EON Nuclear News Update 1-31-12

Facebook Twitter E-pasts Linkedin Digg Delicious Reddit Stumbleupon

Fukushima kā pēc cunami, 2011 Marts

Kāpēc "Nuclear Rebirth" ir DOA
Šajā izdevumā mēs pārskatām jaunākos ierakstus uzmērīšanas post-Fukushima kodolenerģiju ainavu.

Sadalīšana:
Pēc Iespējamie Leak Atrasts, DZIESMAS izslēdzas Unit 3 Generator
San Clemente Times - Jan 31, 2012

San Onofre Nuclear Radīt stacija (DZIESMAS). Foto: Andrea Swayne

Piesardzības slēgtas nodaļas 3 pie San Onofre kodolenerģijas ražošanas stacijas tika sākta šo pēcpusdien, kad novietotie sensori, lai konstatētu iespējamo noplūdi tika ieskaitīt vienā no struktūrvienības tvaika ģeneratoru caurules, saskaņā ar ziņu izlaidums no Southern California Edison, kas darbojas pilnvaras augs.

"Potenciāls noplūdes nerada tiešus draudus valsts vai rūpnīcas strādniekiem," lietderība uzņēmums teica savā paziņojumā. "Nav bijis nokļūšanu atmosfērā."

SCE preses sekretārs Gil Aleksandrs teica sensori konstatēja noplūdi ūdens no slēgtā kontūra izmanto kā daļu no kopējā ģeneratoru.

Uz 06:30, neviens avārijas klasifikācija ir nepieciešama, vai izsniegtas saskaņā Kodolenerģijas regulēšanas komisijas, kā rezultātā notikuma, Aleksandrs teica. Lasīt vairāk.

Fukushima: Nuclear karš bez kara: Unspoken krīze Worldwide jonizējošo starojumu
ONLINE READER Prof. Michel Chossudovsky -

Pasaule ir nonākusi kritiskās krustcelēs. Fukušimas katastrofa Japānā, ir vērsta uz priekšplānā briesmas Worldwide kodolstarojums.

Japānā krīze ir aprakstīts kā "kodolkara bez kara". Vārdiem slavens rakstnieks Haruki Murakami:

"Šoreiz neviens samazinājās bumbu uz mums ... Mēs noteikts posms, mums ir izdarījusi noziegumu, ar mūsu pašu rokās, mēs iznīcinām mūsu pašu zemes, un mēs iznīcinām savu dzīvi."

Jonizējošo starojumu, kura, apdraud dzīvību uz planētas earth- nav sākumlapā ziņas salīdzinājumā visvairāk nenozīmīgo jautājumiem sabiedrības bažām, tostarp vietējā līmeņa nozieguma vietā vai tabloīdu tenkas ziņojumiem par Holivudas slavenības.

Lai gan ilgtermiņa sekas Fukushima Daiichi kodolkatastrofas vēl ir pilnībā novērtēta, tie ir daudz nopietnākas, nekā tie, kas attiecas uz 1986.gada Černobiļas katastrofas Ukrainā, kā rezultātā gandrīz vienu miljonu nāves gadījumu (Jauna grāmata secina - Černobiļas nāvi gājušo skaits: 985,000, galvenokārt no vēža Global Research, septembris 10 2010, skatīt arī Mateja Penney un Marks Selden smagums Fukušimas Daiichi kodolkatastrofas: Salīdzinot Černobiļas un Fukušimas, Global Research 25. maijs 2011)

Turklāt, lai gan visu acis tika kniedēti uz Fukushima Daiichi augu, jaunākās ziņas, gan Japānā, gan starptautiskā mērogā neizdevās pilnībā atzīt par otru Katastrofas TEPCO s (Tokyo Electric Power Co Inc) Fukushima Daini atomelektrostacijas ietekmi.

Nestabila politiskā vienprātība gan Japānā, ASV un Rietumeiropā, ir, ka krīze Fukušimas ir ietverts.

Ar realties, tomēr ir citādi. Lasīt vairāk.


