EON Nuclear News Update 1-31-12

Facebook Čivināt E-pasts LinkedIn Digg Garšīgs Reddit StumbleUpon

Fukushima kā pēc cunami, marts 2011

Kāpēc "Nuclear Rebirth" ir DOA
Šajā izdevumā mēs pārskatām pēdējos komentārus apsekojot pēc Fukushima kodolenerģiju ainavu.

Sadalīšana:
Pēc Iespējamie Leak Atrasts, DZIESMAS izslēdzas Unit 3 Generator
San Clemente Times - Jan 31, 2012

San Onofre Nuclear elektrostacija (DZIESMAS). Foto: Andrea Swayne

Piesardzības slēgtas nodaļas 3. at San Onofre kodolenerģijas stacijas tika sākta šo pēcpusdien, kad novietotie sensori, lai noteiktu iespējamo noplūdi tika ieskaitīt vienā no struktūrvienības tvaika ģeneratoru caurulēm, saskaņā ar ziņu izlaidums no Southern California Edison, kas darbojas pilnvaras augs.

"Potenciāls noplūdes nerada tiešus draudus valsts vai rūpnīcas strādniekiem," komunālo pakalpojumu uzņēmums teica savā paziņojumā. "Nav bijis nokļūšanu atmosfērā."

SCE Pārstāvis Gil Aleksandrs teica sensori konstatēja noplūdi ūdens no slēgtās cilpas izmanto kā daļu no kopējā ģeneratoru.

Sākot no 06:30, neviens avārijas klasifikācija ir nepieciešama, vai izsniegtas saskaņā Kodolenerģijas regulēšanas komisijas, kā rezultātā notikuma, Aleksandrs teica. Lasīt vairāk.

Fukushima: Nuclear War bez kara: Neizteikta krīze Worldwide jonizējošo starojumu
ONLINE READER Prof. Michel Chossudovsky -

Pasaule ir kritiskā krustcelēs. Fukušimas katastrofa Japānā ir vērsta uz priekšplānā briesmas Worldwide kodolstarojums.

Japānā Krīze ir aprakstīts kā "kodolkara bez kara". Vārdos slavens rakstnieks Haruki Murakami:

"Šoreiz neviens samazinājās bumbu uz mums ... Mēs noteikts posms, mēs izdarījusi noziegumu, ar mūsu pašu rokās, mēs iznīcinām mūsu pašu zemes, un mēs iznīcinām savu dzīvi."

Jonizējošo starojumu, kura, apdraud dzīvību uz planētas earth- nav sākumlapā ziņas, salīdzinot ar visvairāk nenozīmīgo jautājumiem sabiedrības bažām, tostarp vietējā līmenī, nozieguma vietā vai tabloīdu tenkas ziņojumos par Holivudas slavenības.

Lai gan ilgtermiņa sekas Fukushima Daiichi kodolkatastrofas vēl ir pilnībā novērtēta, tie ir daudz nopietnāka, nekā tie, kas attiecas uz 1986. gada Černobiļas katastrofas Ukrainā, kā rezultātā gandrīz vienu miljonu nāves gadījumu (Jauna grāmata secina - Černobiļas nāvi nodevu: 985000, galvenokārt no vēža Global Research, Sep 10, 2010, skatīt arī Matthew Penney un Marks Selden smagums no Fukušimas I AES avārija: Salīdzinot Černobiļa un Fukušima, Global Research 25. maijs 2011)

Turklāt, lai gan visu acis bija kniedētas uz Fukushima Daiichi augu, ziņām gan Japānā, gan starptautiskā mērogā neizdevās pilnībā atzīt par otru Katastrofas TEPCO s (Tokyo Electric Power Co Inc) Fukushima Daini atomelektrostacijas ietekmi.

Nestabils politiska vienprātība gan Japānā, ASV un Rietumeiropā, ir, ka krīze Fukušimas bijusi ierobežota.

Ar realties, tomēr ir citādi. Lasīt vairāk.


