رولت روسی هسته ای در کالیفرنیا - دن هرش در سان Onofre

فیس بوک توییتر ایمیل ارتباط با تشکر لذیذ ق تلو تلو خوردن بر

نمای هوایی از ایستگاه سان Onofre هسته ای تولید (آهنگ) در نزدیکی سان کلمنته، کالیفرنیا

بستن سلاح های هسته کالیفرنیا؟
در پی این فاجعه در حال انجام فوکوشیما، تعداد رو به رشد کالیفرنیا شروع به طور جدی برای بسته شدن چهار راکتور هسته ای همه در مناطق زلزله و سونامی در دیابلو کانیون و سان Onofre واقع فشار.

در 2011 اکتبر 11 انجمن در مورد این مسئله در سان کلمنته، شهر نزدیک به سان Onofre ایستگاه هسته ای تولید (آهنگ)، که توسط ادیسون کالیفرنیای جنوبی، سن دیگو گاز و الکتریک (SDG & E) و به طور مشترک متعلق به با شهرستان برگزار شد ریورساید. سان Onofre است بدترین رکورد ایمنی و بیشترین موارد نقض امنیت هر ایستگاه انرژی هسته ای در ایالات متحده عمل

تصادف در سن Onofre به هشت میلیون نفر زندگی می کنند از لس آنجلس به سن دیگو و فراتر از آن تأثیر می گذارد. تخلیه غیر ممکن خواهد بود.

منطقه ای که مجبور به تخلیه اگر یک رویداد فوکوشیما مانند 'در SONGS اتفاق افتاده است.

در یک برنامه مشترک سازماندهی شده توسط سان کلمنته سبزها SanClementeGreen.com و SanOnofreSafety.org (SOS)، اعضای شورای شهر و مخاطبان ظرفیت شهروندان به گوش و یک لیست از سخنرانان از جمله دکتر هلن Caldicott (مورد سوال IfYouLoveThisPlanet ) و هسته ای متخصص قدرت Arnie Gunderson ( Fairewinds ) (در خوراک ویدئویی زنده).

دن هرش آدرس شورای شهر و خانه بسته بندی شده در سان کلمنته، کالیفرنیا

شهروندان سان کلمنته را دن هرش تشویق.

سخنران نهایی دانیل هرش از CommitteeToBridgeTheGap.org، کارشناس هسته ای و استاد سیاست های هسته ای در دانشگاه سانتا کروز بود.

روز بعد شورای شهر به اتفاق آرا رای به تصویب گزارش کارکنان ساخته شده است که توصیه های قوی برای مقابله با مسائل ایمنی بسیاری از با آهنگ و زباله های رادیو اکتیو آن است. [مشاهده نقشه تخلیه و شماره های هسته ای - شورای شهر به اتفاق آراء رای به ایستادگی با ما در بیشترین نگرانی را (به جز برای خاموش کردن فوری )
]

در اینجا چیزی است که هرش تا به حال به می گویند در دو بخش - سخنرانی و پرسش و.

برای اطلاعات بیشتر:

CommitteeToBridgeTheGap.org

SanClementeGreen.com
SanOnofre.com
AceHoffman.org
ROSE residentsorganizedforasafeenvironment.wordpress.com
NIRS.org
BeyondNuclear.org
NukeFree.org

http://ifyoulovethisplanet.org

=======
برای کمک به حفظ کار EON را رفتن، لطفا به همه گزینه های پشتیبانی در ما صفحه اهدای یا شما همچنین می توانید به EON، POB 1047، Bolinas، CA ارسال یک چک ساخته شده به EON
و یا ... فقط:

فیس بوک توییتر ایمیل ارتباط با تشکر لذیذ ق تلو تلو خوردن بر

درباره Admin

جیمز Heddle و مری بث Brangan اداره این وبلاگ و همچنین دیدگاه Planetarian . برنده جایزه تولید رسانه و همچنین مربیان و سازمان دهندگان جامعه، آنها همکاری مستقیم EON - گزینه محیط زیست شبکه . کانال EON یوتیوب بیش از 600 پست و بیش از 3،000 مشترکین.
این نوشته در نوشته شده بود دستهبندی نشده . نشانه permalink مشاهده مکالمات .

5 پاسخ به رولت روسی هسته ای در کالیفرنیا - دن هرش در سان Onofre

  1. اشتراک ها: نشت، بحران، Meltthrough، Meltout، ... «internationalnucleareventscale7

  2. اشتراک ها: دکتر مصاحبه هلن Caldicott Arnie گوندرسن: گزارش تازه در فوکوشیما (صوتی): ذوب هسته آمار آب های زیرزمینی، آیا از نشت به هر حال، آب های زیرزمینی در حال حاضر آلوده، آلودگی گسترده از اقیانوس

  3. اشتراک ها: گزارش تازه در فوکوشیما

  4. ژن سنگ می گوید:

    دن آن شب از ساخت مورد به خاموش کردن سان Onofre انجام یک کار بزرگ است. با تشکر از همه کسانی که آن را با هم کمک کرد.

  5. اشتراک ها: شوکی از فوکوشیما - بدون سانسور | eon3EMFblog.net

پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

شما میتوانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>