Hücre Towers Gölgesinde Yaşamak - At Risk İtfaiyeciler

Facebook Twitter E-posta Linkedin Digg Lezzetli Reddit Stumbleupon


Kablosuz Anten Telekom Hedef Yangın Evleri Build-dışarı
Rağmen yangın evlere kablosuz antenler yerleştirerek İtfaiyeciler Uluslararası Derneği muhalefet sadece bunu yapmak için - Bolinas, CA böyle -, telekom şirketleri yerel itfaiyeye basmaya devam edin. Vatandaşlar ve Yangın Yönetim Kurulu Üyeleri bu canlı 24 Ocak 2011 topluluk toplantıda bu evrensel konuyu incelemek. [Video için aşağı kaydırın]

" Uluslararası Birliği Ateş Fighters 'pozisyonu 2004 yılı Ağustos ayında üyeliği ile kabul edilen, itfaiye tesisleri hücre kuleleri ticari kablosuz altyapı bulma konusunda IAFF kuleler ve / veya antenlerin baz istasyonları gibi itfaiye istasyonları kullanılmasına karşıyız olduğunu düşük yoğunluklu RF / MW radyasyona maruz kalmanın sağlık etkileri en yüksek bilimsel liyakat ve bütünlüğü ile bir çalışmaya kadar cep telefonu yayınlar iletim yapılır ve bu tür sitings üyelerimizin sağlığına zararlı olmadığı kanıtlanmıştır. "

Itfaiyeci Derneği RF radyasyon endişe neden

Susan Foster, tıbbi sosyal hizmet uzmanı, tıbbi yazar ve başlatıcı ve şimdiye kadar yaşamış olan itfaiye yapılan ilk beyin çalışmanın organizatörü Aşağıda / 5 yıldır kendi istasyonunda bir hücre kulesi ile çalıştı, onu endişe verici test sonuçlarını açıklıyor.

Susan Dana Foster
_____________________________________________________________________________________________
15957 Avenida Calma
Rancho Santa Fe, California 92091
(858) 756-3532

17 Ocak 2011

Susan Hackwood, Doktora,
İcra Direktörü, Bilim ve Teknoloji Kaliforniya Konseyi
Lora Lee Martin,
Yönetmen, Stratejik Politika Girişimleri ve Devlet İşleri
Bilim ve Teknoloji Kaliforniya Konseyi
5005 La Mart Drive, Suite 105 Riverside, CA 92507

Re: Akıllı Sayaç Sağlık Etki
(Southern California için, henüz bütün Devlet adına konuşan)

Sevgili Dr Hackwood ve Bayan Martin:

Ben sadece Colin Sullivan ve Debra Kahn New York Times makale okudum ve altında değerlendirilen gitti işitme değildir sesler ve riskler vardır için ben, dışarı konuşmak gerekir hissediyorum.

Ben North County San Diego Rancho Santa Fe, CA, bir yaşıyorum. Benim alanda hizmet şirketi SDG & E,. Ben Güney Kaliforniya Kuzey Kaliforniya haklı gururla iddia edemez eylemcileri yok korkuyorum. Oysa bizim sessizlik endişe eksikliği olarak yanlış ve hiçbir şekilde 2010 yılında konuşlandırıldı akıllı metre semptomların bir yokluğu var olmamalıdır.

Ben birkaç kişiden biriyim - belki de tek - başarıyla evime bir Akıllı Metre koyarak SDG & E tutmak için savaştı. Ben RF (mikrodalga) radyasyon oldukça çok tanıdık. Akıllı sayaç inşa üzerinden ilçe kuzey San Diego başlatmak için gittiğini bildirildiğinde ben buna duyarlı olduğumu bilmeden, ben proaktif oldu. Ben SDG & E temas ve SDG & E ile vardı her kişiyi anlatıyordu var. Ben bir nöro-kardiyak problemi Nöro-Kardiyojenik senkop olarak biliyorum var. Beynim hep kalbim doğru mesajı vermez gibi, uyarı olmadan geçebilir. Beyin ve / veya kalp ile müdahale şey kontrendikedir. RF (mikrodalga) radyasyon, hem yapmak, ve bu nedenle bu tıbbi gerçeklik olabilir - yanı sıra her türlü nörolojik veya kardiyak koşulları açısından savunmasız halktan olduğu gibi - sizin en büyük dikkat ve endişe olmalıdır. Genellikle bilmeyerek - benim tıbbi durum beni meşhur "kömür madeninde kanaryalar" yapar rağmen, benim dava başkalarının ne yaşıyorsanız habercisi olarak hizmet vermektedir şüpheli. Ne de hekimlere do - - Bu onlar semptomatik bilmiyorum, ama bilmediğin anlamına gelmez mikrodalgalar onların 24/7 ortamına girmiştir ve nörolojik onları etkileyebileceğini.

