Po Fukušime, čo? - EON Nuke Digest 6-21-11

Facebook Neštebotajú E-mail Linkedin Digg Vynikajúce Reddit StumbleUpon

Je "jadrová renesancia" DOA?
Príliš skoro na to povedať. Ale, ako dnešné príbehy ukazujú, existujú náznaky, že - napriek dotácií, čiapky zodpovednosti, záruk za pôžičky, priateľov na vysokých miestach a hlboko do vrecka pre PR - jadrový priemysel je aspoň na lanách.

Správa ukazuje, Fukušima jadrová energia môže nikdy byť bezpečné a lacné Damian Carrington - Guardian UK
Prvý "nezávislý" preskúmanie zlyhanie bezpečnostných počas japonskej jadrovej katastrofy odhaľuje niektoré mrazivo zjavné "lekcie", je potrebné sa poučiť
... Použil som úvodzovky pri slove "nezávislý", pretože správa pochádza z Medzinárodnej asociácie pre atómovú energiu (pdf) (MAAE), ktorá je síce nezávislá Japonska, je ďaleko od nezávislý jadrový priemysel bol založený na podporu. Ale tento konflikt záujmov je zistenie odborníkov MAAE more prekvapujúce len ....
Takže poďme sa pozrieť na niektoré z 15 záverov a 16 lekcií (ja som upravil tak trochu pre stručnosť) .... Prečítajte si viac

Midwest Povodne: Obaja Nebraska Nuke stanice ohrozené
By RADY Ananda

20.júna UPDATE: 17. júna, NRC zverejnila ďalšiu správu udalosť Fort Calhoun. Diera v podlahe (spôsobené tým, čo?), Viedol k povodniam, ohrozuje čerpadlá. "Záplavy prostredníctvom tohto prenikaniu by ovplyvnili schopnosť stanica surovej vody čerpadla k výkonu svojej funkcie, zmiernenie nehoda návrhu."

Asi 5 miliónov * akrov v kukuričnom pásu USA zaplavili, ktorá bude špica ceny zemného plynu a potravín v priebehu niekoľkých najbližších mesiacov. Horšie je, že niektoré jadrové elektrárne sedieť v zaplavených rovinách. Obe jadrovej elektrárne v Nebraske čiastočne ponorené a FAA vydal bezletovej objednávky nad oba.

Dňa 7. júna Fort Calhoun z jadrových elektrární podala Alert s Nuclear Regulatory Commission potom vypukol požiar v rozvádzači miestnosti. Počas akcie, "vyhoretého paliva chladenie pool bol stratený", keď dvaja palivové čerpadlá zlyhal asi 90 minút.

NPPD: Nuke rastlina mohla byť Shut Down "za tri sekundy," Kritici Still Worry
Tým, Joe Jordan dňa 21.júna 2011
Cez pokračujúce a rastúce povodňovej starosti nehovoria ľudí, ktorí spúšťajú Nebraska jadrovej elektrárne, ktorý je navrhnutý tak podobný havarovanej reaktora v Japonsku, že zariadenie, 70 míľ od Lincoln a Omaha je nehoda dôjde.

Rastúce voda, padajúce žurnalistika
By Dawn Stover | Bulletin atómových vedcov

... Zlyhanie štvrtého stavu. Noviny a webové stránky po celej krajine hlási na záplavy a oheň vo Fort Calhoun, ale väčšina článkov iba parafrázovať a opakovať informácie z NRC a ÚOOÚ tlačových správ, ktoré agregátory a bloggerov potom zase jednoducho vybrať a vložiť. Dokonca aj Omaha World-Herald neposlal miestnym novinárom na pokrytie príbeh; namiesto toho, noviny uverejnil článok na nedávny požiar napísal Associated Press novinári - so sídlom v Atlante a Washingtone.

Vyškriabal sa na manuál reaktora, požičiavanie zariadenia: Report ukazuje, Japonsko Nuke rastlín nepripraveného AP / Wash Príspevok
TOKYO - nová správa hovorí, že japonská cunami-pustošili jadrovej elektrárne bol tak pripravený na katastrofu, že robotníci museli priniesť osobné ochranné pracovné prostriedky a núdzové manuál od vzdialených objektov a požičať si vybavenie od dodávateľa.

