Hücre Towers Gölgesinde Yaşamak - Riskli İtfaiyeciler

Facebook Heyecan E-posta Linkedin Digg Lezzetli Reddit Stumbleupon


Kablosuz Anten Telekom Hedef Yangın Evleri Build-out
Rağmen yangın evlere kablosuz antenler yerleştirerek İtfaiyeciler Uluslararası Derneği muhalefet sadece bunu - Bolinas, CA böyle - telekom şirketleri yerel itfaiyeye basmaya devam edin. Vatandaşlar ve Yangın Yönetim Kurulu Üyeleri bu canlı 24 Ocak 2011 topluluk toplantısında bu evrensel konuyu incelemek. [Video için aşağı kaydırın]

" Uluslararası Birliği Ateş Fighters 'pozisyonu Ağustos 2004 yılında üyeliği kabul edilen, itfaiye tesisleri hücre kuleler ticari kablosuz altyapı bulma konusunda IAFF için kuleleri ve / veya antenler için baz istasyonları gibi itfaiye istasyonları kullanımını karşı olduğunu Düşük yoğunluklu RF / MW radyasyona maruz kalmanın sağlık etkileri en yüksek bilimsel liyakat ve bütünlüğü ile bir çalışmada kadar cep telefonu yayınlar iletim yapılır ve bu tür sitings üyelerimizin sağlığına zararlı olmadığı kanıtlanmıştır. "

Itfaiyeci Derneği RF radyasyon endişe Neden

Susan Foster, tıbbi sosyal hizmet uzmanı, tıbbi yazar ve başlatıcı ve şimdiye kadar yaşamış itfaiye yapılan ilk beyin çalışmanın organizatörü Aşağıda / 5 yıldır kendi istasyonunda bir hücre kulesi ile çalıştı, onu endişe verici test sonuçlarını açıklıyor.

Susan Dana Foster
_____________________________________________________________________________________________
15.957 Avenida Calma
Rancho Santa Fe, California 92091
(858) 756-3532

17 Ocak 2011

Susan Hackwood, Doktora,
İcra Direktörü, Bilim ve Teknoloji Kaliforniya Konseyi
Lora Lee Martin,
Yönetmen, Stratejik Politika Girişimleri ve Devlet İşleri
Bilim ve Teknoloji Kaliforniya Konseyi
5005 La Mart Drive, Suite 105 Riverside, CA 92507

Re: Akıllı Metre Sağlık Etki
(Güney Kaliforniya için henüz tüm Devleti adına konuşan)

Sevgili Dr Hackwood ve Bayan Martin:

Ben sadece Colin Sullivan ve Debra Kahn New York Times makaleyi okuyun ve altında değerlendirilmiştir gitti işitme değildir sesler ve riskler vardır için ben, dışarı konuşmak gerekir hissediyorum.

Ben North County San Diego Rancho Santa Fe, CA, bir yaşıyorum. bölgemdeki yarar şirketi SDG & E. Ben Güney Kaliforniya Kuzey Kaliforniya haklı gururla iddia edemez aktivistleri yok korkuyorum. Oysa bizim sessizlik endişe eksikliği olarak yanlış ve hiçbir şekilde 2010 yılında konuşlandırıldı akıllı metre semptomların yokluğu olduğunu edilmemelidir.

Ben birkaç kişiden biriyim - belki de tek - başarıyla benim ev Akıllı Metre koyarak SDG & E tutmak için mücadele etti. Ben RF (mikrodalga) radyasyon oldukça çok tanıdık. Akıllı sayaç inşa dışarı ilçe kuzey San Diego başlatmak için gittiğini bildirildiğinde ben ona duyarlı olduğumu bilerek, ben proaktif oldu. Ben SDG & E temas ve ben SDG & E vardı her kişiyi chronicled var. Ben bir nöro-kardiyak problemi Nöro-Kardiyojenik Senkop olarak biliyorum var. Beynim hep kalbim doğru mesajı vermek değil gibi ben, uyarı olmadan geçebilir. Beyin ve / veya kalp müdahale şey kontrendikedir. RF (mikrodalga) radyasyon hem yapmak, ve bu nedenle bu tıbbi gerçeklik olabilir - hem de her türlü nörolojik veya kardiyak koşullara göre savunmasız halkın üyeleri olduğu gibi - senin en büyük dikkat ve endişe olmalıdır. Genellikle bilmeden - benim tıbbi durum beni meşhur "kömür madeninde kanarya" yapar olsa, ben benim durumumda diğerleri yaşıyorsanız ne bir habercisi olarak hizmet vermektedir şüpheli. Ne de hekim do - - Bu onlar semptomatik bilmiyorum, ama onlar bilmiyorum anlamına gelmez mikrodalgalar kendi 24/7 ortama girmiş ve nörolojik onları etkileyebilir.