Tıbbi sosyal hizmet uzmanı, tıbbi yazar ve akıllı sayaçların konuya daha alakalı olarak - başlatıcı ve şimdiye kadar yaşamış olan itfaiye yapılan ilk beyin çalışmanın organizatörü / 5 yıldır kendi istasyonunda bir hücre kulesi ile çalıştı, ben iyi RF (mikrodalga) radyasyon insanları 24/7 maruz doğasında bazı riskler anlamak için donanımlı ediyorum.

Bizim denekler radyasyon gibi akıllı sayaçların yayılan aynı tip gelen itfaiye çalışma / yatakhanedeler karşısında gülen hücre kulesi. RF Radyasyon gerçekten bir örtmecedir. Akıllı sayaçlar ve hücre kuleleri radyasyon aslında mikrodalga radyasyon. Bitki, hayvan ve insan - Her canlı hücre nüfuz yeteneğine sahiptir. CCST rapor katkıda bazı önermek gibi, zararsız değildir.

Reaksiyon zamanı nörolojik ölçümü, dürtü kontrolü ve karar verme SPECT beyin taramaları, ve TOVA testi uygulandı 6 itfaiye, hepimiz 6 itfaiye anormallikleri bulundu. Neden bu kadar önemli? Bizim itfaiye aramızda güçlü kuvvetli olduğu. Onlar herhangi bir şehrin itfaiye kabul edilmeden önce sıkı bir fiziksel ve bilişsel test geçmelidir. Biz test erkekler istisna vardı. Itfaiye izinli olduğunu ve yaslanmak son derece Kaygılı nöronların hiper-uyarılabilirliğini görmek için. Dr Gunnar Heuser ve ben bu çalışmada öğrenilen dersler evrensel uygulanabilir umuduyla İsveç'te Karolinska Enstitüsü'nden Dr Olle Johannson ile bir kağıt yazıyoruz.

Ek olarak, tüm 6 itfaiyeciler karar verme, dürtü kontrolü, ve reaksiyon süresi alanlarında nörolojik eksiklikleri gösterdi. Bu düşünün. Bu adamlar bizim ilk müdahale vardır. Yangın istasyonları hücre kuleleri yerleştirerek şehirler telekomünikasyon endüstrisi tarafından ödenen kira geliri elde edilmektedir, henüz bizim ilk müdahale kendi optimal düzeyde işleyen değilse biz kelimenin tam anlamıyla riske vatandaşlarımızı koyuyoruz. Ve bir insani bakış açısıyla, 9/11 ve diğer vesilelerle tanık bu milletin ve tüm dünya gibi, var gerçekten bizim için hayatlarını feda ediyorum ve erkekleri ve kadınları korumak için daha da büyük bir sorumluluk var.

En tahmin ve akıllı metre RF (mikrodalga) radyasyon her dakika patlamaları yayan evlere olduğunu düşünme uygulamak Let - Her 10 ila 23 saniye duydum. Cindy Adaçayı o mikrodalga radyasyonun darbeli emisyonları bakımından buldu ne ile kontrol etmek daha iyi biri olduğunu düşünüyorum. Biz gelişmekte olan beyinleri, kadınlar, yaşlılar ile doğmamış, genç çocuk tabi olup, tüm kime önceden varolan sağlık koşulları olan RF bu patlamaları için olumsuz reaksiyonlar güçlü, sağlıklı itfaiye (mikrodalga daha yatkın olması çok daha muhtemeldir ) radyasyon. Oysa biz bir hücre kulesi kalmanın 5 yıl sonra itfaiye anormallikleri bulursa, ne daha akıllı metre 24/7 yaydığı RF radyasyon zarar sürdürmek için daha olasıdır herkese hakkında? Insani bir açıdan bakıldığında, biz bir yükümlülük ve kendileri için konuşuyoruz edemeyenler korumak için bir görevim var. Biz savunmasız koruyacak bilgiye sahip, ve savunmasız RF (mikrodalga) radyasyon potansiyel zararlı etkileri tam bilgisi olmayanlar dahil olsaydı, biz de bunun üzerine hareket etmelidir.

