Wireless Meter opt-out - miks ja kuidas seda teha

Facebook Puperdama Post Linkedin Digg Maitsev Reddit Stumbleupon

"Smart" Meter pushback aruanne
Selles numbris vaatleme mõningaid whys ja hows PG & E kliendid võivad nüüd kaaluma, loobudes kasuliku halvasti kavandatud traadita aruka arvesti levikuga kava. Me vaatame ka kriitiline vastuseid liikumise aktivistide CPUC vahe- opt-out plaani, siis on eraelu puutumatust ohtudest, ettevõtte andmete kogumine ohtudest ja traadita energiavõrgu julgeolekuriske. Ühesõnaga, miks "targa" on tempo lugeda New Stupid, ja miks tark rahva vastuseisu traadita energiavõrgu kasvab siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt.


"Hei! Me võitsime - omamoodi - rohkem tulema!
Autor Mary Beth Brangan

Võite hiljuti saanud sertifitseeritud kirja PG & E ja robo, kus öeldakse, et teil on nüüd võimalus kuni 1. mai valida, et hoida oma analoog meeter või on "targa" taksomeetri. Head päeva! Välja naeruväärne "vahepealne" tasu $ 75 kuni ees ja $ 10 extra kuus (pärssida opt out) ja mõned teised võimalikud tagasilöögid olge.

Milestone Won, pushback jätkub

Me ei lõpetanud seda veel. On Phase Two in CPUC oma opt out kohtumenetluse ja EON on juriidiline pool läbirääkimistel. Praegused teenustasud on "vahepealne tasud" ja neid võib muuta tulemusena arutelu Teine etapp.

Meie liikumine on endiselt võitlus selle eest raha väljapressimine, kuid peame kõigepealt võidelda selle vastu kohtusse väga üksus, mis volitas targa meetrit esimese koha ja siis süüdistatakse tasu, California Kommunaalamet komisjoni CPUC.

Seal on juriidilisi probleeme, tulevad meie liikumist nii CPUC kohtus ja hiljem riigi ja Federal kohtusse. Me absoluutselt mitte sundides inimesi maksma ei pidanud midagi oma kodudest, et nad ei küsi ja mis võib olla neile kahjulik mitmel viisil ja mis kiirgab mida Rahvusvaheline agentuur vähiuuringute (IARC) on liigitatud klassi 2B kantserogeen.

Oleme ka kindlaks, et saada ühendust hõlmava opt out, sest kui naabritel RF pulsing meetrit, on neil siiski võib mõjutada teie, kahjustades oma tervist meetrit otse või "räpane elekter", mida pulsing kogu grid kui on tegemist targa meetri paigaldatud. Sa ei saa loobuda "dirty elektrit." Ka seni opt out kehtib ainult elukohad, mitte ettevõtjaid. See on taunitav.

Tegelikult on nii palju põhjuseid olla selle vastu halvasti kavandatud "smart grid", et kogu kava peab minema tagasi joonise pardal. (For reaalsus eraelu puutumatuse küsimusi - sisuliselt surveilling sa kodus ja tegelikkus riigi julgeoleku küsimusi, mis võib ohustada teha võrgu nii tundlikud häkkimise tõttu traadita meetrit - vaata GAO ja CRS näiteks.)

Kõikidel nendel põhjustel ja isegi rohkem, paljud aktivistid liikumise propageerime vastupanu PG & E kaitse reket poolt ei maksa "opt out" tasu ja nõuame täielikku loobumist kogu kohutav "targa" võrgu kava.

Aga vahepeal, siin on mõned asjad, mida kaaluda umbes praeguse loobuda olukord:

Kui teil on arukas arvesti, siis nüüd võib see muuta analoog. Paljud inimesed arukad arvestid on tekkinud (1) kõrgemad kommunaalmaksed, (2) tervise probleeme ja (3) häirituse või kahju elektriseadmed kodudest. Tasulised $ 75 + $ 10 / month on arukas arvesti eemaldatakse võib olla seda väärt mõned inimesed lihtsalt vältida kõrgem elektri arved, rääkimata arsti arved.

Siis on RF kiirguse impulssidega. PG & E tunnistas juriidiline registreerides CPUC et iga arukas arvesti impulsside RF kiirguse vahel 10,000 ja 190,000 korda päevas-hoopis teine ​​arvesse kiirguse kui PG & E varem aru meedias.

