EON Nuclear News Update 1-31-12

Facebook Čivināt E-pasts Linkedin Digg Garšīgs Reddit StumbleUpon

Fukushima kā pēc cunami, marts 2011

Kāpēc "Nuclear Rebirth" ir DOA
Šajā izdevumā mēs pārskatīt jaunākos ierakstus mērniecības pēc Fukushima kodolieroču ainavu.

Sadalīšana:
Pēc iespējamas Leak Atrasts, DZIESMAS izslēdzas Unit 3 Generator
San Clemente Times - Jan 31, 2012

San Onofre Nuclear Radīt Station (DZIESMAS). Foto: Andrea Swayne

Piesardzības shutdown nodaļas 3. at San Onofre kodolenerģijas stacijas tika sākta šo pēcpusdien, kad novietotie sensori, lai noteiktu iespējamo noplūdi tika ieskaitīt kādā no vienības tvaika ģeneratoru caurulēm, saskaņā ar ziņu izlaidumā no Southern California Edison, kas darbojas pilnvaras augs.

"Potenciāls noplūdes nerada tiešus draudus sabiedrības vai augu strādniekiem," komunālo pakalpojumu uzņēmums teica savā paziņojumā. "Nav bijis nokļūšanu atmosfērā."

SCE Pārstāvis Gil Aleksandrs teica sensori konstatēja noplūdi ūdens no slēgtā kontūra izmanto kā daļu no kopējā ģeneratoru.

Sākot ar 06:30, neviens avārijas klasifikācija ir nepieciešama, vai izsniegtas saskaņā Kodolenerģijas regulēšanas komisijas, kā rezultātā notikuma, Aleksandrs teica. Lasīt vairāk.

Fukushima: Nuclear War bez kara: Unspoken krīze Worldwide jonizējošo starojumu
ONLINE READER Prof. Michel Chossudovsky -

World ir kritisks krustcelēs. Fukušimas katastrofa Japānā ir vērsta uz priekšplānā briesmas Worldwide kodolenerģijas starojumu.

Japānā krīze ir aprakstīts kā "kodolkara bez kara". Vārdiem slavens rakstnieks Haruki Murakami:

"Šoreiz neviens samazinājās bumbu uz mums ... Mēs noteikts posms, mēs izdarījis noziegumu ar mūsu pašu rokās, mēs iznīcinām mūsu pašu zemes, un mēs iznīcinām mūsu pašu dzīvi."

Jonizējošo starojumu, kura, apdraud dzīvību uz planētas earth- nav front page news, salīdzinot ar lielāko nenozīmīgiem jautājumiem sabiedrības bažas, tostarp vietējā līmenī nozieguma vietā vai tabloīdu tenkas ziņojumiem par Holivudas slavenības.

Lai gan ilgtermiņa sekas Fukushima Daiichi kodolkatastrofas vēl ir pilnībā jānovērtē, tie ir daudz nopietnākas, nekā tie, kas attiecas uz 1986. gada Černobiļas katastrofas Ukrainā, kā rezultātā gandrīz vienu miljonu nāves gadījumu (Jauna grāmata secina - Černobiļas nāvi gājušo skaits: 985000, galvenokārt no vēža Global Research, Sep 10, 2010, skatīt arī Matthew Penney un Marks Selden smagums Fukušimas Daiichi kodolkatastrofas: Salīdzinot Černobiļas un Fukušimas, Global Research 25. maijs 2011)

Turklāt, lai gan visi acis bija kniedētas uz Fukushima Daiichi augu, jaunākās ziņas, gan Japānā, gan starptautiskā mērogā neizdevās pilnībā atzīt par otru katastrofas pie TEPCO s (Tokyo Electric Power Co Inc) Fukushima Daini atomelektrostacijas ietekmi.

Nestabils politiskā vienprātība gan Japānā, ASV un Rietumeiropā, ir, ka krīze Fukušimas ir ietverts.

Par realties, tomēr ir citādi. Lasīt vairāk.