Tıbbi sosyal hizmet uzmanı, tıbbi yazar ve akıllı metre konusuna daha uygun gibi - başlatıcı ve şimdiye kadar yaşamış itfaiye yapılan ilk beyin çalışmanın organizatörü / 5 yıldır kendi istasyonunda bir hücre kulesi ile çalıştı, ben iyi RF (mikrodalga) radyasyon insanları 24/7 maruz doğasında risklerin bazılarını anlamak için donanımlı ediyorum.

Bizim denekler radyasyon gibi akıllı metre yayılan aynı tip gelen itfaiye çalışma / uyku çeyrek boyunca gülen hücre kulesi. RF Radyasyon gerçekten bir örtmece olduğunu. Akıllı metre ve hücre kuleleri gelen radyasyon aslında mikrodalga radyasyon. Bitki, hayvan, insan ve - Her canlı hücre nüfuz yeteneğine sahiptir. CCST raporu katkıda bazı önermek gibi, zararsız değildir.

Reaksiyon zamanı nörolojik ölçümü, dürtü kontrolü ve karar verme için SPECT beyin taramaları, ve TOVA testi uygulanan 6 itfaiye, biz 6 itfaiye anormallikleri bulundu. Neden bu kadar önemli? Bizim itfaiye aramızda güçlü kuvvetli olduğu. Onlar herhangi bir şehrin itfaiye kabul edilmeden önce sıkı fiziksel ve bilişsel test geçmelidir. Test erkekler istisna idi. Itfaiye görev kapalı idi ve yaslanmak son derece Kaygılı nöronların hiper-heyecanlanma görmek için. Dr. Gunnar Heuser ve ben bu çalışmada dersler evrensel uygulanabilir umuduyla İsveç'te Karolinska Enstitüsü'nden Dr. Olle Johannson ile bir kağıt yazıyoruz.

Ayrıca, tüm 6 itfaiye karar verme, dürtü kontrolü ve reaksiyon süresi alanlarında nörolojik eksiklikleri gösterdi. Bu düşün. Bu adamlar bizim ilk müdahale vardır. Itfaiye istasyonları hücre kuleleri yerleştirerek şehirler telekomünikasyon endüstrisi tarafından ödenen kira geliri elde edilir, ama bizim ilk müdahale optimal düzeyde çalışmıyor eğer biz kelimenin tam anlamıyla risk vatandaşlarımızı koyuyoruz. Ve bir insani bakış açısıyla, biz 9/11 ve diğer vesilelerle tanık, bu milletin ve tüm dünyada olduğu gibi, sahip gerçekten bizim için hayatlarını feda, ve olur erkekleri ve kadınları korumak için daha büyük bir sorumluluk var.

En tahmin ve akıllı metre RF (mikrodalga) radyasyon her dakika patlamaları yayan evlere bu düşünceyi uygulamak Let - Ben her 10-23 saniye duydum. Cindy Adaçayı o mikrodalga radyasyonun darbeli emisyonları ile ilgili buldu ne ile kontrol etmek iyi bir biri olduğunu düşünüyorum. Biz gelişmekte olan beyinleri, kadınlar, yaşlılar ile doğmamış, küçük çocukları tabi olup, bunların hepsi önceden varolan sağlık koşulları olan RF bu patlamaları olumsuz reaksiyonlara güçlü, sağlıklı itfaiye (mikrodalga daha yatkın olması çok daha muhtemeldir ) radyasyon. Oysa biz hücre kulesi maruz onların 5 yıl sonra itfaiye anormallikleri bulunursa, ne hatta akıllı metre 24/7 yaydığı RF radyasyon zarar sürdürmek için daha olasıdır herkese dersiniz? Bir insani açıdan bakıldığında, biz bir yükümlülük ve kendileri için konuşmak edemeyenler korumak için bir görev var. Biz savunmasız koruyacak bilgiye sahip, ve savunmasız RF (mikrodalga) radyasyon potansiyel zararlı etkileri tam bilgisi olmayanlar dahil ederseniz, biz de bunun üzerine hareket etmelidir.

