Wireless Meter opt-out - miks ja kuidas seda teha

Facebook Sirin E- Linkedin Digg Maitsev Reddit Stumbleupon

"Smart" Meter pushback aruanne
Käesolevas numbris vaatleme mõningaid whys ja hows PG & E kliendid võivad nüüd kaaluma, loobudes kasuliku halvasti kavandatud traadita targa meetri levikuga kava. Me vaatame ka kiireloomulisi liikumise aktivistid on CPUC vahe- opt-out plaani, siis eraelu puutumatust ohtudest, ettevõtte andmete kogumine ohtudest ja traadita energiavõrgu julgeolekuriske. Ühesõnaga, miks "targa" on tempo auaste nagu New Stupid, ja miks tark avalikkuse vastuseis traadita energiavõrgu kasvab siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt.


"Hei! Me võitsime - omamoodi - rohkem tulema!
Mary Beth Brangan

Võite hiljuti saanud sertifitseeritud kirja PG & E ja robo kus öeldakse, et teil on nüüd võimalus kuni 1. maist valida, et hoida oma analoog meeter või on "targa" taksomeetri. Õnnelik päev! Välja naeruväärne "vahepealne" tasu $ 75 kuni ees ja $ 10 extra kuus (heidutada opt out) ja mõned teised võimalikud tagasilöögid olge.

Verstapost Won The pushback jätkub

Me ei lõpetanud seda veel. On Teine etapp on CPUC oma opt out kohtumenetluse ja EON on juriidiline pool läbirääkimistel. Praegused teenustasud on "ajutine tasud" ja võib muuta selle arutelu tulemusena teises etapis.

Meie liikumine on endiselt võitlus selle eest väljapressimine, kuid peame kõigepealt võidelda selle vastu kohtusse ning väga üksus, mis volitas targa meetrit esimese koha ja siis süüdistatakse tasu, California Kommunaalamet komisjoni CPUC.

Seal on juriidilisi probleeme, tulevad meie liikumist nii CPUC kohus ja hiljem riigi ja Federal kohtud. Me absoluutselt mitte sundides inimesi maksma ei oleks midagi oma kodudest, et nad ei küsi ja mis võib olla neile kahjulik mitmel viisil ja mis kiirgab mida Rahvusvaheline agentuur Vähiuuringute (IARC) on liigitatud klassi 2B kantserogeen.

Oleme ka kindlaks, et saada ühendust hõlmava opt out, sest kui naabrid on RF pulsing meetrit, nad ikka ei mõju sulle, kahjustades teie tervist alates meetrit otse või "räpane elekter", mis on pulseeriv kogu grid kui on tegemist targa meetri paigaldatud. Sa ei saa loobuda "dirty elektrit." Ka seni opt out kehtib ainult elukohad, mitte ettevõtjaid. See on taunitav.

Tegelikult on nii palju põhjuseid olla selle vastu halvasti kavandatud "smart grid", et kogu kava peab minema tagasi joonise pardal. (Sest tegelikkus privaatsuse küsimusi - sisuliselt surveilling sa kodus ja tegelikkus riigi julgeoleku küsimustes, mis on ohustatud, muutes võrgu nii tundlikud häkkimise tõttu traadita meetrit - vaata GAO ja CRS näiteks.)

Kõikidel nendel põhjustel ja isegi rohkem, paljud aktivistid liikumise soovitavad vastupanu PG & E kaitse reket poolt ei maksa loobumiseks tasu ja nõuavad täielikku loobumist kogu katastroofiline "targa" grid kava.

Aga vahepeal, siin on mõned asjad, mida kaaluda umbes praeguse loobuda olukord:

Kui teil on arukas arvesti, siis nüüd saab neid muuta analoog. Paljud inimesed arukad arvestid on tekkinud (1) kõrgem kommunaalmaksed, (2) tervise probleeme ja (3) häirimine või kahjustamine elektriseadmed kodudest. Tasulised $ 75 + $ 10 / kuus on arukas arvesti eemaldatakse võib olla seda väärt mõned inimesed lihtsalt vältida suuremat elektri arved, rääkimata arsti arved.

