Wireless Meter Opt-Out - miks ja kuidas seda teha

Facebook Vidistama Post Linkedin Digg Maitsev Reddit Stumbleupon

"Smart" Meter pushback aruanne
Selles numbris vaatleme mõningaid whys ja hows PG & E kliendid võivad nüüd kaaluma, loobudes kasuliku halvasti kavandatud traadita aruka arvesti levikuga plaan. Me vaatame ka kriitiline vastuseid liikumise aktivistid CPUC vahe-opt-out plaan, siis erasfääri ohtudest, ettevõtte andmete kogumise ohtudest ja traadita energy grid julgeolekuriske. Lühidalt, miks "targa" on tempo mahtumiseks New loll ja miks tark avalikkuse vastuseis traadita energy grid kasvab siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt.


"Hei! Me võitsime - omamoodi - rohkem tulema!
By Mary Beth Brangan

Võite hiljuti saanud sertifitseeritud kirja PG & E ja robo kus öeldakse, et teil on nüüd võimalus kuni 1. mai valida, et hoida oma analoog meeter või on aruka arvesti paigaldamist. Head päeva! Välja arvatud naeruväärne vahe "tasu $ 75 kuni ees ja $ 10 extra kuus (heidutada sellest keeldumist) ja mõned teised võimalikud tagasilöögid olge.

Milestone Won, pushback jätkub

Me ei ole valmis seda veel. On Phase Two in CPUC opt out kohtumenetluse ja EON on juriidiline pool läbirääkimistel. Praegune tasud on "ajutine tasu" ja võib muutuda tulenevalt arutelu etapp.

Meie liikumine on ikka võitlevad selle eest väljapressimine aga peame esmalt võitlus selle kohtule väga isik, kes volitas targa meetrit esimese koha ja siis laetud tasu, California kommunaalettevõtte komisjon CPUC.

Seal on juriidilisi probleeme, tulevad meie liikumist nii CPUC kohus ja hiljem riigi ja föderaalne kohus. Me oleme absoluutselt vastu sunnib inimesi maksma, et ta on midagi oma kodu, et nad ei küsinud ja mis võivad kahjustada neid mitmel viisil ja mis paiskab mida Rahvusvaheline agentuur Vähiuuringute (IARC) on liigitatud klassi 2B kantserogeen.

Oleme ka kindlaks, et saada ühendust hõlmava opt out, sest kui naabritel RF pulsing meetrit, nad ikka ei mõju teile, kahjustades oma tervist meetrit otse või "Dirty elekter", mida pulseerib kogu grid kui on tegemist targa meetri paigaldatud. Sa ei saa loobuda "dirty elektrit." Ka seni opt out kehtib ainult residentsi, mitte ettevõtted. See on taunitav.

Tegelikult on nii palju põhjust olla vastu selle väärastunud "smart grid", et kogu kava peab minema tagasi joonise pardal. (Tegelikkust privaatsuse küsimusi - sisuliselt jälitasime sinu kodu ja tegelikkus riikliku julgeoleku küsimustes, mis on ohustatud, muutes võrku nii tundlikud häkkimise tõttu traadita meetrit - vaata GAO ja CRS näiteks.)

Kõikidel nendel põhjustel ja isegi rohkem, palju aktivistide liikumine propageerime vastupanu PG & E kaitse reket ei maksa "opt out" eest ning nõuavad täielikku loobumist kogu katastroofiline "targa" võrgu kava.

Aga vahepeal, siin on mõned asjad, mida kaaluda umbes praeguse loobuda olukord:

Kui teil on arukas arvesti, siis nüüd võib see muuta analoog. Paljud inimesed arukad mõõdikud on tekkinud (1) kõrgemad kommunaalmaksed, (2) terviseprobleemid ja (3) sekkumise või kahju elektriseadmed kodudest. Tasulised $ 75 + $ 10/month on arukas arvesti eemaldada võib olla seda väärt, mõned inimesed lihtsalt vältida suuremat elektri arved, rääkimata arsti arveid.

Siis on RF kiirguse kaunviljad. PG & E on tunnistanud juriidilises viilmed koos CPUC et iga arukas arvesti impulsside RF kiirguse vahel 10.000 ja 190.000 korda päevas-täiesti erinev arvesse kiirguse kui PG & E on varem aruandlus meedias.

