Po Fukušime, čo? - EON Nuke Digest 6-21-11

Facebook Cvrlikání Email Linkedin Digg Vynikajúci Reddit Naraziť Na

Je "jadrová renesancia" DOA?
Príliš skoro na to povedať. Ale, ako dnešné príbehy ukazujú, existujú náznaky, že - napriek dotácií, čiapky zodpovednosti, záruk za pôžičky, priateľov na vysokých miestach a hlbokými vreckami pre PR - jadrový priemysel je aspoň na lanách.

Správa ukazuje, Fukushima jadrová energia môže nikdy byť bezpečné a lacné Damian Carrington - Guardian UK
Prvý "nezávislý" preskúmanie zlyhanie bezpečnostných počas japonskej jadrovej katastrofy odhaľuje niektoré mrazivo zjavné "lekcie", je potrebné sa poučiť
... Použil som úvodzovky na slovo "nezávislý", pretože správa pochádza z Medzinárodnej asociácie pre atómovú energiu (pdf) (MAAE), ktorá, zatiaľ čo nezávislé Japonska, je ďaleko od nezávislý jadrový priemysel bol založený na podporu. Ale tento konflikt záujmov je zistenie odborníkov MAAE more prekvapujúce len ....
Takže poďme sa pozrieť na niektoré z 15 záverov a 16 lekcií (som upravil tak trochu pre stručnosť) .... Prečítajte si viac

Midwest Záplavy: Obaja Nebraska Nuke stanice ohrozené
Podľa rady Ananda

20.júna UPDATE: 17. júna, NRC vydal ďalšiu správu o udalosť Fort Calhoun. Diera v podlahe (spôsobený tým, čo?), Viedlo k povodniam, ohrozujúce čerpadla. "Záplavy cez toto prenikanie by ovplyvnili schopnosť stanica surovej vody čerpadlá plniť svoje funkcie na zmiernenie nehoda dizajnu."

Asi 5 miliónov * akrov v kukuričnom pásu v USA boli zaplavené, ktorý bude špica náklady na plyne a potravín v priebehu niekoľkých nasledujúcich mesiacov. Horšie je, že niekoľko jadrových elektrární sedieť v zaplavených rovinách. Obe jadrovej elektrárne v Nebraske sú čiastočne ponorené a FAA vydal bezletovej objednávky nad oboma z nich.

7. júna, Fort Calhoun jadrových elektrární podala Alert sa jadrový regulačný Komisia po tom, čo vypukol požiar v rozvádzači miestnosti. Počas akcie, "vyhoreného ochladzovací bazén palivo bolo stratené" keď dvaja palivové čerpadlá zlyhalo pre asi 90 minút.

NPPD: Nuke Plant Mohol by byť vypnutý "za tri sekundy," Kritici Still Worry
Joe Jordánsku dňa 21.júna 2011
Napriek pokračujúcej a rastúce povodňovej starosti nehovoria ľudí, ktorí spúšťajú Nebraska jadrovú elektráreň, ktorá je navrhnutá podobne rozbitú reaktora v Japonsku, že zariadenie 70 míle od Lincoln a Omaha je náhoda raz dôjde.

Stúpajúci vodou, padajúce žurnalistika
By Dawn Stover | Bulletin atómových vedcov

... Zlyhanie štvrtej panstva. Noviny a webové stránky po celej krajine boli hlásené na záplavy a požiaru na Fort Calhoun, ale väčšina článkov jednoducho prerozprávať a opakovať informácie od NRC a ÚOOÚ tlačových správ, ktoré agregátory a bloggerov potom, podľa poradia, jednoducho vybrať a vložiť. Dokonca Omaha World-Herald neposlal miestnej reportéri na pokrytie príbeh; namiesto toho, noviny publikovali článok o nedávnom požiari napísal Associated Press reportéri - založená v Atlante a Washingtone.

Vyškriabal na ručné reaktora, požičiavanie zariadenia: Správa ukazuje, Japonsko atómovka rastlín nepripraveného AP / Wash Príspevok
TOKYO - Nová správa hovorí, že japonská cunami-pustošili jadrovej elektrárne bol tak pripravený na katastrofu, že zamestnanci museli priniesť ochranných pomôcok a núdzové manuál od vzdialených budovách a požičiavať si vybavenie od dodávateľa.