Správa, vydala sobotu prevádzkovateľom zariadení Tokyo Electric Power Co., je založená na rozhovoroch pracovníkov a dát rastlín. To zobrazí chaos uprostred zúfalej a nakoniec neúspešnom boji na ochranu Fukushima Dai-ichi jadrovej elektrárne od zrútenia, a ukazuje, že pracovníci bojoval s neznámym zariadením a strach z ožiarenia.

Správa: trícia Úniky nájdete na 3/4 amerických jadrových zariadení
Jeff Donn
Braceville, Ill. - Rádioaktívne trícium unikla z troch štvrtín amerických komerčných jadrových elektrární lokalít, často do podzemných vôd skorodovaný, podzemné potrubie, Associated Press vyšetrovanie ukáže.

Zakopávanie hlavu do piesku Radioactive
Leslie Savan
Japonsko je najviac Nuke, sa báť krajiny na svetovej Hirošimy a Nagasaki sa o to, a Godzilla je jedným zo spôsobov, ktoré som učil svoje deti nikdy nezabudnem. Japonci prijať taká starostlivosť, aby ich mrakodrapy, mosty a tunely zemetrasenie dôkaz, že väčšina z nás predpokladal, že by som išiel ešte ďalej chrániť svoje jadrové reaktory ... a to až do jadra začal roztavenie ako uzlov na poistku po piatkovej cunami.

Takže ak jadrovej tavenie, čiastočné alebo úplné, mohlo by sa stať, mohli by sa stať kdekoľvek, a všetky tie obrázky áut a budov urastené v atramentu čierna voda ako katastrofa, filmové rekvizity nesú veľmi bezprostredný pocit varovanie. Sú pripomienkou toho, ako krehký je celý svet, a ako krehké sú mentálne uzatváracie systémy, ktoré používame na zaistenie sami seba, že nech robíme v mene nášho spôsobu života je bezpečný, zdravý a vpravo.

... Má niečo z toho tlmiť nadšenie ten správny pre americké výlučnosti, k "vytváraniu vlastnú realitu" ako najväčší ríše na bloku? Nie tak celkom. Niektoré pravdy sa ukázalo byť nefunkčné, podobne ako napríklad, že ceny bývania bude vždy ísť hore, alebo že by sme čeliť "atómový hríb", ak by sme nemali poslať armádu proti Saddámovi. To rádioaktívny mrak, je viac pravdepodobné, že unášať svoju cestu na prevažujúci prúdy vzduchu z jadrových reaktorov, ktoré sme navrhli sami (GE navrhol šesť a postavil tri Fukušime rozpadajúce reaktorov), je tak šokujúce, že je to najlepšie, zamietol ako súčasť ľavica "agendy ". Čo je to, čo Glenn Beck urobil Pondelok, trval na tom, že (dokonale racionálne) hovorí o Japonská jadrová katastrofa je podnecoval nikto iný ako George Soros a Tides Foundation.

Cold Comfort v Senáte pre jadrovú bezpečnosť vypočutie
George zreničky
... Komisári tiež nemal žiadne odpovede o tom, ako opraviť záložné napájacie systémy, ktoré aj naďalej ochladzovať jadrový materiál v prípade veľkého výpadku prúdu. Batérie vo Fukušime sa uchádzal o púhych osem odpracované hodiny ani zďaleka dosť dlho. V Spojených štátoch, štandardná dĺžka je len štyri hodiny. "To je niečo, čo sa musíme pozrieť do a konať," povedal komisár George Apostolakis. "Nie som si istý, čo by bolo, že akcie."