Neden RF (mikrodalga) radyasyon geniş nüfus için böyle bir risk? Ilk "ruhun koltuk" ve vücudumuzda olur herkes için merkezi santral gibi beyin düşünelim. Beyin olumsuz radyasyon bu tip etkilenebilir ilk organdır. Beynin Nörolojik fonksiyonlar aşağıdadır, fakat bunlarla sınırlı değildir:

• uyku bozuklukları - yetersizlik / uyku yetersizliği açık düşünme ile uyanmak
• baş ağrısı
• oryantasyon bozukluğu
• ruh bozuklukları
• konsantre olamama
• zayıf dürtü kontrolü
• gecikmeli reaksiyon zamanı
• Tinnitus

Ben, tam oluşmuş kan-beyin bariyer (veya BBB) ile bir yetişkin biliyorum - giren ve vücudun en kritik organı zarar kimyasalların beynimizi korumak gerekiyordu beyin çevresinde kaplama, RF radyasyon etrafında son derece dikkatli olmak gerekir, çünkü benim beyin sapı her zaman kalbime doğru sinyalleri vermez. BBB sağlam olduğunu nasıl RF radyasyon doğrudan beynimi etkiler? RF radyasyon BBB haçlar olmasıdır, ve bu tehlikelidir. Aslında, RF radyasyon BBB gelişimini bozacak gösterilmiştir, ve kesinlikle gerekli BBB yana tam erken yetişkinliğe kadar oluşmuş değil, dünyada ne doğmamış ve bizim çocuklar ve onları teşhir ederek bizim gençler için yapıyoruz darbeli mikrodalga radyasyon hızlı patlamaları? Enerji arenasında ilerleme uğruna tüm bu?

Ben elimizden geleni kafasında önümüzdeki yıllarda akıllı ölçülü-evlerde yaşayanların tam anlamıyla milyonlarca nörolojik ve immünolojik bozulmanın potansiyel sağlık maliyetleri şaşırtıcı masrafları hesaplamak için çalışırken işe almak öneririz. Neden ben de immünolojik diyorsun? Merkezi sinir sistemi ve bağışıklık sistemi çok yakın bir etkileşim gövdenin iki sistemlerdir. Bir bozuk olduğunda, diğer risk altındadır. Ben CCST potansiyelini hesaplamak için yapılmalıdır aktüeryal çalışmalarını görüşmek üzere Berkeley bilim adamı Lloyd Morgan, ve belki de Dr Joel Moskowitz'in Direktörü, California Berkeley Üniversitesi Aile ve Toplum Sağlığı Merkezi'nin hizmetlerini dokunun öneririm topluma maliyeti, bizim sağlık sistemi, dağıtım şirketlerine, akıllı sayaçların tüm üreticileri, ve gerçekten özellikle gelişmekte olan fetus ve potansiyel risk delving olmadan bu teknolojiye bir "geçiş" verdik herkese genç çocuklar.

Ben şanslı bir kadınım, ve nüfusun büyük çoğunluğu Ben bilgi veya onlara neler olduğunu tıbben ifade yeteneğinden yoksun. Onlar neden ve mikrodalga radyasyona 24/7 maruz kalma etkisi habersiz ve onların hekimleri ilk onları misdiagnose olacaktır. Ben, bana başkalarına yardım etmek için izin verilen bir eğitime sahip mübarek ve umarım zarar başkalarını korumak için kaçınmak gerekir söyle erken uyarı sinyalleri var, çünkü şanslıyım, ben bir mahalle uzaklaşmaya araçlara sahip olduğunu bu yüzden bile bana iyi bir gece uykusu göze almaz biri olmadan bir evde yaşayan akıllı metre ile dolu, ve ben, ailemi korumak için kendimi ve başkalarını olması gerektiğinde ben inatçı değilim edilir.