Eminent Domain un cīņa pret kodolenerģiju
Karl Grossman - Publicēts pirmdiena, 23. janvāris, 2012 ar kopēju Dreams

Kodolenerģijas programma ASV tika izveidota savienoti-ļaut federālā valdība virzīt atomenerģiju ar valsts un pašvaldību "apsteigt" par lielāko daļu jautājumu.

Tas, ko valsts Vermont saskārās ar iepriekšējo nedēļu, jo federālā tiesneša bloķēja valsts mēģinājumus izslēgt negadījumu-norisinās Vermont Yankee atomelektrostacijas.

Bet tur ir veids, kā ap šo federālā kodolenerģijas fix-izmantošanu, ko valstis ir to spēkos, par "nekustamā īpašuma piespiedu atsavināšanu." Tas ir juridisks princips iet atpakaļ gadsimtiem un ir, kā, parasti, valstis nosoda īpašumu šosejas labo zemes nodalījuma, ja īpašnieki atsakās pārdot.

No štata varas "izcilu domēna", lai kodolenerģijas pieteikums tika sākts in New York State 1980-un tas bija kā pabeigts Shoreham atomelektrostaciju tika pārtraukta no atvēršanas. Tas beidzās shēmu kodolmateriālu veicinātāju pārvērst Long Island par "kodolieroču parks" ar septiņām līdz 11 atomelektrostaciju.

Long Island Power likums tika pieņemts ar New York State 1985. gadā radot Long Island Power iestādi (Lipa) ar pilnvarām konfiscēt aktīvus un krājumu lietderību aiz šī kodolenerģijas shēmu, Long Island Lighting Company (LILCO). Lasīt vairāk .

Japāna izmantojot Fukušimā cilvēku kā cilvēku Guinnea Cūkas

Byron kodolreaktors jāslēdz pēc strāvas zuduma
Jan 30, 2012 (BYRON, Ill.) (Velsa) - kodolreaktoru pie ziemeļu Illinois rūpnīcas slēgtas pirmdien pēc zaudēt varu, un tvaika tika izplūduši, lai samazinātu spiedienu, saskaņā ar ierēdņu no Exelon Nuclear un federālo regulatoru.

Unit 2 at Byron Radīt stacijā, apmēram 95 jūdzes uz ziemeļrietumiem no Čikāgas, slēgt pie 10:18, zaudējot spēku, Exelon amatpersonas teica. Dīzeļģeneratori sāka piegādāt enerģiju uz rūpnīcu, un uzņēmēji sāka atbrīvojot tvaiku atdzesēt reaktoru no daļas auga kur turbīnas ražo elektrību, nevis no paša kodolreaktora pati, ziņo amatpersonas.

Stāv firma: antinukleāro aktīvists dod runu piektdienas vakarā, kā viņš un citi protestētāji atteicās pierakstīt savas teltis pie Ekonomikas, tirdzniecības un rūpniecības ministrijas, ko 17:00 termiņā. Yoshiaki Miura

Aizņemts: Japāņu Nuclear ienaidnieki nepadoties lai likvidētu Teltis
Aizņem pamatojumu Ekonomikas ministrijas, Tirdzniecības un rūpniecības
- Kopīgi Dreams darbinieki - Publicēts sestdiena, 28. janvāris, 2012 ar kopēju Dreams

Japānas anti-kodolieroču protestētāji nepakļāvās valdības rīkojumu piektdiena atbrīvot teritoriju priekšā Ekonomikas, tirdzniecības un rūpniecības ministrijas Tokyo Kasumigaseki. Protestētāji ir aizņem ministrijas pamatojumu kopš 11. septembris 2011.

Bērnība Leikēmija Spikes Blakus atomelektrostaciju
John Laforge, CounterPunch 28. 12. janvāris

Franču zinātnieki ir apstiprinājuši, ka bērnības leikēmija likmes ir šokējoši paaugstināts bērniem, kas dzīvo netālu no kodolreaktoriem vidū.