Siis on RF kiirguse impulsse. PG & E tunnistas juriidilist viilmed koos CPUC et iga arukas arvesti impulsside RF kiirguse vahel 10,000 ja 190,000 korda päevas-hoopis teise konto kiirguse kui PG & E varem aru meedias.

Maakonna tervise osakonna Santa Cruz tegid ettekande arukas arvesti terviseprobleemide ja nad järeldusele, et RF kiirgus arukate arvestite kujutab endast märkimisväärset ohtu inimeste tervisele, ja et valitsus reguleerivad asutused peaksid teostama palju ettevaatlikult selline laialt levinud läbijooksu. American Academy of Environmental Medicine kirjutas hiljuti kirja CPUC märkides, et arukate arvestite programmi tuleks peatada. .

PG & E vaja meie maksab? Kas tõesti?

PGE väidab, et tasud katavad meetri lugejad, et ei vaja neid, kellel "nutikas" meetrit. Aga me juba maksavad meetri lugejatele meie arved. Plus meil maksavad $ 2,2 miljardit targa meetrit - umbes 300 $ kliendi ...

Nii, keegi loobuda maksab mitu korda, "aruka" meeter nad ei taha ja ei saa, pluss kaks korda meeter lugejatele. Puuduvad toetuste määra suurenemist kasutamata targa meetrit - või uue raamatupidamisarvestuse süsteemide nad vajavad. PG & E tahab tasuta need meist, kes valivad välja eraldi raamatupidamissüsteemi, kuid see on juba olemas ja on makstud meie praegused tasud.

Võite registreerida oma vastuväiteid röövellik tasusid www.SmartMeterHelp.com peamine koht kaebusi. See sait suunab oma kaebus kõik asjaomased ametnikud.

Mõtted "loobuda"

Arv helistada olema arukas arvesti asendatakse PG & E on 866-743-0263. Võite ka helistada, et number väita siis hoia analoog. Et seda teha on-line, PG & E veebileht on siin. PG & E tahab teada 1. maiks.

Mõned liikumises öelda viivitada kuni maini oma otsuse, et mitte maksta tasu viimase hetkeni. Teised väidavad, et asepresident PG & E lubas isiklik vestlus, et nad ei nõua maini niikuinii. Sa pead otsustama, kui te võtate hagi. Lihtsalt ärge unustage seda teha, kui sa otsustad ootama, sest pärast 1. maid nad võtavad soovite aruka arvesti, kui sa ei ütle neile teisiti.

Kui sul on veel oma analoog meeter, olla kindel, et PG & E ei muuda see "uus" analoog meeter. Mõned meetri asemel on poolenisti'smart "meeter, mis siiski pisut ohtlik RF. Kindlasti jätkub valvama oma meeter ja nõudma seda seal kui tahes PG & E töötaja tegeleb oma meeter. Ära lase neil tülinorija et sa võtaksid vastu asendamine analoog meeter, kui sinu oma on tõesti 90 aastat vana. Anna meile teada, kui nad üritavad teha.

Kui teil on "targa" meeter juba ja tahan lahti saada ASAP, mis on hea mõte, et sa ei saa vigastada, enammakstud või surveiled, võite kirjutada "alusel makstud protest" oma kontrolli. Vältida allkirjastamist midagi, mis võib piirata teie õigus kaevata hiljem, kui me toome kohtuhagi, mida paljud tahavad teha.

Kõik tasud makstakse loobuda (midagi me kunagi valinud esimese koha), tuleb märgistada "alusel makstud protest" oma kontrolli võimaldada edasisi õiguslikke meetmeid, kui vaja.

Sa võid saada väikese sissetulekuga elektrienergia hinnatõus läbi hoolib või Fera. Kui te seda teete, opt-out tasu on $ 10 kuni ees ja $ 5 extra kuus.

Mary Beth Brangan - marybeth@eon3.net

=======

PG & E kliendid ütlevad CPUC opt-out küsimus on kiertely. EON fotot.


Mõned Marin SmartMeter vastased jätta PG & E opt-out kava
Mõned ei ole rahul meetri alternatiiv, mis on oma hind
Avaldatud: kolmapäev, 8. veebruar, 2012 01:10 PST
Jessica Mullins - Marinscope Twin Cities Times

Viimaks PG & E klientidele alternatiivi SmartMeters. Aga Mill Valley Judi Shils, kauaaegne kriitik meetri traadita tehnoloogia, ei ole midagi head öelda meeletud võimu kasuliku tasuline opt-out plaani.