Neden RF (mikrodalga) radyasyon geniş nüfusa böyle bir risk nedir? Ilk "ruhun koltuk" ve vücudumuzda olur herkes için merkezi santral gibi beyin düşünelim. Beyin olumsuz radyasyon bu tür etkilenecek ilk organdır. Beynin Nörolojik fonksiyonlar aşağıdadır, fakat bunlarla sınırlı değildir:

• Uyku bozuklukları - yetersizlik / uyku yetersizliği net düşünce ile uyanmak
• baş ağrısı
• kaybolma
• Ruh bozuklukları
• konsantre olamama
• zayıf dürtü kontrolü
• gecikmiş reaksiyon süresi
• Tinnitus

Ben, tam oluşmuş kan beyin bariyerinin-(ya da BBB) ile bir yetişkin biliyorum - giren ve vücudun en kritik organı zarar kimyasallardan beynimizi korumak gerekiyordu beynin etrafında kaplama, RF radyasyon etrafında son derece dikkatli olmalı çünkü Benim beyin sapı hep kalbime doğru sinyalleri vermez. BBB sağlam olduğunda nasıl RF radyasyon doğrudan beynimi etkiler? RF radyasyon BBB haçlar Çünkü olduğunu ve tehlikelidir. Aslında, RF radyasyon BBB gelişimini bozacak gösterilmiştir, ve kesinlikle gerekli BBB beri tamamen erken yetişkinliğe kadar oluşmuş değil, dünyada ne doğmamış ve bizim çocuklar ve onları teşhir ederek gençlere yapıyoruz darbeli mikrodalga radyasyon hızlı patlamaları? Enerji arenasında ilerleme uğruna tüm bu?

Ben bizim en iyi zihinleri önümüzdeki yıllarda akıllı ölçülü-evlerde yaşayanların anlamıyla milyonlarca nörolojik ve immünolojik bozukluk potansiyel sağlık maliyetlerinden şaşırtıcı masrafları hesaplamak için çalışırken işe almak öneririz. Neden ben de immünolojik diyorsun? merkezi sinir sistemi ve bağışıklık sistemleri en yakın etkileşim vücudun iki sistem vardır. Bir hasar gördüğünde, diğer risk altındadır. Ben CCST potansiyelini hesaplamak için yapılmalıdır aktüeryal çalışmalarını görüşmek üzere Berkeley bilim adamı Lloyd Morgan, ve belki Dr Joel Moskowitz, Müdür, Kaliforniya Berkeley Üniversitesi Aile ve Toplum Sağlığı Merkezi, hizmetlerini dokunun öneririm topluma maliyeti, bizim sağlık sistemi, kamu hizmeti şirketleri için, akıllı sayaçların tüm üreticileri, ve gerçekten özellikle gelişmekte olan fetus için potansiyel risk delving olmadan bu teknolojiye bir "geçiş" verdik herkese Küçük çocuklar.

Ben bir şanslı bir kadınım, ve nüfusun büyük çoğunluğu ben bilgi ya da onlara neler olduğunu tıbben ifade etmek yeteneğinden yoksun. Onlar neden ve mikrodalga radyasyon 24/7 maruz kalma etkisi habersiz, ve onların hekimleri ilk onları misdiagnose olacaktır. Ben, bana başkalarına yardım sağladı bir eğitim için mübarek ve umarım zarar başkalarını korumak için kaçınmak gerekir söyle, erken uyarı sinyalleri var çünkü şanslıyım, ben bir mahalle uzaklaşmaya araçlara sahip olduğunu bu yüzden bile bana iyi bir gece uykusu göze almaz biri olmadan bir evde yaşayan akıllı metre ile dolu, ve ben, benim ailemi korumak için kendimi ve diğerlerini olması gerektiğinde ben inatçı olduğumu edilir.