"International Journal of Cancer" ir publicējis janvārī zinātnisku pētījumu, kurā paredzēs skaidru korelāciju starp biežumu akūta bērnu leikēmiju un tuvumu atomelektrostacijās. Papīrs ir ar nosaukumu, "Bērnības leikēmija ap Francijas atomelektrostacijām - uz Geocap pētījums, 2002-2007."

Šis postoša ziņojumā sola darīt Francijai ko kopa 2008.gada ziņojumu darīja Vācijai - kas nesen pieņēmusi tiesisko regulējumu, kopējais pakāpenisku visu tās kodolreaktoriem līdz 2022. (agrāk, ja Greens saņemtu savu ceļu).

French epidemioloģija - komanda veica no Institut National de la Santé et de la Recherche médicale, vai INSERM, Institut de radioaizsardzību et de SURETE NUCLEAIRE vai IRSN, un valsts reģistrā hematological slimību bērnu Villejuif, ārpus Parīzes - pierāda periodā no 2002-2007 Francijā divkāršošanu bērnības leikēmija saslimstības: palielinājums ir līdz 2,2 bērnu vidū zem piecu gadu vecumu.

Pētnieki atzīmē, ka viņi neatrada mehānisku pierādījums cēloņu un seku, bet varētu identificēt nevienu citu vides faktoru, kas varētu ražot lieko vēzi. Lasīt vairāk.

Tik daudz kā 1700000000000 galonu piesārņotu atkritumu tika aprakta neoderēts augsnes tranšejās pie Hanford aukstā kara gados. (Foto: CongressmanAdamSmith.com)

HANFORD: Amerikas Nuclear Nightmare
Peter Eisler, USA Today 12. 25. janvāris

Pat desmitgades pēc zinātnieki ieradās šeit Otrā pasaules kara laikā, lai radītu plutoniju pirmo atombumbu, jaunās paaudzes cīnās ar vēl grūts uzdevums: sakopšanu radioaktīvo putru.

ASV valdība būvē attīrīšanas iekārtas, lai stabilizētu un satur 56 miljoni galonu palicis no pusgadsimta kodolieroču ražošanas atkritumiem. Radioaktīvo dūņas ir tik bīstams, ka dažas stundas iedarbības var būt letāls. Galvenais sūce varētu inficēt ūdens apgādi apkalpo miljoniem visā Northwest. Tīrīšana ir vissarežģītākais un dārgi vides atjaunošanu kādreiz mēģinājis.

USA TODAY izmeklēšanā konstatēja, ka nemierīgajā, 10 gadu centieniem veidot attīrīšanas iekārtās ir milzīgas problēmas, tāpat kā tas sasniedz to, kas bija vajadzēja būt tā pēdējais posms. Lasīt vairāk.

Beyond Nuclear atbildot uz ziņojuma publikācijai Doe s Blue Ribbon komisijas Amerikas Nuclear nākotni

Jaunumi no Beyond Nuclear, Immediate relīze, Jan 26, 2012
Kontaktpersona: Kevin Kamps, Radioaktīvo atkritumu speciālists, Beyond Nuclear, biroja 301-270-2209 ext. 1, šūnu 240-462-3216

Preses paziņojums Kevin Kamps, radioaktīvo atkritumu speciālists Beyond Nuclear, par publicēšanu noslēguma ziņojuma ASV Blue Ribbon komisijas Amerikas Nuclear nākotni

"Šodien ASV Enerģētikas departamenta Blue Ribbon komisija Amerikas Nuclear nākotni atklāja rezultātu savu divus gadus ilgo izmeklēšanu saistībā ar to, ko darīt ar uzkrāto radioaktīvo atkritumu šīs valsts atomu reaktoros. Līdz šī gada beigām, ka atkritumi veido kalnu 70 gadi augstu, ar pirmo pilns kauss radīto gada 2. decembris, 1942 at Enrico Fermi Manhattan Project lab pie Čikāgas universitātē, kad zinātnieki pirmo reizi izveidoja pašuzturošu kodolenerģētikas ķēdes reakciju.