Správa, prepustený sobotu prevádzkovateľom zariadení Tokyo Electric Power Co., je založená na rozhovoroch pracovníkov a údajov rastlín. Je vykresľuje chaos uprostred zúfalej a nakoniec neúspešného boja na ochranu Fukushima Dai-ichi jadrovej elektrárne od zrútenia, a ukazuje, že pracovníci bojoval s neznámym zariadením a strach z ožiarenia.

Správa: Tritium Úniky Nájdené 3/4 amerických jadrových
Jeff Donn
Braceville, Ill. - Rádioaktívne trícium unikla z troch štvrtín amerických komerčných jadrových elektrární lokalít, často do podzemných vôd skorodovaný, podzemné potrubie, Associated Press vyšetrovanie ukáže.

Zakopanie našimi hlavami v nakladaní s rádioaktívnymi Sand
Leslie Savan
Japonsko je najviac atómovka-báť krajina na svete-Hirošimy a Nagasaki sa o to, a Godzilla je jedným zo spôsobov, ktoré som učil svoje deti, aby nikdy nezabudnem. Japonci prijať také starostlivosti, aby ich mrakodrapy, mosty a tunely zemetrasenia-dôkaz, že väčšina z nás predpokladal, že by ísť ešte ďalej chrániť svoje jadrové reaktory ... kým tieto jadrá začal roztavenie ako uzlov na poistkou po piatkovom cunami.

Takže ak jadrovej tavenie, čiastočné alebo úplné, mohlo by sa stať, mohlo by sa stať kdekoľvek, a všetky tie obrazy automobilov a budov hojdanie v atramentu čiernej vody ako katastrofa, filmové rekvizity nesú veľmi bezprostredné zmysel pre varovanie. Sú pripomienkou toho, ako krehká celý svet je-a ako krehká sú mentálne zadržiavacie systémy, ktoré používame, aby sa zabezpečilo, že sami seba, čo robíme v mene nášho spôsobu života je bezpečný, zdravý a vpravo.

... Má niečo z toho tlmený nadšenie tým pravým pre americkú výnimočnosti, na "vytváranie vlastnú realitu" ako najväčší ríše na bloku? ani nie. Niektoré pravdy sa ukázalo byť nefunkčné, ako je napríklad, že ceny bývania by vždy ísť hore, alebo že by sme čeliť "atómový hríb", keď sme nemali poslať armádu proti Saddámovi. Že rádioaktívny mrak, je viac pravdepodobné, že drift našu cestu k prevažujúci prúdy vzduchu z jadrových reaktorov, ktoré sme navrhli sami (GE navrhnutá šesť a postavená tri Fukušime sa rozpadajúcich reaktory) je tak šokujúce, že je to najlepšie zamietol ako súčasť ľavica "agendy . "Či je to, čo Glenn Beck urobil Pondelok, trval na tom, že (dokonale racionálne) hovorí o japonskej jadrovej katastrofy je podnecoval nikto iný ako George Soros a Tides Foundation.

Cold Comfort v Senáte jadrovú bezpečnosť vypočutie
George zreničky
... Komisári tiež nemal žiadne odpovede o tom, ako opraviť záložné napájacie systémy, ktoré aj naďalej vychladnúť jadrový materiál v prípade veľkého výpadku prúdu. Batérie vo Fukušime sa uchádzal o púhych osem odpracované hodiny ani zďaleka dosť dlho. V Spojených štátoch, štandardná dĺžka je len štyri hodiny. "To je niečo, čo sa musíme pozrieť do a prijať opatrenia," povedal komisár George Apostolakis. "Nie som si istý, čo by bolo, že akcie."