County Health Department of Santa Cruz tegid aruande arukas arvesti terviseprobleemide ja nad järeldusele, et RF kiirgus arukate arvestite kujutab olulist ohtu inimeste tervisele, ja et valitsus reguleerivad asutused peaksid kasutama palju rohkem ettevaatlik selliste laialt levinud läbijooksu. American Academy of Environmental Medicine hiljuti kirjutas kirja CPUC märkides, et arukate arvestite programm tuleb peatada. .

PG & E on vaja meie tasud? Kas tõesti?

PGE väidab, et tasud katavad meeter lugejad, et ei vaja neid, kellel "nutikas" meetrit. Aga me juba maksab meeter lugejatele meie arveid. Plus me maksavad $ 2,2 miljardit targa meetrit - umbes $ 300 per klient ...

Niisiis, keegi eemalejäämine maksab mitu korda kas "targa" meeter nad ei taha ja ei saa, pluss kaks korda meeter lugejatele. Puuduvad toetuste määra suurenemist kasutamata targa meetrit - või uue raamatupidamisarvestuse süsteemide nad vajavad. PG & E tahab tasuta need meist, kes valivad välja eraldi raamatupidamissüsteemi, kuid see on juba olemas ja on makstud meie praegused maksed.

Võite registreerida oma vastuväiteid röövellik tasusid www.SmartMeterHelp.com peamine saidi kaebusi. See veebileht suunab oma kaebus kõikide asjaomaste ametnikega.

Mõtted "eemalejäämine"

Numbrile helistada, et on arukas arvesti asendatakse PG & E on 866-743-0263. Võite ka helistada, et number väita siis hoia analoog. Et seda teha on-line, PG & E veebileht on siin. PG & E tahab teada 1. maiks.

Mõned liikumise öelda viivitada kuni maini oma otsuses, et mitte maksta tasu viimase hetkeni. Teised väidavad, et asepresident PG & E lubas isiklik vestlus, et nad ei võta maini niikuinii. Sa pead otsustama, kui te võtate hagi. Lihtsalt ärge unustage seda teha, kui te otsustate ootama, sest pärast 1. mai, siis eeldan, et sa tahad aruka arvesti, kui sa ei ütle neile teisiti.

Kui sul on veel oma analoog meeter, veenduge, et PG & E ei muuda see "uus" analoog meeter. Mõned meetri asemel on kvaasi-"targa" meeter mis siiski pisut ohtlik RF. Kindlasti jätkub valvama oma meeter ja nõuan, et oleksin seal, kui mistahes PG & E töötaja tegeleb oma meeter. Ära lase neid tülinorija te soostuma asendamine analoog meeter, kui sinu oma on tõesti 90-aastane. Anna meile teada, kui nad püüavad teha.

Kui teil on "targa" meeter juba ja tahan lahti saada sellest ASAP, mis on hea, et sa ei saa vigastada, enammakstud või surveiled, võite kirjutada "alusel makstud protest" oma kontrolli all. Vältida allakirjutamist, mis võivad piirata oma õigust kaevata hiljem kui me toome kohtuhagi, mis palju tahad.

Kõik tasud eemalejäämine (midagi me kunagi valinud esimese koha), tuleks märgitud "alusel makstud protest" oma kontrolli, et võimaldada edasisi õiguslikke meetmeid, kui vaja.

Te võite saada madala sissetulekuga elektri hinda läbi CARES või FERA . Kui te seda teete, opt-out tasu on 10 $ kuni ees ja 5 $ extra kuus.

Mary Beth Brangan - marybeth@eon3.net

=======

PG & E kliendid ütlevad CPUC opt-out küsimus on kiertely. EON foto.


Mõned Marin SmartMeter vastased jätta PG & E on opt-out plaani
Mõned ei ole rahul meeter alternatiiv, mis on oma hind
Avaldatud: kolmapäev, veebruar 8, 2012 01:10 EET
By Jessica Mullins - Marinscope Twin Cities Times

Lõpuks ometi on PG & E klientidele alternatiivi SmartMeters. Aga Mill Valley Judi Shils, kauaaegne kriitik meetri traadita tehnoloogia, ei ole midagi head öelda kolossaalne toitevoolusüsteemi tasu põhinev opt-out plaan.