Uprostred týchto menej ako inšpirujúce odpovede, komisári NRC snažili bagatelizovať možnosť podobných dianie tu v každom prípade. "Pravdepodobnosť, že sa niečo také deje v Spojených štátoch, je veľmi, veľmi malý," povedal Jaczko. Senátor Barbara Boxer, ktorý predsedá výboru, spýtal sa komisár William Magwood do zoznamu štyri alebo päť oblastí nasledujúce Fukušime, a nemohol poskytnúť žiadne. On odpovedal namiesto toho, že "nemôžete predvídať udalosti, ktoré sa stanú v budúcnosti. Musíte byť schopní sa dostať z čo sa stane. "

Fukushima a Mass Media Meltdown:
Následky pronukleární Corporate Press
Keith Harmon sneh 19.června 2011 ConsciousBeingAlliance.com

Sociologický a technologické diskusie - v dôsledku jadrovej apokalypsy out-of-control v Japonsku - riešenie kompromis verejného zdravia a bezpečnosti vytvorené zlyhanie západných firemné hromadných oznamovacích prostriedkov, aby spravodlivo správu o, mierne vyšetrovať, alebo dokonca mierne napadnúť jadrovej energetiky.

Poznámka autora, 19. júna 2011:
Nasledujúca správa bola napísaná po poznávaní pre jadrovými a firemné zaujatosť Spoločnosti environmentálnych novinárov. To bolo pôvodne publikovaný hlasom NEWS, Winstead CT, v roku 2001 a bol pôvodne s názvom "Potenciál dopady pronukleární Press." Urobil som niekoľko drobných zmien, dodal hypertextové odkazy, a vložili niekoľko poznámok v zátvorkách [] ... ,

US Nuke Regulátory oslabiť bezpečnostné pravidlá
Jeff Donn
NEW JERSEY - Federálny regulátori úzko spolupracuje s jadrovú energetiku, aby starnúcich reaktorov národa pôsobí v rámci bezpečnostných noriem tým, že opakovane oslabenie týchto noriem, alebo jednoducho nie je na ich presadzovanie, vyšetrovanie The Associated Press našiel.


Fukushima pracovníci museli priviezť vlastnú ochranných pomôcok
Mari Yamaguchi
TOKYO - nová správa hovorí, že japonská cunami-pustošili jadrovej elektrárne bol tak pripravený na katastrofu, že robotníci museli priniesť osobné ochranné pracovné prostriedky a núdzové manuál od vzdialených objektov a požičať si vybavenie od dodávateľa.

Jadrová kríza v Japonsku - NIRS - Jadrové informácie a Resource Service
UPDATE, piatok 17. júna 2011. Boli rastúce správy o rádioaktívnych "hotspoty" bolo nájdené po Japonsku, a to najmä v oblasti mimo, ale v blízkosti evakuačné zóny samozrejme, ale aj celkom ďaleko. Napríklad, Wall Street Journal dnes na hotspot nájdené v prefektúre Chiba 120 míľ od Fukushima Daiichi a nie príliš ďaleko od Tokia. Objavili sa správy o zvýšených čítania v Tokiu sám, a naprieč severným Japonsku.

Od Hirošime na Fukushima
Jonathan Schell
... Niektorí navrhli, že s ohľadom na nový vývoj by sme sa mali vzdať jadrovej energie. Mám iný návrh, možno viac v súlade s podivnou povahu nebezpečenstva. Zastavme a študovať veci. Na ako dlho? Plutónium, súčasť jadrového odpadu, má polčas rozpadu 24000 rok, čo znamená, že polovica z toho je transformovaná do iných prvkov pomocou rádioaktívneho rozpadu. To naznačuje časové meradlo. Nebudeme strmý, ak budeme študovať záležitosť len polovicu tohto polčasu, 12000 rok. V čase, môžeme hľadanie bezpečných nových energetických zdrojov, okrem iného užitočné úsilie. Potom snáď budeme natoľko múdry, aby dobre využiť rozdelenej atómu.

Crosby, Stills & Nash, JACKSON BROWNE, Bonnie Raitt, JOHN HALL, Doobie BROTHERS, Jason Mraz, Toma Morella, Kitaro, sladkým medom v skale JONATHAN WILSON A ĎALŠIE na vykonanie Benefičný koncert NA PODPORU katastrof úsilie v Japonsku a NON-nukleárna skupiny po celom svete.

