رولت روسی هسته ای در کالیفرنیا - دن هرش در سان Onofre

فیس بوک توییتر پست الکترونیک لینکداین تشکر خوشمزه - لذیذ ق تلو تلو خوردن بر

نمای هوایی از ایستگاه سان Onofre هسته ای تولید (آهنگ) در نزدیکی سان کلمنته، CA.

بستن سلاح های هسته کالیفرنیا؟
در پی فاجعه فوکوشیما در حال انجام، تعداد فزاینده ای از کالیفرنیا شروع به طور جدی برای بسته شدن چهار راکتور هسته ای همه در مناطق زلزله و سونامی در دیابلو کانیون و سان Onofre واقع فشار.

در 2011 اکتبر 11 فروم در این موضوع در سان کلمنته، شهر نزدیک به سان Onofre نیروگاه هسته ای تولید (آهنگ)، که توسط ادیسون کالیفرنیای جنوبی، سان دیگو گاز و الکتریک (SDG & E) و به طور مشترک متعلق با شهرستان برگزار شد ریورساید. سان Onofre دارای بدترین رکورد ایمنی و بسیاری موارد نقض امنیت هر ایستگاه انرژی هسته ای در ایالات متحده عمل

یک تصادف در سن Onofre به هشت میلیون نفر زندگی می کنند از لس آنجلس به سن دیگو و فراتر از آن تأثیر می گذارد. تخلیه غیر ممکن خواهد بود.

منطقه ای که مجبور به تخلیه اگر یک رویداد فوکوشیما مانند 'در SONGS اتفاق افتاده است.

در یک برنامه مشترک سازماندهی شده توسط سان کلمنته سبزها SanClementeGreen.com و SanOnofreSafety.org (SOS)، اعضای شورای شهر و مخاطبان ظرفیت شهروندان را به گوش و یک لیست از سخنرانان از جمله دکتر هلن Caldicott (مورد سوال IfYouLoveThisPlanet ) و هسته ای متخصص قدرت Arnie Gunderson ( Fairewinds ) (در خوراک ویدئویی زنده).

دن هرش آدرس شورای شهر و یک خانه بسته بندی شده در سان کلمنته، CA.

شهروندان سان کلمنته را دن هرش شادی و سرور عمومی ایستاده.

سخنران نهایی دانیل هرش از CommitteeToBridgeTheGap.org، کارشناس هسته ای و مدرس دانشگاه، سیاست هسته ای در UC سانتا کروز بود.

روز بعد شورای شهر به اتفاق آرا رای به تصویب گزارش کارکنان ساخته شده است که توصیه های قوی برای مقابله با مسائل ایمنی بسیاری از با آهنگ ها و زباله های رادیو اکتیو آن است. [مشاهده نقشه تخلیه و موضوع هستهای - شورای شهر به اتفاق آراء رای به ایستادگی با ما در بیشترین نگرانی را (به جز برای خاموش کردن فوری )
]

اینجا چیزی است که تا به حال به هرش گفت در دو بخش - ارائه و Q & A.

برای اطلاعات بیشتر:

CommitteeToBridgeTheGap.org

SanClementeGreen.com
SanOnofre.com
AceHoffman.org
ROSE residentsorganizedforasafeenvironment.wordpress.com
NIRS.org
BeyondNuclear.org
NukeFree.org

http://ifyoulovethisplanet.org

=======
برای کمک به حفظ کار EON رفتن، لطفا بررسی کنید تمام گزینه های پشتیبانی در ما صفحه ها و یا شما همچنین می توانید به EON، POB 1047، Bolinas، CA ارسال یک چک ساخته شده به EON
و یا ... فقط:

فیس بوک توییتر پست الکترونیک لینکداین تشکر خوشمزه - لذیذ ق تلو تلو خوردن بر

درباره admin

جیمز Heddle و مری بث Brangan اداره این وبلاگ و همچنین دیدگاه Planetarian . برنده جایزه تولید رسانه ای و نیز مربیان و سازمان دهندگان جامعه، آنها همکاری مستقیم EON - گزینه محیط زیست شبکه . کانال یوتیوب EON تا کنون بیش از 600 پست و بیش از 3000 مشترک.
این مطلب ارسال شده است در دستهبندی نشده . نشانه permalink مشاهده مکالمات .

5 پاسخ به رولت روسی هسته ای در کالیفرنیا - دن هرش در سان Onofre

  1. اشتراک ها: نشت، بحران، Meltthrough، Meltout، ... «internationalnucleareventscale7

  2. اشتراک ها: دکتر مصاحبه هلن Caldicott Arnie Gundersen به گزارش تازه در فوکوشیما (صوتی): ذوب هسته ضربه آب زیرزمینی، آیا از نشت به هر حال، در حال حاضر آب زیرزمینی آلوده، آلودگی گسترده از اقیانوس

  3. اشتراک ها: گزارش تازه در فوکوشیما

  4. ژن سنگ می گوید:

    دن آن شب از ساخت مورد به خاموش کردن سان Onofre انجام یک کار بزرگ است. با تشکر از همه کسانی که آن را با هم کمک کرده است.

  5. اشتراک ها: شوکی از فوکوشیما - بدون سانسور | eon3EMFblog.net

پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

شما میتوانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>