Hücre Towers Gölgesinde Yaşamak - Riskli İtfaiyeciler

Facebook Heyecan E-posta Linkedin Digg Lezzetli Reddit Stumbleupon


Kablosuz Anten Telekom Hedef Yangın Evleri Build-out
Rağmen yangın evlere kablosuz antenler yerleştirerek İtfaiyeciler Uluslararası Derneği muhalefet sadece bunu yapmak için - Bolinas, CA böyle -, telekom şirketleri yerel itfaiyeye basmaya devam edin. Vatandaşlar ve Yangın Yönetim Kurulu Üyeleri bu canlı 24 Ocak 2011 topluluk toplantıda bu evrensel konuyu incelemek. [Video için aşağı kaydırın]

" Uluslararası Birliği Ateş Fighters 'pozisyonu 2004 yılı Ağustos ayında üyeliği ile kabul edilen, itfaiye tesisleri hücre kuleler ticari kablosuz altyapı bulma konusunda IAFF kuleler ve / veya antenlerin baz istasyonları gibi yangın istasyonlarının kullanılmasına karşıyız olduğunu Düşük yoğunluklu RF / MW radyasyona maruz kalmanın sağlık etkileri üzerine yüksek bilimsel liyakat ve bütünlüğü ile bir çalışmaya kadar cep telefonu aktarımlarının iletim yapılır ve bu tür sitings üyelerimizin sağlığına zararlı olmadığı kanıtlanmıştır. "

Itfaiyeci Derneği RF radyasyon endişe Neden

Susan Foster, tıbbi sosyal hizmet uzmanı, tıbbi yazar ve başlatıcı ve şimdiye kadar yaşamış itfaiye yapılan ilk beyin çalışmanın organizatörü Aşağıda / 5 yıldır kendi istasyonunda bir hücre kulesi ile çalıştı, onu endişe verici test sonuçlarını açıklıyor.

Susan Dana Foster
_____________________________________________________________________________________________
15.957 Avenida Calma
Rancho Santa Fe, California 92091
(858) 756-3532

17 Ocak 2011

Susan Hackwood, Doktora,
İcra Direktörü, Bilim ve Teknoloji Kaliforniya Konseyi
Lora Lee Martin,
Direktör, Stratejik Politika Girişimleri ve Devlet İşleri
Bilim ve Teknoloji Kaliforniya Konseyi
5005 La Mart Drive, Suite 105 Riverside, CA 92507

Re: Akıllı Sayaç Sağlık Etki
(Güney Kaliforniya için, henüz bütün Devlet adına konuşan)

Sevgili Dr Hackwood ve Bayan Martin:

Ben sadece Colin Sullivan ve Debra Kahn New York Times makale okudum ve altında değerlendirilen gitmiş işitme değildir sesler ve riskler vardır ben, dışarı konuşmak gerekir hissediyorum.

Ben North County San Diego Rancho Santa Fe, CA, bir yaşıyorum. Benim alanda hizmet şirketi SDG & E. Southern California Northern California haklı ve gururla söyleyebiliriz eylemcileri yok korkuyorum. Oysa bizim sessizlik endişe eksikliği olarak yanlış ve hiçbir şekilde 2010 yılında konuşlandırıldı akıllı metreden semptomların yokluğu var olmamalıdır.

Ben birkaç kişiden biriyim - belki de tek - başarıyla evime bir Akıllı Metre koyarak SDG & E tutmak için savaştı. Ben RF (mikrodalga) radyasyon oldukça çok tanıdık. Akıllı sayaç inşa dışarı ilçe kuzey San Diego başlatmak için gittiğini bildirildiğinde ben buna duyarlı bir insanım bilerek, ben proaktif oldu. Ben SDG & E temas ve SDG & E ile vardı her kişiyi chronicled var. Ben bir nöro-kardiyak problemi Nöro-Kardiyojenik Senkop olarak biliyorum var. Beynim hep kalbim doğru mesajı vermek değil gibi ben, uyarı olmadan geçebilir. Beyin ve / veya kalp ile müdahale şey kontrendikedir. RF (mikrodalga) radyasyon, hem yapmak, ve bu nedenle bu tıbbi gerçeklik olabilir - yanı sıra her türlü nörolojik veya kardiyak koşulları açısından savunmasız halktan olduğu gibi - sizin en büyük dikkat ve endişe olmalıdır. Genellikle bilmeyerek - benim tıbbi durum beni meşhur "kömür madeninde kanaryalar" yapar rağmen, benim dava başkalarının ne yaşıyorsanız habercisi olarak görür sanıyorum. Ne de hekimlere do - - Bu onlar semptomatik bilmiyorum, ama bilmediğin anlamına gelmez mikrodalgalar onların 24/7 ortama girmiş ve nörolojik onları etkilemez ki.

