NUCLEAR RUSKÁ RULETA v Kalifornii - Dan Hirsch na San Onofre

Facebook Twitter E-mail Linkedin Digg Delicious Reddit StumbleUpon

Letecký pohled na San Onofre nukleární elektrárna (písně), v blízkosti San Clemente v Kalifornii

Zavřít Kalifornie atomovky?
V návaznosti na probíhající katastrofy ve Fukušimě, rostoucí počet Kaliforňané se začínají vážně usilovat o uzavření čtyř jaderných reaktorů nacházejí v zemětřesením a tsunami zón na Diablo Canyon a San Onofre.

Na 11.10.2011 fórum na téma se konala v San Clemente, město nejblíže k San Onofre nukleární elektrárna (písně), provozované Southern California Edison, San Diego Gas & Electric (SDG & E), a ve spoluvlastnictví s městem Riverside. San Onofre má nejhorší bezpečnostní rekord a největší bezpečnostní porušení jakékoliv jaderné elektrárny provozované v USA

Nehoda v San Onofre by dopad na osm milionů lidí, kteří žijí z Los Angeles do San Diega a dále. Evakuace by bylo nemožné.

Oblast, která se bude muset evakuovat, pokud "Fukushima-jako akce" se stalo v písní.

V programu spolupořádá San Clemente Zelených SanClementeGreen.com a SanOnofreSafety.org (SOS), členové městské rady a kapacity publikum občanů poslouchal a ptal seznam řečníků, včetně Dr. Helen Caldicott ( IfYouLoveThisPlanet ) a jaderné moc expert Arnie Gunderson ( Fairewinds ) (v přímém přenosu videa).

Dan Hirsch se zaměřuje na městskou radu a zabalený domu v San Clemente v Kalifornii

Občané San Clemente, aby Dan Hirsch bouřlivé ovace.

Posledním řečníkem byl Daniel Hirsch ze CommitteeToBridgeTheGap.org, jadernými experty a politiky lektor jaderného na UC Santa Cruz.

O pár dní později městská rada jednomyslně hlasovala schválit zprávu o personálu, která dělala důrazná doporučení k řešení mnoha otázek bezpečnosti s písněmi a jejich radioaktivního odpadu. [Podívejte se na mapu evakuační a jaderné otázky - Městská rada jednomyslně hlasy pro stojan s námi na největší obavy, (s výjimkou okamžité vypnutí )
]

Zde je to, co Hirsch musel říci na dvě části - prezentace a Q & A.

Pro více informací:

CommitteeToBridgeTheGap.org

SanClementeGreen.com
SanOnofre.com
AceHoffman.org
ROSE residentsorganizedforasafeenvironment.wordpress.com
NIRS.org
BeyondNuclear.org
NukeFree.org

http://ifyoulovethisplanet.org

=======
Chcete-li pomoci udržet EON práci jít, prosím, podívejte se na všechny možnosti podpory našeho darování stránce nebo si můžete také poslat šek vystaven na EON k EON, POB 1047, Bolinas, CA
Nebo ... prostě:

Facebook Twitter E-mail Linkedin Digg Delicious Reddit StumbleUpon

O adminem

James brdo a Mary Beth Brangan spravovat tento blog, stejně jako Planetarian perspektivy . Oceňovaná výrobci médií, stejně jako pedagogy a organizátory komunity, se co-přímý EON - Ekologické Možnosti sítě . Kanál EON YouTube má přes 500 míst a více než 2000 účastníků.
Tento záznam byl zaslán v Nezařazené . Záložka permalink .

5 Reakce na jadernou ruskou ruletu v Kalifornii - Dan Hirsch na San Onofre

  1. Pingback: Netěsnosti, Meltdown, Meltthrough, Meltout, ... «internationalnucleareventscale7

  2. Pingback: Dr. Helen Caldicott Rozhovory Arnie Gundersenovi: Čerstvá zpráva o Fukušimě (Audio): Roztavený jádrem Hit podzemní vody, vyteče Mimochodem, podzemní Již Kontaminovaný, masivní kontaminace oceánu

  3. Pingback: Čerstvá zpráva o Fukušimě

  4. Gene Kámen říká:

    Dan odvedl skvělou práci v noci učinit případ vypnutí San Onofre. Děkujeme všem, kteří pomohli dát dohromady.

  5. Pingback: Wake-Up Call od Fukušimy - Uncensored | eon3EMFblog.net

Dovolená jeden Namítat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>