Izcili Domain un cīņā pret kodolieroču Power
Karl Grossman - Publicēts pirmdiena 23 janvāris, 2012 ar Kopējo Dreams

Atomenerģija programma Savienotajās Valstīs tika izveidota savienoti, lai ļautu federālā valdība virzīt atomenerģiju ar valsts un pašvaldību "apsteigt" par lielāko daļu jautājumu.

Tas ir tas, ko valsts Vermontas saskārās ar iepriekšējo nedēļu, jo federālā tiesneša bloķēts sasniegt štata mēģinājumus izslēgt nelaimes-mocīja Vermont Yankee atomelektrostacijas.

Bet tur ir veids, kā ap šo federālā kodolenerģijas fix-izmantošanu, ko valstis savas varas "nekustamā īpašuma piespiedu atsavināšanu." Tas ir juridisks princips atgriežās gadsimtiem un ir, kā, parasti, valstis nosoda īpašumu šosejas labo zemes nodalījuma, ja īpašnieki atsakās pārdot.

Nosacījumiem valsts varas "izcilu domēna", lai kodolenerģijas pieteikums tika sākts in New York State 1980-un tas bija kā pabeigta Shoreham atomelektrostacija tika apturēta no atvēršanas. Tas beidzās shēmu kodolmateriālu veicinātāju pārvērst Long Island par "kodolieroču parks" ar septiņām līdz 11 atomelektrostaciju.

Long Island Power Likums tika pieņemts ar New York State 1985. gadā radot Long Island Power iestādi (Lipa) ar jaudu, lai izmantotu aktīvus un krājuma lietderība aiz šī kodolenerģijas shēmu, Long Island Lighting Company (LILCO). Lasīt vairāk .

Japānas izmantojot Fukušimā cilvēku kā cilvēku Guinnea Cūkas

Byron kodolreaktors jāslēdz pēc strāvas zuduma
Jan 30, 2012 (BYRON, Ill.) (Velsa) - kodolreaktoru pie ziemeļu Ilinoisas rūpnīcas slēgtas pirmdien pēc zaudēt varu, un tvaika tika izplūduši, lai samazinātu spiedienu, saskaņā ar ierēdņu no Exelon Nuclear un federālie regulatori.

Unit 2 at Byron elektrostacija, apmēram 95 jūdzes uz ziemeļrietumiem no Čikāgas, jāslēdz 10:18, zaudējot spēku, Exelon amatpersonas teica. Dīzeļģeneratori sāka piegādāt enerģiju uz rūpnīcu, un uzņēmēji sāka izdot tvaiku atdzesēt reaktoru no iekārtas daļai, kurā turbīnas ražo elektrību, nav no kodolreaktora pati, ziņo amatpersonas.

Stāv firma: antinukleāro aktīvists dod runu piektdienas vakarā, jo viņš un citi protestētāji atteicās uzņemties nosaka savas teltis pie Ekonomikas, tirdzniecības un rūpniecības ministrijas, ko 17:00 termiņā. Yoshiaki Miura

Aizņemts: Japāņu Nuclear ienaidnieki Defy rīkojums noņemt Teltis
Aizņemot pamatojums no Ekonomikas ministrijas, Tirdzniecības un rūpniecības
- Kopīgi Dreams darbinieki - Publicēts sestdiena, 28. janvāris, 2012 ar Kopējo Dreams

Japāņu anti-kodolieroču protestētāji nepakļāvās valdības rīkojumu piektdiena atbrīvot teritoriju priekšā Ekonomikas, tirdzniecības un rūpniecības ministrijas Tokyo Kasumigaseki. Protestētāji ir okupējusi ministrijā pamatojumu kopš 11. septembris 2011.

Bērnība Leikēmija Spikes Blakus atomelektrostaciju
John Laforge, CounterPunch 28. 12. janvāris

Francijas pētnieki ir apstiprinājuši, ka bērnības leikēmija likmes ir šokējoši paaugstināts bērniem, kas dzīvo netālu no kodolreaktoriem vidū.