"Katastrofa vo Fukušime nie je len pohroma pre Japonsko. Je to globálny katastrofa. Prišli sme spolu už cez kultúrne hranice, politické a generačné hranice, požadovať zmeny v spôsobe, akým používame energiu, a v tom, ako sme viesť k hľadaniu riešení problémov, ktorým čelí ľudstvo, "hovorí Jackson Browne. "Pripájame sa s ľuďmi v Japonsku, a ľudí na celom svete, ktorí veria v non-nukleárnej budúcnosť."

Jadrová Endgame začína v Nemecku
R. Andreas Kraemer
Nemecko je možné považovať za krajinu, kde začal koncovka jadrovej energie. Konzervatívny a pre-business nemecká vláda navrhla zákon, ktorý vypnutie všetkých jadrových elektrární do konca roka 2022. verejnej mienky ukazujú, že 85 percent Nemcov chcú jadrovú energiu, ktoré majú byť vyradený do desiatich rokov. Jasný technickú a ekonomickú víziu čistej energetickej budúcnosti, a obnovený určenia pre racionálne politiky energie, paliva túto požiadavku.

Koniec jadrových
New Worldwatch Institute Report, Časovaná v spojení s Černobyľu výročia, ukazuje Jadrová energetika a priemysel v poklese ešte predtým, než Fukušima

Washington, DC-Ešte pred katastrofou vo Fukušime, svetový jadrový priemysel bol v jasnej úpadku, podľa novej správy Worldwatch Institute. Správa, ktorá Worldwatch poveril mesiacov pred začiatkom krízy Fukushima, maľuje ponurý obraz starnutia priemyslu, nie je schopný držať krok so svojimi konkurentmi z obnoviteľných energií.

Ak chcete stiahnuť zadarmo kópiu tejto správy, kliknite sem .

Big Fukushima Lie Flies High
Karl Grossman
Globálne jadrový priemysel a jeho spojenci vo vláde robia zúfalej snahe zakryť dôsledky Fukushima Daiichi jadrovej katastrofy. "Lož letí vysoko," hovorí Kevin Kamps organizácie Beyond Nuclear.

Nielen že je to jadrové inštitúcia snaží, aby to vyzeralo, ako Fukušima katastrofa nestalo ísť tak ďaleko, že tvrdí, že tam bude "žiadne účinky na zdravie", v dôsledku toho, ale to sa pohybuje dopredu na "jadrovej renesancie," jeho systém vybudovať ďalšie jadrové elektrárne.

Naozaj, budúci týždeň vo Washingtone, dvojdňové "Special Summit na novej jadrovej energie" sa bude konať za účasti významných výrobcov jadrových elektrární, vrátane General Electric, výrobca Fukušima plantsand US vládnych úradníkov ....

Sú sme na pokraji pochovávania Nuke Power Forever?
Harvey Wasserman
To môže byť história moment definitívne obrátila proti atómovej energie.

Aby bolo jasno: sme stále potrebné tvrdo bojovať, aby pochovali pôžičky reaktora záruky v Spojených štátoch. K dispozícii sú paralelné boje v Číne, indická, Anglicko, Francúzsko a Južnej Kórey.

Veľký strach, že až sa uzavrie každý reaktor na tejto planéte, nikto z nás je naozaj bezpečné z iného rádioaktívneho Horror Show.

Tak moment je zreteľne označený vo Fukušime tromi reaktory a rádioaktívneho paliva bazéna ešte neprebádané po troch mesiacoch, s hroznej potenciál urobiť oveľa viac apokalyptickej škody, než sme videli dokonca k dnešnému dňu.

Stmievanie Nuclear budúcnosť
Louise LOFTUS Publikované: 14.června 2011
PARÍŽ - Tri mesiace po Japonsku najhoršie zemetrasenie v modernej doby, celkom tavenie v jadrovom reaktore Fukušima Daiichi sa zdá, že bola odvrátená. Či to isté možno povedať o jadrovom priemysle, sa ešte len ukáže.