County Health Department of Santa Cruz tegid ettekande arukas arvesti tervise küsimusi, ning nad järeldusele, et RF kiirgus arukate arvestite kujutab endast märkimisväärset ohtu inimeste tervisele ja et valitsus reguleerivad asutused peaksid teostama palju ettevaatlikult selline laialt levinud läbijooksu. American Academy of Environmental Medicine hiljuti kirjutas kirja CPUC märkides, et arukate arvestite programmi tuleks peatada. .

PG & E vajab meie maksab? Kas tõesti?

PGE väidab, et tasud katavad meetri lugejatele, et ei vaja neid, kellel "targa" meetrit. Aga me juba maksavad meetri lugejatele meie arveid. Plus meil maksad $ 2,2 miljardit targa meetrit - umbes $ 300 per klient ...

Niisiis, keegi loobuda maksab mitu korda, "aruka" meeter nad ei taha ja ei saa, pluss kaks korda meeter lugejatele. Puuduvad toetuste määra suurenemist kasutamata targa meetrit - või uue raamatupidamisarvestuse süsteemide nad nõuavad. PG & E tahab tasuta need meist, kes valivad välja eraldi raamatupidamissüsteemi, kuid see on juba olemas ja on makstud meie praegused tasud.

Võite registreerida oma vastuväiteid röövellik tasusid www.SmartMeterHelp.com peamine saidi kaebusi. See sait suunab oma kaebuse kõiki asjakohaseid ametnikke.

Mõtted "loobuda"

Telefoninumber on arukas arvesti asendatakse PG & E on 866-743-0263. Võid ka helistada, et number väita, siis hoia analoog. Et seda teha on-line, PG & E veebileht on siin. PG & E tahab teada 1. maiks.

Mõned liikumise öelda viivitada kuni maini oma otsuse mitte maksta tasu viimase hetkeni. Teised väidavad, et asepresident PG & E lubas isiklik vestlus, et nad ei võta maini niikuinii. Sa pead otsustama, kui te võtate hagi. Lihtsalt ärge unustage seda teha, kui sa otsustad ootama, sest pärast 1. maid nad võtavad soovite aruka arvesti, kui sa ei ütle neile teisiti.

Kui sul on veel oma analoog meeter, olla kindel, et PG & E ei muuda see "uus" analoog meeter. Mõned meetri asemel on kvaasi-'smart "meeter, mis siiski pisut ohtlik RF. Kindlasti jätkub valvama oma arvesti ja nõudma seda seal, kui mis tahes PG & E töötaja tegeleb oma meeter. Ära lase neil tülinorija et sa võtaksid vastu väljavahetamist analoog meeter, kui sinu oma on tõesti 90 aastat vana. Anna meile teada, kui nad üritavad teha.

Kui teil on targa arvesti juba ja tahan lahti saada asap, mis on hea mõte, et sa ei saa vigastada, enammakstud või surveiled, võite kirjutada "alusel makstud protest" oma kontrolli all. Vältida allkirjastamisel midagi, mis võib piirata teie õigus kaevata hiljem, kui me toome kohtuhagi, mida paljud tahavad teha.

Kõik tasud loobuda (midagi me kunagi valinud esimese koha), tuleb märgistada "alusel makstud protest" oma kontrolli võimaldada edasisi õiguslikke meetmeid, kui vaja.

Sa võid saada väikese sissetulekuga elektri hinnad läbi hoolib või Fera . Kui te seda teete, opt-out tasu on $ 10 kuni ees ja $ 5 extra kuus.

Mary Beth Brangan - marybeth@eon3.net

=======

PG & E kliendid ütlevad CPUC opt-out küsimus on kiertely. EON photo.


Mõned Marin SmartMeter vastased jätta PG & E opt-out kava
Mõned ei ole rahul meetri alternatiiv, mis on oma hind
Avaldatud: kolmapäev, veebruar 8, 2012 01:10 PST
Jessica Mullins - Marinscope Twin Cities Times

Lõpuks ometi on PG & E klientidele alternatiivi SmartMeters. Aga Mill Valley Judi Shils, kauaaegne kriitik meetri traadita tehnoloogia, ei ole midagi head öelda meeletud võimu kasuliku tasuline opt-out plaani.