Tıbbi sosyal hizmet uzmanı, tıbbi yazar ve akıllı sayaçların konuyla daha ilgili olarak - başlatıcı ve şimdiye kadar yaşamış itfaiye yapılan ilk beyin çalışmanın organizatörü / 5 yıldır kendi istasyonunda bir hücre kulesi ile çalıştı, ben iyi RF (mikrodalga) radyasyon insanları 24/7 maruz doğasında bazı riskler anlamak için donanımlı ediyorum.

Bizim denekler radyasyon gibi akıllı sayaçların yayılan aynı tip gelen itfaiye çalışma / yatakhanedeler karşısında gülen hücre kulesi. RF Radyasyon gerçekten bir örtmecedir. Akıllı sayaçlar ve hücre kuleleri gelen radyasyon aslında mikrodalga radyasyon olduğunu. Bitki, hayvan ve insan - Her canlı hücre nüfuz yeteneğine sahiptir. CCST rapor katkıda bazı önermek gibi, zararsız değildir.

Reaksiyon süresi nörolojik ölçümü, dürtü kontrolü ve karar verme için SPECT beyin taramaları, ve TOVA testi uygulandı 6 itfaiye, hepimiz 6 itfaiye anormallikleri bulundu. Neden bu kadar önemli? Bizim itfaiye aramızda güçlü kuvvetli olduğu. Onlar herhangi bir şehrin itfaiye kabul edilmeden önce sıkı bir fiziksel ve bilişsel test geçmelidir. Test erkekler istisna vardı. Itfaiye izinli olduğunu ve yaslanmak son derece Kaygılı nöronların hiper duyarlılığıdır görmek için. Dr. Gunnar Heuser ve ben bu çalışmada öğrenilen dersler evrensel olarak uygulanabilir umuduyla İsveç'te Karolinska Enstitüsü'nden Dr. Olle Johannson ile bir kağıt yazıyoruz.

Ayrıca, tüm 6 itfaiye karar verme, dürtü kontrolü, ve reaksiyon süresi alanlarında nörolojik eksiklikleri gösterdi. O düşün. Bu adamlar bizim ilk müdahale vardır. Yangın istasyonları hücre kuleleri yerleştirerek şehirler telekomünikasyon endüstrisi tarafından ödenen kira geliri elde edilmektedir, henüz bizim ilk müdahale optimal düzeyde işleyen değilse biz kelimenin tam anlamıyla riske vatandaşlarımızı koyuyoruz. Ve bir insani bakış açısıyla, biz 11/09 ve diğer vesilelerle tanık bu milletin ve tüm dünyada olduğu gibi, var gerçekten bizim için hayatlarını feda ediyorum ve erkekleri ve kadınları korumak için daha büyük bir sorumluluğu var.

En tahmin ve akıllı metre RF (mikrodalga) radyasyon her dakika patlamaları yayan evlere olduğunu düşünme uygulamak Let - Ben her 10-23 saniye duydum. Cindy Adaçayı o mikrodalga radyasyonun darbeli emisyonları bakımından buldu ne ile kontrol etmek daha iyi biri olduğunu düşünüyorum. Biz gelişmekte olan beyinleri, kadınlar, yaşlılar ile doğmamış, genç çocuk tabi olup, bunların hepsi önceden sağlık koşullarına sahip olanlara RF bu patlamaları olumsuz reaksiyonlara güçlü, sağlıklı itfaiye (mikrodalga daha yatkın olması çok daha muhtemeldir ) radyasyon. Henüz bir hücre kulesi kalmanın 5 yıl sonra itfaiye anormallikleri bulursa, ne hatta akıllı metre 24/7 yaydığı RF radyasyon zarar sürdürmek için daha olasıdır herkese dersiniz? Bir insani açıdan bakıldığında, biz bir yükümlülük ve kendileri için konuşuyoruz edemeyenler korumak için bir görevim var. Biz savunmasız koruyacak bilgiye sahip, ve savunmasız RF (mikrodalga) radyasyon potansiyel zararlı etkileri tam bilgisi olmayanlar dahil olsaydı, biz de bunun üzerine hareket etmelidir.