Izcili Domain un cīņa pret Nuclear Power
Karl Grossman - Publicēts pirmdiena 23 janvāris, 2012 ar kopējām Dreams

Kodolenerģijas programma Savienotajās Valstīs tika izveidota savienoti, lai ļautu federālā valdība virzīt atomenerģiju ar valsts un pašvaldību "apsteigt" par lielāko daļu jautājumu.

Tas, ko valsts Vermont saskārās ar iepriekšējo nedēļu, jo federālā tiesneša bloķēts sasniegt štata mēģinājumus izslēgt nelaimes-mocīja Vermont Yankee atomelektrostacijas.

Bet tur ir veids, kā ap šo federālā kodolenerģijas fix-to izmanto valstīs viņu varas "izcilā domēnā." Tas ir juridisks princips atgriežās gadsimtiem un ir kā, parasti, valstis nosoda īpašumu šosejas labo-of-veidā, ja īpašnieki atsakās pārdot.

Nosacījumiem valsts varas "izcilu domēna", lai kodolenerģijas pieteikums tika sākts in New York State 1980, un tas bija kā pabeidza Shoreham atomelektrostacija tika apturēta no atvēršanas. Kas beidzās shēmu kodolieroču veicinātāju pārvērst Long Island par "kodolieroču parks" ar septiņām līdz 11 atomelektrostaciju.

Long Island Power Likums tika pieņemts ar New York State 1985.gadā radot Long Island Power iestādi (Lipa) ar pilnvarām konfiscēt aktīvus un krājumu lietderību aiz šī kodolenerģijas shēmu, Long Island Lighting Company (LILCO). Lasīt vairāk .

Japāna izmantojot Fukušimā cilvēkus kā cilvēka Guinnea Cūkas

Byron kodolreaktors jāslēdz pēc strāvas zuduma
Jan 30, 2012 (BYRON, Ill.) (Velsa) - kodolreaktoru pie ziemeļu Ilinoisas rūpnīcas slēgtas pirmdiena pēc zaudēt varu, un tvaika tika iepūsti mazinātu spiedienu, saskaņā ar ierēdņu no Exelon Nuclear un federālie regulatori.

Unit 2 at Byron Radīt stacijā, apmēram 95 jūdzes uz ziemeļrietumiem no Čikāgas, slēgt pie 10:18 no rīta, pēc tam zaudējot spēku, Exelon amatpersonas teica. Dīzeļģeneratori sāka piegādāt enerģiju uz rūpnīcu, un uzņēmēji sāka atbrīvojot tvaiku atdzesēt reaktoru no iekārtas daļai, kurā turbīnas ražo elektroenerģiju, nav no kodolreaktora pati, paziņoja amatpersonas.

Stāv firma: antinukleāro aktīvists dod runu piektdienas vakarā, jo viņš un citi protestētāji atteicās uzņemties nosaka savas teltis pie Ekonomikas, tirdzniecības un rūpniecības ministrijas ar 17:00 termiņā. Yoshiaki Miura

Aizņemts: Japāņu Nuclear ienaidnieki Defy rīkojums noņemt Teltis
Aizņem pamatojumā Ekonomikas ministrijas, Tirdzniecības un rūpniecības
- Kopīgi Dreams darbinieki - Publicēts sestdiena 28 janvāris, 2012 ar kopējām Dreams

Japānas anti-kodolieroču protestētāji nepakļāvās valdības rīkojumu piektdiena atbrīvot teritoriju priekšā Ekonomikas, tirdzniecības un rūpniecības ministrijas Tokyo Kasumigaseki. Protestētāji ir okupējusi ministrijā pamatojumu kopš Sep 11, 2011.

Bērnība Leikēmija Spikes Blakus atomelektrostaciju
John LAFORGE, CounterPunch 28 12 janvāris

Francijas pētnieki ir apstiprinājuši, ka bērnības leikēmija likmes šokējoši paaugstināts bērniem, kas dzīvo netālu no kodolreaktoriem vidū.