"Kogu asi on nii vägivaldne," ütles Shils, asutaja ja direktor Sausalito põhineva keskkonna propageerimise grupp Teens treimine Green. Shils ütles, et see on "absurdne" et PG & E laeb kliendid (eriti kaebavad mõju tervisele) hoida regulaarne analoog meeter.

Aga opt-out plaani, mis California Public Utilities Komisjon kiitis ühehäälselt 1. veebruar, peab tasu katteks manuaal meetri lugemise kulud, PG & E pressiesindaja Greg Snapper ütles Marinscope Ajalehed. Kliendid maksavad $ 75 algseadistamisel eest ja $ 10 iga kuu eest. Need, kes kvalifitseeruvad madala sissetulekuga määr maksab $ 10 setup tasu ja $ 5 kuus.

PG & E tegi algselt kõrgemat tasu programmi, Snapper ütles. "See saab olla kulukas säilitada teise meetri lugemise programm," ütles ta, lisades, et arvesti lugejatele võetaks kasutusele juhuslikult, sest PG & E on paigaldatud umbes 90 protsenti oma SmartMeters Californias.

SmartMeter rajatised on 80 protsenti täielik Marin County, kus PG & E oli umbes 216000 gaasi ja elektri meetrit uuendada, Snapper ütles.

Shils ja teiste vastased väidavad meetri elektromagnetilisi signaale põhjustada tervise probleeme, sealhulgas peavalu ja unehäired. Ta ütles, et tema SmartMeter keerab jagada "Judy Jetson. Ma olen kosmoses, "ütles ta. Meetri teeb temast pearinglust, põhjustab südame pekslemine ja teeb temast "head tunne, et see läheb plahvatada." Ta ütles, et see ei ole õiglane, et inimesed, kes on tundlikud meetri peab nüüd maksma, et neid vältida.

Aga PG & E ametnikud rõhutavad, et kümneid teaduslikke uuringuid tõestada meetrit ei ole kahjulikud.

"Me tahame veenda kliente meie SmartMeters on ohutud," Snapper ütles. "Nad on osa paljude raadiosagedusliku-kiirgavad seadmed meie ühiskonnas. Meil on ikka kinni ja mõista, et mõned tarbijad ei taha neid ja nad saavad jätkata elu traadita elatud, kus nad saavad. Me täitmisel taotluse. "

Jaanuar 2011 California nõukogu Science and Technology raportist selgub, kiirgus meetrit, on veelgi, kiirgus objekte, näiteks mobiiltelefonides ja mikrolaineahjud, ja et tegelik kiirguse kuulub ka sees Federal Communications Commission suunised.

Aga Bolinas resident Mary Beth Brangan, kaasdirektor ökoloogilised valikud Network, ütles, et ta teadis mitmeid juhtumeid, kus inimesed olid nii haigeks SmartMeters nad pidid oma kodudest lahkuma. "Keegi ei ole kaitstud selle. See saab mõjutada igaüks. See on lihtsalt mõned inimesed reageerivad ja haigestuma kiiremini ja teised haigestuvad ja ei tee ühendus, "ütles ta.

Brangan läks nii kaugele, et võrrelda PG & E opt-out hindu vastavalt "väljapressimine".

"Inimesed on hinnaga välja suuda loobuda," Brangan ütles. "See on nagu maffia lahendus. Kui maksate meile piisavalt me ​​ei tee teid haigeks. "

Kuid mitte kõik Marin elanikud on vastu plaanile. Novato Dennis Hagerty kirjutas: "Kui inimesed ei taha SmartMeter see maksab rohkem kasulikkust. Las need inimesed maksma. Ma ei usu väidetava "terviseriske." "

Ta lisas, et tehnoloogia, mis võimaldab klientidel tähelepanelikult jälgida oma energiatarbimist ja on osa suuremast "smart grid" süsteemi, on aidata inimestel säästa raha.

Program kasutada renoveeritud analoog meetrit

Inimeste jaoks, kes valivad välja SmartMeter programmi PG & E ametnikud asendab meetri analoog meetrit, kui nad on veel oma esialgse meeter.