"Kogu asi on nii vägivaldne," ütles Shils asutaja ja direktor Sausalito põhinev keskkonna propageerimise grupp Teens treimine Green. Shils ütles, et see "absurdne" et PG & E laeb kliendid (eriti kaebavad mõju tervisele) hoida regulaarne analoog meeter.

Kuid opt-out plaani, mille California Public Utilities Komisjon kiitis ühehäälselt 1. veebruaril vajab tasu katteks käsitsi meetri lugemise kulud, PG & E pressiesindaja Greg Snapper ütles Marinscope Ajalehed. Kliendid maksavad $ 75 algseadistuskuva eest ja $ 10 kuutasu. Need, kes kvalifitseeruvad madala sissetulekuga määr maksab $ 10 setup tasu ja $ 5 kuus.

PG & E tegi algselt kõrgem tasu programmi, Snapper ütles. "See saab olema kulukas säilitada teise meetri lugemise programm," ütles ta, lisades, et meeter lugejatele võetaks kasutusele juhuslikult, sest PG & E on paigaldatud umbes 90 protsenti oma SmartMeters Californias.

SmartMeter rajatised on 80 protsenti täielik Marin County, kus PG & E oli umbes 216,000 gaasi ja elektri meetrit uuendada, Snapper ütles.

Shils ja teised vastased väidavad meetri elektromagnetilisi signaale põhjustada tervise probleeme, sealhulgas peavalu ja unehäired. Ta ütles, et tema SmartMeter keerab sisse "Judy Jetson. Ma olen kosmoses, "ütles ta. Arvesti teeb temast pearinglust, põhjustab südame pekslemine ja teeb temast "pea tunne, nagu see plahvatab." Ta ütles, et see ei olnud õiglane, et inimesed, kes on tundlikud meetrit peab nüüd maksma, et neid vältida.

Aga PG & E ametnikud rõhutavad, et kümneid teaduslikke uuringuid tõestada meetrit ei ole kahjulikud.

"Me tahame, et veenda kliente meie SmartMeters on ohutud," Snapper ütles. "Nad on osa palju raadiosageduslikku-kiirgavad seadmed meie ühiskonnas. Meil on ikka kinni ja mõista, et mõned tarbijad ei taha neid ja nad saavad jätkata elu traadita-vaba elu, kus nad saavad. Me täita oma taotluse. "

Jaanuar 2011 California nõukogu Science and Technology aruanne näitas radiatsiooni meetrit on veelgi, kiirgus objekte, näiteks mobiiltelefonides ja mikrolaineahjud, ja et tegelik kiirguse langeb ka sees Federal Communications Commission suunised.

Aga Bolinas resident Mary Beth Brangan, co-direktor ökoloogilised valikud Network, ütles ta teadis mitmeid juhtumeid, kus inimesed said nii haige alates SmartMeters nad pidid oma kodudest lahkuma. "Keegi on selle vastu kaitstud. See saab mõjutada igaüks. See on lihtsalt mõned inimesed reageerivad ja haigestuvad kiiremini ja teised haigestuvad ja ei tee ühendus, "ütles ta.

Brangan läks nii kaugele, et võrrelda PG & E opt-out hindu vastavalt "väljapressimine."

"Inimesed on hinnaga välja suuda loobuda," Brangan ütles. "See on nagu maffia lahendus. Kui maksate meile piisavalt me ​​ei tee teid haigeks. "

Aga mitte kõik Marin elanikud on vastu plaanile. Novato Dennis Hagerty kirjutas: "Kui inimesed ei taha SmartMeter see maksab rohkem kasulikkust. Las need inimesed maksma. Ma ei usu, et väidetavalt terviseriske. " "

Ta lisas, et tehnoloogia, mis võimaldab klientidel tähelepanelikult jälgida oma energiatarbimist ja on osa suuremast "smart grid" süsteem, aitab inimesi säästa raha.

Program kasutada renoveeritud analoog meetrit

Inimeste jaoks, kes valivad välja SmartMeter programmi PG & E ametnikud asendab meetri analoog meetrit, kui nad on veel oma esialgse meetri.

