Wireless Meter Opt-Out - miks ja kuidas seda teha

Facebook Twitter Post Linkedin Digg Delicious Reddit Stumbleupon

"Smart" Meter pushback aruanne
Selles numbris vaatleme mõningaid whys ja hows PG & E kliendid võivad nüüd kaaluma, loobudes kasuliku halvasti kavandatud traadita aruka arvesti levikuga plaan. Me vaatame ka kriitiline vastuseid liikumise aktivistide CPUC üleminekuaja loobumise kava, siis eraelu puutumatuse ohtudest, ettevõtte andmete kogumine ohtudest ja traadita energiavõrgu julgeolekuriske. Lühidalt, miks "targa" on tempo mahtumiseks New loll ja miks tark avalikkuse vastuseis traadita energiavõrgu kasvab siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt.


"Hei! Me võitsime - omamoodi - rohkem tulema!
Mary Beth Brangan

Võite hiljuti saanud sertifitseeritud kirja PG & E ja robo kus öeldakse, et teil on nüüd võimalus kuni 1. maist valida, et hoida oma analoog meeter või on "targa" taksomeetri. Head päeva! Välja arvatud naeruväärne "vahepealne" tasu $ 75 kuni ees ja $ 10 extra kuus (pärssida opt out) ja mõned teised võimalikud tagasilöögid olge.

Milestone Won, pushback jätkub

Me ei ole valmis seda veel. On Phase Two in CPUC on opt out kohtumenetluse ja EON on juriidiline pool läbirääkimistel. Praegune tasud on "ajutine tasud" ja neid võib muuta tagajärjel arutelu teises etapis.

Meie liikumine on ikka võitlevad selle eest väljapressimine, kuid peame kõigepealt võidelda selle vastu kohtus väga isik, kes volitas targa meetrit esimese koha ja siis tasu eest, California kommunaalettevõtte komisjon CPUC.

On juriidilisi probleeme, tulevad meie liikumist nii CPUC kohus ja hiljem riigi ja Federal kohtud. Me absoluutselt mitte sundides inimesi maksma ei oleks midagi oma kodudest, et nad ei küsi ja mis võib olla neile kahjulik mitmel viisil ja mis kiirgab mida Rahvusvaheline agentuur Vähiuuringute (IARC) on liigitatud klassi 2B kantserogeen.

Oleme ka kindlaks, et saada ühendust hõlmava erandi tegemist, sest kui naabritel RF pulsing meetrit, nad ikka ei mõju teile, kahjustades teie tervist meetrit otse või "räpane elektrit", mida pulsing kogu võrku kui on tegemist targa meetri paigaldatud. Sa ei saa loobuda "määrdunud elektrit." Ka seni opt out kehtib ainult residentsi, mitte ettevõtetele. See on taunitav.

Tegelikult on nii palju põhjuseid olla selle vastu halvasti kavandatud "smart grid", et kogu kava tuleb minna tagasi joonise pardal. (Tegelikkust privaatsuse küsimusi - sisuliselt jälitasime sinu kodu ja tegelikkus riikliku julgeoleku küsimusi, mis on ohustatud, muutes võrgu nii tundlikud häkkimise tõttu traadita meetrit - vaata GAO ja CRS näiteks.)

Kõikidel nendel põhjustel ja isegi rohkem, paljude aktivistide liikumine propageerime vastupanu PG & E kaitse reket poolt ei maksa "opt out" eest ning nõuavad täielikku loobumist kogu kohutav "targa" grid kava.

Aga vahepeal, siin on mõned asjad, mida kaaluda umbes praeguse loobuda olukord:

Kui teil on arukas arvesti, siis nüüd võib see muudetud analoog. Paljud inimesed arukad mõõdikud on tekkinud (1) kõrgemad kommunaalmaksed, (2) terviseprobleemid ja (3) sekkumise või kahju elektriseadmed kodudest. Tasulised $ 75 + $ 10 / kuus on arukas arvesti eemaldada seda väärt olla mõned inimesed lihtsalt vältida suuremat elektri arved, rääkimata arsti arveid.

Siis on RF kiirgus kaunviljad. PG & E tunnistas juriidiline registreerides CPUC et iga arukas arvesti impulsside RF kiirguse vahel 10.000 ja 190.000 korda päevas-üsna erinev arvesse kiirguse kui PG & E oli varem aruandlus meedias.

