Riskli İtfaiyeciler - Cep Towers Gölgesinde Yaşam

Facebook Heyecan E-posta Linkedin Digg Lezzetli Reddit Stumbleupon


Kablosuz Anten Build-out ile telekom Hedef Yangın Evleri
Rağmen yangın evlere kablosuz anten yerleştirerek İtfaiyeciler Uluslararası Derneği muhalefet Bolinas, CA böyle - - sadece bunu yapmak için, telekom şirketleri yerel itfaiye basmaya devam edin. Vatandaşlar ve Yangın Yönetim Kurulu Üyeleri bu canlı 24 Ocak 2011 topluluk toplantıda bu evrensel konuyu inceleyelim. [Video için aşağı kaydırın]

" İtfaiyeciler 'pozisyonunun Uluslararası Birliği hücre kuleleri itfaiye tesislerine ticari kablosuz altyapı bulma konusunda 2004 Ağustos'unda üyeliği tarafından kabul edilen, IAFF için kuleleri ve / veya antenler için baz istasyonları gibi yangın istasyonlarının kullanımına karşı olduğunu düşük yoğunluklu RF / MW radyasyona maruz kalmanın sağlık etkileri en yüksek bilimsel liyakat ve bütünlüğü ile bir çalışmaya kadar cep telefonu yayınlar iletim yapılır ve bu tür sitings üyelerimizin sağlığına zararlı olmadığı kanıtlanmıştır. "

Itfaiyeci Derneği RF radyasyon endişe Neden

Susan Foster Aşağıda, tıbbi, sosyal çalışmacı, tıbbi yazar ve şimdiye kadar yaşamış itfaiye yapılan ilk beyin çalışma başlatan ve organizatör / 5 yıldır kendi istasyonu üzerinde bir hücre kulesi ile çalıştı, onu endişe verici test sonuçları açıklıyor.

Susan Dana Foster
_____________________________________________________________________________________________
15957 Avenida Calma
Rancho Santa Fe, California 92091
(858) 756-3532

17 Ocak 2011

Susan Hackwood, Doktora,
İcra Direktörü, Bilim ve Teknoloji Konseyi Kaliforniya
Lora Lee Martin,
Müdür, Stratejik Politika Girişimleri ve Devlet İşleri
Bilim ve Teknoloji Konseyi Kaliforniya
5005 La Mart Drive, Suite 105 Riverside, CA 92507

Re: Akıllı Sayaç Sağlık Etkileri
(Southern California için, henüz tüm Devlet adına konuşan)

Sayın Dr Hackwood ve Bayan Martin:

Ben sadece işitme değildir sesler ve değerlendirilen altında gitti riskler vardır için, Colin Sullivan ve Debra Kahn tarafından New York Times makaleyi okuyun ve ben dışarı konuşmak gerekir hissediyorum.

Ben North County San Diego Rancho Santa Fe, CA, bir yaşıyorum. Benim alanda hizmet şirketi SDG & E. olduğunu Ben Southern California Kuzey Kaliforniya haklı gururla iddia edemez eylemcileri yok korkuyorum. Oysa bizim sessizlik endişe eksikliği olarak yanlış olmamalı, ve hiçbir şekilde 2010 yılında konuşlandırıldı akıllı metre semptomların yokluğu var.

Belki de tek - - başarıyla evimin bir Akıllı Metre koyarak SDG & E tutmak için mücadele ben birkaç kişiden biriyim. Ben RF (mikrodalga) radyasyonu ile oldukça çok tanıdık. Akıllı sayaç yapı üzerinden ilçe kuzeyinde San Diego başlatmak için gittiğini bildirildiğinde ben buna duyarlı olduğumu bilmeden, ben proaktif oldu. Ben SDG & E temas ve SDG & E ile vardı her kişiyi chronicled Ben bir nöro-kardiyak problemi Nöro-Kardiyojenik senkop olarak biliyorum var. Beynim hep kalbimi doğru mesajı vermiyor gibi, uyarı olmadan geçebilir. Beyin ve / veya kalp ile müdahale şey kontrendikedir. RF (mikrodalga) radyasyon hem de ve bu nedenle bu tıbbi gerçeği yapabilirsiniz - hem de savunmasız nörolojik veya kardiyak koşulları ile ilgili olan kamu herhangi bir ve tüm üyelerinin olduğu gibi - sizin en büyük dikkat ve endişe olmalıdır. Genellikle bilmeyerek - Benim tıbbi durum beni meşhur "kömür madeninde kanaryalar" yapar rağmen, benim dava başkalarının ne yaşıyorsanız bir habercisi olarak hizmet vermektedir şüpheli. Doktorlarına ne yapmak - - mikrodalga fırın onların 24/7 ortamına girmiş ve nörolojik onları etkileyebilir o onlar semptomatik olduğunu bilmiyorum, ama bilmiyorum anlamına gelmez.