Ben SDG & E ile ilgili, hem de sabır bu azim kullanmak zorunda - ve ben oldukça kablosuz daha onlara kablolu akıllı metre sağlayan, size yardımcı tüketiciler için bir "çıkma" fırsatı savunmak gerekir CCST anlatmak için kısmen yazıyorum. O benim ev bir akıllı sayaç takmak değil SDG & E zorlamak için neredeyse imkansızdı. Bu teknoloji çok yeni olduğunu ve daha önce bir akıllı sayaç duymadım benim kardiyoloji eğitmek zorunda şekilde, piyasaya koştu. En hala var. Ben SDG & E çalışanları eğitmek zorunda kaldı. Ben sonuçta ben bir akıllı sayaç evime yüklü olup olmadığını bana gelen herhangi bir zarar için onları hukuken sorumlu tutacaktı SDG & E söylemek zorunda kaldım. Akıllı metre sözde-güvenliği ile ilgili SDG & E tarafından sunulan "sahte karşılaştırmalar" ile, benim ev bir akıllı metre var DEĞİL benim kritik tıbbi ihtiyaç verilen hakkımı savunmak için bol araştırma yapmak zorunda. Bu karmaşık olmamalı. Enerji tasarrufu ve ekonomiye bir uyarıcı olarak kısmen de - biz büyük bir şevk ile bu yeni teknolojiye atladı var korkuyorum. Ama biz bir yuvarlak deliğe bir kare peg sığdırmaya çalıştığımız bir ulus olarak vardır?

Bir SDG & E yönetici çalışanın Bu yeni olan, "söyledi. Hala bir deney sıralamak olduğunu. "Bir deney Sıralama? Yani akıllı metre mikrodalga radyasyonuna bir aile 24/7 maruz düşünün bir korkutucu bir ifadedir. Kalp pili ile bu kadar çok insan onun ofisini arayarak ve endişe ifade edildi yüzden aynı birey sordu. O onları hiçbir sorun olacağını güvence verdi, ve ben bu duymak şaşırdı. Güya bazı kalp pilleri, RF radyasyon varlığında düzensiz dövmek değil şimdi daha iyi kalkanlı, ama kim kalp pilleri olanlar değildir, hangi korumalı olan bilir, ve Cindy Bilge onu geniş raporunda işaret ettiği gibi, hiç kimse kümülatif toplam izliyor RF radyasyon herhangi bir ev ya da herhangi bir kişi yükü maruz ediliyor. SDG & E çalışanı bana sordu, akıllı sayaç olduysa kalp pili olan bir kişinin başına gelebilecek ne tüketici, olumsuz onları etkileyecek.

SDG & E çalışanına Benim cevabım çok basit oldu. "Onlar ölebilir." Bu olası mı? Belki de değil. Bu mümkün mü. Kesinlikle. HAYIR akıllı sayaç - Ben o Kalp pili olan bireyler bulmak ve onları ben ısrar edildi fırsatı sunmak için ahlaki bir yükümlülük vardı SDG & E çalışanı söyledi. Benim gördüğüm kadarıyla, ben hala benim ev bir akıllı metre yoktur SDG & E topraklarında tek kişi benim. Bu yükselir ihmal ne düzeyde için, ben bilmiyorum. İşte ben, ancak, itfaiye ile sağlık sorunları hakkında benim ilgili uzmanlık ve bizim keşifler paylaştılar içinde. Uzmanlığa sahip bir alan değildir, ve ben ciddiyetle dinlemek umuyoruz yoktur.