County Health Department of Santa Cruz tegi ettekande arukas arvesti terviseprobleemide ja nad järeldusele, et RF kiirgus arukate arvestite kujutab olulist ohtu inimeste tervisele, ja et valitsus reguleerivad asutused peaksid kasutama palju rohkem ettevaatlik selliste laialt levinud läbijooksu. American Academy of Environmental Medicine hiljuti kirjutas kirja CPUC märkides, et arukate arvestite programmi tuleks peatada. .

PG & E vajab meie maksab? Kas tõesti?

PGE väidab, et tasud katavad meeter lugejatele, et ei vaja neid, kellel "nutikas" meetrit. Aga me juba maksavad meeter lugejatele meie arveid. Plus me maksame 2,2 miljardit dollarit ja "targa" m - umbes $ 300 per klient ...

Niisiis, keegi loobuda maksab mitu korda, et "targa" meeter nad ei taha ja ei saa, pluss kaks korda meeter lugejatele. Puuduvad toetuste suurendatud määrad kasutamata targa meetrit - või uue raamatupidamisarvestuse süsteemide nad vajavad. PG & E tahab tasuta need meist, kes valivad välja eraldi raamatupidamissüsteemi, kuid see on juba olemas ja on makstud meie praegused tasud.

Võite registreerida oma vastuväiteid röövellik tasusid www.SmartMeterHelp.com peamine saidi kaebusi. See sait tee oma kaebuse kõigile ametnikele.

Mõtted "loobuda"

Telefoninumber on arukas arvesti asendatakse PG & E on 866-743-0263. Võite ka helistada, et number väita siis hoia analoog. Et seda teha on-line, PG & E kodulehel on siin. PG & E tahab teada 1. maiks.

Mõned liikumise öelda viivitada kuni maini oma otsuses, et mitte maksta tasu viimase hetkeni. Teised väidavad, et asepresident PG & E lubas isiklik vestlus, et nad ei nõua maini niikuinii. Sa pead otsustama, kui te võtate hagi. Lihtsalt ärge unustage seda teha, kui sa otsustad ootama, sest pärast 1. maid, siis eeldan, et sa tahad aruka arvesti, kui sa ei ütle neile teisiti.

Kui sul on veel oma analoog meeter, olla kindel, et PG & E ei muuda see, et "uue" analoog meeter. Mõned meetri asemel on kvaasi-'smart "meeter, mis siiski pisut ohtlik RF. Kindlasti jätkub valvama oma meeter ja nõuan, et oleksin seal, kui mõni PG & E töötaja tegeleb oma meeter. Ära lase neil riiukukk te soostuma asendamine analoog meeter, kui sinu oma on tõesti 90 aastat vana. Anna meile teada, kui nad üritavad teha.

Kui teil on "targa" meeter juba ja tahan lahti saada asap, mis on hea, et sa ei saa vigastada, enammakstud või surveiled, võite kirjutada "alusel makstud protest" oma kontrolli all. Vältida sisselogimisel midagi, mis võib piirata teie õigus kaevata hiljem, kui me toome kohtuhagi, mida paljud tahavad teha.

Kõik tasud loobuda (midagi me kunagi valinud esimene koht), tuleb märgistada "alusel makstud protest" oma kontrolli võimaldada edasisi õiguslikke meetmeid, kui vaja.

Sa võid saada madala sissetulekuga elektri hinnad läbi hoolib või Fera . Kui te seda teete, opt-out tasu on $ 10 kuni ees ja $ 5 extra kuus.

Mary Beth Brangan - marybeth@eon3.net

=======

PG & E kliendid ütlevad CPUC loobumise otsus on kiertely. EON photo.


Mõned Marin SmartMeter vastased jätta PG & E loobumise kava
Mõned ei ole rahul meetri alternatiiv, mis on oma hind
Avaldatud: kolmapäev, veebruar 8, 2012 01:10 PST
Jessica Mullins - Marinscope Twin Cities Times

Lõpuks ometi on PG & E klientidele alternatiivi SmartMeters. Aga Mill Valley Judi Shils, kauaaegne kriitik meetri traadita tehnoloogia, ei ole midagi head öelda kolossaalne võim kasuliku tasuline loobumise kava.