Tıbbi sosyal hizmet uzmanı, tıbbi yazar ve akıllı sayaçların sorunu daha alakalı olarak - hiç / 5 yıldır kendi istasyonunda bir hücre kule ile çalışmış yaşamış itfaiye yapılan ilk beyin çalışma başlatan ve organizatör, ben iyi RF (mikrodalga) radyasyon insanları 7/24 teşhir doğasında bazı riskler anlamak için donanımlı duyuyorum.

Bizim denekler radyasyon gibi akıllı metre yayılan aynı tip gelen itfaiye çalışma / yatakhanedeler karşısında gülen hücre kulesi. RF Radyasyon gerçekten bir örtmecedir. Akıllı metre ve hücre kuleleri gelen radyasyon aslında mikrodalga radyasyon. Bitki, hayvan ve insan - Her canlı hücre nüfuz etme yeteneğine sahiptir. CCST rapor katkıda bazı önermek gibi, zararsız değildir.

SPECT beyin taramaları, ve reaksiyon süresi, dürtü kontrolü, ve karar verme nörolojik ölçümü için TOVA testi uygulandı 6 itfaiye, hepimiz 6 itfaiye anormallikler bulundu. Neden bu kadar önemli? Bizim itfaiye aramızda güçlü bir güçlü vardır. Onlar herhangi bir şehrin itfaiye kabul edilmeden önce sıkı bir fiziksel ve bilişsel test geçmelidir. Test erkekler istisna vardı. Itfaiye izinli ve dinlenme vardı nöronların hiper-uyarılabilirliğini görmek son derece Kaygılı. Dr Gunnar Heuser ve ben bu çalışmada öğrenilen dersler evrensel olarak uygulanabilir umuduyla İsveç'te Karolinska Enstitüsü'nden Dr Olle Johannson ile bir kağıt yazıyoruz.

Ayrıca, tüm 6 itfaiye karar verme, dürtü kontrolü, ve reaksiyon süresi alanlarında nörolojik kaybı gösterdi. Bu düşünün. Bu adamlar bizim ilk müdahale vardır. Itfaiye istasyonları hücre kuleleri yerleştirerek şehirler telekomünikasyon sektörü tarafından ödenen kira geliri elde edilir, henüz ilk müdahale kendi optimal düzeyde işleyen değilse biz kelimenin tam anlamıyla risk altında vatandaşlarımızı koyuyoruz. Ve bir insani bakış açısıyla, biz bu milletin ve tüm dünya 9/11 ve diğer vesilelerle tanık olarak, bizim için hayatlarını feda, ve gerçekten olurdu erkekleri ve kadınları korumak için daha büyük bir sorumluluk var.

Kullanıcının tahmin ve akıllı metre RF (mikrodalga) radyasyon patlamalarını her dakika yayan ile evlere düşünmeyi uygulansın - Her 10-23 saniye duydum. Cindy Sage o mikrodalga radyasyonun darbeli emisyonları ile ilgili bulduğu ne ile kontrol etmek daha iyi biri olduğunu düşünüyorum. Biz gelişmekte olan beyinleri ile doğmamış, küçük çocuklar tabi, kadınlar, yaşlılar, ve çok daha fazla RF (mikrodalga bu patlamaları için olumsuz reaksiyonlar güçlü, sağlıklı itfaiyeciler daha yatkın olması muhtemeldir hepsi önceden varolan sağlık koşulları olan ) radyasyon. Ancak biz ne akıllı sayaçların 7/24 yaydığı RF radyasyon zarar sürdürmek olasılığı daha fazla olan herkes hakkında bir hücre kulesi maruz onların 5 yıl sonra itfaiye anormallikler bulunursa? Bir insani açıdan bakıldığında, biz kendileri için konuşmak olmayanlar korumak yükümlülüğü ve görevi vardır. Biz savunmasız koruyacak bilgiye sahip, ve savunmasız RF (mikrodalga) radyasyonun potansiyel zararlı etkileri tam bilgisi olmayanlar dahil olsaydı, biz de bunun üzerine hareket etmelidir.

