Wake-Up Call od Fukushima - Uncensored

Facebook Cvrlikání Email Linkedin Digg Vynikající Reddit StumbleUpon


Řada programů s prof Akira Murakami

Připojte se k rostoucí pohyb vypnout kalifornským jaderné reaktory!

Naučte necenzurované informace o japonské katastrofy, která postihuje celý svět, a bude i nadále se dotýkají nás všech po celá staletí.

Profesor Akira Murakami z japonské Akita University bude mluvit o probíhajících účinků na zdraví a vláda lže a média cover-up od Fukušima jaderné katastrofy, která začala 11.03.2011 po zemětřesení a tsunami

Úterý 13.březnu - třináct hodin až čtrnáct hodin. - KPFA přehlídka Layna Bermana, své zdraví a fitness,
Úterý 13.březnu - devatenáct hodin až dvacet jedna hodin - v Bolinas - volejte nebo e-mail pro umístění - marybeth@eon3.net - EON - 415-868-1900

Středa 14 března, devatenáct hodin až dvacet jedna hodin - Berkeley Společenstvo Unitarian Universalists v Connie Barbour pokoje, nahoře bez bezbariérovým přístupem (sorry), 1606 Bonita Ave na rohu cedru a Bonita v Berkeley. 5 dolarů - 10, navržený dar. Nikdo odvrátil z důvodu nedostatku finančních prostředků.

Také s prof Murakami - Kimberly Roberson, bývalý Greenpeace anti-nukleární aktivista, bude číst ze své nové knihy "Silence ohlušující, Fukušima ... Fallout matky Response" na spad v našich potravin tady v USA a děsivé důsledky pro ni jako Mladá matka čtyřletého dítěte, stejně jako její odhodlání dělat něco o tom.

Podporovaný ekologickými možnostmi sítě, EON, www.EON3emfblog.net a co-sponzorována Joanna Macy, www.joannamacy.net a Berkeley Společenstvo Unitarian Universalists www.bfuu.org/events

Pátek 16 března, 8 hodin. Prof. Murakami bude také vystupoval na Project cenzurován v KPFA ukazují ranní Mix.
Pro více informací: Marybeth@EON3.net

[Stáhněte si a psát dokument ve formátu PDF tohoto oznámení: Page 1 Page 2 ]

Zástupci sítě pro zvyšování povědomí a EON Fukushima Fallout - meet Volby ekologicky Network s japonskými San Francisco velvyslanectví.

Pozadí
Prezentovali jsme 7000 petice na San Francisco japonský konzulát v listopadu roku 2011, aby prosit svou vládu, aby záměrně dále šířit Fukušima záření. Plán je přesunout miliony tun radioaktivního suti po celém Japonsku, které mají být spáleny v místech dříve nekontaminované a pak vypsat radioaktivní popel na skládky a do oceánu. Spalování tohoto trosky také může dát záření do potoku proudového letadla. Fukushima hnutí Solidarita Roste - planetární Problém , odkaz na video na YT: Fukušima solidarita v San Francisku

Video v japonském překladu - s více než 15.000 názorů je zde :
【海外 市民 団 体 の 見 る 日本 の 汚染 瓦礫 受 入 問題】 制作: EON

Jet stream přináší, co se děje v Japonsku tady na západním pobřeží Severní Ameriky o čtyři dny později. Radioaktivní spad dostane do naší vody, půdy, mléka a potravin a zcela jistě ovlivňuje naše vlastní zdraví se zde v oblasti Bay a po celém západním pobřeží (a zbytek planety.)

UC Berkeley School of jaderného inženýrství testovala a našel zvýšené hladiny smrtící radiace v SF Bay oblast potravin, mléka, půdy a vody. Jak nedávno jak polovině února, byly 2012 zvýšené hladiny cesia 134 a 137 zjištěny v Bay Area mléce .