"International Journal of Cancer" ir publicējusi janvārī zinātnisku pētījumu, kurā paredzēs skaidru korelāciju starp biežumu akūta bērnu leikēmijas un tuvumu atomelektrostacijās. Papīrs ir ar nosaukumu, "Bērnības leikēmija ap Francijas atomelektrostacijām - uz Geocap pētījumu, 2002-2007."

Šis postoša ziņojumā sola darīt Francijai kāda kopums 2008. gada pārskatiem bija par Vāciju - kas nesen pieņēmusi tiesisko regulējumu kopējā pakāpenisku visas tās kodolreaktoriem līdz 2022. (agrāk, ja Zaļo saņemtu savu ceļu).

Franču epidemioloģija - ar komandu veikta no Institut National de la Santé et de la Recherche médicale vai INSERM, Institut de radioaizsardzību et de SURETE NUCLEAIRE, vai IRSN, un valsts reģistrā hematoloģisko slimību bērnu Villejuif, ārpus Parīzes - pierāda, laika posmā no 2002-2007 Francijā divkāršošanu bērnības leikēmija saslimstības: palielinājums ir līdz 2,2 bērnu vidū zem piecu gadu vecumam.

Pētnieki atzīmē, ka viņi nekonstatēja mehānistisku pierādījumus par cēloņu un seku, bet varētu identificēt nevienu citu vides faktoru, kas varētu lieko vēzi. Lasīt vairāk.

Tik daudz kā 1700000000000 galonu piesārņotu atkritumu tika aprakta neoderēts augsnes tranšejās pie Hanford aukstā kara gados. (Foto: CongressmanAdamSmith.com)

HANFORD: Amerikas Nuclear Nightmare
Peter Eisler, USA Today 12. 25. janvārī

Pat gadu desmitus pēc zinātnieki ieradās šeit Otrā pasaules kara laikā, lai radītu plutoniju pirmo atombumbu, jaunās paaudzes cīnās ar vēl pagrūti uzdevums: sakopšanu radioaktīvos putru.

ASV valdība būvē attīrīšanas iekārtas, lai stabilizētu un ir 56 miljonus galonu kreisās no pusgadsimta kodolieroču ražošanas atkritumiem. Radioaktīvo dūņas ir tik bīstamas, ka dažas stundas iedarbības var būt letāls. Galvenais noplūde varētu piesārņot ūdensapgādi apkalpo miljoniem visā Northwest. Tīrīšana ir vissarežģītākais un dārgi vides atjaunošanu kādreiz mēģinājis.

USA TODAY izmeklēšanā konstatēja, ka nemierīgajā, 10 gadu centieniem veidot attīrīšanās ir milzīgas problēmas, tāpat kā tas sasniedz to, kas bija vajadzēja būt tā pēdējais posms. Lasīt vairāk.

Beyond Nuclear atbildi uz ziņojuma publikācijai Doe s Blue Ribbon komisijas Amerikas Nuclear nākotni

Jaunumi no Beyond kodolizmēģinājumu, Immediate relīze, 26. janvāris 2012
Kontaktpersona: Kevin Kamps, Radioaktīvo atkritumu speciālists, Beyond Nuclear, biroja 301-270-2209 ext. 1, šūnu 240-462-3216

Preses paziņojums Kevin Kamps, radioaktīvo atkritumu speciālists Beyond kodolizmēģinājumu, par publicēšanu nobeiguma ziņojumu, ASV Blue Ribbon komisijas Amerikas Nuclear nākotni

"Šodien US Department of Energy Blue Ribbon komisijas Amerikas Nuclear nākotni atklāja rezultātu savu divus gadus ilgo izmeklēšanu saistībā ar to, ko darīt ar uzkrāto radioaktīvo atkritumu šīs valsts atomu reaktoru. Līdz šī gada beigām, ka atkritumu būs kalnā 70 gadus augsta, jo pirmo reizi pilns kauss radīto gada 2. decembris 1942 at Enrico Fermi Manhattan Project lab pie Čikāgas universitātē, kad zinātnieki pirmo reizi izveidoja pašpietiekamu kodolreakcijas ķēdes reakciju.

