, tavení a povstání - EON Jaderná Digest 03.01.2012

"Mohli jsme Zapomenuté Aljašku." - Naked Nuclear neschopnosti - EON Digest 02.10.2012

EON Nuclear News Aktualizace 1-31-12

Nuclear News Digest - 1-20-2012

JADERNÉ RUSKÁ RULETA v Kalifornii - Dan Hirsch na San Onofre

Fukushima hnutí Solidarita roste - planetární problém

Fukushima je Forever - NUKE Digest 11.06.2011

=======
Chcete-li pomoci udržet EON práci jde, prosím podívejte se na všechny možnosti technické podpory na našich darování stránce nebo si můžete také poslat šek vystaven na EON na EON, POB 1047, Bolinas, CA
Nebo ... prostě:

Facebook Cvrlikání E-mail Linkedin Digg Vynikající Reddit Stumbleupon

O admin

James brdo a Mary Beth Brangan spravovat tento blog, stejně jako Planetarian výhledu . Award-vítěznou výrobců sdělovací prostředky, jakož i pedagogů a organizátorů společenství, které co-přímý EON - Ekologické Možnosti sítě . Kanál EON YouTube má přes 500 příspěvků a více než 2000 účastníků.
Tento záznam byl zaslán v Nezařazené . Záložka permalink .

3 Reakce na The Wake-Up Call od Fukušimy - Uncensored

  1. Pingback: 13.března-16 Wake-up call od Fukušimy: "Řada programů s prof Akira Murakami" uvádí EON «bez jádra akci

  2. Pingback: Wake-up call od Fukušimy: "Řada programů s prof Akira Murakami" »NFC

  3. Pingback: Fukushima One Year On - odolný proti jaderné "fašistický Shift" - EON Digest 03.09.12 | eon3EMFblog.net

Dovolená jeden Namítat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>