Ben SDG & E ile uğraşan yanı sıra, sabır bu azim kullanmak zorunda - ve ben oldukça kablosuz daha onlara kablolu akıllı metre izin, yardımcı tüketiciler için bir "katılmama" fırsat savunmak gerekir CcSt anlatmak kısmen yazıyorum. Bu benim ev bir akıllı sayaç takma değil SDG & E zorlamak için neredeyse imkansızdı. Bu teknoloji çok yeni ve ben önce bir akıllı metrenin duymadım benim kardiyolog eğitmek zorunda, öyle ki pazara koştu. Çoğu hala var. Ben SDG & E çalışanları eğitmek zorunda kaldı. Ben sonuçta bir akıllı sayaç evime yüklüyse bana gelen herhangi bir zarar onları hukuken sorumlu tutacaktı SDG & E söylemek zorunda kaldım. Kendi akıllı sayaçların sözde-güvenliği ile ilgili SDG & E tarafından sunulan "sahte karşılaştırmalar" ile, benim ev bir akıllı metre var DEĞİL benim kritik tıbbi bir ihtiyaç verilen benim hakkımızı savunmak için bol araştırma yapmak zorunda. Bu karmaşık olmamalı. Enerji tasarrufu ve ekonomiye bir uyarıcı olarak kısmen de - biz büyük bir heyecanla bu yeni teknoloji atladı var korkuyorum. Ama biz yuvarlak bir deliğe kare peg sığdırıyorum bir ulus olarak?

Bir SDG & E yönetici çalışanı Biz bu yeni olan ", söyledi. Hala bir deney sıralamak edilir. "Bir deney Sıralama? Yani akıllı metre mikrodalga radyasyonuna bir aile 24/7 maruz düşünün korkutucu bir ifadedir. Kalp pili olan pek çok kişi ofisini arayarak ve endişelerini ifade neden aynı tek sordu. O onları hiçbir sorun olacağını garanti etmişti, ve ben bunu duymak şaşırdı. Güya bazı kalp pilleri RF radyasyon varlığında düzensiz dövmek değil şimdi daha iyi kalkanlı, ama kim kalp pilleri olanlar değil, hangi korumalı olan bilir, ve Cindy Sage onu geniş raporunda işaret ettiği gibi, hiç kimse kümülatif toplam izliyor RF radyasyon herhangi bir ev ya da herhangi bir kişi yük maruz ediliyor. SDG & E çalışanının bana sordu, akıllı sayaç olduysa kalp pili olan bir kişinin başına gelebilecek ne tüketici, olumsuz onları etkilemez.

SDG & E çalışana Benim cevabım çok basit oldu. "Onlar ölebilir." Bu olası mı? Belki de değil. Bu mümkün mü. Kesinlikle. NO akıllı sayacı - Ben o kalp pili olan bireyler bulmak ve onlara ben ısrar ediyordu fırsat sunmak için ahlaki bir yükümlülük vardı SDG & E çalışan söyledi. Bildiğim kadarıyla, ben hala benim ev bir akıllı metre yok SDG & E topraklarında tek kişi benim. Bu yükselir ihmal hangi seviyede, bilmiyorum. Yani ben, ancak, itfaiye ile sağlık sorunları hakkında benim ilgili uzmanlık ve bizim keşifler paylaştılar içinde. Uzmanlığa sahip bir alan değildir, ve ben ciddiyetle dinlemek umuyoruz yok.