Analoog meetri, on "vanemaid stiilis meetri et enam ei toodeta," Snapper ütles. PG & E ostab neid East Coast müüja, kes on renoveerides neid. "Need ei ole mingit kommunikatsiooni komponente või riistvara. Need on need, pöörlevad valib ja mehaanilised osad. "

Snapper lisas, et m peab olema PG & E heaks - kliendid ei saa kasutada oma meetrit.

Shils ütles, et ta oli plaanib paigaldus enda analoog meeter koju enne opt-out võimalus asfalteeritud, ja ta ikka plaanib paigaldada sel nädalal. "Ma ei usalda neid. Ma ei taha oma meeter. Ma ilmselt saavad minu elektri välja lülitada. Sel hetkel mu tervis on tähtsam. "

Ühendust hõlmava plaani kohta silmapiiril

Brangan ütles opt-out plaan on "liiga hilja." Teisel etapil CPUC-instrueeritud opt-out menetlus hõlmab "ühendusesiseseks opt-out võimalus", mis Brangan väidab pidanud tulema esimene. "Naabrid" arvestid on alles pooleli, et oleks võimalik kahjustada teid. "

Snapper ütles ametnikud ei tea veel, mida kogukond opt-out plaani kaasneb, kuid lisas, et PG & E saab olema "täielik toetus" otsuse CPUC teeb umbes valik.

Brangan ütles ühendusesiseseks opt-out võiks eriti meeldib umbes 10 maakonda ja 38 linnad ja alevid California (sh Marin County ja Fairfax), mis maksustatakse SmartMeter keeld.

Brangan ütles anti-SmartMeter jõupingutusi kiirenenud auru kaks aastat tagasi Marin. "Kogu maailmas inimesed vaatavad, mis toimub siin PG & E ja SmartMeter," ütles ta.

Residents, Marin linnavolikogud ja Marin järelevalvenõukogu hakkas väljendasid valju vastuseisu PG & E kiiret paigaldamist gaasi ja elektri-meetrise 2010. Kuigi mõned väljendas muret mõju tervisele meetri signaale, eraelu-of-eraelu puutumatusega seotud probleemidele ja arvete ebatäpsusi ühine sõnum saadetakse PG & E keskendunud klientide puudus alternatiive SmartMeters.

Aastal 2010 Fairfax ja maakonna Marin läbinud avarii peatamist keelustamise SmartMeters. 2010. aasta juunis linnas ja maakonnas San Francisco esitas avalduse koos CPUC peatada SmartMeter paigaldus kuni uurimise vaadates arvete ebatäpsusi oli täielik. Fairfax liitunud avalduse ja Marin järelevalvenõukogu, Sausalito Linnavolikogu Novato Linnavolikogu ja Ross linnavolikogu kõik kokku esitada kirja, mis toetas avalduse ja palus PG & E peatada paigaldus.

Uurimine aruande, mis ilmus 2010. aasta septembris leidis, et PG & E SmartMeters toiminud korralikult, kuid kasuliku ettevõte ei tõhusalt lahendada klientide probleeme.

San Rafael linnaametnikud ja Sausalito Linnavolikogu hulgas olid kohalikud omavalitsused, kes nõustusid saatma kirju CPUC ja PG & E paludes püsiva loobumise programmi elanikud, kes ei tahtnud SmartMeter.

Kuigi Marin järelevalvenõukogu hääletasid kehtestada ühe aasta moratooriumi SmartMeter sisseseade, PG & E ütles, et see ei peata sisseseade ja maakonna šerif teatas, et ta ei keelu jõustamise.

Mõned elanikud võtsid ta pärast ise tagasi lükata SmartMeters.

Brangan oli üks paljudest West Marin elanikud, kes peatas eraettevõtjale PG & E palkas paigaldada meetrit, Wellington Energy. "Me sõna otseses mõttes kihutas Wellington veoautod välja West Marin ja läksime Wellington veoauto õue Sonoma ja püüdis takistada veoautod seal."

On 29. detsember 2010, kaks naist arreteeriti Inverness Park juriidilise isiku õigusteta Marin County protestiks SmartMeter rajatised.

PG & E kliendid saavad taotleda loobuda SmartMeter programmi online pge.com/smartmeteroptout või helistades 866-743-0263.