"International Journal of Cancer" ir publicējusi janvārī zinātnisku pētījumu, kurā paredzēs skaidru korelāciju starp biežumu akūta bērnu leikēmijas un tuvumu atomelektrostacijās. Papīrs ir ar nosaukumu, "Bērnības leikēmija ap Francijas atomelektrostacijām - uz Geocap pētījums, 2002-2007".

Šis postoša ziņojumā sola darīt Francijai kāda kopums 2008.gada pārskatos bija par Vāciju - kas nesen pieņēmusi tiesisko regulējumu kopējā pakāpenisku visas tās kodolreaktoriem līdz 2022. (agrāk, ja Zaļo saņemtu savu ceļu).

Franču epidemioloģija - komanda veica no Institut National de la Santé et de la Recherche médicale vai INSERM, ka Institut de radioaizsardzības et de SURETE NUCLEAIRE, vai IRSN, un valsts reģistrā hematological slimību bērnu Villejuif, ārpus Parīzes - pierāda periodā no 2002-2007 Francijā divkāršošana bērnības leikēmija saslimstības: palielinājums ir līdz 2,2 bērnu vidū zem piecu gadu vecumam.

Pētnieki atzīmē, ka viņi nekonstatēja mehānistisku pierādījumus par cēloņu un seku, bet varētu noteikt nevienu citu vides faktoru, kas varētu ražot lieko vēžus. Lasīt vairāk.

Tik daudz kā 1700000000000 galonu piesārņotu atkritumu tika aprakta neoderēts augsnes tranšejās pie Hanford aukstā kara gados. (Foto: CongressmanAdamSmith.com)

Hanford: Amerikas Nuclear Nightmare
Peter Eisler, USA Today 12 25 janvāris

Pat gadu desmitus pēc tam, kad zinātnieki ieradās šeit Otrā pasaules kara laikā, lai radītu plutoniju pirmo atombumbu, jaunā paaudze cīnās ar vēl pagrūti uzdevums: sakopšanu radioaktīvos putru.

ASV valdība ir ēka attīrīšanas iekārtas, lai stabilizētu un satur 56 miljonus galonu kreisās no pusgadsimta no kodolieroču ražošanas atkritumiem. Radioaktīvo dūņas ir tik bīstama, ka dažas stundas iedarbības var būt letāls. Galvenais noplūde varētu piesārņot ūdensapgādi apkalpo miljoniem visā Northwest. Tīrīšana ir ļoti sarežģīta un dārga vides atjaunošanu kādreiz mēģinājis.

USA TODAY izmeklēšanā konstatēja, ka nemierīgajā, 10 gadu centieniem veidot attīrīšanās ir milzīgas problēmas, tāpat, kā tas sasniedz to, kas bija vajadzēja būt tā pēdējais posms. Lasīt vairāk.

Beyond Nuclear atbildot uz ziņojuma publikācijai DOE Blue Ribbon komisijas Amerikas Nuclear nākotni

Jaunumi no Beyond kodolizmēģinājumu, Immediate relīze, Jan 26, 2012
Kontaktpersona: Kevin Kamps, Radioaktīvo atkritumu speciālists, Beyond Nuclear, biroja 301-270-2209 ext. 1, šūnu 240-462-3216

Preses paziņojums Kevin Kamps, radioaktīvo atkritumu speciālists pie Beyond kodolizmēģinājumu, atsaucoties uz publikāciju galīgo ziņojumu, ASV Blue Ribbon komisijas Amerikas Nuclear nākotni

"Šodien US Department of Energy Blue Ribbon komisijas Amerikas Kodolpētījumu nākotni atklāja rezultātu, tās divu gadu ilgā izmeklēšana par to, ko darīt ar uzkrāto radioaktīvo atkritumu šīs valsts atomu reaktoru. Līdz šī gada beigām, ka atkritumu būs kalnā 70 gadus augstu, ar pirmo pilns kauss radīto gada 2 decembris 1942 at Enrico Fermi Manhattan Project lab universitātē Čikāgā, kad zinātnieki pirmo reizi izveidoja patstāvīga kodolreakcijas ķēdes reakciju.