Joprojām nav dzīvotspējīgs risinājums vai nu vadības vai, protams, arī "iznīcināšana" radioaktīvo atkritumu. Tomēr viena būtiska ieteikums, kas nav ietverti DOE ziņojumā pārtraukt nākt klajā ar kādu vairāk par to. Kamēr bērns nekad jāļauj turpināt krājas rotaļlietas viņa telpā bezgalīgi, nespēj sakārtot putru, kodolenerģētikas nozare joprojām ir atļauts ražot dažus no pasaulē visvairāk toksisko detrītu bez tīrīšanas plānu. Lasīt vairāk.

Ekologi: Ūdensapgāde apdraud atomelektrostaciju

TRENTON - Vides aktīvisti teica ziņojumu otrdiena, ka gandrīz 3,3 miljoni jauni Jerseyans dzert ūdeni no piegāžu piesārņojuma riskam, ja tur ir noplūde vai avārija atomelektrostacijas.

Runātāji par valsts nama preses konferencē aicināja atomelektrostacijām būtu slēdžu vai pakāpeniski, bez jauniem augiem izstrādātajiem, par labu atjaunojamo enerģijas avotu, piemēram, vēja un saules. Īstermiņā, viņi vēlas neatkarīgu drošības viedokļus, tūlītējus uzlabojumus un regulāras pazemes testus.

"Briesmas ir pārāk tuvu mājām. Tur ir pārāk daudz New Jerseyans dzeramais ūdens, kas varētu būt apdraudēta. Jums nav jāuztraucas par kļūst vēža dzeramo glāzi ūdens, "sacīja Jennifer Kims, advokāts ar Ņūdžersijas Sabiedrības interešu pētījumu grupas.

Kim teica ziņojums ir pirmais, lai izmērītu to cilvēku skaitu, kuru dzeramā ūdens krājumi ir diapazonā no atomelektrostacijas.

Viņa teica, ka ASV Vides aizsardzības aģentūra nodrošināja ūdens ieplūdes dati iepriekš nebija, ko izdevusi valdība, atsaucoties uz valsts drošības intereses. Lasīt vairāk.

=======
Lai palīdzētu saglabāt EON darbu iet, lūdzu, pārbaudiet visus atbalsta iespējas mūsu Ziedošana lapā vai arī jūs varat nosūtīt arī pārbaude, kas ar EON ar EON, POB 1047, Bolinas, CA
Vai ... vienkārši:


Facebook Čivināt E-pasts LinkedIn Digg Garšīgs Reddit StumbleUpon

Par Admin

James Heddle un Mary Beth Brangan administrētu šo blogu, kā arī Planetarian perspektīvām . Godalgotās mediju ražotāji, kā arī pedagogu un sabiedrības organizatoriem, viņi līdzfinansētu tiešu EON - Ekoloģiski opcijas Network . EON YouTube kanāls ir vairāk nekā 600 darba vietas un vairāk nekā 3000 abonentu.
Šis ieraksts bija izvietoti Uncategorized . Grāmatzīme Permalink .

2 Atbildes uz EON Nuclear News Update 1-31-12

 1. Tommy Stokes saka:

  Kāpēc ne izmantot dabiski radies reaktoru, tāpat kā mūsu saule, lai sniegtu mūsu spēkos?

  Ļoti maz siltumenerģija var radīt milzīgu daudzumu kinētisko enerģiju, ja to izmanto saprātīgi ...

  Sūkņu siltumenerģiju ir ārkārtīgi efektīvs (līdz 300%), izmantojot modernus siltumsūkņus.

  Lūk, viens veids (blog) par to, kā izmantot vienkāršu siltumenerģiju pārcelties masu (kinētisko) enerģiju ap ~ http://www.myspace.com/tommytokes/blog/543172675

  Ja termisko nedrīkst izvairīties, bet tikai sūknē apkārt, ir ļoti maz papildu ieguldījums būtu jādarbojas 24/7 / 365,25, un tas ir tikai viens veids, no, iespējams, tūkstošiem.

 2. Pingback: Wake-Up Call no Fukushima - Uncensored | eon3EMFblog.net

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>