Neden RF (mikrodalga) radyasyon geniş nüfus için böyle bir risk? Ilk "ruhun koltuk" ve vücudumuzda olur herkes için merkezi santral gibi beyin düşünelim. Beyin olumsuz bu tip radyasyon etkilenecek ilk organdır. Beynin Nörolojik fonksiyonlar aşağıdadır, fakat bunlarla sınırlı değildir:

• uyku bozuklukları - net düşünme ile uyanmak / yetersizlik uyuyamama
• baş ağrısı
• kaybolma
• duygudurum bozuklukları
• konsantre edememe
• zayıf dürtü kontrolü
• gecikmiş reaksiyon zamanı
• Tinnitus

Ben, tam oluşmuş kan beyin bariyeri ile bir yetişkin (ya da BBB) biliyorum - kimyasallar giren ve vücudun en önemli organı zarar bizim beyinlerimizi korumak gerekiyordu beyin çevresinde kaplama, RF radyasyon etrafında son derece dikkatli olmak gerekir, çünkü benim beyin sapı hep kalbimde doğru sinyalleri vermez. BBB sağlam olduğunu nasıl RF radyasyon doğrudan beynimi etkiler? RF radyasyon BBB haçlar, ve bu tehlikeli olmasıdır. Aslında, RF radyasyon BBB gelişimini bozacak gösterilmiştir, ve kesinlikle gerekli BBB yana tam, biz doğmamış ve bizim çocuklar ve gençler için dünyada ne yapıyorsun bunları teşhir ederek erken yetişkinliğe kadar oluşmuş değildir darbeli mikrodalga radyasyon hızlı patlamaları? Bütün bu enerji arenasında ilerleme uğruna?

Sanırım önümüzdeki yıllarda akıllı ölçülü-evlerde yaşayanların tam anlamıyla milyonlarca nörolojik ve immünolojik bozukluğun potansiyel sağlık maliyetleri şaşırtıcı masraflarını hesaplamak için çalışırken çalışmak için elimizden geleni zihinleri almanızı öneririm. Neden ben de immünolojik diyorsun? Merkezi sinir sistemi ve bağışıklık sistemi en yakın etkileşim gövdenin iki sistemlerdir. Bir hasar olduğunda, diğer risk altındadır. Ben CCST Berkeley bilim adamı Lloyd Morgan hizmetlerini dokunun öneririm, ve belki Dr Joel Moskowitz, Yönetmen, California Berkeley Üniversitesi Aile ve Toplum Sağlığı Merkezi, potansiyelini hesaplamak için yapılmalıdır aktüeryal çalışmalarını görüşmek üzere topluma maliyeti, bizim sağlık sistemi, kamu hizmeti şirketleri için, akıllı sayaçların tüm üreticileri, ve gerçekten özellikle gelişmekte olan fetusta potansiyel risk delving olmadan bu teknoloji için bir "geçiş" vermiş herkese küçük çocuklar.

Ben şanslı bir kadınım, ve nüfusun büyük çoğunluğu Ben bilgi veya onlara ne olduğunu tıbben ifade yeteneğinden yoksun. Onlar mikrodalga radyasyon 7/24 maruz kalma neden ve etkisi habersiz ve kendi hekimlerin başlangıçta onları misdiagnose olacaktır. Ben bana başkalarına yardım etmek ve umarım zarar başkalarını korumak için izin verilen bir eğitime sahip mübarek, ben kaçınmak gerekir söyle, erken uyarı sinyalleri var çünkü ben şanslıyım, ben uzak bir mahalle taşımak için araçlara sahip olduğunu bu yüzden biri bana iyi bir gece uykusu göze almaz olmadan bile bir evde yaşayan akıllı metre ile dolu, ve ben ailemi, kendimi ve diğerlerini korumak için gerektiğinde ben inatçı değilim edilir.