TEPCO A TBS Cam Show Vapor Gejzíry 18.června


Spor Vermont Yankee jadrovej elektrárne
Tieto prietokové ohrievače možno vidieť najlepšie po 04:15, ale môže byť videný ako už v 3:30 zdobenie o mraky pohybujúce sa medzi nami rastliny a vačkou ...

Vermont Yankee - Bernie Sanders

Má US Objednané News Blackout Over zmrzačený Nebraska jadrové elektrárne?

Šokujúca správa pripravená ruskej Federálnej agentúry pre atómovú energiu (FAAE) Na základe informácií, ktoré im poskytujú Medzinárodnej agentúry pre atómovú energiu (MAAE) sa uvádza, že režim Obama nariadil "celkové a úplné" správy výpadok týkajúce sa akýchkoľvek informácií o okolí katastrofálne zrútenie Závodu Fort Calhoun jadrovej elektrárne sa nachádza v Nebraske.
Podľa tejto správy, Fort Calhoun jadrovej elektrárne utrpeli "katastrofické straty chladenie", k jednému z jeho nečinnosti vyhoretého paliva tyčí bazénov dňa 7. júna po tom, čo tento závod bol zatopený vodou spôsobené thehistoric záplavami rieky Missouri, ktorý vyústil v ohni pôsobiť Federálna agentúra pre leteckú (FAA), vydať "zákaz no-fly" nad oblasťou.
Aj keď táto správa potvrdzuje, nezávislé meranie v Spojených štátoch "zanedbateľné uvoľnenie jadrových plynov", vzťahujúce sa k tejto nehode, varuje, že by Obama režimy censoring tejto akcie na "politické účely" riskuje "vážne spätný ráz", pred americkou verejnosťou by mali získajú vedomosti o tejto bytosti skryté z nich.

Snáď ešte viac smutne pre americký ľud, je to správa o tom, že režim Obama sa "chodí ako jeden muž" s Japonskom v snahe udržať pravdu jadrových havárií zo svojich občanov; ktoré sa v prípade Japoncov možno označiť ako strašný ako nové dôkazy ukazujú na ne s vedomím, počas niekoľkých hodín Veľké cunami, že ich atómové reaktory roztopil dole, ale len dnes nariadil evakuáciu tehotných žien od toho, čo sa nazýva "žiarenie len hotspotov. "
Prečítajte si celý príbeh tu

New NASA pre výskum ukazuje možnú HAARP pripojenie v Japonsku zemetrasenie, cunami
Nedávne údajov zverejnených Dimitar Ouzounov a kolegami z NASA Goddard Space Flight Center v Marylande, zdôrazňuje podivné atmosferické anomálie celom Japonsku len pár dní pred masívnom zemetrasení a tsunami udrela 11. marca.

Zdanlivo nevysvetliteľné a rýchly ohrev ionosféry priamo nad epicentrom dosiahol maximálny iba tri dni pred zemetrasením, podľa satelitných pozorovaní, čo naznačuje, že smerujúce energie vyžarovanej z vysielačov používaných v HAARP (HAARP), mohlo byť zodpovedný za vyvolanie zemetrasenia.

Uverejnené v Massachusetts Institute of Technology (MIT), zverejnenie Technology Review,
=======
Ak chcete pomôcť udržať EON prácu deje, prosím, pozrite sa na všetky možnosti, na podporu nášho darovanie stránke alebo si môžete tiež poslať šek vystavený na EON k EON, POB 1047, Bolinas, CA
Alebo ... proste:

Facebook Neštebotajú E-mail Linkedin Digg Vynikajúce Reddit StumbleUpon

O admin

James brdo a Mary Beth Brangan spravovať tento blog, rovnako ako Planetarian Perspektívy . Oceňovaná výrobcov médií, ako aj pedagógov a organizátorov komunity, ale čo-priamy EON - Ekologické Možnosti siete . Kanál EON YouTube má viac ako 600 pracovných miest a viac ako 3000 účastníkov.
Tento záznam bol zaslaný v Nezaradené . Záložka permalink .

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>