Wake-Up Call od Fukushima - Uncensored

Facebook Twitter E-mail Linkedin Digg Delicious Reddit StumbleUpon


Řada programů s prof Akira Murakami

Připojte se k rostoucí hnutí vypnout kalifornského jaderných reaktorů!

Naučte necenzurované informace o japonské katastrofě, která má vliv na celý svět, a bude i nadále dotýkají nás všech po celá staletí.

Profesor Akira Murakami z japonské Akita University bude mluvit o probíhajících zdravotních účinků a vláda lže a média cover-up z Fukushima jaderné katastrofy, která začala 11.03.2011 po zemětřesení a tsunami

Úterý 13.březnu - třináct hodin až čtrnáct hodin. - KPFA přehlídka Layna Bermana, své zdraví a fitness,
Úterý 13.březnu - devatenáct hodin až dvacet jedna hodin - v Bolinas - volejte nebo e-mailem na místě - marybeth@eon3.net - EON - 415-868-1900

Středa 14 března, devatenáct hodin až dvacet jedna hodin - Berkeley Společenstvo Unitarian Universalists ve Connie Barbour pokoje, nahoře bez bezbariérovým přístupem (sorry), 1606 Bonita Ave na rohu cedru a Bonita v Berkeley. 5 dolarů - 10, navržený dar. Nikdo se odvrátil kvůli nedostatku finančních prostředků.

Také s prof Murakami - Kimberly Robersona, bývalý Greenpeace anti-nukleární aktivista, bude číst ze své nové knihy "Silence ohlušující Fukushima Fallout ... matčiny odpovědi" na spad v naší potravě zde v USA a děsivé důsledky pro ni jako Mladá matka čtyřletého dítěte, stejně jako její odhodlání dělat něco o tom.

Podporovaný ekologické Možnosti sítě EON, www.EON3emfblog.net a co-podporovaný Joanna Macy, www.joannamacy.net a Berkeley Společenstvo Unitarian Universalists www.bfuu.org/events

Pátek 16 března, 8 hodin. Profesor Murakami se také objeví na Project Censored v KPFA ukázat Morning Mix.
Pro více informací: Marybeth@EON3.net

[Stáhněte si a psát dokument ve formátu PDF tohoto oznámení: Strana 1 Strana 2 ]

Zástupci sítě pro zvyšování povědomí a EON Fukushima Fallout - schází možnosti ekologicky sítě s japonskými San Francisco velvyslanectví.

Pozadí
Prezentovali jsme 7000 návrhy na San Francisco japonského konzulátu v listopadu 2011 prosit svou vládu, aby záměrně dále šířit Fukušima záření. Plán je přesunout miliony tun radioaktivní škváry po celém Japonsku, které mají být spáleny v místech dříve nekontaminované a pak vypsat radioaktivní popel na skládky a do oceánu. Spalování tohoto nečistoty lze také umístit záření do potoku proudového letadla. Fukushima hnutí Solidarita roste - planetární problém , odkaz na video na YT: Fukušima Solidarita v San Francisku

Video v japonském překladu - s více než 15.000 názorů je zde :
【海外 市民 団 体 の 見 る 日本 の 汚染 瓦礫 受 入 問題】 制作: EON

Jet stream přináší to, co se děje v Japonsku tady na západním pobřeží Severní Ameriky asi čtyři dny později. Radioaktivní spad se dostane do naší vody, půdy, mléka a potravin a zcela jistě ovlivňuje naše vlastní zdraví zde v oblasti Bay a po celém západním pobřeží (a zbytek planety.)

UC Berkeley School of Nuclear Engineering testováno a bylo zjištěno zvýšené hladiny smrtící radiace v SF Bay oblasti potravin, mléka, půdy a vody. Jak nedávno jak polovině února, byl 2012 zvýšené hladiny cesia 134 a 137 zjištěny v Bay Area mléka .