"Kogu see asi on nii vägivaldne," ütles Shils, asutaja ja direktor Sausalito põhineva keskkonna propageerimise grupp Teens treimine Green. Shils ütles, et see on "absurdne", et PG & E laeb kliendid (eriti kaebavad mõju tervisele) hoida regulaarne analoog meeter.

Kuid opt-out plaan, mis California Public Utilities Komisjon kiitis ühehäälselt 1. veebruar, peab tasu katteks manuaal meetri lugemise kulud, PG & E pressiesindaja Greg Snapper ütles Marinscope Ajalehed. Kliendid maksavad 75 $ esialgne setup tasu ja $ 10 kuutasu. Need, kes kvalifitseeruvad madala sissetulekuga määr maksab $ 10 setup tasu ja $ 5 kuus.

PG & E oli algselt kavandatud kõrgemat tasu programmi, Snapper ütles. "See saab olema kulukas säilitada teise meetri lugemise programm," ütles ta, lisades, et meeter lugejatele võetaks kasutusele juhuslikult, kuna PG & E on paigaldatud umbes 90 protsenti oma SmartMeters Californias.

SmartMeter sisseseade on 80 protsenti täielik Marin County, kus PG & E oli umbes 216.000 gaasi ja elektri meetrit uuendada, Snapper ütles.

Shils ja teised vastased väidavad meetri elektromagnetilisi signaale põhjustada tervise probleeme, sealhulgas peavalu ja unehäired. Ta ütles, et tema SmartMeter pöördub tema ümber "Judy Jetson. Ma olen kosmoses, "ütles ta. Meeter teeb temast pearinglust, põhjustab südame südamepekslemine ja teeb temast "head tuju läheb plahvatada." Ta ütles, et see ei olnud õiglane, et inimesed, kes on tundlikud meetri peab nüüd maksma, et neid vältida.

Aga PG & E ametnikud rõhutavad, et kümneid teaduslikke uuringuid tõestada meetri ei ole kahjulikud.

"Tahame oma klientidele meie SmartMeters on ohutud," Snapper ütles. "Nad on osa paljudest raadiosagedusel kiirgavate seadmete meie ühiskonnas. Meil on ikka austada ja mõista, et mõned tarbijad ei taha neid ja nad saavad edasi elada wireless-vaba elu, kus nad saavad. Me täita oma taotluse. "

Jaanuar 2011 California nõukogu Science and Technology aruanne näitas kiirgus meetrit, on veelgi, kiirgus objekte, näiteks mobiiltelefonides ja mikrolaineahjud, ja et tegelik kiirguse langeb ka sees Federal Communications Commission suunised.

Aga Bolinas resident Mary Beth Brangan abijuhataja ökoloogilise Valikud Network, ütles, et ta teadis mitmeid juhtumeid, kus inimesed olid nii haigeks SmartMeters nad pidid oma kodudest lahkuma. "Keegi ei ole selle vastu kaitstud. See saab mõjutada igaüks. See on lihtsalt mõned inimesed reageerivad ja haigestuvad kiiremini ja teised haigestuvad ja ei tee ühendus, "ütles ta.

Brangan läks nii kaugele, et võrrelda PG & E loobumissaidil hindu, "väljapressimine."

"Inimesed on hinnaga välja on võimalik loobuda," Brangan ütles. "See on nagu maffia lahendus. Kui maksate meile piisavalt me ​​ei tee sind haigeks. "

Kuid mitte kõik Marin elanikud on vastu plaanile. Novato Dennis Hagerty kirjutas: "Kui inimesed ei taha SmartMeter see maksab rohkem kasulikkust. Las need inimesed maksma. Ma ei usu, et väidetav "tervisele." "

Ta lisas, et tehnoloogia, mis võimaldab klientidel tähelepanelikult jälgida oma energiatarbimist ja on osa suuremast "smart grid" süsteemi, on aidata inimestel säästa raha.

Programmi kasutada renoveeritud analoog meetrit

Inimeste jaoks, kes valivad välja SmartMeter programmi PG & E ametnikud asendab meetri analoog meetrit, kui nad on veel oma esialgse meeter.