Neden RF (mikrodalga) radyasyon geniş nüfusa böyle bir risk? Ilk "ruhun koltuğu" ve vücudumuzun olur herkes için merkezi santral gibi beyni ele alalım. Beyin olumsuz radyasyon bu tür etkilenebilir ilk organdır. Beynin Nörolojik fonksiyonlar aşağıdadır, fakat bunlarla sınırlı değildir:

• uyku bozuklukları - yetersizlik / uyku yetersizliği net düşünce ile uyanmak
• baş ağrısı
• kaybolma
• ruh bozuklukları
• konsantre olamama
• zayıf dürtü kontrolü
• gecikmiş reaksiyon zamanı
• Tinnitus

Ben, tam oluşmuş kan beyin bariyer (veya BBB) ile bir yetişkin biliyorum - giren ve vücudun en önemli organı zarar kimyasalların beynimizi korumak gerekiyordu beyin çevresinde kaplaması, RF radyasyon etrafında son derece dikkatli olmalı çünkü benim beyin sapı hep kalbimin doğru sinyalleri vermez. BBB sağlam olduğunu nasıl RF radyasyon doğrudan beynimi etkiler? RF radyasyon BBB haçlar olmasıdır, ve bu tehlikelidir. Aslında, RF radyasyon BBB gelişimini bozacak gösterilmiştir, ve kesinlikle gerekli BBB yana tam erken yetişkinliğe kadar oluşmuş değil, dünyada ne doğmamış ve bizim çocuklar ve onları teşhir ederek bizim gençler için yapıyoruz atımlı mikrodalga radyasyonun hızlı patlamaları? Enerji arenasında ilerleme uğruna tüm bu?

Ben elimizden geleni kafasında önümüzdeki yıllarda akıllı ölçülü-evlerde yaşayanların tam anlamıyla milyonlarca nörolojik ve immünolojik bozukluğun potansiyel sağlık maliyetleri şaşırtıcı masraflarını hesaplamak için çalışıyor işe almak öneririz. Neden ben de immünolojik diyorsunuz? Merkezi sinir sistemi ve bağışıklık sistemi çok yakın bir etkileşim gövdenin iki sistemlerdir. Bir hasar gördüğünde, diğer risk altındadır. Ben CCST potansiyelini hesaplamak için yapılmalıdır aktüeryal çalışmalarını görüşmek üzere Berkeley bilim adamı Lloyd Morgan, ve belki Dr Joel Moskowitz'in, Müdür, California Berkeley Üniversitesi Aile ve Toplum Sağlığı Merkezi'nin hizmetlerini dokunun öneririm topluma maliyeti, bizim sağlık sistemi, dağıtım şirketlerine, akıllı sayaçların tüm üreticileri, ve gerçekten özellikle gelişmekte olan fetus ve potansiyel risk delving olmadan bu teknoloji için bir "geçiş" verdik herkese genç çocuklar.

Ben şanslı bir kadınım, ve nüfusun büyük çoğunluğu ben bilgi veya onlara neler olduğunu tıbben ifade yeteneğinden yoksun. Onlar neden ve mikrodalga radyasyona 24/7 maruz kalma etkisi habersiz ve onların hekimleri ilk onları misdiagnose olacaktır. Ben, bana başkalarına yardım etmek için izin verdi bir eğitim için kutsanmış oldu ve umarım zarar başkalarını korumak için kaçınmak gerekir söyle erken uyarı sinyalleri var çünkü ben şanslıyım, ben bir mahalle uzaklaşmaya araçlara sahip olduğunu bu yüzden bile bana iyi bir gece uykusu göze almaz biri olmadan bir evde yaşayan akıllı metre ile dolu, ve ben, ailemi korumak için kendimi ve başkalarını olması gerektiğinde ben inatçı değilim edilir.