Ben SDG & E ile ilgili azim, hem de sabır kullanmak zorunda - ve ben onları kablolu akıllı sayaçlar yerine kablosuz izin, yarar tüketiciler için bir "çıkma" fırsat savunmak gerekir CcSt anlatmak için kısmen yazıyorum. Benim ev bir akıllı sayaç takma değil SDG & E zorlamak için neredeyse imkansızdı. Bu teknoloji daha önce bir akıllı sayaç duymadım benim kardiyolog eğitmek zorunda böyle, çok yeni, ve pazara koştu olduğunu. Çoğu hala var. Ben SDG & E çalışanları eğitmek gerekiyordu. Ben sonuçta bir akıllı sayaç benim evde yüklü olup olmadığını ben bana gelen herhangi bir zarar onları hukuken sorumlu tutacaktı SDG & E söylemek zorunda kaldım. Akıllı metre sözde-güvenliği ile ilgili SDG & E tarafından sunulan "yanlış karşılaştırmalarında" ile, ben hakkımı benim ev bir akıllı metre olması değil benim kritik tıbbi ihtiyaç verilen savunmak için bol araştırma yapmak zorunda. Bu karmaşık olmamalı. Enerji tasarrufu için kısmen ve kısmen ekonomiye bir uyarıcı olarak - Ben büyük bir heyecanla bu yeni teknoloji atladı var korku. Ama biz yuvarlak bir deliğe bir kare peg uygun çalışan bir ulus olarak vardır?

Bir SDG & E yönetici çalışanı Biz bu yeni vardır "söyledi. Hala tür bir deneydir. "Bir deney Sıralama? Akıllı metre mikrodalga radyasyonuna bir aile 7/24 maruz düşünün o zaman korkutucu bir ifadedir. Kalp pili ile bu kadar çok insan onun ofisini aradığını ve endişe ifade edildi yüzden aynı bireysel sordu. O hiçbir sorun olacağını onlara güvence verdi, ve ben bu duymak şaşırdı. Güya bazı kalp pilleri artık RF radyasyon varlığında düzensiz yendi değil daha kalkanlı, ama kim hangilerinin değildir, kalp korumalı olan bilir, ve Cindy Sage onu geniş raporunda işaret ettiği gibi, hiç kimse toplam kümülatif izliyor RF radyasyon yükü herhangi bir ev ya da herhangi bir kişi maruz ediliyor. SDG & E çalışan akıllı sayaç olumsuz onları etkilemez oldu, bir kalp pili ile bir insanın başına gelebilecek ne, tüketici sordu.

SDG & E çalışana Benim cevabım çok basit oldu. "Onlar ölebilir." Bu olası mı? Belki de değil. Mümkün mü. Kesinlikle. NO akıllı sayaç - Ben o kalp pili olan bireyler bulmak ve onlara ben ısrar ediyordu fırsatı sunmak için ahlaki bir yükümlülük vardı SDG & E çalışan söyledi. Bildiğim kadarıyla, ben hala benim ev bir akıllı metre yok SDG & E topraklarında tek kişi benim. Bu yükselir ihmal ne düzeyde bilmiyorum. Ben, ancak, sağlık sorunları ve itfaiye ile keşifler hakkında benim ilgili uzmanlığa paylaştı içeri ben uzmanlığa sahip bir alan değildir, ve ben sizi ciddiyetle dinlemek umuyoruz yok.