Analoog meetri, on "vanemaid stiilis meetri et enam ei toodeta," Snapper ütles. PG & E ostab neid East Coast müüja, kes on renoveerides neid. "Need ei ole mingit kommunikatsiooni komponente või riistvara. Need on need ketramine valib ja mehaanilised osad. "

Snapper lisas, et arvestid peavad olema PG & E kinnitatud - kliendid ei saa kasutada oma meetrit.

Shils ütles, et ta ei olnud plaanis installida enda analoog meeter koju enne opt-out võimalus asfalteeritud ja ta ikka plaanib paigaldada sel nädalal. "Ma ei usalda neid. Ma ei taha oma meeter. Ma ilmselt ei saa mu elekter välja lülitatud. Sel hetkel minu tervis on tähtsam. "

Ühendusesiseseks plaani silmapiiril

Brangan ütles loobumise plaan on "liiga hilja." Teine etapp CPUC-juhendada opt-out menetlus hõlmab "ühendusesiseseks opt-out võimalus," mis Brangan väidab oleks esikohal. "Naabrid" arvestid on ikka veel, et oleks võimalik kahjustada teid. "

Snapper ütles ametnikud ei tea veel, mida ühenduse loobumise kava toob kaasa, kuid lisas, et PG & E saab olema "täielik tugi" Otsuse CPUC teeb umbes valik.

Brangan ütles ühendusesiseseks opt-out võib eriti kaevata umbes 10 maakonda ja 38 linnad Californias (sh Marin County ja Fairfax) maksustatakse SmartMeter keeld.

Brangan ütles anti-SmartMeter jõupingutusi hoo kaks aastat tagasi Marin. "Üle kogu maailma inimesed vaatavad, mis toimub siin PG & E ja SmartMeter," ütles ta.

Residents, Marin linnavolikogud ja Marin järelevalvenõukogu hakkas väljendasid valju vastuseisu PG & E kiire paigaldamine gaasi ja elektri-meetrise 2010 Kuigi mõned muret mõju tervisele meetri signaale, sissetungi-of-eraelu puutumatusega seotud probleemidele ja arvete ebatäpsusi , ühine sõnum saadeti PG & E keskendunud klientide puudus alternatiive SmartMeters.

Aastal 2010 Fairfax ja maakonna Marin läbinud avarii peatamist keelustamise SmartMeters. Juunis 2010 linnas ja maakonnas San Francisco esitas avalduse koos CPUC peatada SmartMeter paigaldus kuni uurimise vaadates arvete ebatäpsusi oli täielik. Fairfax ühinesid avalduse ja Marin järelevalvenõukogu, Sausalito Linnavolikogu Novato Linnavolikogu ja Ross linnavolikogu kõik kokku esitada kirja, mis toetas avalduse ja palusid PG & E peatada paigaldus.

Kokkuvõtte, mis ilmus septembris 2010 leidis, et PG & E SmartMeters toiminud korralikult, kuid kasuliku äriühing ei saa tõhusalt lahendada klientide probleeme.

San Rafael linnaametnikud ja Sausalito Linnavolikogu hulgas olid kohalikud omavalitsused, mis nõustus saatma kirju CPUC ja PG & E paludes püsiva loobumise programmi elanikud, kes ei tahtnud SmartMeter.

Kuigi Marin järelevalvenõukogu hääletasid kehtestada üheaastase moratooriumi SmartMeter sisseseade, PG & E ütles, et see ei peata sisseseade ja maakonna šerif teatas, et ta ei keelu jõustamise.

Mõned elanikud võttis ta pärast ise tagasi lükata SmartMeters.

Brangan oli üks paljudest Lääne Marin elanikud, kes peatas eraettevõtja PG & E palkas paigaldada meetrit, Wellington Energy. "Me sõna otseses mõttes jälitab Wellington trucks välja West Marin ja läksime Wellington veoauto õue Sonoma ja püüdis blokeerida veoautod seal."

On 29. detsember 2010, kaks naist arreteeriti Inverness Park juriidilise isiku õigusteta Marin County protestiks SmartMeter rajatised.

PG & E on võimalik küsida loobuda SmartMeter programmi online pge.com/smartmeteroptout või helistades 866-743-0263.

Võta Jessica Mullins juures jmullins@marinscope.com.

