Loomapidajad surmava FIRE - Joanna Macy Intervjuu

Facebook Puperdama Post Linkedin Digg Maitsev Reddit Stumbleupon

Tuuma vastutust kui Spiritual Path
Eco-filosoof Joanna Macy, looja Nuclear Eestkoste mõiste, räägib vaimne väljakutseid ja võimalusi, mis on tuumaenergia ja tuumarelva selles EON video intervjuu.
See oli üle kahekümne aasta tagasi, kui tulevikus EON asutaja Mary Beth Brangan liitus "Fire Grupi uurida mõistet pikaajaline tuumaenergia vastutuse eesotsas Joanna Macy. Sellest ajast alates on Joanna on levinud seemne väärtused Nuclear Eestkoste üle maailma. See on kontseptsioon tehtud kiiresti asjakohast jätkuv Fukushima katastroof.


Rohkem infot:
JoannaMacy.net , RockyFlatsNuclearGuardianship.org , nonukes.org/ngl.htm

Tema on biograafiline väljavõte oma veebilehel:
"Eco-filosoof Joanna Macy, on õpetlane budismi, üldine süsteemide teooria ja sügav ökoloogia. Kinni häält liikumise rahu, õigluse ja ökoloogia, ta põimib stipendiumist neli aastakümmet aktivismi. Ta on loonud murranguline teoreetiline raamistik isiklike ja sotsiaalsete muutuste, samuti võimas töökoda metoodika kohaldamist.

"Tema ulatuslik töö on suunatud vaimne ja hingeline küsimusi tuumaenergia vanuse, kultiveerimiseks ökoloogilise teadlikkuse ja viljakas resonantsi vahel budistliku mõelnud ja kaasaegse teaduse. Mitmetahulisuse see töö on uurida tema raamatuid meeleheidet ja Personal Power Nuclear Age (New Society Publishers, 1983); Dharma ja Arengupank (Kumarian Press, 1985); Mõeldes nagu mägi (John Seed, Pat Fleming ja Arne Naess; New Society Publishers, 1988; New Society / New Catalyst, 2007); Vastastikune põhjuslikkuse budismi ja General Systems Theory (SUNY Press, 1991); Rilke on Tundideraamat (1996, 2005) ja tähistamine Suremus (2004) (koos Anita kärud, Riverhead); Tulles tagasi Life: Tavad Ühendage Our Lives, Meie Maailm (Molly Young Brown, New Society Publishers, 1998); Joanna mälestustes õigus laiendamine Circles (New Society, 2000); ja maailmas kui Lover, World Self (Parallaks Press, 2007), aastal Rilke, Harper One.

"Paljud tuhanded inimesed üle maailma on osalenud Joanna töötubades ja koolitustel. Tema rühm meetodeid, mida tuntakse tööd, uuesti Loob, on vastu võetud ja veel kohandatud laiemalt klassiruumid, kirikud ja esmatasandi korraldamine. Tema töö aitab inimestel muuta meeleheidet ja apaatia, nägu tohutu sotsiaalse ja ökoloogilise kriisi, konstruktiivseid, koostöö suurendamist. See toob uus võimalus näha maailma, nagu meie suuremad elusorganismi, vabastades meid eeldused ja hoiakud, mis nüüd ähvardab järjepidevus elu Maal.

"Joanna reisib laialdaselt loengute, töötubade ja koolituste Ameerikas, Euroopas, Aasias ja Austraalias. Ta elab Berkeley, California, lähedal oma lastele ja lastelastele. " Uuri rohkem.

=======
Selleks, et aidata hoida EON töö läheb, palun vaadake kõiki võimalusi abi meie annetus Page või võite saata tšekiga EON, et EON, POB 1047, Bolinas, CA
Või ... lihtsalt:

Facebook Puperdama Post Linkedin Digg Maitsev Reddit Stumbleupon

Umbes Admin

James Heddle ja Mary Beth Brangan hallata seda blogi samuti Planetarian perspektiivid . Auhinnatud meedia tootjad kui ka õpetajate ja kogukonna korraldajad, nad koostööd otsese EON - ökoloogilised valikud Network . EON YouTube kanal on üle 600 töökohta ja üle 3000 klienti.
See kirje oli postitatud Uncategorized . Järjehoidja permalink .

2 Responses to pidajad surmava FIRE - Joanna Macy Intervjuu

  1. Pingback: CHERNOBYL Fukushima - õppetunnid | eon3EMFblog.net

  2. Pingback: Loomapidajad Deadly Fire - EON Video

Jäta vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Võid kasutada neid HTML sildid ja atribuudid: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>