UC Berkeley laboratoře také zjištěno zvýšené hladiny radiace v jiných potravinách, jahody, půdě, vodě, apod http://www.nuc.berkeley.edu/UCBAirSampling Vzali jsme tuto informaci jak senátor Feinstein a senátor Boxer a jejich štáby a vyzvali je, aby pomoc.

Všechny čtyři Kalifornie jaderných reaktorů jsou také na zemětřesení chyb v zónách tsunami!
Krycí-up a lži od japonské vlády a TEPCO v reakci na tavení a výbuchů Fukushima je to, co můžeme očekávat, že se stane tady, když jsme měli katastrofu v jedné z našich jaderných reaktorů. Vlastně pokrytí-up a lži o únicích a chorob způsobených vlastními reaktory již došlo.

San Onofre jaderné elektrárny v San Clemente, Kalifornie byla nedávno nucena zavřít, protože radiace unikající z prasklých chladicích trubek. Tyto trhliny od japonského vyráběného parního generátoru

jsou nyní odhalen k byli známá Jaderné regulační komise, NVP, než generátor byl instalován před dvěma lety! Informace o spadu již zde se vztahuje také nahoru. Mezitím se naše daňové dolary jsou vynaloženy na financování dalších jaderných reaktorů. První licence na tři desetiletí v USA na výstavbu nových reaktorů byla právě udělena NRC.

Máme mnoho získat z hraní na této budíček ukončit naše reaktory. Přidejte se k nám na rostoucí nukleární Free Kalifornie pohybu je zavřít dolů!
Profesor Murakami učí severoamerické kultury a mediální gramotnost na Akita University v severovýchodním Japonsku. Jeho jednání budou zahrnovat: Lidé, kteří dosud žijí v tom, co by mělo být "ochranné zóny"; Kampaně pro matky s dětmi; Radioaktivní kontaminace šíří potravin a odpadního materiálu; Cover-up vládou a médii.

Tyto události jsou sponzorována byEON ekologický možností sítě, www.eon3EMFblog.net

Pro více informací kontaktujte Mary Beth Brangan - marybeth@eon3.net
nebo Rachel Gertrude Johnson, rgertrude@earthlink.net

Pro více informací do hloubky, naleznete tyto poslední příspěvky:

Cover-Ups, tavení a povstání - EON jaderné Digest 03.01.2012

"Mohli jsme Lost Aljašku." - Naked jaderných nekompetentnosti - EON Digest 02.10.2012

EON Nuclear News Aktualizace 1-31-12

Jaderná News Digest - 1-20-2012

JADERNÁ Russian Roulette v Kalifornii - Dan Hirsch na San Onofre

Fukushima hnutí Solidarita Roste - planetárního Issue

Fukušima je Forever - Nuke Digest 11.06.2011

=======
Chcete-li pomoci udržet EON práci děje, prosím, podívejte se na všechny možnosti, na podpory na naší darování stránce nebo si můžete také poslat šek vystaven na EON na EON, POB 1047, Bolinas, CA
Nebo ... jen:

Facebook Cvrlikání Email Linkedin Digg Vynikající Reddit StumbleUpon

O admin

James Nitěnka a Mary Beth Brangan spravovat tento blog, stejně jako Planetarian Perspektivy . Oceňovaná výrobci médií, jakož i pedagogy a organizátory komunity, oni co-přímý EON - Ekologické Možnosti sítě . Kanál EON YouTube má více než 600 pracovních míst a přes 3000 předplatitelů.
Tento záznam byl zaslán v Nezařazené . Záložka permalink .

3 Reakce na The Wake-Up Call od Fukushima - Uncensored

  1. Pingback: 13.března-16 Wake-Up Call od Fukušima: "Řada programů s prof Akira Murakami" uvádí EON "Ne atomovky akci

  2. Pingback: Wake-Up Call od Fukušima: "Řada programů s prof Akira Murakami" »NFC

  3. Pingback: Fukushima One Year On - odolné jaderného "fašistický Shift" - EON Digest 03.09.12 | eon3EMFblog.net

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>