Tarbija Profiilide


Eraelu puutumatuse küsimustes:

alates Naperville Smart Meter Awareness:

Üksikasjalik saadud andmete Smart mõõturid

3. veebruaril 2012 järgmise raporti "Valmis liikmete ja komisjonide kongress," avaldas Kongressi Research Service (KMS) ja autoriks kolm õigusakti advokaadid. CRS on üks peamisi teadusasutusi föderaalvalitsus ja haldab Kongressi teadus olulisi küsimusi rahvas. Nad on ka Sõltumatu.

Lugejad on šokeeritud, et teada, millist üksikasjalikku teavet on võimalik saada "smart" meetrit. Mis murettekitav täpsus, täpselt milliseid seadmeid kasutatakse igal ajahetkel on võimalik, isegi 15-minutilise lisanduvate pärinevad andmed arukas arvesti. Päris täpne profiili tegevust kodu on kujutatud NIST tabelit. City of Naperville kasutab NIST oma standardid, vastavalt nende NSGI Kliendi Privaatsus ja Advocacy käsiraamat.

http://www.fas.org/sgp/crs/misc/R42338.pdf

Sest parimad osad, loe lehti 7-8:

"Uurides arukas arvesti andmed, siis on võimalik kindlaks teha, millised seadmed tarbija kasutab ja mis kellaaegadel, sest iga seadme tekitab ainulaadne elektriline koormus" allkirja. ""

"NIST kirjutas aastal 2010, et" uuringud näitavad, et analüüsida 15-minutilise intervalliga kokku kodumasinate energiatarbimise andmeid saab ise täpselt kasutamise enamik suuremaid kodutehnika. "

"Samamoodi, tarkvara algoritmid tõenäoliselt võimaldavad isikul ekstrakti unikaalne allkirju üksikute seadmete arvesti andmed, mis on kogutud harvem ja on seetõttu vähem detailne."

Traadita energiavõrgu ja küberjulgeoleku ei sega.


Grid Security Issues:
Smart Grid Õiguslik Uudised

Hiljuti PJM CEO Terry Boston märkis oma intervjuus meile, et turvalisuse elektrivõrk on kriitiline küsimus. Kuna küberohud on riigi elektrivõrku muutunud järjest keerukamaks ja dünaamiline, Department of Energy jätkab tihedat koostööd Department of Homeland Security, teiste valitsusasutuste ja tööstuse, et vähendada energia häirete tõttu küberintsidendiga. Mullu septembris Department avaldas tegevuskava, et saavutada energia Toimetaja Systems küberjulgeoleku ja projekt küberjulgeoleku Riskijuhtimise protsess suunis, mille eesmärgiks on luua raamistik ja protsesse, mis aitavad elektrienergia sektoris hallata küberjulgeoleku risk. Loe edasi.

Smart Grid Security Spot
Joe Weiss of Applied juhtimine Solutions:
Jim Lewis ei pruugi olla teadlik sellest, et rohkem kui 200 tegelik kontrollisüsteemi küberintsidendiga toimunud tänaseni. On olnud üle 20 kontrollisüsteemi küberintsidendiga Põhja-Ameerika elektrivõrgu, sealhulgas kolm suurt cyber seotud elektriline katkestustest ja 2 tuumajaamad sulgeda alates täie võimsusega. Kahjuks, kuigi löömist keskmiselt on veel väike, siis ei ole mikroskoopiline enam. Loe edasi.

=======
Et aidata hoida EON töö läheb, palun vaadake kõik toetuse võimalusi meie annetus Page või võite saata ka tšekiga EON et EON, sünnikoht 1047, Bolinas, CA
Või ... lihtsalt:

Facebook Twitter Post Linkedin Digg Delicious Reddit Stumbleupon

Umbes Admin

James Heddle ja Mary Beth Brangan hallata seda blogi samuti Planetarian perspektiivid . Auhinnatud meedia tootjad kui ka kasvatajate ja ühenduse korraldajad, nad koostööd otsese EON - ökoloogilised valikud Network . EON YouTube kanal on üle 600 töökohta ja üle 3000 klienti.
See kirje oli postitatud Uncategorized . Järjehoidja permalink .

Jäta vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Kohustuslikud väljad on märgitud *

*

Võid kasutada neid HTML sildid ja atribuudid: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>