Joprojām nav dzīvotspējīgs risinājums vai nu vadības vai, protams, arī "apglabāšanu" radioaktīvo atkritumu. Tomēr viens būtisks ieteikums, kas nav ietverti DOE ziņojumā ir apturēt padarīt vairāk par to. Kamēr bērns nekad atļauts turpināt krājas rotaļlietas viņa telpā uz nenoteiktu laiku, ja uzkopt putru, kodolenerģētikas nozare joprojām ir atļauts ražot dažus no pasaulē visvairāk toksisko detrītu bez tīrīšanas plānu. Lasīt vairāk.

Ekologi: Ūdensapgāde apdraud atomelektrostaciju

TRENTON - Vides aktīvisti teica ziņojumu otrdiena, ka gandrīz 3,3 miljoni jauni Jerseyans dzert ūdeni no piegādes riskam inficēšanās, ja tur ir noplūde vai avārija atomelektrostacijas.

Runātāji ar Valsts House preses konferencē aicināja atomelektrostacijām būtu slēdžu vai pakāpeniski, bez jauniem augiem izstrādātajiem, par labu atjaunojamiem enerģijas avotiem, piemēram, vēja un saules. Īstermiņā, viņi vēlas neatkarīgu drošības viedokļus, tūlītējus uzlabojumus un regulāras gruntsūdens testus.

"Briesmas ir pārāk tuvu mājām. Tur ir pārāk daudz jaunu Jerseyans dzeramais ūdens, kas varētu būt apdraudēta. Jums nav jāuztraucas par kļūst vēža dzeramo glāzi ūdens, "sacīja Jennifer Kims, advokāts ar Ņūdžersijas Sabiedrības interešu pētījumu grupas.

Kim teica ziņojums ir pirmais, lai novērtētu to cilvēku skaitu, kuru dzeramā ūdens krājumi ir diapazonā no atomelektrostacijas.

Viņa teica, ka ASV Vides aizsardzības aģentūra nodrošināja ūdens ieplūdes dati iepriekš nebija atbrīvo valdība, atsaucoties uz valsts drošības interesēm. Lasīt vairāk.

=======
Lai palīdzētu uzturēt EON darbu iet, lūdzu, pārbaudiet visus atbalsta iespējas mūsu Ziedošana lapā vai arī jūs varat arī nosūtīt pārbaude veikta, lai EON ar EON, dzimšanas vieta 1047, Bolinas, CA
Vai ... vienkārši:


Facebook Twitter E-pasts Linkedin Digg Delicious Reddit Stumbleupon

Par Admin

James Heddle un Mary Beth Brangan administrētu šo blogu, kā arī Planetarian perspektīvām . Godalgotās mediju ražotāji, kā arī pedagogiem un kopienu organizatoriem, viņi kopīgi-tiešu EON - Ekoloģiski opcijas Network . EON YouTube kanāls ir vairāk nekā 500 darba vietas un vairāk nekā 2000 abonentu.
Šis ieraksts tika publicēta ar Uncategorized . Grāmatzīme Permalink .

2 Atbildes uz EON Nuclear News Update 1-31-12

 1. Tommy Stokes saka:

  Kāpēc neizmantot dabiski radies reaktoru, tāpat kā mūsu saule, lai sniegtu mūsu spēkos?

  Ļoti maz siltumenerģija var radīt milzīgu daudzumu kinētisko enerģiju, ja to izmanto saprātīgi ...

  Sūknēšanas siltumenerģiju ir ārkārtīgi efektīvs (līdz 300%), izmantojot modernus siltumsūkņus.

  Lūk, viens veids (blog) par to, lai izmantotu vienkāršu siltuma enerģijas, lai pārvietotu masu (kinētisko) enerģiju ap ~ http://www.myspace.com/tommytokes/blog/543172675

  Ja termisko nedrīkst izvairīties, bet tikai sūknē apkārt, ļoti maz papildu ieguldījums būtu jādarbojas 24/7 / 365,25, un tas ir tikai viens veids, un, iespējams, tūkstošiem.

 2. Pingback: Wake-Up Call no Fukushima - Uncensored | eon3EMFblog.net

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *

*

Jūs varat izmantot šos HTML tagus un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>