NUCLEAR Russian Roulette v Kalifornii - Dan Hirsch na San Onofre

Facebook Cvrlikání E-mail Linkedin Digg Vynikající Reddit StumbleUpon

Letecký pohled na San Onofre nukleární elektrárna (písně), v blízkosti San Clemente, CA.

Zavřít Kalifornie atomovky?
V návaznosti na probíhající katastrofy ve Fukušimě, rostoucí počet Kaliforňané se začínají vážně usilovat o uzavření čtyř jaderných reaktorů nacházejí v zemětřesení a tsunami zón v Diablo Canyon a San Onofre.

Na 11.10.2011 fórum o problematice se konala v San Clemente, město nejblíže k San Onofre nukleární elektrárna (písně), provozované Southern California Edison, San Diego Gas & Electric (SDG & E), a společně vlastněné s městem Riverside. San Onofre má nejhorší bezpečnostní záznamy a nejvíce bezpečnostních porušení jakéhokoli jaderné elektrárny provozované v USA

Nehoda v San Onofre bude mít dopad na osm milionů lidí, kteří žijí z Los Angeles do San Diega a dále. Evakuace by bylo nemožné.

Oblast, která bude muset evakuováni, pokud "Fukushima podobné akce" se stalo na písně.

V programu spolupořádá San Clemente Zelených SanClementeGreen.com a SanOnofreSafety.org (SOS), členové rady města a kapacity publikum občanů poslouchal a ptal seznam řečníků, včetně Dr. Helen Caldicott ( IfYouLoveThisPlanet ) a jaderné moc expert Arnie Gunderson ( Fairewinds ) (na live video krmení).

Dan Hirsch řeší městská rada a zabalené dům v San Clemente, CA.

Občané San Clemente dát Dan Hirsch bouřlivé ovace.

Konečný řečníkem byl Daniel Hirsch z CommitteeToBridgeTheGap.org, jadernými experty a politiky lektor jaderného na UC Santa Cruz.

O pár dní později městská rada jednomyslně hlasovala pro schválení zprávy o zaměstnance, která dělala důrazná doporučení k řešení mnoha otázek bezpečnosti s písněmi a jejich radioaktivního odpadu. [Viz mapa evakuace a jaderné otázky - městská rada jednomyslně hlasy pro, Stojan s námi na největší obavy, (kromě okamžité vypnutí )
]

Zde je to, co Hirsch měl říci na dvě části - prezentace a Q & A.

Pro více informací:

CommitteeToBridgeTheGap.org

SanClementeGreen.com
SanOnofre.com
AceHoffman.org
ROSE residentsorganizedforasafeenvironment.wordpress.com
NIRS.org
BeyondNuclear.org
NukeFree.org

http://ifyoulovethisplanet.org

=======
Chcete-li pomoci udržet EON práci děje, prosím, podívejte se na všechny možnosti, na podporu našeho darování stránce nebo si můžete také poslat šek vystaven na EON k EON, POB 1047, Bolinas, CA
Nebo ... prostě:

Facebook Cvrlikání E-mail Linkedin Digg Vynikající Reddit StumbleUpon

O admin

James brdo a Mary Beth Brangan spravovat tento blog, stejně jako Planetarian Perspektivy . Oceňovaná výrobci médií, jakož i pedagogy a organizátory komunity, se co-přímý EON - Ekologické Možnosti sítě . Kanál EON YouTube má více než 600 pracovních míst a více než 3000 účastníků.
Tento záznam byl zaslán v Nezařazené . Záložka permalink .

5 Reakce na jadernou ruskou ruletu v Kalifornii - Dan Hirsch na San Onofre

  1. Pingback: Úniky, Meltdown, Meltthrough, Meltout, ... «internationalnucleareventscale7

  2. Pingback: Dr. Helen Caldicott Rozhovory Arnie Gundersen: Fresh Zpráva o Fukušimě (Audio): Melted jádrem Hit podzemních vod, vyteče Mimochodem, podzemních Již Kontaminované, masivní kontaminaci oceánu

  3. Pingback: Čerstvé zprávy o Fukušimě

  4. Gene Kámen říká:

    Dan odvedl skvělou práci, která večer dělat případ vypnutí San Onofre. Děkujeme všem, kteří pomohli dát dohromady.

  5. Pingback: Wake-Up Call od Fukušimy - Uncensored | eon3EMFblog.net

Dovolená jeden Namítat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>