Joprojām nav dzīvotspējīgs risinājums vai nu vadības vai noteikti ar "apglabāšanu" radioaktīvo atkritumu. Tomēr viens būtisks ieteikums, kas nav ietverti DOE ziņojumā ir apturēt padarīt vairāk no tā. Kamēr bērns nekad jāļauj turpināt krājas rotaļlietas viņa telpā bezgalīgi, nespēj sakārtot putru, kodolenerģētikas nozare joprojām ir atļauts ražot dažus no pasaulē visvairāk toksisko detrītu bez tīrīšanas plānu. Lasīt vairāk.

Ekologi: Ūdensapgāde apdraud atomelektrostaciju

TRENTON - Vides aktīvisti teica ziņojumu otrdiena, ka gandrīz 3,3 miljoni jauni Jerseyans dzert ūdeni no piegādes draud inficēšanās, ja tur ir noplūde vai avārija pie atomelektrostacijas.

Runātāji ar Valsts nama preses konferencē aicināja atomelektrostaciju, kas slēdžu vai pakāpeniski, bez jauniem augiem izstrādātajiem, par labu atjaunojamiem enerģijas avotiem, piemēram, vēja un saules. Īstermiņā, viņi vēlas neatkarīgu drošības viedokļus, tūlītējus uzlabojumus un regulāru gruntsūdens testus.

"Briesmas ir pārāk tuvu mājām. Ir pārāk daudz New Jerseyans dzeramais ūdens, kas varētu būt apdraudēta. Jums vajadzētu nav jāuztraucas par kļūst vēža dzeramo glāzi ūdens, "sacīja Jennifer Kim, advokāts ar Ņūdžersijas Sabiedrības interešu Research Group.

Kim teica ziņojums ir pirmais pasākums to cilvēku skaitu, kuru dzeramā ūdens piegādes ir diapazonā no atomelektrostacijas.

Viņa teica, ka ASV Vides aizsardzības aģentūra sniedza ūdens ieplūdes dati agrāk nav, ko izdevusi valdība, atsaucoties uz valsts drošības interesēm. Lasīt vairāk.

=======
Lai palīdzētu saglabāt EON darbu iet, lūdzu, pārbaudiet visus atbalsta iespējas mūsu Ziedošana lapā vai arī jūs varat arī nosūtīt pārbaude veikta, lai EON uz EON, POB 1047, Bolinas, CA
Vai ... vienkārši:


Facebook Čivināt E-pasts Linkedin Digg Garšīgs Reddit StumbleUpon

Par Admin

James Heddle un Mary Beth Brangan administrētu šo blogu, kā arī Planetarian perspektīvas . Award-winning mediju ražotāji, kā arī pedagogiem un kopienas organizatoriem, viņi līdzfinansētu tiešu EON - Ekoloģiski Options Network . EON YouTube kanāls ir vairāk nekā 600 darba vietas un vairāk nekā 3000 abonentu.
Šis ieraksts bija izvietoti Uncategorized . Grāmatzīme Permalink .

2 Atbildes uz EON Nuclear News Update 1-31-12

 1. Tommy Stokes saka:

  Kāpēc ne izmantot dabiski radies reaktors, tāpat kā mūsu saule, lai sniegtu mūsu spēkos?

  Ļoti maz siltumenerģija var radīt milzīgu daudzumu kinētisko enerģiju, ja to izmanto saprātīgi ...

  Sūkņu siltumenerģiju ir ļoti efektīva (līdz 300%), izmantojot modernus siltumsūkņus.

  Lūk, viens veids (blog) par to, kā izmantot vienkāršu siltuma enerģiju, lai pārvietotu masu (kinētiskā enerģija) ap ~ http://www.myspace.com/tommytokes/blog/543172675

  Ja siltuma nav atļauts izvairīties, bet tikai sūknē apkārt, ļoti maz papildu ieguldījums būtu jādarbojas 24/7 / 365,25, un tas ir tikai viens veids, no iespējams tūkstošiem.

 2. Pingback: Wake-Up Call no Fukushima - Uncensored | eon3EMFblog.net

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Jūs varat izmantot šos HTML tagus un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>