Wake-Up Call od Fukushima - Uncensored

Facebook Cvrlikání E-mail Linkedin Digg Vynikající Reddit StumbleUpon


Řada programů s prof Akira Murakami

Připojte se k rostoucí hnutí vypnout kalifornského jaderných reaktorů!

Naučte necenzurované informace o japonské katastrofy, která má vliv na celý svět, a bude i nadále se dotýkají nás všech po celá staletí.

Profesor Akira Murakami z japonské Akita University bude mluvit o probíhajících zdravotních účinků a vláda lže a média cover-up od Fukušima jaderné katastrofy, která začala 11.3.2011 po zemětřesení a tsunami

Úterý 13.březnu - třináct hodin až čtrnáct hodin. - KPFA přehlídka Layna Bermana, své zdraví a fitness,
Úterý 13.březnu - devatenáct hodin až dvacet jedna hodin - v Bolinas - volejte nebo e-mailem na místě - marybeth@eon3.net - EON - 415-868-1900

Středa 14 března, devatenáct hodin až dvacet jedna hodin - Berkeley Společenstvo Unitarian Universalists v Connie Barbour pokoje, nahoře bez bezbariérovým přístupem (sorry), 1606 Bonita Ave na rohu cedru a Bonita v Berkeley. 5 dolarů - 10, navržený dar. Nikdo se odvrátil z důvodu nedostatku finančních prostředků.

Také s prof Murakami - Kimberly Roberson, bývalý Greenpeace proti jaderné aktivista, bude číst ze své nové knihy "Silence ohlušující, Fukushima Fallout ... matky reakce" na spad v naší stravě zde v USA a děsivé důsledky pro ni jako Mladá matka čtyřletého dítěte, jakož i její odhodlání dělat něco o tom.

Podporovaný ekologické možnosti sítě, EON, www.EON3emfblog.net a co-sponzorována Joanna Macy, www.joannamacy.net a Berkeley Fellowship of unitářských Universalists www.bfuu.org/events

Pátek 16 března, 8 hodin. Prof. Murakami se také objeví na Project cenzurováno je KPFA ukazují ranní Mix.
Pro více informací: Marybeth@EON3.net

[Stáhněte si a psát dokument ve formátu PDF tohoto oznámení: Strana 1 Strana 2 ],

Zástupci sítě pro zvyšování povědomí a EON Fukushima Fallout - se scházejí Možnosti Ecologicaly sítě s japonskými San Francisco velvyslanectví.

Pozadí
Představili jsme 7000 petice San Francisco japonského konzulátu v listopadu 2011, aby prosili svou vládu, aby záměrně dále šířit Fukušima záření. Plán je přesunout miliony tun radioaktivního suti po celém Japonsku ke spálení v místech dříve nekontaminované a pak vypsat radioaktivní popel na skládky a do oceánu. Spalování tohoto nečistoty lze také umístit záření do tryskového proudu. Fukushima hnutí Solidarita roste - planetární Problém , odkaz na video na YT: Fukušima solidarita v San Francisku

Video v japonském překladu - s více než 15.000 názorů je zde :
【海外 市民 団 体 の 見 る 日本 の 汚染 瓦礫 受 入 問題】 制作: EON

Jet stream přináší, co se děje v Japonsku tady na západním pobřeží Severní Ameriky o čtyři dny později. Radioaktivní spad dostane do naší vody, půdy, mléka a potravin a zcela jistě ovlivňuje naše vlastní zdraví zde v oblasti Bay a po celém západním pobřeží (a zbytek planety.)

UC Berkeley School of jaderného inženýrství bylo testováno a bylo zjištěno zvýšené hladiny smrtící radiace v SF Bay oblast potravin, mléka, půdy a vody. Co se v poslední době v polovině února bylo 2012 zvýšené hladiny Cesium 134 a 137 zjištěna v Bay Area mléce .

