Loomapidajad surmava FIRE - Joanna Macy Intervjuu

Facebook Twitter Post Linkedin Digg Delicious Reddit Stumbleupon

Tuuma vastutust kui Spiritual Path
Eco-filosoof Joanna Macy looja Nuclear Eestkoste mõiste, räägib vaimset väljakutseid ja võimalusi, mis on tuumaenergia ja tuumarelva selles EON video intervjuu.
See oli üle kahekümne aasta tagasi, kui tulevikus EON kaasasutaja Mary Beth Brangan liitus "Fire Grupi uurida kontseptsiooni pikaajaline tuumaenergia vastutus eesotsas Joanna Macy. Sellest ajast alates on Joanna on levinud seeme väärtused Nuclear Eestkoste üle maailma. See on kontseptsioon tehtud kiiresti asjakohast jätkuv Fukushima katastroof.


Rohkem infot:
JoannaMacy.net , RockyFlatsNuclearGuardianship.org , nonukes.org/ngl.htm

Tema on biograafiline väljavõte oma veebilehel:
"Eco-filosoof Joanna Macy, on õpetlane budismis üldise süsteemide teooria ja sügav ökoloogia. Kinni hääl liikumise rahu, õigluse ja ökoloogia, ta põimuvad tema stipendiumi neli aastakümmet aktivismi. Ta on loonud murrangulisel teoreetiline raamistik isiklikke ja sotsiaalseid muutusi, samuti võimas seminar metoodika kohaldamist.

"Tema laiaulatusliku töö käsitleb psühholoogiline ja vaimne küsimusi tuumaenergia vanus, kasvatamise ökoloogilise teadlikkuse ja viljakas resonantsi vahel budistliku arvasin ja tänapäeva teadus. Mitmetahulisuse see töö on uurida tema raamatuid Meeleheide ja Personal Power Nuclear Age (New Society Publishers, 1983); Dharma ja Arengupank (Kumarian Press, 1985); Mõeldes nagu mägi (koos John Seed, Pat Fleming ja Arne Naess; New Society Publishers, 1988; New Society / Uus Catalyst, 2007); Vastastikune põhjuslikkus budismi ja General Systems Theory (SUNY Press, 1991); Rilke on Book of Hours (1996, 2005) ja tähistamine Suremus (2004) (koos Anita kärud, Riverhead); Tulevad tagasi elule: Tavad Ühenda meie elu, meie maailm (Molly Young Brown, New Society Publishers, 1998); Joanna mälestustes õigus laiendamine Circles (New Society, 2000); ja maailm Lover, maailma Self (Parallaks Press, 2007), aastal Rilke, Harper One.

"Tuhanded inimesed üle maailma on osalenud Joanna töötubades ja koolitustel. Tema rühm meetodeid, mida tuntakse tööd, uuesti Loob, on vastu võetud ja kohandatud veel laiemalt klassiruumides, kirikud ja esmatasandi korraldamine. Tema töö aitab inimestel muuta meeleheide ja apaatia, nägu tohutu sotsiaalne ja ökoloogiline kriis, konstruktiivseid, koostöö suurendamist. See toob uus viis näha maailma, nagu meie suuremad elav keha, vabastades meid eeldused ja hoiakud, mis nüüd ähvardavad järjepidevus elu Maal.

"Joanna reisib laialdaselt loengute, seminaride ja koolituste Ameerikas, Euroopas, Aasias ja Austraalias. Ta elab Berkeley, California, lähedal tema lapsed ja lapselapsed. " Uuri rohkem.

=======
Et aidata hoida EON töö läheb, palun vaadake kõik toetuse võimalusi meie annetus Page või võite saata ka tšekiga EON et EON, sünnikoht 1047, Bolinas, CA
Või ... lihtsalt:

Facebook Twitter Post Linkedin Digg Delicious Reddit Stumbleupon

Umbes Admin

James Heddle ja Mary Beth Brangan hallata seda blogi samuti Planetarian perspektiivid . Auhinnatud meedia tootjad kui ka kasvatajate ja ühenduse korraldajad, nad koostööd otsese EON - ökoloogilised valikud Network . EON YouTube kanal on üle 500 ametikohta ja üle 2000 klienti.
See kirje oli postitatud Uncategorized . Järjehoidja permalink .

2 Responses to pidajad surmava FIRE - Joanna Macy Intervjuu

  1. Pingback: Tšernobõli Fukushima - õppetunnid | eon3EMFblog.net

  2. Pingback: Loomapidajad Deadly Fire - EON Video

Jäta vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Kohustuslikud väljad on märgitud *

*

Võid kasutada neid HTML sildid ja atribuudid: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>