"Kogu see asi on nii vägivaldne," ütles Shils, asutaja ja direktor Sausalito põhineva keskkonna propageerimise grupp Teens treimine Green. Shils ütles, et see "absurdne", et PG & E tasu klientide (eriti kaebavad mõju tervisele), et hoida tavalist analoog meeter.

Kuid opt-out plaani, mis California Public Utilities komisjon ühehäälselt heaks 1. veebruar, vajab tasude katmiseks manuaal meetri lugemise kulud, PG & E pressiesindaja Greg Snapper ütles Marinscope Ajalehed. Kliendid maksab 75 $ esialgne setup tasu ja 10 $ kuutasu. Need, kes kvalifitseeruvad madala sissetuleku määrad maksab 10 $ setup tasu ja 5 $ kuus.

PG & E tegi algselt kõrgemat tasu, et programm, Snapper ütles. "See saab olema kulukas säilitada teise meetri lugemise programm," ütles ta, lisades, et meeter lugejatele võetaks kasutusele juhuslikult, kuna PG & E on paigaldatud umbes 90 protsenti oma SmartMeters Californias.

SmartMeter rajatised on 80 protsenti täielik Marin County, kus PG & E oli umbes 216.000 gaasi ja elektri meetrit uuendada, Snapper ütles.

Shils ja muu vastased väidavad meetri elektromagnetilisi signaale põhjustada tervise küsimustes, sealhulgas peavalu ja unehäired. Ta ütles, et tema SmartMeter keerab jagada "Judy Jetson. Ma olen kosmoses, "ütles ta. Meeter teeb temast pearinglust, põhjustab südame südamepekslemine ja teeb temast "head tuju plahvatab." Ta ütles, et see ei olnud õiglane, et inimesed, kes on tundlikud meetri peab nüüd maksma, et neid vältida.

Aga PG & E ametnikud rõhutavad, et kümneid teaduslikke uuringuid tõestada meetrit ei ole kahjulikud.

"Tahame oma klientidele meie SmartMeters on ohutud," Snapper ütles. "Nad on osa paljudest raadiosageduse kiirgavad seadmed meie ühiskonnas. Meil on ikka austada ja mõista, et mõned tarbijad ei soovi neid ja nad saavad jätkata elu traadita elatud kus nad saavad. Me täita oma taotluse. "

Jaanuar 2011 California nõukogu Science and Technology aruanne näitas kiirgus meetrit on veelgi, kiirgus esemed nagu mobiiltelefonides ja mikrolaineahjud, ja et tegelik kiirguse langeb hästi Federal Communications Commission suuniseid.

Aga Bolinas resident Mary Beth Brangan, kaasdirektor Ökoloogiline Valikud Network, ütles, et ta teadis mitmeid juhtumeid, kus inimesed olid nii haigeks SmartMeters nad pidid oma kodudest lahkuma. "Keegi ei ole immuunne sellele. See saab mõjutada igaüks. See on lihtsalt mõned inimesed reageerivad ja haigestuvad kiiremini ja teised haigestuvad ja ei tee ühendus, "ütles ta.

Brangan läks nii kaugele, et võrrelda PG & E on opt-out määr kuni "väljapressimine".

"Inimesed on hinnaga välja on võimalik loobuda," Brangan ütles. "See on nagu maffia lahendus. Kui maksate meile piisavalt me ​​ei tee sind haigeks. "

Kuid mitte kõik Marin elanikud on vastu plaanile. Novato Dennis Hagerty kirjutas: "Kui inimesed ei taha SmartMeter see maksab rohkem kasu. Lase need inimesed maksma. Ma ei usu, et väidetav "tervisele." "

Ta lisas, et tehnoloogia, mis võimaldab klientidele hoolikalt jälgida nende energiakasutus ning on osa suuremast "smart grid" süsteemi, on aidata inimestel säästa raha.

Programmi kasutada Renoveeritud analoog meetrit

Inimeste jaoks, kes valivad välja SmartMeter programmi PG & E ametnikud asendab meetri analoog meetrit, kui nad on veel oma esialgse meeter.