Analoog meetrit on "vanem-stiilis meetri et enam ei toodeta," Snapper ütles. PG & E ostab neid idarannikul müüja, kes on remonte neid. "Need ei ole mingit kommunikatsiooni komponente või riistvara. Need on need pöörlevad kettad ja mehaanilised osad. "

Snapper lisas, et m peab olema PG & E heaks - kliendid ei saa kasutada oma m.

Shils ütles ta oli plaanite installida enda analoog meeter koju enne opt-out võimalus asfalteeritud, ja ta ikka plaanib paigaldada sel nädalal. "Ma ei usalda neid. Ma ei taha oma meeter. Ma ilmselt saavad minu elekter välja lülitatud. Sel hetkel minu tervis on tähtsam. "

Ühendusesiseseks kava silmapiiril

Brangan ütles opt-out plaan on "liiga hilja." Teine etapp CPUC-instrueeritud opt-out menetlus hõlmab "ühendusesiseseks opt-out võimalus," mis Brangan väidab pidanud tulema esimene. "Naabrid" arvestid on ikka veel võimalik kahjulik. "

Snapper ütles ametnikud ei tea veel, mida ühenduse opt-out plaani kaasneb, kuid lisas, et PG & E saab olema "täielik toetus" Otsuse vastuvõtmisel CPUC teeb umbes võimalus.

Brangan ütles ühendusesiseseks opt-out võiks eriti kaevata umbes 10 maakonda ja 38 linnad Californias (sh Marin County ja Fairfax), mis määras SmartMeter keeld.

Brangan ütles anti-SmartMeter jõupingutusi kiirenenud auru kaks aastat tagasi Marin. "Kogu maailmas inimesed vaatavad, mis toimub siin PG & E ja SmartMeter," ütles ta.

Elanikud, Marin linnavolikogud ja Marin järelevalvenõukogu hakkas väljendasid valju vastuseisu PG & E kiiret paigaldamist gaasi ja elektri meetrit 2010. Kuigi mõned muret mõju tervisele arvesteid "signaale, sissetung-of-eraelu puutumatusega seotud probleemidele ja arvete ebatäpsusi ühine sõnum saadetakse PG & E keskendunud klientide puudus alternatiive SmartMeters.

Aastal 2010 Fairfax ja maakonnas Marin läbinud avarii peatamist keelustamise SmartMeters. Juunis 2010 linna ja maakonna San Francisco esitas avalduse koos CPUC peatada SmartMeter paigaldus kuni uurimise vaadates arvete ebatäpsusi oli täielik. Fairfax liitunud avalduse ja Marin järelevalvenõukogu, Sausalito Linnavolikogu Novato Linnavolikogu ja Ross linnavolikogu kõik kokku esitada kirja, mis toetas avalduse ja palusid PG & E peatada paigaldus.

Uurimine aruanne, mis ilmus 2010. aasta septembris leidis, et PG & E SmartMeters toimis korralikult kuid kasuliku ettevõte ei tõhusalt lahendada klientide probleeme.

San Rafael linnaametnikud ja Sausalito Linnavolikogu hulgas olid kohalikud omavalitsused, et kokkulepitud saata kirju CPUC ja PG & E paludes püsiva loobumise programmi elanikud, kes ei tahtnud SmartMeter.

Kuigi Marin järelevalvenõukogu hääletasid kehtestada ühe aasta moratooriumi SmartMeter rajatised, PG & E ütles, et see ei peata rajatiste ja maakonna šerif teatas, et ta ei keelu jõustamise.

Mõned elanikud võtsid ta enda peale lükata SmartMeters.

Brangan oli üks paljudest West Marin elanikud, kes peatas era- töövõtja PG & E palkas paigaldada meetrit, Wellington Energy. "Me sõna otseses mõttes kihutas Wellington veoautod välja West Marin ja läksime Wellington veoauto õue Sonoma ja püüdis takistada veoautod seal."

On 29. detsember 2010, kaks naist arreteeriti Inverness Park juriidilise isiku õigusteta Marin County protestiks SmartMeter rajatised.

PG & E kliendid saavad taotleda loobuda SmartMeter programmi online pge.com/smartmeteroptout või helistades 866-743-0263.

