رولت روسی هسته ای در CALIFORNIA - دن هرش در سان Onofre

فیس بوک توییتر پست الکترونیک لینک تشکر لذیذ ق تلو تلو خوردن بر

نمایش هوایی از نیروگاه تولید هسته ای سان Onofre (SONGS) در نزدیکی سان کلمنته، CA.

بستن سلاح های هسته کالیفرنیا؟
در پی این فاجعه در حال انجام فوکوشیما، تعداد رو به رشد کالیفرنیا شروع به طور جدی برای بسته شدن چهار راکتور هسته ای همه در مناطق زلزله و سونامی در دیابلو کانیون و سان Onofre واقع فشار.

در 2011 اکتبر 11 انجمن در مورد این مسئله در سان کلمنته، شهر نزدیک به سان Onofre ایستگاه تولید هسته ای (آهنگ)، که توسط ادیسون کالیفرنیای جنوبی، سان دیگو و گاز و برق (SDG & E) برگزار شد و به طور مشترک با شهرستان متعلق به از کنار رودخانه. سان Onofre است که بدترین سابقه ایمنی و بیشترین موارد نقض ایمنی از هر ایستگاه برق هسته ای در ایالات متحده عمل

تصادف در سن Onofre به هشت میلیون نفر زندگی می کنند از لس آنجلس به سن دیه گو و فراتر از آن تأثیر می گذارد. تخلیه غیر ممکن خواهد بود.

این منطقه که به تخلیه اگر یک رویداد فوکوشیما مانند 'در SONGS اتفاق افتاده است.

در یک برنامه مشترک سازماندهی شده توسط سان کلمنته سبزها SanClementeGreen.com و SanOnofreSafety.org (SOS)، اعضای شورای شهر و مخاطبان ظرفیت شهروندان را به گوش و یک لیست از سخنرانان از جمله دکتر هلن Caldicott (مورد سوال IfYouLoveThisPlanet ) و هسته ای Arnie Gunderson متخصص قدرت ( Fairewinds ) (در خوراک ویدئو زندگی می کنند).

دن هرش آدرس شورای شهر و یک خانه بسته بندی شده در سان کلمنته، CA.

شهروندان سان کلمنته را دن هرش ایستاده اند.

سخنران نهایی دانیل هیرش از CommitteeToBridgeTheGap.org، کارشناس هسته ای و مدرس دانشگاه، سیاست هسته ای در UC سانتا کروز بود.

روز بعد شورای شهر به اتفاق آراء به تصویب گزارش کارکنان که توصیه های قوی ساخته شده برای مقابله با مسائل امنیتی زیادی با آهنگ و زباله های رادیو اکتیو آن است. [نگاه کنید به نقشه تخلیه و شماره های هسته ای - شورای شهر به اتفاق آراء رای به ایستادگی با ما در بیشترین نگرانی را (به جز برای خاموش کردن فوری )
]

در اینجا چیزی است که هرش به حال می گویند در دو قسمت - ارائه و Q & A.

برای اطلاعات بیشتر:

CommitteeToBridgeTheGap.org

SanClementeGreen.com
SanOnofre.com
AceHoffman.org
residentsorganizedforasafeenvironment.wordpress.com رز
NIRS.org
BeyondNuclear.org
NukeFree.org

http://ifyoulovethisplanet.org

=======
برای کمک به حفظ کار EON رفتن، لطفا به همه گزینه های پشتیبانی در ما صفحه کمک مالی و یا شما همچنین می توانید یک چک به EON به EON، صندوق 1047 ساخته شده، Bolinas، CA
و یا ... فقط:

فیس بوک توییتر پست الکترونیک لینک تشکر لذیذ ق تلو تلو خوردن بر

درباره Admin

جیمز Heddle و مری بث Brangan اداره این وبلاگ و همچنین Planetarian دیدگاه . تولید رسانه های برنده جایزه نیز به عنوان مربیان و سازمان دهندگان جامعه، آنها همکاری مستقیم EON - گزینه های بوم شناسی شبکه . کانال EON یوتیوب تا کنون بیش از 500 پست و بیش از 2000 مشترک.
این مطلب در نوشته شده بود دستهبندی نشده . چوب الف permalink مشاهده مکالمات .

5 پاسخ به روسیه هسته ای رولت IN CALIFORNIA - دن هرش در سان Onofre

  1. پینگ بک: نشت، بحران، Meltthrough، Meltout، ... «internationalnucleareventscale7

  2. پینگ بک: دکتر مصاحبه هلن Caldicott Arnie گوندرسن: A گزارش تازه در فوکوشیما (صوتی): ذوب هسته به آمار آب های زیرزمینی، آیا به هر حال از نشت، آب های زیرزمینی در حال حاضر آلوده، آلودگی گسترده از اقیانوس

  3. پینگ بک: گزارش تازه در فوکوشیما

  4. ژن سنگ می گوید:

    دن آن شب از این که این مورد به خاموش کردن سان Onofre کار بزرگی انجام داد. با تشکر از همه کسانی که آن را با هم کمک کرده است.

  5. پینگ بک: شوکی از فوکوشیما - بدون سانسور | eon3EMFblog.net

پاسخ دهید

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *

*

شما میتوانید از این دستورات HTML و ویژگی های استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>