Analoog meetrit on "vanem-style meetri, et enam ei toodeta," Snapper ütles. PG & E ostab neid idaranniku müüja, kes on renoveerides need. "Need ei ole mingit suhtlemist osad või riistvara. Need on need ketramine kettad ja mehaanilised osad. "

Snapper lisas, et arvestid tuleb PG & E kinnitatud - kliendid ei saa kasutada oma meetrit.

Shils ütles ta oli plaanis installida enda analoog meeter koju enne opt-out võimalust asfalteeritud ja ta ikka plaanib paigaldada sel nädalal. "Ma ei usalda neid. Ma ei taha oma meeter. Ma ilmselt ei saa mu elekter välja lülitatud. Siinkohal minu tervis on tähtsam. "

Ühendust hõlmava kava kohta horisondi

Brangan ütles opt-out plaan on "liiga hilja." Teine etapp CPUC-juhendada opt-out menetlus hõlmab "ühendusesiseseks opt-out võimalus," mis Brangan väidab oleks esikohal. "Naabrid" arvestite ikkagi saaks kahjustada teid. "

Snapper ütles ametnikud ei tea veel, mida üldsus opt-out plaan toob kaasa, kuid lisas, et PG & E on ka "täielik tugi" Otsuse CPUC teeb umbes valik.

Brangan ütles ühendusesiseseks opt-out võib eriti kaevata umbes 10 maakonda ja 38 linnades Californias (sh Marin County ja Fairfax), mis maksustatakse SmartMeter keeld.

Brangan ütles anti-SmartMeter jõupingutusi kiirenenud auru kaks aastat tagasi Marin. "Kogu maailmas inimesed vaatavad, mis toimub siin PG & E ja SmartMeter," ütles ta.

Residents, Marin linnavolikogud ja Marin järelevalvenõukogu hakkas väljendasid valju vastuseisu PG & E kiire paigaldamine gaasi ja elektri meetrit 2010. Ehkki mõned muret mõju tervisele meetri signaale, sissetungi-of-eraelu puutumatusega seotud probleemidele ja arvete ebatäpsusi ühine sõnum saadetakse PG & E keskendunud klientide puudus alternatiive SmartMeters.

Aastal 2010 Fairfax ja maakonna Marin läbinud erakorralise peatamist keelustamine SmartMeters. Juunis 2010 linna ja maakonna San Francisco esitas avalduse koos CPUC peatada SmartMeter paigaldus kuni uurimise vaadates arvete ebatäpsusi oli täielik. Fairfax liitunud avalduse ja Marin järelevalvenõukogu Sausalito Linnavolikogu Novato Linnavolikogu ja Ross linnavolikogu kõik kokku esitada kirja, mis toetas avalduse ja palusid PG & E peatada paigaldus.

Kokkuvõtte, mis ilmus septembris 2010 leidis, et PG & E SmartMeters toiminud õigesti, kuid kasuliku äriühing ei tõhusalt lahendada klientide muresid.

San Rafael linnaametnikud ja Sausalito Linnavolikogu hulgas olid kohalikud omavalitsused, et leppisid kokku, et saata kirju CPUC ja PG & E paludes püsiv opt-out programmi elanikele, kes ei tahtnud SmartMeter.

Kuigi Marin järelevalvenõukogu hääletasid kehtestada üheaastase moratooriumi SmartMeter rajatiste PG & E ütles ta ei peata sisseseade ja maakonna šerif teatas, et ta ei keelu jõustamise.

Mõned elanikud võttis ta pärast ise lükkab SmartMeters.

Brangan oli üks paljudest Lääne-Marin elanikud, kes peatasid eraettevõtja PG & E palkas paigaldada meetrit, Wellington Energy. "Me sõna otseses mõttes jälitab Wellington veoautod välja West Marin ja läksime Wellington veoauto õue Sonoma ja püüdis takistada veoautod seal."

On 29. detsember 2010, kaks naist arreteeriti Inverness Park registreerimata Marin County protestiks SmartMeter rajatised.

PG & E on võimalik küsida loobuda SmartMeter programm online pge.com / smartmeteroptout või helistades 866-743-0263.

Võta Jessica Mullins at jmullins@marinscope.com.