Ben SDG & E ile ilgili yanı sıra, sabır bu azim kullanmak zorunda - ve ben yerine daha kablosuz onlara kablolu akıllı sayaçlar izin, programı tüketiciler için bir "katılmama" fırsat avukatlığını yapmak zorundadır CCST anlatmak kısmen yazıyorum. Bu benim ev bir akıllı sayaç takma değil SDG & E zorlamak için neredeyse imkansızdı. Bu teknoloji çok yeni olduğunu ve daha önce bir akıllı sayaç duymadım benim kardiyoloğa eğitmek zorunda, öyle ki pazara koştu. Çoğu hala var. Ben SDG & E çalışanları eğitmek zorunda kaldı. Ben sonuçta ben bir akıllı sayaç evime yüklüyse bana gelen herhangi bir zarar onları hukuken sorumlu tutacaktı SDG & E söylemek zorunda kaldım. Kendi akıllı sayaçların sözde-güvenliği ile ilgili SDG & E tarafından sunulan "sahte karşılaştırmalar" ile, benim ev bir akıllı metre var DEĞİL benim kritik tıbbi gereksinim verilen benim hakkımızı savunmak için bol araştırma yapmak zorunda. Bu karmaşık olmamalı. Enerji tasarrufu ve ekonomiye bir uyarıcı olarak kısmen de - biz büyük bir heyecanla bu yeni teknolojiye atladı var korkuyorlar. Ama biz bir yuvarlak deliğe bir kare peg sığdırıyorum bir ulus olarak?

Bir SDG & E yönetici çalışanı Biz bu yeni olan, "söyledi. Hala bir deney sıralamak edilir. "Bir deney Sıralama? Yani akıllı sayaç mikrodalga radyasyonuna bir aile 24/7 maruz düşünün korkutucu bir ifadedir. Kalp pili olan pek çok kişi onu ofis çağırıyor ve endişelerini ifade niçin aynı tek sordu. O onları hiçbir sorun olacağını garanti etmişti, ve ben bu duymak şaşırdı. Güya bazı kalp pilleri RF radyasyon varlığında düzensiz dövmek değil şimdi daha iyi kalkanlı, ama kim kalp pili olanlar değildir ki, korumalı olan bilir, ve Cindy Sage onu geniş raporunda işaret ettiği gibi, hiç kimse kümülatif toplam izliyor RF radyasyon herhangi bir ev ya da herhangi bir kişi yük maruz ediliyor. SDG & E çalışanının bana sordu, akıllı sayaç olduysa kalp pili olan bir kişinin başına ne tüketici, olumsuz onları etkilemez.

SDG & E çalışana benim cevabım çok basit oldu. "Onlar ölebilir." Bu olası mı? Belki de değil. Mümkün mü. Kesinlikle. NO akıllı sayaç - Ben o kalp pili olan bireylerin bulmak ve onlara ben ısrar ediyordu fırsat sunmak için ahlaki bir yükümlülük vardı SDG & E çalışan söyledi. Benim gördüğüm kadarıyla, ben hala benim ev bir akıllı sayaç yok SDG & E topraklarında tek kişi benim. Bu yükselir ihmal düzeyi ne, ben bilmiyorum. Yani ben, ancak, itfaiye ile sağlık sorunları hakkında benim ilgili uzmanlık ve bizim keşifler paylaştılar içinde. Uzmanlığa sahip bir alan değildir, ve ben ciddiyetle dinlemek umuyoruz.