Itfaiyeciler dinledi. Ben, 6 itfaiye test bizim çalışma sonuçları aldı çözünürlük yazdı ve Peterborough, Ontario ve EMR Politika Enstitüsü Janet Newton Trent Üniversitesi'nden Dr Magda Havas dahil olmak üzere uzmanlardan ve itfaiye uluslararası bir koalisyon yardımıyla, Şimdi 2004 Ağustos ayında Boston'da yapılan İtfaiyeciler konferansın Uluslararası Birliği Çözünürlük 15 olarak bilinen aldı.% 80 çoğunluğu ile, itfaiyeciler Res geçti. 15 daha fazla çalışma bekleyen ABD ve Kanada genelinde itfaiye istasyonları hücre kuleleri yerleştirerek bir moratoryum ruhu için arıyor. Hala 1996 Telekomünikasyon Yasası tarafından uydurma ve yasal değişiklikler ABD'de gerçekleşecek kadar, ve aksine bir çok ihtiyaç duyulan sağlık bilinci fiber optik üzerinden güvenli iletişim için ihtiyaç hakkında doğar çünkü ben bir moratoryum "ruhu" demek RF-yayan cihazların çoğalması için, biz de, geleceğimiz, çocuklarımızın geleceği ve onların soyu ile Rus Ruleti oynuyor.

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz ve göz.

Saygılarımla,

SUSAN FOSTER, MSW
15957 Avenida Calma
Rancho Santa Fe, CA 92091
susan.foster1004 @ cox.net
(858) 756-3532

ATT: NYT.com
14 Ocak 2011 - Fallout fazla Akıllı Sayaçları olarak Kaliforniya Ajansı diretiyor 'Opt Out' veya Kablolu Yedekler ısrarla
COLIN, Sullivan ve DEBRA Kahn tarafından

cc: Hükümet Jerry Brown
Lt Gov Gavin Newsom
Meclis Jared Huffman
New York Times
Senatör Dianne Feinstein
Senatör Barbara Boxer
Matthew Lucks, MD
Frederick De La Vega, MD
Gunnar Heuser, MD, PhD
Olle Johanson, MD, Karolinska Enstitüsü, İsveç

Facebook Heyecan E-posta Linkedin Digg Lezzetli Reddit Stumbleupon

Admin hakkında

James Heddle ve Mary Beth Brangan yanı sıra bu blog yönetmek Planetarian Perspektifler . Ödüllü medya üreticilerinin yanı sıra, eğitimciler ve toplum organizatörlerinin, onlar co-doğrudan EON - Ekolojik Seçenekleri Ağ . EON YouTube kanalı üzerinde 500 mesajları ve 2.000 'den fazla abonesi var.
Bu yazı yayınlanmıştır Uncategorized . Bookmark permalink .

Hücre Towers gölgesinde yaşayan 3 Cevapları - Riskli İtfaiyeciler

 1. A Campanelli diyor ki:

  Bir Hücre Towers ve Hücre Antenler RF emisyonlarının olumsuz etkileri hakkında öğrenme ilgilenen varsa, AntiCellTowerLawyers.com gidin ve onların "link" ve "Sorular ve Cevaplar" bölümlerine bakın. Bunlar uzman çalışmaları, videolar ve daha fazlası dahil olmak üzere bilgi bir zenginlik sağlar.

 2. Judith Krigsman diyor ki:

  Sonunda bize sert verileri verdiğiniz için teşekkür ederiz. Ben Bremerton, Wa yaşıyor. ve bu bizim kırsal toplumda önemli bir sorun haline gelmiştir. İki monopolü şimdi bizim itfaiye istasyonunun yanına gelecek ve konutların sonbaharda bölgesinde bulunan ediliyor. Bu uygulamayı durdurmak için mücadele rağmen, belki bazı veriler bize konuyu zorlamak devam umuyoruz verecektir. Ben Medford, Ore vatandaşlar hücre kulesi kaldırıldı değilse onlar hareket edeceğini kendi yetkililere anlattı işletme sahipleri tarafından uzaklaştırıldı bir hücre kule olması mümkün olmuştur anlıyorum. Bu çıkarıldı.

  Biz diğerleri bu teknolojinin sonuçlarını bildirerek biraz hareket etmek bizim kurullarına almak için bu bilgilere ihtiyacımız var.

  Bunu yaptığın için sana teşekkür ediyorum. Judith Krigsman

 3. Irma diyor ki:

  Extenet Systems, LLC 2 Eagle Gap Rd, Novato, Ca 30 metre evime gelen bir cep telefonu kule koymak istiyorum. 94949. Yardım edin lütfen!

Bir Yanıt bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>