Uprostred týchto menej ako inšpirujúce odpovedí, komisári NRC sa snažili bagatelizovať možnosť podobných dianie tu v každom prípade. "Pravdepodobnosť, že sa niečo také deje v Spojených štátoch, je veľmi, veľmi malý," povedal Jaczko. Senátor Barbara Boxer, ktorý predsedá výboru, požiadal komisár William Magwood do zoznamu štyri alebo päť oblastí znepokojenie nasledujúce Fukušime, a nemohol poskytnúť žiadne. On odpovedal namiesto toho, že "nemôžete predvídať udalosti, ktoré sa stane v budúcnosti. Musíte byť schopní sa dostať z nech sa stane čokoľvek. "

Fukušima a Mass Media Meltdown:
Následky s Pro-nukleárnej Corporate Press
Keith harmon sneh 19.června 2011 ConsciousBeingAlliance.com

Sociologické a technologické diskusie - v dôsledku jadrovej apokalypsy out-of-ovládanie v Japonsku - riešenie kompromis verejného zdravia a bezpečnosti, vytvorený zlyhanie západných firemné hromadných oznamovacích prostriedkov, aby spravodlivo správu o, mierne vyšetrovať, alebo dokonca mierne napadnúť jadrovej energetiky.

Autorovho poznámka, 19. júna 2011:
Nasledujúca správa bola písaná po učenia o pre-jadrovú a právnických zaujatosti Spoločnosti environmentálnych novinárov. To bol pôvodne publikovaný hlasom NEWS, Winstead CT, v roku 2001 a bol pôvodne titulovaná "Potenciál dôsledky pre-jadrovú Press." Urobil som pár drobných zmien, dodal hypertextové odkazy, a vloží niekoľko poznámok v zátvorkách [] ... ,

US Nuke Regulátory oslabiť bezpečnostné pravidlá
Jeff Donn
NEW JERSEY - Federálny regulátori boli úzko spolupracuje s jadrovú energetiku, aby starnutie reaktorov národa pôsobiaci v rámci bezpečnostných noriem tým, že opakovane oslabenie týchto noriem, alebo jednoducho, že o nich presadiť, vyšetrovanie The Associated Press našiel.


Fukushima pracovníci museli priviezť vlastnú ochranných pomôcok
Mari Yamaguchi
TOKYO - Nová správa hovorí, že japonská cunami-pustošili jadrovej elektrárne bol tak pripravený na katastrofu, že zamestnanci museli priniesť ochranných pomôcok a núdzové manuál od vzdialených budovách a požičiavať si vybavenie od dodávateľa.

Jadrová kríza v Japonsku - NIRS - Jadrové informácie a zdrojov službe
UPDATE, piatok 17. júna 2011. Tam boli rastúce správy o rádioaktívnych "hotspoty", bolo nájdené okolo Japonska, a to najmä v oblasti mimo, ale v blízkosti evakuačné zóny samozrejme, ale aj celkom ďaleko. Napríklad, Wall Street Journal dnes na hotspot nájdené v prefektúre Chiba 120 míľ od Fukushima Daiichi a nie príliš ďaleko od Tokia. Objavili sa správy o zvýšených hodnôt v Tokiu samotnom, a cez severné Japonsko.

Od Hirošimy k Fukushima
Jonathan Schell
... Niektorí navrhli, že s ohľadom na nový vývoj by sme mali opustiť jadrovú energiu. Mám iný návrh, možno viac v súlade s zvláštne povahe nebezpečenstvo. Zastavme a študovať záležitosť. ako dlho? Plutónium, súčasť jadrového odpadu, má polčas rozpadu 24.000rok, čo znamená, že polovica z toho je transformovaná do iných prvkov pomocou rádioaktívneho rozpadu. To naznačuje časové meradlo. Nebudeme unáhlené, keď budeme študovať vec len polovicu tohto polčasu, 12000 rok. V intervale, môžeme vykonať hľadanie bezpečných nových zdrojov energie, okrem iného užitočné snaženie. Potom snáď budeme natoľko múdri, aby sa dobre využiť rozdelenej atómu.

CROSBY, Stills & NASH, JACKSON BROWNE Bonnie Raitt, JOHN HALL, The Doobie Brothers, Jason Mraz, TOM MORELLO, Kitaro, sladkým medom v skale JONATHAN WILSON A ĎALŠIE vykonať Benefičný koncert NA PODPORU DISASTER úsilie pomôcť v Japonsku a NON-nukleárnej skupiny po celom svete.