V UC Berkeley laboratoře také zjištěno zvýšené hladiny radiace v jiných potravinách, bobule, půdě, vodě, atd http://www.nuc.berkeley.edu/UCBAirSampling Vzali jsme tuto informaci jak senátora Feinstein a senátor Boxer a jejich štáby a vyzvali je, aby pomohl.

Všechny čtyři Kalifornie jaderných reaktorů jsou také na zemětřesení chyb ve tsunami zónách!
V zástěrky a lži od japonské vlády a TEPCO v reakci na tavení a výbuchů Fukušima je to, co můžeme očekávat, že i tady, kdybychom měli katastrofu v jednom z našich jaderných reaktorů. Ve skutečnosti pokrývají-up a lži o únicích a chorob způsobených vlastními reaktory již došlo.

San Onofre Jaderná elektrárna v San Clemente, Kalifornie byla nedávno nucena zavřít, protože radiace unikající z prasklých chladicích trubek. Tyto trhliny od japonského vyráběného parního generátoru

jsou nyní odhalil, že byl známý tím, Nuclear Regulatory Commission, NVP, než generátor byl instalován před dvěma lety! Informace o spadu již zde se vztahuje také nahoru. Mezitím se naše dolary daňových poplatníků jsou vynakládány na financování dalších jaderných reaktorů. První licence na tři desetiletí v USA na výstavbu nových reaktorů právě udělena NRC.

Musíme hodně získat od hraní na tomto budíček ukončit naše reaktory. Přidejte se k nám na rostoucí Nuclear Free Kalifornie pohybu je zavřít!
Profesor Murakami učí severoamerické kultury a mediální gramotnost na Akita University v severovýchodním Japonsku. Jeho jednání bude zahrnovat: Lidé, kteří dosud žijí v tom, co by mělo být "ochranné zóny"; Kampaně pro matky s dětmi; Radioaktivní znečištění šíří potravin a odpadního materiálu, Cover-up vlády a médií.

Tyto události jsou sponzorována byEON ekologický Možnosti sítě, www.eon3EMFblog.net

Pro více informací kontaktujte Mary Beth Brangan - marybeth@eon3.net
nebo Rachel Gertrude Johnson, rgertrude@earthlink.net

Pro více informací do hloubky, viz tato poslední příspěvky:

Cover-Ups, tavení a povstání - EON jaderné Digest 03.01.2012

"Mohli bychom ztratili na Aljašku." - Naked jaderných nezpůsobilosti - EON Digest 02.10.2012

EON Nuclear News Aktualizace 1-31-12

Nuclear News Digest - 1-20-2012

NUCLEAR Russian Roulette v Kalifornii - Dan Hirsch na San Onofre

Fukushima hnutí Solidarita roste - planetární problém

Fukušima je Forever - Nuke Digest 11.06.2011

=======
Chcete-li pomoci udržet EON práci děje, prosím, podívejte se na všechny možnosti, na podporu našeho darování stránce nebo si můžete také poslat šek vystaven na EON k EON, POB 1047, Bolinas, CA
Nebo ... prostě:

Facebook Cvrlikání E-mail Linkedin Digg Vynikající Reddit StumbleUpon

O admin

James brdo a Mary Beth Brangan spravovat tento blog, stejně jako Planetarian Perspektivy . Oceňovaná výrobců médií, jakož i pedagogy a organizátory komunity, ale co-přímý EON - Ekologické Možnosti sítě . Kanál EON YouTube má více než 600 pracovních míst a více než 3000 účastníků.
Tento záznam byl zaslán v Nezařazené . Záložka permalink .

3 Reakce na The Wake-Up Call od Fukušimy - Necenzurovaná

  1. Pingback: 13.března-16 Wake-Up Call od Fukušimy: "Řada programů s prof Akira Murakami" uvádí EON «bez jádra akci

  2. Pingback: Wake-Up Call od Fukušimy: "Řada programů s prof Akira Murakami" »NFC

  3. Pingback: Fukushima One Year On - odolné jaderné energie "fašistický Shift" - EON Digest 03.09.12 | eon3EMFblog.net

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>