V UC Berkeley laboratoře také zjistili zvýšené úrovně radiace v jiných potravinách, plody, půda, voda, atd http://www.nuc.berkeley.edu/UCBAirSampling Vzali jsme tuto informaci jak senátor Feinstein a senátor Boxer a jejich štáby a vyzvali je, aby pomohl.

Všechny čtyři Kalifornie jaderných reaktorů také na zemětřesení chyb ve tsunami zónách!
Na zakrývání a lži od japonské vlády a TEPCO v reakci na tavení a výbuchů Fukušima je to, co můžeme očekávat, že se stane tady, kdyby jsme měli katastrofu v jedné z našich jaderných reaktorů. Vlastně pokrytí-up a lži o únicích a chorob způsobených našich reaktorů již došlo.

San Onofre jaderné elektrárny v San Clemente, Kalifornie byla nedávno nucena uzavřít, protože radiace unikající z prasklé chladicích trubek. Tyto trhliny od japonského vyrobené parním generátorem

se nyní ukázalo, že byly známy Jaderné regulační komise, NVP, než generátor byl instalován před dvěma lety! Informace o spadu již zde je také zakryté. Mezitím penězi amerických daňových poplatníků jsou vynakládány o financování dalších jaderných reaktorů. První licence na tři desetiletí v USA na výstavbu nových reaktorů právě udělena NRC.

Máme hodně těžit z hraní na tomto budíček ukončit naše reaktory. Připojte se k nám na rostoucí nukleární svobodné Kalifornie pohybu je zavřít!
Profesor Murakami učí severoamerické kultury a mediální gramotnosti v Akita University v severovýchodním Japonsku. Jeho jednání bude zahrnovat: Lidé, kteří dosud žijí v tom, co by mělo být "ochranné zóny"; Kampaně pro matky s dětmi; Radioaktivní kontaminace šíří potravin a odpadního materiálu; Cover-up vlády a médií.

Tyto události jsou sponzorována Byeon ekologický Možnosti sítě, www.eon3EMFblog.net

Pro více informací kontaktujte Mary Beth Brangan - marybeth@eon3.net
nebo Rachel Gertrude Johnson, rgertrude@earthlink.net

Pro více informací do hloubky, viz tato poslední příspěvky:

Cover-up, tavení a povstání - EON jaderné Digest 03.01.2012

"Mohli bychom ztratili Aljašku." - Naked jaderných neschopnosti - EON Digest 02.10.2012

EON Nuclear News Aktualizace 1-31-12

Nuclear News Digest - 1-20-2012

NUCLEAR RUSKÁ RULETA v Kalifornii - Dan Hirsch na San Onofre

Fukushima hnutí Solidarita roste - planetární problém

Fukušima je navždy - Nuke Digest 11.06.2011

=======
Chcete-li pomoci udržet EON práci jít, prosím, podívejte se na všechny možnosti podpory našeho darování stránce nebo si můžete také poslat šek vystaven na EON k EON, POB 1047, Bolinas, CA
Nebo ... prostě:

Facebook Twitter E-mail Linkedin Digg Delicious Reddit StumbleUpon

O adminem

James brdo a Mary Beth Brangan spravovat tento blog, stejně jako Planetarian perspektivy . Oceňovaná výrobci médií, stejně jako pedagogy a organizátory komunity, se co-přímý EON - Ekologické Možnosti sítě . Kanál EON YouTube má přes 500 míst a více než 2000 účastníků.
Tento záznam byl zaslán v Nezařazené . Záložka permalink .

3 Reakce na The Wake-Up Call od Fukušimy - Uncensored

  1. Pingback: 13.března-16 Wake-Up Call od Fukušimy: "Řada programů s prof Akira Murakami" uvádí EON «bez jádra akci

  2. Pingback: Wake-Up Call od Fukušimy: "Řada programů s prof Akira Murakami" »NFC

  3. Pingback: Fukušima rok poté - odolný proti jaderné "fašistický Shift" - EON Digest 03.09.12 | eon3EMFblog.net

Dovolená jeden Namítat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>