"Katastrofa vo Fukušime je nielen pohroma pre Japonsko. Je to globálny katastrofa. Prišli sme spolu už cez kultúrne hranice, politické a generačných hraníc, volať na zmeny v spôsobe, akým využívame energiu, a v tom, ako sme vykonávať hľadanie pre riešenie problémov, ktorým čelia ľudstvo, "hovorí Jackson Browne. "Pripájame s ľuďmi v Japonsku, a ľudí na celom svete, ktorí veria v non-jadrovej budúcnosti."

Jadrová Endgame začína v Nemecku
R. Andreas Kraemer
Nemecko môže byť tiež považovaná za krajinu, kde začal koncovka jadrovej energie. Konzervatívny a pre-business nemecká vláda navrhla zákon, ktorý vypnutie všetkých jadrových elektrární do konca roka 2022. hlasovania ukazujú, že 85 percent Nemcov chcú jadrovú energiu, ktoré majú byť vyradený do desiatich rokov. Jasná technická a ekonomická vízia čisté energetickej budúcnosti, a obnovenej odhodlanie pre racionálne politiky energie, palivá túto požiadavku.

Koniec jadrových
New Worldwatch Institute Report, Časovaná v spojení s Černobyľu výročia, seriály Nuclear Industry bola na poklese ešte predtým, ako Fukušima

Washington, DC-Ešte pred katastrofou vo Fukušime, svetový jadrový priemysel bol v jasnej úpadku, podľa novej správy z Worldwatch Institute. Správa, ktorá Worldwatch poveril mesiacov pred začiatkom krízy Fukušima, maľuje ponurý obraz starnúcej priemysle nie je schopný držať krok so svojimi konkurentmi z obnoviteľných energií.

Ak chcete stiahnuť zadarmo kópiu tejto správy, kliknite tu .

Big Fukushima Lie Flies High
Karl Grossman
Globálne jadrový priemysel a jeho spojenci vo vláde robia zúfalej snahe zakryť dôsledky Fukushima Daiichi jadrovej katastrofy. "Veľká lož letí vysoko," komentuje Kevin Kamps organizácie Beyond Nuclear.

Nielen že je to jadrová prevádzkareň snažia, aby to vyzeralo ako Fukušima katastrofa nestalo ísť tak ďaleko, že tvrdí, že tam bude "žiadne účinky na zdravie", v dôsledku toho, ale to sa pohybuje vpred na "jadrové renesancie," jeho plán postaviť ďalšie jadrové elektrárne.

Vskutku, budúci týždeň vo Washingtone, dvojdňový "Zvláštne summit o novej jadrovej energie" sa bude konať zahŕňajúce významných výrobcov jadrových elektrární, vrátane General Electric, výrobca Fukušima plantsand US vládnych úradníkov ....

Sú sme na pokraji Zakopanie Nuke Power Forever?
Harvey Wasserman
To môže byť história chvíle definitívne obrátilo proti atómovej energie.

Aby bolo jasno: sme stále potrebné, aby tvrdo bojovať, aby pochovať úverových reaktor záruky v Spojených štátoch. Tam sú paralelné boja v Číne, indickej, Anglicko, Francúzsko a Južnej Kórey.

Veľký strach, je, že kým je zatvorené každý reaktor na tejto planéte, nikto z nás je naozaj bezpečné z iného rádioaktívneho Horror Show.

Tak moment je jasne označená vo Fukušime troma reaktormi a rádioaktívneho paliva fondu stále neskrotnej po troch mesiacoch, s hrozné potenciál urobiť oveľa viac škody ako apokalyptickej Videli sme dokonca k dnešnému dňu.

Stmievanie Jadrová budúcnosť
Louise LOFTUS Publikované: 14. júna 2011
PARÍŽ - Tri mesiace po japonskej najhoršie zemetrasenie v modernej doby, totálny kolaps v jadrovom reaktore Fukušima Daiichi sa zdá, že bola odvrátená. Či To isté možno povedať o jadrovom priemysle, sa ešte len ukáže.