itfaiye dinledi. Ben, 6 itfaiye test bizim çalışma sonuçlarını aldı bir karar yazdı, Dr. Magda Peterborough Trent Üniversitesi Havaş, Ontario ve EMR Politika Enstitüsü Janet Newton da dahil olmak üzere uzman ve itfaiye bir uluslararası koalisyon yardımıyla, Şimdi% 80 çoğunluk tarafından Ağustos 2004'te Boston'da düzenlenen Uluslararası Birliği İtfaiye ekipleri konferansa Kararı 15 olarak bilinen aldı, itfaiye Res geçti. 15 daha fazla çalışma bekleyen ABD ve Kanada genelinde yangın istasyonları hücre kuleleri yerleştirerek bir moratoryum ruhu çağrısında bulundu. Ben hala 1996 Telekomünikasyon Yasası ile uydurma çünkü bir moratoryum "ruhu" demek, ve yasal değişiklikler ABD'de gerçekleşecek ve bir çok ihtiyaç duyulan sağlık bilinci fiber optik aracılığıyla güvenli iletişim için ihtiyaç hakkında ortaya kadar karşı RF-yayan cihazların çoğalması, biz de, geleceğimiz, çocuklarımızın geleceği ve onların soyu Rus Ruleti oynuyor.

Zaman ve değerlendirilmesi için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

SUSAN FOSTER, MSW
15.957 Avenida Calma
Rancho Santa Fe, CA 92091
susan.foster1004@cox.net
(858) 756-3532

ATT: NYT.com
14 Ocak 2011- Akıllı Sayaçları fazla Fallout gibi Kaliforniya. Ajans Mulls 'Opt Out' ya Kablolu Yedekler ısrarla
Colin Sullivan VE DEBRA Kahn tarafından

cc: Gov Jerry Brown
Teğmen Gov Gavin Newsom
Meclis Jared Huffman
New York Times
Senatör Dianne Feinstein
Senatör Barbara Boxer
Matthew Lucks, MD
Frederick De La Vega, MD
Gunnar Heuser, MD, PhD
Olle Johanson, MD, Karolinska Enstitüsü, İsveç

Facebook Heyecan E-posta Linkedin Digg Lezzetli Reddit Stumbleupon

Yönetici Hakkında

James Heddle ve Mary Beth Brangan bu blogu yanı sıra yönetmek Planetarian Perspektifler . Medya üreticileri yanı sıra eğitimciler ve toplum organizatörleri ödüllü, onlar doğrudan işbirliği Ekolojik Seçenekleri Ağı - EON . EON YouTube kanalı üzerinde 600 mesajları ve üzerinde 3.000 aboneye sahiptir.
Bu yazı gönderilmiş Kategorilenmemiş . Şarkı permalink .

Hücre Towers Gölgesinde Yaşam 3 Cevapları - Riskli İtfaiyeciler

  1. Bir Hücre Towers ve Hücre Antenler RF emisyonları olumsuz etkileri hakkında öğrenme ilgilenen varsa, AntiCellTowerLawyers.com gidin ve onların "bağlantıları" ve "Sorular ve Cevaplar" bölümlerine bakın. Onlar uzman çalışmaları, videolar ve daha fazlası dahil olmak üzere bilgi hazinesi sağlar.

  2. Sonunda bize bazı sabit verileri verdiğiniz için teşekkür ederiz. Ben Bremerton, Wa yaşıyor. ve bu bizim kırsal toplumda önemli bir sorun haline gelmiştir. İki monopolü şimdi bir sonraki bizim itfaiye istasyonu ve konut sonbahar bölgesinde yanında bulunan ediliyor. Bu uygulamayı durdurmak için mücadele rağmen, belki de bazı veriler bize sorun zorlamak devam etmek istiyoruz verecektir. Hücre kulesi kaldırıldı değildi eğer onlar hareket edeceğini kendi yetkililere anlattı işletme sahipleri tarafından kaldırıldı hücre kule olması mümkün olmuştur Ore., Medford vatandaşları anlamak. Bu uzaklaştırılmıştır.

    Biz başkalarının bu teknolojinin sonuçlarını bildirerek bazı hareket almak için bizim kurullarına almak için bu bilgilere ihtiyacımız var.

    Ben bu iş için teşekkür ediyorum. Judith Krigsman

  3. Irma diyor:

    Extenet Sistemleri, LLC 2 Kartal Gap Rd, Novato, Ca 30 metre evime gelen bir cep telefonu kule koymak istiyorum 94949. Yardım lütfen!

Bir Yanıt bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>