Itfaiye dinledi. Ben, 6 itfaiye test bizim çalışma sonuçlarının aldı çözünürlük yazdı, ve Dr. Magda Peterborough Trent Üniversitesi Havaş, Ontario ve EMR Politika Enstitüsü Janet Newton da dahil olmak üzere uzmanlar ve itfaiye uluslararası bir koalisyon yardımıyla, Şimdi% 80 çoğunluk tarafından Ağustos 2004'te Boston'da düzenlenen Uluslararası Birliği İtfaiyeciler konferansında Resolution 15 olarak bilinen aldı, itfaiye Res geçti. 15 daha fazla çalışma bekleyen ABD ve Kanada genelinde yangın istasyonlarının hücre kuleleri yerleştirerek üzerine bir moratoryum ruhu arıyor. Ben hala 1996 Telekomünikasyon Yasası tarafından uydurma çünkü bir moratoryum "ruhu" demek, ve yasal değişiklikler ABD'de gerçekleşecek, ve bir çok ihtiyaç duyulan sağlık bilinci fiber optik üzerinden güvenli iletişim için ihtiyaç hakkında ortaya çıkana kadar karşı RF-yayan cihazların çoğalması, biz de, geleceğimiz, çocuklarımızın geleceği ve onların soyu ile Rus Ruleti oynuyor.

Zaman ve göz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

SUSAN FOSTER, MSW
15.957 Avenida Calma
Rancho Santa Fe, CA 92091
susan.foster1004@cox.net
(858) 756-3532

ATT: NYT.com
14 Ocak 2011- Akıllı Sayaçları fazla Fallout gibi Kaliforniya. Ajans diretiyor 'Opt Out' veya Kablolu Yedekler ısrarla
Colin Sullivan VE DEBRA Kahn tarafından

cc: Gov Jerry Brown
Teğmen Gov Gavin Newsom
Meclis Jared Huffman
New York Times
Senatör Dianne Feinstein
Senatör Barbara Boxer
Matta Lucks, MD
Frederick De La Vega, MD
Gunnar Heuser, MD, PhD
Olle Johanson, MD, Karolinska Enstitüsü, İsveç

Facebook Heyecan E-posta Linkedin Digg Lezzetli Reddit Stumbleupon

Admin hakkında

James Heddle ve Mary Beth Brangan bu blogu yanı sıra yönetmek Planetarian Perspektifler . Medya yapımcılarının yanı sıra eğitimciler ve toplum organizatörleri Ödüllü, onlar direkt işbirliği Ekolojik Seçenekleri Ağ - EON . EON YouTube kanalı üzerinde 600 mesajları ve 3.000 üzerinde abonesi var.
Bu yazı yayınlanmıştır Uncategorized . Imi permalink .

Hücre Towers Gölgesinde Yaşam 3 Cevapları - Riskli İtfaiyeciler

 1. A Campanelli diyor ki:

  Bir Hücre Towers ve Hücre Antenler RF emisyonları olumsuz etkileri hakkında öğrenme ilgilenen varsa, AntiCellTowerLawyers.com gidin ve onların "link" ve "Sorular ve Cevaplar" bölümlerine bakın. Onlar uzman çalışmaları, videolar ve daha fazlası dahil olmak üzere bilgi bir zenginlik sağlar.

 2. Judith Krigsman diyor ki:

  Sonunda bize bazı sabit verileri verdiğiniz için teşekkür ederiz. Ben Lacey, Wa yaşıyor. ve bu bizim kırsal toplumda büyük bir sorun haline gelmiştir. İki tek kutup şimdi gelecek bizim itfaiye ve konut sonbahar bölgesinde yanındadır ediliyor. Bu uygulamayı durdurmak için mücadele rağmen, belki bazı veriler bize konuyu zorlamak devam etmesini umuyoruz verecektir. Ben hücre kulesi kaldırıldı değildi eğer onlar hareket edeceğini kendi yetkililere anlattı işletme sahipleri tarafından kaldırıldı hücre kule olması mümkün olmuştur Ore., Medford vatandaşları anlamak. Bu uzaklaştırılmıştır.

  Biz diğerleri bu teknolojinin sonuçlarını bildirerek bazı hareket almak için bizim kurullarına almak için bu bilgilere ihtiyacımız var.

  Bunu yaptığın için sana teşekkür ediyorum. Judith Krigsman

 3. Irma diyor ki:

  Extenet Systems, LLC 2 Kartal Gap Rd, Novato, Ca 30 metre benim evden bir cep telefonu kule koymak istiyorum 94949. Yardım lütfen!

Bir Yanıt bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>