Tarbija Profiling


Privacy küsimused:

alates Naperville Smart Meter Awareness:

Üksikasjalikud andmed Tuletatud Smart Meters

3. veebruaril 2012 järgmise raporti "Valmistatud liikmete ja komisjonide kongressi" ilmus Kongressi Research Service (KMS) ja autoriks kolm õigusakti advokaadid. CRS on üks peamisi teadusasutuste föderaalvalitsuse ja haldab kongressi teadus olulisi küsimusi rahvas. Nad on ka Sõltumatu.

Lugejad on šokeeritud teada, millist teavet võib saadud "smart" meetrit. Mis murettekitav täpsus täpselt milliseid seadmeid kasutatakse igal ajahetkel on võimalik isegi 15-minutilise täiendavad andmed võetud arukas arvesti. Päris täpne profiil tegevust kodu on kujutatud NIST tabelit. City of Naperville kasutab NIST oma standardeid vastavalt oma NSGI Customer Privacy ja Advocacy käsiraamat.

http://www.fas.org/sgp/crs/misc/R42338.pdf

Sest parimad osad, loe lehti 7-8:

"Uurides arukas arvesti andmed, siis on võimalik kindlaks teha, millised seadmed tarbija kasutab ja mis kellaaegadel, sest iga seadme tekitab ainulaadne elektriline koormus" allkiri "."

"NIST kirjutas 2010, et" uuringud näitavad, et analüüsida 15-minutilise intervalliga kokku majapidamise energiakulu andmeid saab ise täpselt kasutada kõige suuremate kodutehnika. "

"Samamoodi, tarkvara algoritmid tõenäoliselt võimaldavad isikul väljavõte unikaalne allkirju üksikute seadmete kohta arvesti andmed, mis on kogutud harvem ja on seetõttu vähem detailne."

Traadita energy grid ja küberjulgeoleku ei sega.


Grid Security Issues:
Smart Grid Legal Uudised

Hiljuti PJM CEO Terry Boston ütles oma intervjuus meile, et turvalisuse elektrivõrk on oluline teema. Kuna küberohud rahvas elektrivõrku muutunud järjest keerukamaks ja dünaamiline, Department of Energy jätkab tihedat koostööd Department of Homeland Security, teiste valitsusasutuste ja tööstuse vähendada energia häirete tõttu küberjuhtumitest. Mullu septembris Department avaldas tegevuskava saavutada energia tarne Systems küberjulgeoleku ja projekt küberjulgeoleku riskijuhtimise protsessi suunis, mille eesmärgiks on luua raamistik ja protsesse, mis aitavad elektrienergia sektoris hallata küberjulgeoleku risk. Lugege edasi.

Smart Grid Security Blogspot
Joe Weiss of Applied Lahendused:
Jim Lewis ei pruugi olla teadlik sellest, et enam kui 200 tegelik kontrollisüsteemi küberjuhtumitest toimunud tänaseni. On olnud rohkem kui 20 kontrollisüsteemi küberjuhtumitest Põhja-Ameerika elektrivõrgu, sealhulgas kolm suurt küberkaitsealast elektriline katkestustest ja 2 tuumajaamad sulgeda alates täisvõimsusel. Kahjuks, kuigi löömist keskmine on veel väike, siis ei ole miniscule enam. Lugege edasi.

=======
Et aidata hoida EON töö läheb, palun vaadake kõik toevõimaluste meie annetus Page või võite saata ka tšekiga EON et EON, sünnikoht 1047, Bolinas, CA
Või ... lihtsalt:

Facebook Vidistama Post Linkedin Digg Maitsev Reddit Stumbleupon

Umbes Admin

James Heddle ja Mary Beth Brangan haldavad selle blogi samuti Planetarian perspektiivid . Auhinnatud meedia tootjate kui ka koolitajate ja kogukonna korraldajad, nad koostööd otsene EON - Ökoloogiline Valikud Network . EON YouTube kanal on üle 500 postitusi ja üle 2000 klienti.
See kirje oli postitatud Uncategorized . Järjehoidja permalink .

Jäta vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Kohustuslikud väljad on märgitud *

*

Võid kasutada neid HTML sildid ja atribuudid: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>