TEPCO A TBS Cam Show Vapor Gejzíry 18.června


Spor Vermont Yankee jadrovej elektrárne
Tieto prietokové ohrievače možno vidieť najlepšie po 4:15, ale môže byť videný ako už v 3:30 zdobenie o mraky pohybujúce sa medzi nami rastliny a vačkou ...

Vermont Yankee - Bernie Sanders

Má US Objednané News Blackout Over zmrzačený Nebraska jadrové elektrárne?

Šokujúca správa pripravená ruskej Federálnej agentúry pre atómovú energiu (FAAE) Na základe informácií, ktoré im poskytujú Medzinárodnej agentúry pre atómovú energiu (MAAE) sa uvádza, že režim Obama nariadil "absolútnu a úplnú" správy zatemnenie týkajúce sa akékoľvek informácie o okolí katastrofálne zrútenie závodu Fort Calhoun jadrovej elektrárne nachádzajúcej sa v Nebraske.
Podľa tejto správy, Fort Calhoun jadrovej elektrárne utrpela "katastrofálne stratu chladenie" k jednému z jeho nečinnosti vyhoretého paliva tyčí bazénov 7. júna po tom, čo tento závod bol zatopený vodou spôsobené thehistoric povodňami rieky Missouri, ktorá vyústila v ohni pôsobiť Federal Aviation agentúru (FAA), vydať "zákaz no-fly" cez oblasti.
Hoci táto správa potvrdzuje nezávislé údaje v Spojených štátoch "zanedbateľné uvoľnenie jadrových plynov", vzťahujúce sa k tejto nehode, varuje, že by Obama režimy censoring tejto udalosti pre "politické účely" riskuje "vážne BlowBack" z americkej verejnosti by mala získajú vedomosti o tejto bytosti skryté z nich.

Snáď ešte viac smutne pre americký ľud je to správa o tom, že režim Obama je "chodí v synchronizované" s Japonskom v snahe udržať pravdu jadrových havárií z ich občanov; ktorý v prípade Japonca môžu byť označené ako strašný ako nové dôkazy ukazujú na ne s vedomím, počas niekoľkých hodín Veľkej cunami, že ich atómové reaktory sa roztavený, ale až dnes nariadil evakuáciu tehotných žien, z toho, čo sa nazýva "radiácie iba hotspoty. "
Prečítajte si celý príbeh tu

New NASA Research ukazuje možnú HAARP pripojenie v Japonsku zemetrasenie, cunami
Nedávne údaje pustené Dimitar Ouzounov a kolegami z NASA Goddard Space Flight Center v Marylande zdôrazňuje niektoré podivné atmosferické anomálie celom Japonsku len pár dní pred masívnom zemetrasení a cunami zasiahlo 11. marca.

Zdanlivo nevysvetliteľné a rýchly ohrev ionosféry priamo nad epicentrom dosiahol maximálny iba tri dni pred zemetrasenie, podľa satelitných pozorovaní, čo naznačuje, že v réžii energie vyžarovanej z vysielačov používaných v HAARP (HAARP) môže boli zodpovedný za vyvolanie zemetrasenia.

Publikované v Massachusetts Institute of Technology (MIT) zverejnenie Technology Review,
=======
Ak chcete pomôcť udržať EON prácu deje, prosím, pozrite sa na všetky možnosti, na podpory na našej darovanie stránke alebo si môžete tiež poslať šek vystavený na EON na EON, POB 1047, Bolinas, CA
Alebo ... len:

Facebook Cvrlikání Email Linkedin Digg Vynikajúci Reddit Naraziť Na

O admin

James niteľnice a Mary Beth Brangan spravovať tento blog, rovnako ako Planetarian Perspektívy . Oceňovaná výrobcovia médií, ako aj pedagógmi a organizátormi komunity, oni čo-priamy EON - Ekologické Možnosti siete . Kanál EON YouTube má viac ako 600 pracovných miest a cez 3000 predplatiteľov.
Tento záznam bol zaslaný v Nezaradené . Záložka permalink .

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Môžete použiť tieto HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>