Võtke Jessica Mullins on jmullins@marinscope.com.

Tarbija profileerimine


Isikuandmete küsimused:

alates Naperville Smart Meter Awareness:

Täpne saadud andmed, arukate arvestite

3. veebruaril 2012 järgmise raporti "valmis liikmed ja komisjonid kongressi" ilmus Kongressi Research Service (KMS) ja autoriks kolm õigusakti advokaadid. Keskreservi on üks peamisi teadusasutusi föderaalvalitsus ja haldab Kongressi teadus olulisi küsimusi rahvas. Nad on ka Sõltumatu.

Lugejad on šokeeritud, et teada, millist üksikasjalikku teavet on võimalik saada "smart" meetrit. Mis murettekitav täpsusega, millist seadmed on kasutusel igal ajahetkel on võimalik isegi 15-minutilise lisanduvate pärinevad andmed arukas arvesti. Päris täpset profiili tegevuse jooksul kodus on kujutatud NIST tabelit. Linn Naperville kasutab NIST oma standardid, vastavalt nende NSGI kliendi privaatsust ja Advocacy käsiraamat.

Parima osad, loe lehti 7-8:

"Uurides arukas arvesti andmed, siis on võimalik kindlaks teha, millised seadmed tarbija kasutab ja mis kellaaegadel, sest iga seadme tekitab unikaalse elektrilise koormuse" allkirja. ""

"NIST kirjutas 2010. aastal, et" uuringud näitavad, et analüüsides 15-minutilise intervalliga kokku kodumasinate energiatarbimise andmeid saab ise täpselt kasutamise enamik suuremaid kodutehnika. "

"Samamoodi tarkvaral põhinevad algoritmid tõenäoliselt võimaldavad isikul eraldada unikaalne allkirjad üksikute seadmete arvestist andmed, mis on kogutud harvem ja on seetõttu vähem detailne."

Traadita energiavõrgu ja küberjulgeolek ei sega.


Grid Turvalisus:
Smart Grid Legal Uudised

Hiljuti PJM tegevjuht Terry Boston märkis oma intervjuus meile, et turvalisuse elektrivõrk on kriitiline küsimus. Kuna küberohud rahvas elektrivõrku muutunud üha keerukamaks ja dünaamiline, Department of Energy jätkab tihedat koostööd Department of Homeland Security, teiste valitsusasutuste ja tööstuse, et vähendada energia katkestuste tõttu küberjuhtumitele. Mullu septembris osakonna avaldas tegevuskava energiatõhususe saavutamiseks Toimetaja Systems küberjulgeoleku ja eelnõu küberjulgeoleku Riskijuhtimise protsess suunise, et püütakse luua raamistik ja protsesse, mis aitavad elektrienergia sektoris hallata küberjulgeoleku risk. Loe edasi.

Smart Grid Security Blogspot
Joe Weiss of Applied kontrolli Solutions:
Jim Lewis ei pruugi olla teadlik sellest, et rohkem kui 200 tegelikku kontrolli süsteemi küberjuhtumitele toimunud kuupäeva. On olnud rohkem kui 20 kontrollisüsteemi küberjuhtumitele Põhja-Ameerika elektrivõrk sealhulgas kolm suurt cyber seotud elektri katkestustest ja 2 tuumajaamad sulgeda alates täisvõimsusel. Kahjuks, kuigi löömist keskmiselt on veel väike, siis ei ole miniscule enam. Loe edasi.

=======
Selleks, et aidata hoida EON töö läheb, palun vaadake kõiki võimalusi abi meie annetus Page või võite saata ka tšekiga EON, et EON, POB 1047, Bolinas, CA
Või ... lihtsalt:

Facebook Sirin E- Linkedin Digg Maitsev Reddit Stumbleupon

Umbes Admin

James Heddle ja Mary Beth Brangan hallata seda blogi samuti Planetarian perspektiivid. Auhinnatud meedia tootjad kui ka kasvatajate ja ühenduse korraldajad, nad koostööd otsese EON - ökoloogilised valikud Network. EON YouTube kanal on üle 600 töökohta ja üle 3000 klienti.
See kirje oli postitatud Uncategorized. Järjehoidja permalink.

Jäta vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Võid kasutada neid HTML sildid ja atribuudid: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>