Itfaiye dinledi. Ben, 6 itfaiye test bizim çalışma sonuçlarının aldı çözünürlük yazdı, ve Dr Magda Peterborough Trent University Havaş'ın, Ontario ve EMR Politika Enstitüsü Janet Newton dahil uzmanları ve itfaiye uluslararası bir koalisyon yardımıyla, Şimdi% 80 çoğunluğu tarafından Ağustos 2004'te Boston'da düzenlenen Uluslararası Birliği İtfaiyeciler konferansında için Çözünürlük 15 olarak bilinen ne aldı, itfaiyeciler Res geçti. 15 daha fazla çalışma bekleyen ABD ve Kanada genelinde itfaiye istasyonları hücre kuleleri yerleştirerek üzerine bir moratoryum ruhu arıyor. Ben hala 1996 Telekomünikasyon Yasası tarafından uydurma çünkü bir moratoryum "ruhu" demek ve yasal değişiklikler ABD'de gerçekleşecek ve bir çok ihtiyaç duyulan sağlık bilinci fiber optik aracılığıyla güvenli iletişim için ihtiyaç hakkında ortaya çıkana kadar karşıt olarak RF-yayan cihazların çoğalması, biz de, geleceğimiz, çocuklarımızın geleceği ve onların soyu Rus Ruleti oynuyor.

Zaman ve göz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

SUSAN FOSTER, MSW
15957 Avenida Calma
Rancho Santa Fe, CA 92091
susan.foster1004@cox.net
(858) 756-3532

ATT: NYT.com
14 Ocak 2011- Akıllı Sayaçları fazla Fallout gibi Kaliforniya. Ajansı diretiyor 'Opt Out' ya Kablolu Yedekler ısrarla
COLIN Sullivan ve DEBRA Kahn tarafından

cc: Hükümet Jerry Brown
Lt Gov Gavin Newsom
Meclis Jared Huffman
New York Times
Senatör Dianne Feinstein
Senatör Barbara Boxer
Matta Lucks, MD
Frederick De La Vega, MD
Gunnar Heuser, MD, PhD
Olle Johanson, MD, Karolinska Enstitüsü, İsveç

Facebook Twitter E-posta Linkedin Digg Lezzetli Reddit Stumbleupon

Admin hakkında

James Heddle ve Mary Beth Brangan bu blogu yanı sıra yönetmek Planetarian Perspektifler . Medya yapımcılarının yanı sıra eğitimciler ve toplum organizatörleri Ödüllü, onlar doğrudan işbirliği Ekolojik Seçenekleri Ağ - EON . EON YouTube kanalı üzerinde 500 mesajları ve üzerinde 2.000 aboneye sahiptir.
Bu yazı yayınlanmıştır Uncategorized . Imi permalink .

Hücre Towers Gölgesinde Yaşam 3 Cevapları - At Risk İtfaiyeciler

 1. Bir Campanelli diyor ki:

  Bir Hücre Towers ve Hücre Antenler RF emisyonları olumsuz etkileri hakkında öğrenme ilgilenen varsa, AntiCellTowerLawyers.com gidin ve onların "bağlantılarını" ve "Sorular ve Cevaplar" bölümlerine bakın. Onlar uzman çalışmaları, videolar ve daha fazlası dahil olmak üzere bilgi bir zenginlik sağlar.

 2. Judith Krigsman diyor ki:

  Sonunda bize sert verileri verdiğiniz için teşekkür ederiz. Ben Bremerton, Wa yaşıyor. ve bu bizim kırsal toplumda büyük bir sorun haline gelmiştir. İki monopoller şimdi gelecek bizim itfaiye ve konut sonbahar bölgesinde yanındadır ediliyor. Bu uygulamayı durdurmak için mücadele rağmen, belki bazı veriler bize konuyu zorlamak devam umuyoruz verecektir. Ben hücre kulesi kaldırıldı değildi eğer onlar hareket edeceğini kendi yetkililere anlattı işletme sahipleri tarafından kaldırıldı hücre kule olması mümkün olmuştur Ore., Medford vatandaşları anlamak. Bu çıkarıldı.

  Biz diğerleri bu teknolojinin sonuçlarını bildirerek bazı hareket almak için bizim kurullarına almak için bu bilgilere ihtiyacımız var.

  Bunu yaptığın için sana teşekkür ediyorum. Judith Krigsman

 3. Irma diyor ki:

  Extenet Systems, LLC 2 Kartal Gap Rd, Novato, Ca 30 metre evime gelen bir cep telefonu kule koymak istiyorum 94949. Yardım lütfen!

Bir Yanıt bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>