Võta Jessica Mullins on jmullins@marinscope.com.

Tarbija Profiilide


Isikuandmete küsimused:

alates Naperville Smart Meter Awareness:

Täpne andmeid, mis saadakse arukate arvestite

3. veebruaril 2012 järgmise raporti "Valmis liikmete ja komisjonide kongress," avaldas Kongressi Research Service (KMS) ja autoriks kolm õigusakti advokaadid. CRS on üks peamisi teadusasutusi föderaalvalitsus ja haldab Kongressi teadus olulisi küsimusi rahvas. Nad on ka Sõltumatu.

Lugejad on šokeeritud, et teada, millist üksikasjalikku teavet on võimalik saada "smart" meetrit. Murettekitavate täpsust, millist seadmed on kasutusel igal ajahetkel on võimalik isegi 15-minutilise lisanduvate pärinevad andmed arukas arvesti. Päris täpne profiil tegevusi kodu on kujutatud NIST tabelit. City of Naperville kasutab NIST oma standardid, vastavalt nende NSGI kliendi privaatsust ja Advocacy käsiraamat.

Parima osad, loe lehti 7-8:

"Uurides arukas arvesti andmed, siis on võimalik kindlaks teha, millised seadmed tarbija kasutab ja mis kellaaegadel, sest iga seadme tekitab unikaalse elektriline koormus" allkirja. ""

"NIST kirjutas 2010. aastal, et" uuringud näitavad, et analüüsida 15-minutilise intervalliga kokku majapidamise energiakulu andmeid saab ise täpselt kasutamine enamik suuremaid kodutehnika. "

"Samamoodi, tarkvara algoritmid tõenäoliselt võimaldavad isikul ekstrakti unikaalne allkirju üksikute seadmete kohta meeter andmed, mis on kogutud harvem ja on seetõttu vähem detailne."

Traadita energy grid ja küberjulgeoleku ei sega.


Grid Turvalisus:
Smart Grid Legal Uudised

Hiljuti PJM CEO Terry Boston ütles oma intervjuus meile, et turvalisuse elektrivõrk on oluline teema. Kuna küberohud rahvas elektrivõrku muutunud järjest keerukamaks ja dünaamiline, Department of Energy jätkab tihedat koostööd Department of Homeland Security, teiste valitsusasutuste ja tööstuse, et vähendada energia häirete tõttu küberintsidendiga. Mullu septembris Department avaldas tegevuskava energiatõhususe saavutamiseks Toimetaja Systems küberjulgeoleku ja projekt küberjulgeoleku Riskijuhtimise protsess suunis, mille eesmärgiks on luua raamistik ja protsesse, mis aitavad elektrienergia sektoris hallata küberjulgeoleku risk. Loe edasi.

Smart Grid Security Blogspot
Joe Weiss of Applied kontrolli Solutions:
Jim Lewis ei pruugi olla teadlik sellest, et rohkem kui 200 tegeliku kontrolli süsteemi küberintsidendiga toimunud kuupäeva. On olnud rohkem kui 20 kontrollisüsteemi küberintsidendiga Põhja-Ameerika elektrivõrk sealhulgas kolm suurt cyber seotud elektriliste katkestustest ja 2 tuumajaamad sulgeda alates täie võimsusega. Kahjuks, kuigi löömist keskmiselt on veel väike, siis ei ole miniscule enam. Loe edasi.

=======
Selleks, et aidata hoida EON töö läheb, palun vaadake kõiki võimalusi abi meie annetus Page või võite saata tšekiga EON, et EON, POB 1047, Bolinas, CA
Või ... lihtsalt:

Facebook Puperdama Post Linkedin Digg Maitsev Reddit Stumbleupon

Umbes Admin

James Heddle ja Mary Beth Brangan hallata seda blogi samuti Planetarian perspektiivid . Auhinnatud meedia tootjad kui ka õpetajate ja kogukonna korraldajad, nad koostööd otsese EON - ökoloogilised valikud Network . EON YouTube kanal on üle 600 töökohta ja üle 3000 klienti.
See kirje oli postitatud Uncategorized . Järjehoidja permalink .

Jäta vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Võid kasutada neid HTML sildid ja atribuudid: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>